O násilném očkování

1. února 2010 v 16:35 |  Pandémia chrípky, očkovanie

Kdyby měl snad ještě někdo pochyby o tom, že vládnutí v České republice nestojí za nic, tak jak jsem o tom psal v minulém příspěvku z FONTES RERUM, toho musí přesvědčit skutečnost, že česká vláda bude jednat o povinném, nedobrovolném, a tudíž de facto a především de iure násilném očkování 200 000 konkrétních osob. Už sama skutečnost, že se na jednání vlády země, která o sobě tvrdí, že je svobodná a demokratická, takový návrh vůbec předkládá, je skutečně smutné.

Daleko smutnější je ovšem geneze toho, jak naši nevolení vyvolení k tomuto rozhodnutí došli. Poté, co podlehli poplašnému řevu farmaceutických firem, přestože měli veškeré informace o tom, že se jedná o typickou nafouknutou bublinu, a poté, co rozházeli veřejné peníze do kapes soukromých firem a jednotlivců, se rozhodli, že to dají nám okradeným, kteří se nadali oblbnout, ještě, tak říkajíc, sežrat, byť jen prostřednictvím injekční jehly. Logika je jednoduchá. Nakonec se očkovalo, tak buďte zticha.

V momentu, kdy se lidé dají pod jakýmikoliv sankcemi očkovat, totiž už vždycky budeme poslouchat, že u nás chřipka nebyla, protože se očkovalo. Teď je situace taková, že u nás chřipka není, protože prostě chřipka není. To našim elitám vadí, protože podle jejich slov jsme je už měli touto dobou na kolenou prosit, aby nám z vakcíny ukápli. Prostě s hloupostí se skoro vždy snoubí arogance.
To, že nechceme jejich drahé a zbytečné dobro je dráždí až k agresivitě. Uvidíme, jestli si vláda uchová zbytky zdravého rozumu anebo rozhodne tak, jak je v kraji zvykem. Asi nezbude, než se obrátit na Ústavní soud. Snad ještě nebude také naočkovaný…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama