Al Gore má v nové knize hurikány přimalované fotomontáží

24. listopadu 2009 v 18:51 |  Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails

Al Gore, král zákona "cap and trade" (něco jako "zavři víko a obchoduj", pozn. Org.) si do své nové knihy přidává hurikány prostou fotomontáží, jen aby vytvořil děsivější pohled na ohroženou Zemi.

Stále více diskreditovaný pojem člověkem vytvořeného globálního oteplování se den za dnem hroutí, a tak jsou klimatičtí alarmisté nuceni stupňovat své šíření strachu do nevídaných úrovní. Když Al Gorovi chyběly důkazy k jeho tvrzením o dni posledního soudu, uchýlil se k photoshopu, aby vytvořil obrázek Země přidušené CO2, který by byl dosti děsivý na to, aby dále mohl prodávat svůj podvod o "cap and trade" ("uzávěru a obchodu").

Poslední příklad falšovaného kultu klimatických změn najdeme na obálce Al Gorovy nové knihy "Our choice: A plan to solve the climate crisis." ("Naše volba: plán, jak vyřešit klimatickou krizi.")

Krátce po ničivém hurikánu Katrina se Al Gore zabýval vytvářením vztahu mezi hurikány a globálním oteplováním ve snaze přesvědčit veřejnost, že vyšší globální emise CO2 způsobují nárůst extrémních meteorologických událostí. (Pozn. Org.: Tento článek nepočítá s tím, že extrémní meteorologické události, jako hurikány, jsou vytvářeny uměle. Což podle mě jsou.) Obálka Al Gorova filmu An Inconvenient Truth má na sobě obrázek hurikánu, který vzniká z oblaku kouře.

Zjevně mu nevadí, že od Katriny se nevyskytl žádný tak velký hurikán. A vzhledem k faktu, že globální hurikánová aktivita je nyní na třicetiletém minimu, uchýlil se Al Gore k vynalézavé metodě, jak vyřešit problém nedostatku příšerných obrazů strašlivých hurikánů, které by vystavil ve své knize. Prostě je tam přidal fotomontáží!

Ryan Maue, expert na hurikány z floridské university píše:

"Fotografie tvořící obálku knihy je přeložena napůl, takže je na ní vidět jen jeden hurikán - tak, jak vidíte třeba na fotce z tiskového uvedení knihy, nebo na fotce v knihkupectví Amazon. (Viz výše.)Ale já jsem dnes v knihkupectví Borders prohlížel celou knihu a vyfotil jsem si mobilem skutečné fotky v knize. Všimněte si originální fotografie, zejména množství arktického ledu a velikosti poloostrova Florida, před zásahem jakéhosi "umělce"...Toto je výsledek fotomontáže. U pobřeží Floridy přibyla jakási miniaturní cyklóna z jižní polokoule, další hurikán sedí na rovníku u pobřeží Peru, arktický led zmizel (možná je léto) a Florida se scvrkla napůl. Jistě najdete i další rozdíly, ale ty hurikány jsou prostě nesmyslné...

Pane Gore, jste podvodník."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama