Skrytá pravda o neúčinné vakcíně: Z 11.160 Američanů, kteří zemřeli na prasečí chřipku, zemřelo 20% i přesto, že byli očkováni proti H1N1

21. ledna 2010 v 7:30 |  Pandémia chrípky, očkovanie
(NaturalNews) CDC začalo s velmi jasnou, statisticky pochybnou desinformační kampaní a téměř každý novinář v oficiálních médiích se přidal. Nikdo však doposud neinformoval o tom, co se zde chystám odhalit.

Vše to začalo s nedávným zveřejněním CDC nových statistik o úmrtnosti prasečí chřipky, míry nakažlivosti a míry proočkovanosti. Podle CDC:

  • 61 milionů Američanů bylo očkováno proti prasečí chřipce (asi 20% americké populace). CDC to nazývá "úspěchem", ačkoliv to znamená, že očkování odmítli 4 z 5 lidí.
  • 55 milionů lidí "onemocnělo" na základě infekce prasečí chřipky.
  • 246,000 Američanů bylo v důsledku nakažení prasečí chřipkou hospitalizováno.
  • 11,160 Američanů na prasečí chřipku zemřelo.
Na základě těchto statistik nyní CDC zoufale vyzývá lidi, aby se nechali očkovat, protože tvrdí, že pandemie by se mohla vrátit a vakcíny jsou nejlepší ochranou.

Ale zde je část, kterou vám už neříkají.

Statistiky CDC lžou v důsledku opomenutí. Neodhalují o vakcínách proti H1N1 jeden nejdůležitější fakt: Kolik lidí, kteří zemřeli na prasečí chřipku, již bylo očkováno?
Mnozí zemřelí již byli očkováni
CDC záměrně nesleduje, kolik mrtvých bylo předtím očkováno. Chtějí (a novináři oficiálních médií), abyste mylně věřili, že u očkovaných nezemřel nikdo. Ale to je nestoudná lež. Být očkován proti prasečí chřipce H1N1 nenabízí naprosto žádné snížení úmrtnosti v důsledku infekce prasečí chřipky.

A to znamená, že zhruba 20% z 11,160 Američanů, kteří zemřeli na prasečí chřipku, bylo proti prasečí chřipce pravděpodobně již očkováno. To znamená, že očkovaných lidí zemřelo asi 2,200.

Jak vím, že očkování proti prasečí chřipce nesnižuje úmrtnost na infekci? Protože jsem prošel všechny náhodné, dvojitě zaslepené, pomocí placeba kontrolované klinické studie, které kdy byly u vakcín proti H1N1 provedeny. Netrvalo mi to příliš dlouho, protože počet takových klinických studií je NULA.

Je to tak: Dnes neexistuje ani sebemenší náznak důkazu, který by vědecky podporoval mýtus, že vakcíny proti H1N1 snižují úmrtnost na infekci H1N1. Nejlepší důkaz, který jsem dokázal o vakcínách, které míří na sezónní chřipku, najít naznačuje, že maximální míra u snížení úmrtnosti je u lidí, kteří se nechali očkovat, někde kolem 1%. Zbývajících 99% má stejnou míru úmrtnosti, jako lidé, kteří očkovaní nebyli.

Takže dopřejme stávajícím vakcínám proti H1N1 luxus pochybností a představme si, že fungují stejně dobře, jako jiné vakcíny proti chřipce. To znamená, že by snižovaly míru úmrtnosti o 1%. Takže z 2,200 úmrtí, ke kterým došlo v r. 2009 u již očkovaných lidí, mohla vakcína potenciálně zachránit 22 lidí.
61 milionů injekcí přispívá ke špatné politice veřejného zdraví
Takže se podívejme: 61 milionů lidí dostane potenciálně nebezpečnou vakcínu, a skutečný počet "zachráněných" před pandemií je přesvědčivě pouze 22 lidí. Přičemž počet lidí vakcínou poškozených je téměř jistě mnohem, mnohem vyšší, než oněch 22. Tyto vakcíny obsahují disruptory nervového systému a zánětlivé chemikálie, které mohou způsobit závažné zdravotní problémy. Některé z těchto problémů nebudou patrné v nejbližších letech… Budoucími oběťmi Alzheimera, například, budou téměř jistě ti, kteří dostávali pravidelné očkování, to předpovídám.

Píchnout 61 milionům lidí chemikálie, které ohrožují nervový systém, aby se zabránilo 22 úmrtím - a to je ten nejlepší případ! - je idiotský přístup k veřejnému zdraví. Amerika by udělala lépe, kdyby nedělala nic, než aby se hystericky nafukovala pandemie, aby se prodalo více vakcín lidem, kteří je nepotřebují.

Zdroj translation OSUD.cz 2010
Zdá se však, že postoj některých českých politiků má už co do činění spíše s náboženstvím, než s vědou a reálnou politikou... viz včerejší očkování ministryně zdravotnictví.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama