Prasečí chřipka a pravda o ní

24. listopadu 2009 v 19:14 |  Pandémia chrípky, očkovanie
Den co den Vás zprávy informují o prasečí chřipce a o vakcínách proti ní. Žádná ovšem nehovoří o pozadí, proč tu vůbec je - kde se vzala.. Přináším Vám vyjádření doktora Keitha z USA, který se snaží bojovat o přístup k informacím o této "pandemonii" a informování veřejnosti o nich. Ať již žijete kdekoliv na světě, určitě teď žijete v panickém strachu ze smrtícího viru "Prasečí chřipky". Média se již snažila několik let varovat před tímto virusem a snažila se strašit pokojné občany.Tentokráte se světová média spojila a snaží se mezi lidi dostat strach a občan pak poslušně udělá cokoliv bude "státní vedení" chtít. Není na světě nic, co by média zajímalo více něž strach, panika a chaos mezi lidmi. Žiji v USA a musím se někdy u zpráv smát.Když není zajímavého coby média zajímala, přináší staré rozbory problémů,které nikoho nezajímají..místo aby se řeklo " Dnes byl opravdu super den lidé, jděte klidně na procházku a poté v klidu a pohodě se klidně vyspěte".
Když máme hurikánovou sezonu a nic zrovna neničí Floridu a další státy, probírají se staré hurikány stále dokola, jen aby občan nemohl být chvilku v klidu. Říká se,že média jsou cenzorována majiteli a populaci se pořad říká, kolik nebezpečí je kolem. Už ovšem neinformují o celých pozadích událostí a hlavně neříkají i věci, jak případným věcem předejít. A je dokázané, co je nám skrývané a lže se o tom a kamufluje, zcela jistě způsobuje lidem a populaci problémy a dokonce i zabíjí.
Nyní k prasečí chřipce, nikdo tu lidem neřekl, že tato chřipka byla mezi lidi dostána systematicky inženýry a US farmaceutickou firmou Baxter International Inc. Tato firma byla dokonce chycena loni v prosinci při šíření vakcín,které obsahovaly "ptačí chřipku" do 18-ti zemí světa a chtěli tak nastartovat "pandemii".
Dokonce existují důkazy,že tato firma testovala vakcíny na ptačí chřipku v České republice na fretkách,předtím,než se pošlou jako vakcíny pro lidi. Všechny fretky po očkování zemřely a firma byla v šoku. Ihned tento virus H5N1 označili jako možnou biologickou zbraň, která bude mít 60 % smrtící účinek na lidi. To,že nyní se část tohoto viru dostalo i k viru prasečí chřipky je opět dílem této firmy a je to největší kriminální počin proti lidstvu, horší než Hirošima, a genocída s holocaustem bude proti tomu jen kapkou v moři.
Jinak mezi řečí, je nemožné,aby jakákoliv vakcína byl "náhodně" kontaminována. Ale stává se to a stávat bude a vaše vlády to budou jen hodnotit jako politování hodná náhoda a nic se nebude dít a občan nebude o pozadí informován. Proč? Vlády totiž mají také "špinavé ruce" a podílejí se na této špinavosti.
Fakt,že firma Baxter používá takových špinavostí a je tolerována je zarážející. Tato firma není schopna vyrobit ani krmení pro prasata a vakcínu?? Ani náhodou. Co dělají? Poptávají vzorky virů - aby mohly vyrábět vakcíny a mít profit COŽE?? Jak této firmě někdo může věřit a má ještě licenci,když je jí dokázán pokus o největší kriminální čin v historii lidstva?? Tato firma ohrozila celou lidskou rasu a teď, po pár týdnech se máme usmívat a nechat si píchat její vakcínu a být ticho? Jak řekl Mike Adams, když pošlete svému politikovi obálku Antraxu,jste teroristy a hrozí vám i trest smrti, proč Baxter, který posílal do cizích zemí a laboratoří ještě větší smrtelný zárodek a nic se mu nestalo a vesele si obchoduje i nadále?
Není se co divit, když máte goverment, který se snaží ovládat svět. Ovládá média a tak se nestane,že se tyto zprávy o historii této firmy a pravdě o nich dostanou mezi lidi. Jsou ovšem země,kde se o tomto hovoří,ale nedostane se to do médií.. A jsou země, kde se otevřeně hovoří o cíleném masovém vyhlazování. Lidé se tak ptají: " Je to opravdu cíl - snížit populaci o 50 % ?"
To by se líbilo elitám, ale biliony mrtvých nehrozí.Opravdu ne.. Ale co si teď přečtete - Vás bude šokovat. Lidé,kteří zemřeli v Mexiku, měli v sobě chřipku, která měla v sobě viry: prasečí chřipky,ptačí chřipky a lidské a to v podobách,které se vyskytují po celém světě, tedy byly uměle vytvořeny, protože částečky pocházely z Evropy, Asie a i Afriky.
Vědci tvrdí,že se tento vir byl vědomě změněn a byly použity materiály z prasat,ptáků a lidí. Podle vědců je nemožné,aby se chřipkou nakazily jiné druhy.Jak je to v tomto případě možné ??
Světová zdravotnická organizace prohlásila, po dlouhém zkoumání, že vir pochází právě z vakcíny Baxteru !!! Mluvčí Thomas Abraham prohlásil,že je naprosto šokován.
Tento příběh však může být jen špička ledovce a nechce se mi přemýšlet nad tím, jak velké pozadí je za tímto virusem, uměle vnucen lidstvu, kde má zabíjet.
Jak se tedy vyznat ve zprávách o prasečí chřipce a jak jim porozumět a co bude tajeno?
1. Někdo, někde chtěl právě tuto pandemii. Snaha tu byla po léta / 1976 vyhlášena pandemie prasečí chřipky, která nebyla /
2. Reakce budou čistě politické a lidé budou manipulováni. Reakce politiků nebudou založeny na zkoumání vědců.
3. Někdo chtěl pořádný balík peněz. Vakcína,která nepomůže, naopak zabije bude nucena populaci jako reakce na virus.Je to jako, když půjdete na popravu, přijmete-li vakcínu. Donald Rumsfeld bude rád, protože má své investice v této firmě na vakcíny !
4. Bush připravoval půdu pro tuto chřipku s tím, že je tu hrozba,ale že se člověk nemůže nakazit, zatímco v laboratořích se vesele pracovalo na tomto viru.
5. Budou vyhlášeny "Stanné očkovací práva". Kdo se nenechá očkovat, kdo bude šířit informace proti, bude vězněn. / V USA se staví několik desítek věznic, přitom nestoupá kriminalita, naopak./
6. Stanná očkovací práva budou šířit tuto pandemii místo aby ji zastavili. Vlády,které začnou očkovat, nastartují takzvanou DEPOPULIZACI. Počty mrtvých se brzo vymknou kontrole. A zdraví lidé budou očkováním nakaženy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama