Aspirin zabíjí o 400% více lidí, než prasečí chřipka H1N1, ale nikdo se proti němu zatím neočkuje a nadále se prodává v obchodě

1. prosince 2009 v 11:15 |  Pandémia chrípky, očkovanie
CDC nyní oznámilo, že prasečí chřipkou H1N1 bylo zabito téměř 4,000 Američanů. Toto číslo má být údajně spolehlivé a děsivé a mělo by motivovat miliony lidí jít a zaplatit slušný peníz za injekci s netestovanou vakcínou proti H1N1. Ale dejme si toto číslo do perspektivy: Věděli jste, že více než čtyřikrát více lidí je každoročně zabito běžným tišitelem bolesti, jako aspirin?
V červencovém vydání American Journal of Medicin se vysvětluje následující:
"Konzervativní výpočty odhadují, že přibližně 107,000 pacientů je ročně hospitalizováno kvůli gastrointestinálním (GI) komplikacím v souvislosti s nesteroidními protizánětlivými léky (NSAID) a každoročně dochází jen mezi artritickými pacienty nejméně k 16,500 úmrtím souvisejícím s NSAID." (Singh Gurkirpal, MD, "Současné úvahy o gastropatii související s nesteroidními protizánětlivými léky", American Journal of Medicine, 27. července 1998, str. 31S).
Takže na každého člověka, o kterém CDC tvrdí, že byl zabit letos prasečí chřipkou H1N1, zabily běžní mírnitelé bolesti, jako aspirin, čtyři! Přesto nevidíte, že by DCD, FDA, WHO nebo oficiální média zběsile pobíhala a křičela něco o extrémním nebezpečí aspirinu, nebo ano? Na všech těchto úmrtích očividně nezáleží. K hysterii vedou pouze úmrtí na prasečí chřipku.
Pochopení rizika
Podle statistických tabulek úmrtí dostupných na internetu máte desetkrát větší pravděpodobnost, že zemřete při automobilové nehodě, než že vás zabije prasečí chřipka.
Téměř 100,000 Američanů umírá ročně na závažné reakce na FDA schválené předpisové léky. To je dvacetkrát tolik, kolik lidí zabila prasečí chřipka H1N1 (dokonce i když věříte číslům CDC), takže kde jsou velká varování ohledně nebezpečí předpisových léků? Proč CDC nevaruje Američany před "epidemií nebezpečných léků", které pro vaše zdraví představují větší hrozbu?
Odpovědí samozřejmě je, že zdravotnické úřady chtějí lidi dotlačit, aby kupovali vakcíny, které se stanou bezcennými (jsou dobré pouze předtím, než prasečí chřipka utrpí fiasko). A jediným způsobem, jak prodat lidem, kteří je nepotřebují, více vakcín, je nafukování děsivých historek a uvádění vypasených statistik, které prasečí chřipku H1N1 dělají opravdu, opravdu nebezpečnou.
Ale tato chřipka není nebezpečnější než aspirin. V podstatě může být prasečí chřipka H1N1 bezpečnější, než aspirin.
Zde je další citát z New England Journal of Medicine:
"Byly provedeny konzervativní odhady, že k 16,500 úmrtím souvisejícím s NSAID dochází každoročně ve Spojených státech mezi pacienty s revmatickou artritidou nebo osteoporózou. Tyto údaje jsou podobné počtu úmrtí na získaný syndrom imunitní nedostatečnosti a mnohem vyšší, než počet úmrtí na vícenásobný myelom, astma, rakovinu děložního čípku nebo Hodgkinsovu nemoc. Pokud by úmrtí na gastrointestinální toxické účinky NSAID byla vykazována v zprávách Národní životní statistiky odděleně, tyto účinky by představovaly 15. nejčastější příčinu smrti ve Spojených státech. Přesto toxické účinky zůstávají z velké části "tichou epidemií", kdy mnoho lékařů a většina pacientů si není vědoma rozsahu problému. Navíc statistika úmrtnosti nezahrnuje úmrtí připsaná používání NSAID prodávaných v obchodech." (Wolfe M. MD, Lichtenstein D. MD a Singh Gurkirpal MD, "Gastrointestinální toxicita nesteroidních protizánětlivých léků", New England Journal of Medicine, 17. června 1999, svazek 340, č. 24, strany 1888-1889).
Pochopili jste to? V údaji 16,500 úmrtí každý rok nejsou ani zahrnuty bolest tišící léky prodávané na přepážce! Když je k tomu přidáte, uvidíte pravděpodobně číslo blížící se 40,000 Američanů zabitých těmito léky každý rok. A to tyto léky činí o 1000% více smrtící, než prasečí chřipka (protože 40,000 je desetkrát více, než 4,000).

Prasečí chřipka versus sezónní chřipka

Rovněž podle statistik CDC je prasečí chřipka asi desetkrát méně nebezpečná, než normální sezónní chřipka. Je to proto, že CDC tvrdí, že sezónní chřipka zabíjí každoročně 36,000 Američanů (číslo, které jsem již zmínil jako vysoce podezřelé, ale to aspoň tvrdí oni).
Ale dokonce i sezónní chřipka není nic, co by mělo děsit. Pokud nejste ve strašném zdravotním stavu s narušeným imunitním systémem, obezitou a astma, vypořádat se se sezónní chřipkou není nic složitého: prostě doplňte své tělo vitaminem D, zinkem, super jídlem a přírodními zdravotními doplňky a nechte technologii svého imunitního systému udělat svoji práci. Váš imunitní systém váš život zachránil již bezpočtukrát. Ví, jak to udělat, když mu poskytnete správnou výživu.
Existuje spousta věcí, které jsou mnohem nebezpečnější, než prasečí chřipka, a přesto jsou otevřeně prodávány spotřebitelům. Více než 400,000 Američanů zemře ročně na kouření a přesto si můžete koupit cigarety ve Walgreens, Wal-Mart a lékárnách CVS. To statisticky znamená, že tyto lékárny vědomě prodávají produkty, které zabíjí 400krát více lidí, než zabila tento rok prasečí chřipka. Kde jsou poplašné zvony vyzvánějící na poplach o epidemii s tabákem souvisejících úmrtí? Nikde. Ani slovíčko od CDC nebo WHO.
A také, pokud by se lékárny opravdu zajímaly o vaše zdraví, proč otevřeně prodávají produkty, které způsobují rakovinu a onemocnění srdce? Zamyslete se nad tím…

Jen se pokoušejí prodat vám něco, co vám ublíží

Faktem je, že lékárny prodají cokoliv, co nese peníze. Tabák, zpracované podřadné jídlo, a samozřejmě vakcíny proti H1N1. Pokud by mohly vydělávat peníze na prodeji chřipky, prodávaly by ji také. Prodejci léků prodávají, bez ohledu na to, kolik lidí na jejich produkty zemře. Podnikají jen proto, aby prodali cokoliv, co přináší zisk, bez ohledu na následky pro veřejné zdraví.
A očkovací průmysl je podobně motivován, aby vám prodal falešné myšlenky, které vydělávají peníze. Tím, že vám prodávají koncept, že prasečí chřipka je extrémně nebezpečná, mohou vás manipulovat, abyste si koupili škodlivé věci, které chrlí z lékáren … jako vakcíny proti H1N1. A spoléhají se na fakt, že Američané si to nespočítají (nebo nedokážou).
Většina lidí chápe rizika jen chabě, a očkovací průmysl se spoléhá na přesně tuto hloupost a neschopnost vyhodnocení rizik, aby protlačil nebezpečné vakcíny. Pokud by lidé věděli, že je 40krát pravděpodobněji zasáhne blesk, než že jim život zachrání vakcína proti prasečí chřipce, jen velmi málo z nich by stálo ve frontách, aby si nechali dát injekci. Ale nechápou rozdíl mezi hodnotami, které jsou od sebe velmi vzdálené, jako 10^2 versus 10^5. Pro mnoho lidí jsou tyto koeficienty "zhruba stejné" a stojí za to nechat si píchnout injekci, "jen tak, pro případ".
To je důvod, proč jsem vždy říkal prostou pravdu, která platí dodnes: Lidé, kteří usilují o injekci s vakcínou, jsou stejným druhem lidí, kteří pravidelně hrají loto. Obě rozhodnutí demonstrují naprostý nedostatek pochopení rizik oproti prospěchu/odměně. V podstatě, pokud dostanete injekci s vakcínou proti prasečí chřipce ve stejný den, kdy si koupíte sázenku do loterie, máte větší naději, že si koupíte výherní tiket, než že budete zachráněni vakcínou proti prasečí chřipce.
Sázet lotýnku je ve skutečnosti chytřejší, než nechat si dát injekci s vakcínou. Navíc sázenka vám potenciálně nezpůsobí neurologické poškození, které vás přivede do komatu nebo způsobí spontánní potrat vašeho dítěte - kdy k obojímu u lidí došlo poté, co dostali injekci s vakcínou proti H1N1.

Zdroj translation OSUD.cz 2009
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama