Má prasaciu chrípku v Ukrajine na svedomí spoločnosť Baxter International? (video CZ)

22. listopadu 2009 v 3:04 |  Pandémia chrípky, očkovanie

Má prasaciu chrípku v Ukrajine na svedomí spoločnosť Baxter International?

6. listopadu 2009 v 11:22 | afinabul | Ponerológia

Všetci sa pamätáme na nedávnu udalosť, kedy firma Baxter dodala do Českej republiky vakcíny proti chrípke, ktoré boli nakazené vtáčou chrípkou. Firma Baxter sa teší sa dobrej spolupráci zo Svetovou zdravotníckou organizácou.Viď viac na:
http://www.cas.sk/clanok/106564/poplach-v-cesku-vakcina-bola-nakazena-vtacou-chripkou.html
http://profit.etrend.sk/ludia-a-firmy/milionova-pandemia.html
http://www.naseadresa.cz/cz/s347/c908-Zpravodajsky-portal/n6932-poptavka-vakcina-produkce-leky-medicina-zdravotnictvi-farmacie-medikamenty

Zdá sa, že dôkazy naznačujú, že za epidémniu virálneho zápalu pľúc v Ukrajine je zodpovedná farmaceutická spoločnosť Baxter International.
Bloomberg napísal, že spoločnosť Baxter im "nechtiac" poslala očkovací materiál s obsahom živého bacilu vtáčej a sezónnej chrípky, určený na výrobu vakcín. Laboratórium sa však rozhodlo materiál otestovať na laboratórnych fretkách a tie neočkávane zomreli. (http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=aTo3LbhcA75I)
Treba si všimnúť, že spoločnosť Baxter sa podobného "omylu" dopustila aj predtým. Jej krvný materiál obsahoval vírus HIV. V dôsledku toho zomreli tisíce pacientov, odkázaných na transfúzie a mnohí z nich nakazili vírusom aj svoje manželky. (http://www.aegis.com/news/re/1996/RE960283.html)
Neskôr tohto roku sa na internete objavila bizarná historka. Polícia v Los Angeles po obzrojenej konfrontácii zatkla Jozefa Mošeho, ktorý sa údajne vyhrážal Bielemu domu. Policajtov veľmi prekvapilo, že ho nemohli premôcť ani po niekoľkonásobnom použití slzného plynu.
(http://www.huffingtonpost.com/2009/08/14/man-suspected-of-making-t_n_259330.html)
Ale internetová komunita neverila dôvodom, ktorými odôvodňovali jeho zatknutie. V komentároch k článku v denníku Huffington Post sa objavili v oficiálnej tlači neuverejnené vysvetlenia, že Jozef Moše bol agentom izraelských tajných služieb Mossad, ktorý sa špecializoval na biologické zbrane. Vraj z vlastnej iniciatívy zavolal do rozhlasového programu a varoval ľudí ohľadom biologickej zbrane spoločnosti Baxter International, ktorú budú šíriť vakcínou a ktorá spôsobí epidemickú pliagu.
Zatýkanie Jozefa Mošeho.

Hoci každý môže prísť s nejakým tvrdením o chystanej pohrome, preto by sme nemali veriť len tak hocikomu, prekvapujúce na tomto Mošeho tvrdení je, že presne povedal, kde túto biologickú zbraň vyrábajú. Vraj výrobou poverili laboratórium firmy Baxter v Ukrajine. A toto sa udialo v auguste, t.j. dva mesiace predtým, než sa momentálna situácia začala odvíjať. Keďže Moše uviedol názov krajiny, kde dôjde k epidémii, buď musel mať tajnú informáciu alebo by muselo ísť o neuveriteľnú náhodu, čo si môže sám pre seba potvrdiť každý, kto má aspoň základné znalosti o štatistike.
Ukrajina do 30. októbra hlásila, že má len dva prípady prasacej chrípky a žiadne úmrtia - až do piatku. A táto nová epidémia akoby sa objavila z ničoho nič. Zdá sa, že profil Jozefa Mošeho potvrdzuje, že zrejme ide o mikrobiológa. A táto informácia potvrdzuje, že asi bol aj v Ukrajine:
http://www.biomedexperts.com/Profile.bme/78637/Moshe_Bar_Joseph
http://www.stevequayle.com/dead_scientists/UpdatedDeadScientists.html
Takisto si treba všimnúť, že priveľa mikrobiológov zomiera bizarnou smrťou. A tento prípad statočného človeka, ktorý obetoval všetko, aby k nám doručil odkaz, môže vysvetliť, prečo toľkých mikrobiológov zavraždili. Fakt, že tento človek dva mesiace vopred predvídal nanajvýš smrteľnú epidémiu na mieste, kde by sme to najmenej čakali, dodáva hodnovernosť jeho tvrdeniu, že je za ňu zodpovedná spoločnosť Baxter International a dokazuje aj to, že poprední mikrobiológovia môžu predstavovať problém pre tých, čo sú zodpovední za práve prebiehajúcu pohromu.


Co se stalo na Ukrajině?

Sobota v 21:13 | Radomil Hradil
Jaká je situace na Ukrajině a její pozadí z pohledu nezávislých médií? Rýsují se dvě rozdílné interpretace tamních událostí, které se ovšem navzájem tak úplně nevylučují: 1. Na Ukrajině byla použita biologická zbraň, 2. politické vedení země situaci zveličuje, případně konstruuje, aby ji využilo pro své vlastní politické ambice. Podívejme se, jaká jsou fakta:
  • 11. srpna 2009 izraelský mikrobiolog Joseph Moshe, pracující v Los Angeles (USA), prohlásil v talk show ve zdejším rozhlase, že na Ukrajině použije firma Baxter International Inc. biologickou zbraň. Moshe řekl, že chce připravit důkazy o kontaminované vakcíně proti viru H1N1, které předá vrchnímu státnímu návladnímu. Dále řekl, že v ukrajinské laboratoři firmy Baxter je připravována biologická zbraň, maskovaná jako vakcína.
  • O den později prohlásila policie Los Angeles, že jí Moshe zavolal, že chce spáchat bombový útok na Bílý dům.
  • O další den později, 13. srpna, uspořádalo početné přepadové policejní komando honičku na Mosheho, který se ve svém VW Beetle snažil dostat na izraelskou ambasádu. Na ulici ho obklíčili a za použití různých zbrání, zřejmě i mikrovlnného paralyzátoru a také pojízdného robotu, ho zadrželi. Má se za to, že Moshe sám se podílel na vývoji biologických zbraní a spolupracoval s izraelskou tajnou službou Mossad. Další osudy Mosheho nejsou známy, podle některých oficiálních zpráv byl označen za psychicky nemocného a internován na psychiatrické klinice.
  • V říjnu 2009 propukla na Ukrajině epidemie onemocnění označovaného za prasečí chřipku (přičemž existují velké pochybnosti o tom, v kolika případech nakažení bylo skutečně prokázáno, že se jedná o tuto nemoc), vedení země mluví o půl milionu infikovaných osob; podle některých zdrojů je ovšem podezření na plicní mor.
  • Bezprostředně před vypuknutím epidemie zaznamenaly desítky, možná stovky obyvatel větších ukrajinských měst přelety lehkých letadel a vrtulníků rozprašujících nějaký aerosol; na tuto skutečnost se lidé snažili upozornit úřady a média, ty však hlášení ignorovaly.
  • Statistiky onemocnění běžnou sezónní chřipkou v předešlých letech Ukrajina nezveřejňovala. Obecně se vychází z toho, že v Evropě onemocní každoročně 12 procent obyvatel chřipkou. To by v Ukrajině představovalo 5,5 milionu lidí. Ukrajinský ministr zdravotnictví 3. listopadu uvedl, že chřipková úmrtnost v zemi je zatím o 10 % nižší než v loňském roce.
  • V Ukrajině byly zavřeny školy a zakázána veřejná shromáždění včetně volebních mítinků i bohoslužeb.
  • 17. ledna se na Ukrajině mají konat prezidentské volby. Současný prezident Viktor Juščenko měl doposud velmi nízké preference, naopak velmi dobře si vedl kandidát Strany regionů Viktor Janukovyč. Prezident Juščenko se velmi vehementně pustil do boje s epidemií; to mu může značně zlepšit preference. Zároveň se zvažuje odložení voleb, panují obavy z vyhášení výjimečného stavu.
  • Dnes, tj. 7. 11., kolem 11 hodiny dopolední bylo na Ukrajině údajně evidováno přes 871.000 případů nakažených lidí, z nichž 40.000 bylo hospitalizováno.
Pro připomenutí chci ještě uvést, že česká společnost Biotest nalezla letos v únoru ve vakcíně firmy Baxter virus ptačí chřipky H5N1 - viz článek http://zpravy.idnes.cz/lidem-hrozila-nakaza-smrtici-ptaci-chripkou-do-ceska-ji-privezly-fretky-1ao-/domaci.asp?c=A090216_212758_domaci_abr. Nakažený materiál byl firmě Baxter vrácen a tento vysoce nebezpečný materiál, kterého firma Baxter vlastní údajně 72 kilogramů, jí nikdy nebyl zabaven. Dále chci připomenout, že firma Baxter vyrábí svou vakcínu také ve svém závodě v Bohumili u Kolína.
http://afinabul.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama