Kodaňský summit nastoluje světovou vládu

20. prosince 2009 v 11:51 |  Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
Kodaňský summit nastoluje světovou vládu:
"Instituční rámec" dláždí cestu
pro nezvolenou mezinárodní byrokracii

Steve Watson
Prison Planet


Mezi zprávami mainstreamových médií o tom, že kodaňské rozhovory pokulhávají a že se nezdařily, podává lord Christopher Monckton zprávu o tom, že jediným cílem konference bylo nastolit rámec pro založení světové vlády - a jak tvrdí, tohoto cíle bylo dosaženo.

"To je jediná věc, která se jim zde jistě podaří a oni to samo o sobě ohlásí jako vítězství, a budou mít pravdu, protože toto je jediný cíl celé této konference o globálním oteplování - nastolit mechanismus, strukturu a zejména základy pro světovou vládu," řekl včera exkluzívně v show Alexe Jonese britský politik, obchodní konsultant a politický poradce lord Monckton.

"Od západních států vezmou na to požadované rozsáhlé finanční prostředky," řekl Monckton, a dodal: "Zamaskují to tak, že řeknou, že zakládají 100miliardový fond pro adaptaci na klimatické změny v zemích třetího světa, ale v zásadě tyto peníze budou pohlceny zejména mezinárodní byrokracií."

"První věc, kterou udělají, a jedinou, která se jim na této konferenci podaří udělat, je dosáhnout souhlasu o tom, co se delikátně nazývá "instituční rámec". Nyní je to kódové slovo pro světovou vládu.

Lord Monckton vysvětlil, že i když ze smlouvy bylo vynecháno slovo "vláda", v konceptu smlouvy jsou obsaženy veškeré byrokratické rysy světové vlády, která také ustanovuje legislativu pro globální daň na fianční transakce, která bude placena přímo Světové bance.

"Toto jsou nové entity, které oni založí, aby vytvořili tuto světovu vládu", řekl.

"Ban Ki Moon, šéf Spojených národů, jasně očekává, že část smlouvy projde, protože říká, že musíme nastolit strukturu globální správy proto, abychom mohli spravovat obrovské sumy peněz, které budou získávány od západních zemí, jakmile tato smlouva v Kodani projde," dodal Moncton.

Ban Ki Moon vyslovil tento komentář ve středu v interview pro LA Times, kde rovněž řekl, že formální smlouva bude podepsána v půli roku 2010.

"Očekávají, že to projde," řekl britský šlechtic, "takže veškeré zprávy, která vidite o tom, jak jednotlivé strany jsou fatálně na mrtvém bodě, Čína odešla, africké státy odešly ... všechny tyto věci jsou tradiční zástěrkou pokusit se odzbrojit ty z nás, kteří nechtějí, aby se jim tyto věci povedly, protože bychom si raději zachovali svou národní suverenitu."

Monckton vysvětlil, že existuje ještě hodně naděje v boji proti ustanovení nezvolené světové vlády.
"V posledních deseti letech se snažili zjistit, zda mohou dosáhnout zavazující smlouvy, a více či méně na začátku si uvědomili, že ji budou muset opustit, protože nikdy neprojde v americkém senátě.

"Pokud tomu říkají smlouva, vyžaduje to, aby pro ni hlasovaly dvě třetiny amerického senátu, ale tam je příliš mnoho demokratů i citlivých republikánů, kteří nebudou hlasovat pro destrukci americké ústavy, pro zničení Spojených států, pro zničení pracovních míst obyčejných lidí v průmyslu USA."

Na Obamovo prohlášení, že se pokusí obejít legislativní proces a obejít Kongres, aby dosáhl systému cap and trade o uhlíkových emisích, poznamenal lord Monckton: "Pokud se o to pokusí, bude volán k zodpovědnosti."

"Měl by se raději chovat velmi opatrně, nebo bude pryč z úřadu a ve vězení, než mu to dojde. Jsou ústavní omezení, která díky bohu mohou ještě zachránit nejen Ameriku, ale i zbytek světa z toho, čemu se právem dá říkat tyranie".

"Světová vláda přichází, protože představitelé západních zemí se vzdali. Nestarají se už o demokracii, nestarají se o pravdu ohledně klimatu," řekl Monckton. "Jsou ochotni jít se světovou vládou, protože vidí v ní role sami pro sebe, právě tak, jako to udělali vedoucí státníci Evropské unie."

"Jako nezvolení vůdci mohou získat více moci, než by měli doma," dodal Monckton.

Britský aristokrat rovněž mluvil a fyzických útocích na skeptiky v Kodani bezpečnostními složkami OSN, policií a dalšími demonstranty, a dodal, že i na něj bylo zaútočeno, byl sražen k zemi dánským policejním důstojníkem, konajícím pod záštitou OSN a nebyl mu umožněn přístup na fórum summitu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama