Kdo vysvětlí tyto mraky? Meteorolog těžko...

7. prosince 2009 v 17:45 |  Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
Na toulkách internetem se mi připletly do cesty stránky eumetsatu, na nichž meteorologové celého světa interpretují různé mimořádné meteorologické událostí a snaží se objasnit jejich přírozené příčiny. Ovšem dost marně, protože tyto události byly (z mého trvale paranoidního pohledu) velmi pravděpodobně vytvořeny klimatickými zbraněmi... Ty stránky jsou úplný poklad, výborně mi poslouží pro dokumentaci umělé výroby počasí všeho druhu, ještě o nich uslyšíte.


Vybírám zatím jeden opravdu pozoruhodný jev od pobřeží jižní Afriky, pokřtěný jeho pozorovatelem důvěrně jako Buster. Nevím, jestli byl pozorován jednorázově či víckrát. Překládat text se mi nechce, obrázky jsou dosti výmluvné. Bezradnost meteorologa při snaze o interpretaci se projevuje třeba tím, že jako příčiny uvádí v podstatě veškeré faktory, které se mohou uplatnit při formování počasí, tak nějak jakoby působil současně nízký/vysoký tlak, nízká/vysoká vlhkost, nízká/vysoká teplota, malý/velký vítr, jev se pohybuje současně rychle i pomalu, předvídatelně i nepředvídatelně, atd. atd... Bodejť ne, když závisí na tom, jak se zrovna meteoinženýrům za ovládacím pultem výrobny počasí chce mačkat tlačítka...


A ještě jednou ze vzdálenějšího pohledu. Místo v blízkosti pobřeží generuje pruhy oblačnosti ... jak to asi příroda sama dokáže? Myslím, že by to bez vydatné pomoci klimatických zbraní dokázala těžko.
Podobná manipulace, kdy se z jedné linie vytvoří potřebná oblačnost, je častá i nad Evropou, pozorování o tom je i zde na blogu, třeba tady. Ale teď už to umějí bez vytváření takhle nápadných pruhů... tenkrát u jižní Afriky se to asi teprve učili.
Dokumentace jevu na zmíněných stránkách eumetsatu je perfektní, dali tam i animace, snad tahle bude fungovat. Můžete se v ní po 9s kochat uměním meteoinženýrů.

Orgonet


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 JL JL | 22. ledna 2010 v 21:53 | Reagovat

Na tom videu ktore sa da stiahnut som si vsimol, ze tesne pred tym ako sa vytvorila ta pasovita oblacnost, objavila sa nakratko kruhova pasova oblacnost. Neviem ako to presne nazvat, vyzera to akoby z nejakeho miesta vychadzal kuzelovity pas oblakov. Ten velmi rychlo zanikne a na jeho mieste sa vytvoria prave tie oblacne pasy.
Pustite si to video spomalene, ten kuzel vznikne medzi 2 a 3 sekundou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama