Spiknutí globálních oteplovačů a nastolení světové zelené vlády

8. prosince 2009 v 17:10 |  Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
Ilustrace
Nedávno ze serveru vědecké instituce CRU unikla interní komunikaci mezi klimatology na internet. Jde o více než 1000 e-mailů a desítky megabajtů dokumentů. Šéf této instituce (Climate Research Unit - CRU) novinářům potvrdil, že tyto dokumenty jsou autentické.
Ohradil se ale nad interpretací považovat je jako důkaz podvodu. Údajně šlo pouze o vědecký žargon, který znamená něco jiného, než se může jevit laikovi. (Něco ve smyslu, že "pět českých na stole" také neznamenalo úplatek ). Data o teplotách z různých zdrojů (stromy, ledovce,...) je asi nutné nějak upravovat, ale e-maily myslím hovoří o něčem jiném.
Není jisté, kdo je původcem úniku těchto e-mailů. Předpokládá se, že šlo o práci hackerů (nebo je vynesl někdo zevnitř). Situace připomíná aféru úniku dokumentů o válce ve Vietnamu, které vynesl novinářům Daniel Ellsberg (tzv. "Pentagon papers ") nebo Watergate, který byl prokázaným spiknutím sahajícím až do Bílého domu. Proto se této kauze začalo říkat "Climategate".
Odhalené e-maily prokazují, že se tito vědci snažili zakrýt, že posledních 10 let zažíváme naopak globální pokles teplot, a dokazují dokonce i spiknutí na profesní likvidaci "skeptiků globální oteplování" - tj. těch, kteří pohádce o údajném konci světa (pokud nezavedeme klimatické zelené daně) nevěří. To je myslím něco, co by mělo zajímat i policii.
Obsahují například termíny jako "hide the decline", "we can't account for the lack of warming", "fake data"...
Naleznete je zde (cca 50 MB) : http://www.megaupload.com/?d=003LKN94
Není divu, že česká média mlčí - kromě několika článků (např. MF DNES,Týden.cz, TV Nova ). Jde totiž o závažné téma, které může zhatit šance na kodaňskou dohodu. I většina zahraničních médií kauzu raději moc nerozmazává (například CNN tuto kauzu ignoruje kompletně - stejně jako Česká televize). Je to příliš těžká rána pro zelenou lobby a příliš to potvrzuje slova Václava Klause. Tyto e-maily prokazují podvod a spiknutí.

V prosinci 2009 by v Kodani dle prohlášení politiků a jiných představitelů mělo dojít k dohodě o vytvoření globální vlády skrze nějakou formu klimatické "globální dohody" ("global deal"). Mělo by jít jak o významný krok k vytvoření světové vlády tak i o vytvoření s ní provázané nové "zelené daně".
Jde o sjednocení v jeden celosvětový superstát (podobně jako ve sci-fi seriálu Star Trek, kde Země/lidstvo figurovalo jako jeden celek žijící spolu v míru).
Dle vyjádření nového prezidenta EU, pana Rompuy je "rok 2009 ve znamení světové vlády a summit v Kodani bude velkým krokem ke globálnímu řízení planety". :
Ale toto hackerské vloupání nyní ohrozilo celý velký CK plán o světové vládě postavené na klimatické kontrole.
Nového EU prezidenta masmédia označila za ve světě neznámou osobu, na kterou si proto jiní budou moci štípat dříví, protože se nejeví mít správnou vůdčí sebejistou osobnost (tj. snadno ovladatelný/loutka/úředník). Není ani tajemstvím, že se pan Rompuy týden před svým zvolením účastnil večeře v tajné kontroverzní skupině Bilderberg. Většina médií o tom neinformovala.
Italský poslanec evropského parlamentu členství v Bilderberg dnes již prezidenta EU před jeho zvolením kritizoval. Jeho "volba" jako prezidenta EU byla dle něj nedemokratická (rozhodnuta na večeři v Bilderberg):
(CZ titulky)
Zelené dogma a poslední příslovečný hřebík do jeho rakve ?
Reformní plány kroků ke světové zelené vládě totiž nyní visí na jediném trumfovém předpokladu, že za změnami klimatu stojí člověk a že se údajně má oteplovat, přestože spíše zažíváme v posledních letech ochlazování. Jednak dle názoru jiných vědců než těch z CRU, ale nakonec mně osobně to tak také připadá. Léto sice (podle očekávání) přišlo, ale bylo mnoho poměrně dost studených dešťů. Moc se mi to nelíbilo. Nějaké to oteplení bych naopak uvítal.
Náš nový vůdce pan Van Rompuy byl samozřejmě jako všichni velcí hráči na setkání Bilderbergu, týden před jeho "zvolením" jako prezidenta Evropské únie. Nelenil a již ve svém prvním proslovu oznamuje rok 2009 jako počátek nové éry světové vlády, celosvětového řízení planety.
Je zajímavé, jak politici užívají termín "světová vláda" velmi opatrně a někdy jen některým posluchačům a studentům nebo někdy útržkovitě při rozhovoru s novináři. Tento termín a také termín "nová světová měna" a podobné termíny se v průběhu let objevovaly čím dál častěji. Až do finanční krize v září 2008 a inaugurace Baracka Obamy. Koncem roku 2008 a letos byl politiky záměr vytvoření celosvětové vlády předložen veřejnosti otevřeně (jako řešení všech světových problémů s heslem "globální problémy vyžadují globální řešení").
Nápad sjednocení je jistě zajímavý a může pomoci ukončit války, ale stěží to můžeme spolknout i s navijákem jen proto, že je to dobrý nápad. Dát veškerou moc jedné privátní (nikomu se nezodpovídající) organizaci jakou je OSN (Organizace spojených národů vzniklá po 2. světové válce jako způsob, jak zajistit neopakování hrůz 2. světové války a to vznikem moudré globální vlády s nejvyšší autoritou)?
Dovolte mi malou odbočku ke kořenům environmentalistické lobby.
Římský klub (The Club of Rome) aneb obdoba skupiny Bilderberg
Jsou autory strašících ekologických prognóz z 80. let ("The Limits to Growth" aj.) , které se nepotrvdily. Volaly po řízení spotřeby.
"Jakkoliv rouhavě to může znít, demokracie již není vhodná pro řešení úkolů, kterým čelíme. Složitost a technická povaha dnešních problémů ne vždy umožňuje voleným zástupcům uskutečňovat kompetentní rozhodnutí ve správný čas."
"Při hledání nového nepřítele,
který nás sjednotí,
nás napadlo, že znečištění, hrozba globálního oteplování, nedostatek vody, hladomor a podobné záležitosti,
splní přesně tento úkol".

"Skutečným nepřítelem je tedy lidstvo jako takové."
Club of Rome - The First Global Revolution, strana 75

http://www.scribd.com/doc/2297152/Alexander-King-Bertrand-Schneider-The-First-Global-Revolution-Club-of-Rome-1993-Edition

Honorary Member
H.E. Dr. Vaclav Havel, Czech Republic
Former President of Czechoslovakia
http://www.clubofrome.org/eng/people/honorary_members.asp
Na stránkách Římského klubu http://www.clubofrome.org/eng/new_path/:
(Vidíme kolik plánů bylo investováno do globálního managementu planety. Ve vlastních textech popírají, že by jim šlo skutečně o životní prostředí, ale že to používají jako nástroj pro vytvoření dokonalého ekvilibria sociálna, spirituality a duševního zdraví. Rovnoprávnost pohlaví a ras. Utopii. Tak to začíná asi u každé revoluce a z historie víme, jak to zatím končilo. Z bláta do louže. Do světa environmentálního náboženství teď zdá se. Zvláštní novopohanství Gaia, které ale možná probudí spící lid ze spánku svou hrozbou, že nás k ohleduplnosti k přírodě a toleranci mezi sebou donutí i třeba totalitním aparátem, pokud to tak chceme.
Je ale možné souhlasit, že lidstvo skutečně planetu velmi devastuje. Ne ale CO2, které vydechuje každý z nás. Nemění klima a nemělo by se to tvrdit dětem ve školách. Už kvůli těm leaknutým e-mailům.
Možná potřebujeme tyto hrozby ztráty svobod, protože se na znečišťování podílíme a dá se souhlasit, že něco se změnit musí. Není možné donekonečna hromadit odpadky a hledět jen na hmotu, pomíjet duchovní rozměr a Záměr v životě. Ale cestu socialismu už jsme přece zkoušeli. A na tomhle trhnou hlavně velké korporace. Fúzi kapitalismu a socialismu bych tedy neuspěchával. Je to revoluční experiment. A spiritualitu bych taky nikomu nevnucoval a nestavěl na tom systém světové moudré vlády, které bude dětem podsouvat ve školách pohanskou nauku jako novou verzi reality.)
http://www.clubofrome.org/eng/new_path/:
4. Social Transformation: This cluster relates social change, gender equity, values and ethics, religion and spirituality, culture, identity and behaviour. The values and behaviour on which the present path of world development is based must change if peace and progress are to be preserved within the tightening human and environmental limits;
OSN - světová moudrá vláda šetrná k přírodě
Každopádně OSN je privátní polo-vládní organizace, která by prý ráda zbavila suverenity celý svět pro "blaho všech". Např. žádná jiná armáda než je armáda OSN. Zákaz a zabavení všech zbraní a odevzdání je OSN, kde pouze policisté a armáda světové vlády by měli dle návrhů OSN právo držet zbraně. Je to velké rozhodnutí a do jaké míry se o tom bude rozhodovat již teď v prosinci v Kodani (jak moc se tím směrem vydáme), bude záležet zřejmě dost na pozornosti veřejnosti i politiků.
Jinak je totiž možné, že navzdory uniklým e-mailům vědců systematicky falšujících vědecká data by mohla Česká republika (resp. EU jednající za nás) na tomto klimatickém summitu podepsat nějakou velmi nevýhodnou dohodu.
S ohledem ale na únik důkazů o zmanipulovanosti IPCC, panelu vědců OSN o klimatu, který je pro nás dosud největší autoritou faktů o oteplování, která mezivládní panel IPCC přebírá právě od CRU, vypadá situace teď velice nahnutě.
Před několika lety se tiskovou zprávou vyhlášenou v televizích celého světa stalo dogma oteplování a blížící katastrofy obecně přijímaným faktem resp. propagandou. Ale vyhlídky na novou klimatickou dohodu vypadají nyní velmi bledě, protože informace o tomto hackerském počinu se šíří nyní po internetu velmi virálně, takže se nezdá pravděpodobné, že by tomu někdo ještě mohl věřit, pokud se to rozkřikne. A to ty internety uměj nejlíp.
Nenechte si informaci o vědomém falšování dat pro sebe a předejte ji dál. Podrobnosti těchto e-mailů a pozadí kauzy kolem hodnot teploty, které CRU odmítalo jiným vědcům nebo komukoliv dodnes zveřejnit (jejich hodnoty teplot, se kterými pracují!), ze kterých vychází teze IPCC,bych rád vypíchl v nějakém jiném článku.
Přitom zde se například dovídáme: "vědec tvrdí, že globální oteplování již nejde zastavit" . Pokud je to s oteplováním tak hrozné, tak proč si vědci v CRU museli data (hodnoty teplot) upravovat, aby jak sami píší "zakryli pokles teplot" ? Tento týden jsem se také v deníku Metro dočetl o tom, jak budeme v Kodani zachraňovat planetu před katastrofou z oteplování. O těchto e-mailech tam nebyla jediná zmínka. Jak může být problém s oteplováním, pokud teploty již 10 let klesají a před 1000 lety bylo tepleji než dnes? Podle mě by měla být pozornost směřována spíš na tu horu/"polévku" odpadků o velikosti kontinentu, která pluje oceánem.
Na závěr přikládám reference:

Z dokumentů OSN (UNEP - United Nations Environment Programme):
"evolutionary nature of strengthening international environmental governance."
("rozvíjející se povaha zesilujícího mezinárodního environmentálního vládnutí..." - jazyk nového socialistického experimentu?)
"The UNEP That We Want"
Reflections on UNEP's future challenges
Prangins, Switzerland, September 17, 2007
"Beyond governments, it is essential to mobilize a range
of other communities that are natural or potential
supporters of UNEP's mission. This way, UNEP works
not with one agenda but with a series of parallel or
interwoven agendas
, and multiplies the potential
sources of support. UNEP has a large natural
constituency and this constituency needs to be
harnessed to the UNEP mission without appearing to make an end-run around the member governments."
(Zde UNEP černé na bílém popisuje, jak zakrýt agendu ["without appearing"] užíváním různých dílčích agend a témat jako cesty ke skutečnému hlavnímu účelu - odebrání suverenity členským státům ["end-run around the member governments"] pro vytvoření světové vlády založené na "environmentálních zásadách" trvale udržitelného rozvoje.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama