Právě probíhá největší největší podfuk na lidstvu

24. listopadu 2009 v 5:35 |  Ostatné videa a články

Čtvrtek, 12. Listopadu 2009
Největší podfuk na lidstvu

Dnes ráno mě zastihl telefonát mého přítele z banky (pozn. tento přítel je v předsednickém grémiu jedné velké rakouské banky a chtěl by z pochopitelných zůstat anonymní!). Pozval mne na snídani v jednom noblesním hotelu v Grazu, protože je obchodním partnerem a koncernovým manažerem v Grazu si uvědomil, že vydá něco ze svého portfolia vědění. Podmínkou bylo, že musí zůstat stejně anonymním, protože jinak by byl v nebezpečí nejen jeho vysoce dotovaný job…
Takže jsem učinil pro moji osobu něco zcela neobvyklého, uvázal jsem si vázanku (kravatu) kolem krku, oblékl sako, které se bohužel stalo už poněkud úzkým, a vydal jsem se v nádherném podzimním slunci na cestu do hotelu.
Poté co jsem dostál pozvání a můj talíř se plnil kulinářskými laskominami, objednal jsem si velké espresso a představili jsme se, započal rozhovor bez velkých okolků. Manažer koncernu se jmenoval Felix (Šťastný), ale věděl jsem, že to není jeho pravé jméno. Rovněž tak pro který koncern pracuje, zůstalo zahaleno rouškou tajemství.
"Můj přítel z banky, co ho znáte, mne upozornil na blog "Schnittpunkt: 2012" (Dělící bod: 2012) a já jsem sledoval jeho příspěvky od léta. To, co vám tady vypravuji, můžete napsat, máte to také napsat. Jména, firma a místa nesmí být samozřejmě jmenována. Řeknu hned na úvod, jsem členem lóže (u svobodných zednářů) a přicházím díky své práci do styku s mnoha vysoce postavenými lidmi z politiky a hospodářství.
To, co nyní probíhá, je asi největší podfuk na lidstvu, který se kdy udál! Vše vychází od americké vlády, která sleduje jen jeden zájem: světovládu! A tím i absolutní kontrolu a odebrání moci lidu každého jednotlivého státu. Přípravy toho se týkající začaly už dávno. Ale čas nehraje roli, zda k svému cíli dojdou za měsíc či teprve za deset let, je jedno. Pro ně je důležitá jen realizace plánu světové vlády!
A již to skoro dokázali! Celosvětově neexistuje skoro žádný stát, který by neudělali závislým. Rovněž státy jako Rusko a Číny jsou závislými. Především kvůli americkému dolaru. Nejen kvůli vysokým dolarovým rezervám, ale také kvůli jiným zemím, s nimiž mají obchodní vztahy a které by při možném krachu dolaru dalekosáhle vypadly ze hry jako obchodní partneři. Toho času není skutečně nikdo, krom Ameriky samé, kdo by měl zájem na slabém, slábnoucím a kolabujícím dolaru. A nejméně potom Evropská unie.
Nyní americké slídění, korektně označené jako válka proti terorismu, otevřelo dokonce evropský bankovní systém. Američani chtějí mít přístup k evropským kontům a zjevně jim to EU umožní. To, co zde probíhá, je obrovské svinstvo! Evropská vláda, která vůbec neexistuje, prodává vlastní lidi!
Podívejte se ovšem za kulisy, potom zjistíte, že je to Německo, které to všechno Američanům umožňuje. I když jsou německé země dost v krizi a budou ještě ve větší, jsou evropskou hospodářskou lokomotivou. Evropa nyní profituje pouze z Německa. Pokud zbankrotuje Německo, tak potom zbankrotuje i celá Evropa! Fatální na tom je, že Německo je 100 % závislé na USA. Německo není svobodným státem! Německo je formálně stále ještě ve válečném stavu, nepodepsalo od roku 1945 žádnou mírovou smlouvu a je stále pořád ještě obsazeno … minimálně Američany. Němci nemají vlastní ústavu, jen základní zákon. A stát bez ústavy není státem! K tomu přijde, že německý kancléř, v tomto případě Angela Merkel, neskládá svou přísahu na německou vlajku! Německo je neoficiálním obchodním místem Američanů. Mají vlastní vojska mezi Freilassingem a Flensburgem. Bez souhlasu Američanů nejde vůbec nic…
Věděli jste, že na základě ženevské konvence každá země, která je 60 let obsazena, musí být poté osvobozena? To znamená, že okupanti musí odtáhnout? Proč jsou stále ještě Američani na německé půdě?
Každopádně je všechno připraveno pro americkou měnovou reformu. Dny amerického dolaru jsou sečteny. Mají v úmyslu svoje gigantické zadlužení zrušit měnovou reformou, měnovým řezem. Dolar nebude mít ze dne na den hodnotu. To znamená, že půjde o oddlužení na účet všech ostatních. Těmi, kdo ponese následky je, jako obvykle, lid, občané všech postižených zemí.
Potom přece budou (Američané) velkorysí a budou vydávat gigantické půjčky ke znovuvýstavbě hospodářství. Aby tak každý stát, jenž přijme tuto nabídku - nebo ji musí přijmout, byl zase závislý na USA. Závislejší čím dál víc! Potom má Amerika svět ve svěráku!
A to skutečně nejďábelštější na tom je, že vlastní světovláda nevychází z americké vlády samé, která, jak víme, je jen loutkou velkokapitálu, ale od dnes nejmocnějších bank světa, velkých bank na Wall Street, světové banky, která je jen americkým nástrojem k ochraně vlastních zájmů, což také platí pro IWF (Mezinárodní měnový fond) a především pro FED, jediné národní banky v soukromém vlastnictví.

To, že Američané vedle nabytí světové nadvlády, o kterou podle tohoto plánu usilují, chtějí provést také redukci obyvatelstva světa, zapadá do tohoto schématu. Pomocí očkování (!!!), nemocí z laboratoří, tedy biologických zbraní, má zůstat jen tolik lidí, kolik je možno bezproblémově kontrolovat a hlídat. To není konspirační teorie, to je skutečnost. Dosáhli jsme nyní fáze, kdy se to v relativně krátké době uskuteční.
Krátce, kdo se nepodřídí, bude zničen. Dokonce pro vlastní obyvatelstvo je již k dispozici mnoho, mnoho koncentračních táborů včetně infrastruktury a personálu. To, co zde zažíváme, je válka americké vlády proti veškerému lidstvu světa!
A využívají svoji celou strukturu, aby co nejefektivněji a rychle došli k svému cíli. Považte, že i mezinárodní organizace jako OSN, WHO atd. jsou v amerických rukou. Tyto předávají dále jejich rozkazy jednotlivým vládám, jež je potom provádí. Tak funguje mocenská hra Američanů! Mocenská hra, z níž skoro není úniku!
Přesto musím ještě také něco objasnit, proč tento plán přes vysokou efektivitu, vysoký stupeň vědění a absolutní vůli po moci, nemusí vyjít. Má to co dělat s tématem blogu "Schnittpunkt: 2012" a nesmí to být zamlčeno!

Elity, a já se k nim počítám, vědí, co se s největší pravděpodobností stane kolem roku 2012. Proto také americké elity tak pospíchají, protože to, čeho sotva mají, je čas! Jak často uvádějí - a já mluvím z vlastní zkušenosti, neboť náš koncern se podílí na jedné části výzkumných prací - dojde k přechodu do vyšší dimenze, jenž bude spojen s rozsáhlým rozšířením vědomí Homo Sapiens.

Dojde k evolučnímu skoku.
Pokud dokážou Američané před touto událostí si podrobit celý svět a zredukovat obyvatelstvo světa pod jednu miliardu, může (ale nemusí) dále existovat tento totalitní světový režim a tím také nedotknutelné elity. Jediným problémem může být zkáza globální magnetické mřížkové sítě, protože tím budou všechny počítače a elektronické zařízení nepoužitelná. Tím také velká část vojenské a bankovní mašinérie. Bez magnetických polí všechno stojí! Také elektrické rozvodné sítě se zhroutí. To, co se v důsledku tohoto zhroucení magnetické mřížkové sítě rozvine, o tom se samotní američtí vědci a stratégové jen domýšlí. Domnívám se ale, že budou na to co nejlépe připravení, aby udrželi svoji nadvládu, popř. aby ji mohli ještě zvětšit.

To je vcelku informace, kterou vám mohu a chci poskytnout. Proč jsem se k tomu náhle odhodlal, byl váš včerejší článek "Weltuntergang 2012?" ("Konec světa 2012?"). Protože mám dnes nějaké schůzky ve vašem pěkném městě, poprosil jsem svého přítele, abych mohl vést s vámi besedu. Existují skutečně efektivní protiopatření, která by mohl každý, skutečně každý člověk uplatnit proti těmto americkým záměrům. Mluvil jste o nich včera.

Pryč ze závislosti! Pokud možno co nejrychleji zlikvidovat všechny dluhy, nedělat žádné další. Pokud možno, pryč ze světa papírových peněz. Co není potřeba k životu, neboť také nadále budou platby, převést ve zlato a stříbro v mincích nebo slitcích. Zrušit všechny papírové hodnoty, také spořitelní knížky…brzy nebudou mít ani cenu papíru, na němž jsou vytištěny. Učinit sebe a svoji rodinu samostatnou jak jen to jde. To znamená také vytvoření zásob. Nevěřit tomu, co stojí v médiích nebo co vypadne z politiků a expertů. Nyní je pravda a skutečné pravé vědění pokud možno ukrýváno! Je skoro všechno označováno za lži, co se napíše nebo řekne.

Jak jste včera uvedl, lidi beze strachu, jsou největším nebezpečím pro realizaci amerického plánu. Pokud neexistuje strach před terorem, hospodářskou krizí, ztrátou zaměstnání, zhroucením měny a nemocemi, pokud existuje skutečná svoboda v hlavě, potom si nemohou člověka podrobit a plán se zhatí. A nejsprávněji je třeba také vzít život do vlastních rukou, převzít vlastní odpovědnost a život, který se nazývá ve spirituálním smyslu "lehkostí bytí".

Víme z výzkumů, částečně na živoucím objektu - tyto výzkumy jsou financovány a podporovány skoro všemi státy! - že stojíme před neuvěřitelně velkým krokem lidské historie, který možná všechno směruje k pozitivnímu, spravedlivému, nemonetárnímu systému. To není esoterická fantazie, ale vyplývá to z mnoha výzkumných projektů, měření a analýz dat. Sami my v Rakousku zkoumáme a pracujeme na tom, jen sotva to kdo ví!

Máme všichni možnost, přehodit výhybky pro naši budoucnost. Nenechme možnost nevyužitou! Napište to, je to můj skromný příspěvek k tématu, které každým dnem důležitější. Nejen Američané nemají už čas, ani my…"

Johannes
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 aoccult aoccult | E-mail | Web | 18. července 2010 v 1:29 | Reagovat

Ano ano, blíží se příchod skutečného antikrista. Satatn je už skoro na zemi (díky CERNu, iluminátům) a vše (NWO, superláska a hypertolerance lží) zapadá do jeho plánu. Nejdřív se musí vytvořit co nejvíc hnusu, krizí, špatností, aby pak antikrist až příjde vše jakoby "napravil" a lidi ho uctívali. Nic lepšího po roce 2012 nebude! Tedy bude, ale jen pro lidi, kteří neznají pravdu. Čtěte Bibli dokud to jde, není tak drasticky pozměněná, jak často lidé argumentují! (obyčejná Bible, třeba český kralický překlad, dnes Bible21)

2 Theo Theo | 27. prosince 2011 v 18:13 | Reagovat

A nebo je tento článek promyšleným plánem iluminátů a NWO, jak rozšířit strach a nepokoje, které nakonec nahrajou do jejich karet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama