Další nezvratné profesionální důkazy PROTI oficiální verzi 9/11: Únos letadla, které mělo narazit do Pentagonu, byl nemožný: dveře do pilotní kabiny se vůbec neotevřely!

30. listopadu 2009 v 13:49 |  9/11
DVEŘE DO PILOTNÍ KABINY ZAVŘENY PO CELOU DOBU LETU

(PilotsFor911Truth.org) - Nově dešifrovaná data poskytnutá nezávislým výzkumníkem a počítačovým programátorem z Austrálie odhalila alarmující důkazy, že údajný únos na palubě letu 77 American Airlines nebyl možný a nemohl existovat. Datový parametr označený "FLT DECK DOOR" (dveře pilotní kabiny), křížově souhlasí s dříve dekódovanými daty, získanými Piloty za pravdu o 9/11 z Národního úřadu bezpečnosti dopravy (NTSB) prostřednictvím zákona o svobodném přístupu k informacím.

Ráno 11. září 2001 let 77 American Airlines odletěl z mezinárodního letiště Dulles do Los Angeles, v 8:20 východního času. Podle zpráv a dat mělo k únosu dojít v 8:50:54 až 8:54:11, během kterého únosci údajně narazili s letadlem do Pentagonu v 9:37:45. CNN oznámila, že podle Teda Olsona mu volala jeho žena Barbara Olson z paluby letadla, a uvedla: "…všichni pasažéři a posádka, včetně pilotů, byli nahnáni do zadní části letadla ozbrojenými únosci…" Nicméně podle letových dat poskytnutých NTSB nebyly dveře do pilotní kabiny během letu nikdy otevřeny. Jak byli únosci schopni získat přístup do kokpitu, odstranit piloty a navigovat letadlo do Pentagonu, když dveře do pilotní kabiny zůstaly zavřeny?

Piloti za pravdu o 9/11, organizace založená v srpnu 2006, je rozrůstající se organizace leteckých profesionálů z celého světa. Tato organizace analyzovala data poskytnutá Národním úřadem bezpečnosti dopravy (NTSB) u útoku na Pentagon, událostí v Shanksville PA a útoků na WTC. Tato data vládní historku nepodporují. NTSB/FBI to odmítají komentovat. Piloti za pravdu o 9/11 nenabízejí žádnou teorii ani zatím nikoho neobviňují. Nicméně zde máme vršící se hromadu vzájemně si odporujících informací a dat, které vládní agentury a představitelé, spolu s oficiálními médii, odmítají uznat/připustit. Seznam kmenových členů organizace Piloti za pravdu o 9/11 se neustále rozrůstá.

Zdroj translation OSUD.cz 2009
Pozn. jm: 11. září obestírají stále větší záhady na základě nezvratných důkazů .. přesto novináři a politici udržují oficiální konspirační teorii o tom, že na Ameriku zaútočili teroristé z Al-Qajdy, naživu.... Do Pentagonu zřejmě 11. září narazila raketa či bezpilotní letoun. Již mnohokrát jsme o tom za těch 8 let psali.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama