Vlády přiznávají, že provádějí teroristické operace pod falešnou vlajkou

21. února 2010 v 9:41 |  NWO, Illuminati, Bilderberg
Terorismus pod pod falšenou vlajkou (false flag) - vlády útočí na občany a pak obviňují druhé za účelem vytvoření nepřátelství vůči těmto obviněným- byl používán v celé historii
Tato stať poukazuje na přiznání vlád ohledně použití teroru pod falešnou vlajkou.

Například:
  • CIA přiznala, že v 50-tých letech najala íránce, kteří se vydávali za komunisty a provedli v Íránu bombové útoky s cílem otočit zemi proti demokraticky zvolenému prezidentovi. (operace Ajax)
  • Izrael přiznává, že izraelské teroristické buňky působící v Egyptě umístily bomby v několika budovách, včetně diplomatických zařízení USA a na místě zanechali důkazy naznačující, že viníci jsou arabové. (jedna z bomb vybuchla předčasně, takže egypťané mohli určit totožnost pumových útočníků a několik izraelců se později přiznalo.) (další odkazy) (Operace Susannah)
  • Uznávaný bývalý prezident Indonézie přiznal, že vláda měla pravděpodobně roli při bombových útocích v Bali.
  • Bývalý italský premiér, italský soudce a bývalý šéf italské kontrarozvědky přiznal, že NATO za pomoci Pentagonu a CIA provádělo v Itálii bombové útoky a obviňovalo komunisty s cílem získat podporu obyvatel pro jejich evropské vlády a pro jejich boj s komunismem. Jako jeden z účastníků tohoto dříve tajného plánu prohlásil: "Museli jste útočit na civilisty, lidi, ženy, děti, nevinné občany, neznamé osoby vzdálené od jakékoliv politické hry. Důvod byl poměrně jednoduchý. Útoky měly donutit tyto lidi - italskou veřejnost - aby se obrátili na stát a požádali o větší bezpečnost" (odkaz) (Itálie vstoupila do NATO v roce 1949, roky před těmito útoky) (operace Gladio)
  • Jak přiznala vláda USA - nedávným odtajněním dokumentů, které ukázaly že v 60-tých letech americký náčelník štábu podepsal plán na to vyhodit do povětří AMERICKÉ letadlo (za použití propracováného plánu výměny letadel) a dále spáchat teroristické útoky na americkém území, a potom z nich obvinit kubánce, aby se ospravedlnila invaze na Kubu. Viz následující zprávy ABC, oficiální dokumenty a také rozhovor s bývalým investigativním producentem World News Tonight na ABC Peterem Jennigsem. (operace Northwoods)
Existuje mnoho dalších příkladů útoků pod falešnou vlajkou použitých v celé historii dokázaných historickými důkazy. Viz tohle, tohle a tohle. Odstavce výše jsou jen některé příklady přiznání vlád k použití teroru pod falešnou vlajkou.
Nemůžete to nazvat konspirační teorií, když to přiznává samotná vláda.
A netýká se to jen historie:
  • Bývalý poradce Jimmyho Cartera pro národní bezpečnost - Zbigniew Brzezinski - řekl senátu, že by v USA mohl být proveden teroristický útok a z něj falešně obviněn Írán, aby se ospravedlnila válka proti tomuto národu.
  • Bývalý analytik CIA v důchodu, který připravoval denní zprávy pro prezidenta a sloužil jako analytik na vysoké úrovni pro několik prezidentů, podezřívá vládu, že si pohrává se zprávami o teroru, varováními a dokonce s událostmi s samotnými aby shromáždili lidi za vlajku.

Zdroj
Překlad: bejbous


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama