Hra o všechno

21. dubna 2010 v 21:34 |  FED, peňažné otroctvo


Následující informace je zásadní, pro ochranu majetku a jednotlivce v pozdějším věku. Poodkrývá taktiku, hru se slovíčky a vychytralost finančních gigantů. Nabádám vás k používání selského rozumu! Tato pravda je určena pro naše čtenáře, jako bonus v uměle vyvolané krizi, která je pouze ve fázi počáteční. Její hlavní cíl je připravit plošně co nejvíce lidí o své majetky. Ti, co jsou dnes bohatí, zítra už nemusí mít vůbec nic. Je nutné přehodnotit staré způsoby myšlení a být více tvůrčí. Doba je taková, že velkou firmu může pohltit celkem malá společnost, která má však rychlejší a progresivnější systém. Dochází k pročištění trhu. Zažitá pravidla přestávají platit. Ten, co hledá zaměstnání, nikoliv práci, bude zklamán. Končí doba ulévání. Platit se bude pouze za vytvořené hodnoty.

Pravda č.1: Spoření nazpátek a hyenismus. Spoření přes životní a investiční pojištění, je obrovský oficiální podfuk! V Německu bylo před několika lety toto pojištění s dobou trvání nad 20 let dokonce zakázáno. Vzhledem k tomu, že je státní ekonomika navázána na pojišťovny, tak je zákon porušován a vesele se obírají lidi dále. Co se tvoří člověku v prvních letech pojištění? Řekněme v prvních 5 až 7 letech, když pojistku vypovíte, tak je vyplaceno tzv. odbytné. To může být nulové. Nejcennější peníze, které mají hodnotu a nejsou inflací zničené, si stáhne pojišťovna jako provizi! Říká se tomu cena za zajištění. Teprve pak je člověku tvořen kladný zůstatek. Na své se dostává přibližně po 15 letech. Mezi tím však přichází jiný pojišťovák - pardon (!) finanční poradce, který vám profesionálně vysvětlí, že jste uzavřeli "blbost" (a bohužel má pravdu!) a vzhledem k tomu, že potřebuje tučnou provizi, tak vám tedy navrhuje uzavření jiné "blbosti"! A vy vesele souhlasíte, protože profesionálně vyškolený prodejce ví, jak se chovat, jak vás přesvědčit a elegantním způsobem obrat! Protože dalších 5 až 7 let na účtu opět nic nemáte!!! Nutno dodat, že dnes opravdu dochází k tzv. překlápění pojistek. Téměř každý je dnes pojištěný a uznejte, kolik je pojišťoven a různých pojišťovacích makléřů. Všichni chtějí žít! Ale proč na váš úkor? Není provize za sepsání pojistky - několik desítek tisíc korun (!) nějak vysoká? Sdělí vám jako klientovi vůbec někdo tuto skutečnost? Asi ne. Jinak byste jej velmi rychle vykázali z vašeho bytu. Ovšem to nejlepší na konec!

Ukládám si na životní pojistku 1.000,-Kč. Za rok je to tedy 12.000,-Kč a za tyto peníze dnes máte slušný telefon či fotoaparát. Za 20 let (nedej bože, aby smlouva byla na delší dobu, protože to je bláznovství!) uložíte celkem 240.000,-Kč. Kolik vám pojišťovna vyplatí? I kdyby to bylo 100% navíc! A to zcela vážně pochybuju! Tak si nepořídíte slušnou penzi, ale zase ten fotoaparát! A můžete se s ním pak akorát vyfotit! Takovou budou mít totiž vyplacené peníze hodnotu!!! Před 20 lety jste měli za 1000 korun 4.000 housek a dnes jich koupíte pouze 200! A to máme dnes daleko kritičtější ekonomickou situaci a hrozí hyperinflace. Stačí sledovat ekonomické a hospodářské noviny. Když pojistku, tak na riziko. Ne na spoření!

Pravda č.2: Zajistím se chytře a hodnotou. Učme se od bohatých a chytrých. Jaké máme možnosti ochrany majetku? Co si drží dlouhodobě cenu a zachovává hodnotu?

1. AKCIE: Vzhledem k tomu, že se chystá krach na burze, tak si asi moc nepolepšíte. Musíte se v tomto obchodě vyznat. Většinu zisku jinak spolknou poplatky. Přirovnal bych to k automatu a gamblerovi. Nikdy neví, kdy přestat. Riziko ztráty je dnes vysoké. (O tom se přesvědčil i pan Bakala: mínus 25 miliard)

2. NEMOVITOSTI: Vzhledem k tomu, že se hroutí bankovní systém, tak přestávají banky půjčovat peníze. Za následek to mělo výrazný pokles nemovitostí, spoustu realitních kanceláří zkrachovalo a ještě zkrachuje, protože obroda bankovního systému dle analytiků a expertů bude trvat minimálně 20 let. Odhad poklesu cen nemovitostí až o dalších 80%. To je realita! Nebude možnost si půjčit v bance a kupní síla bude pouze na bohatých, kteří mají hotovost. Tedy cca 7% populace.

3. ZLATO: Dá se nakupovat po malých částech a jeho cena dlouhodobě poroste. Dle analytiků za dalších 10 let až 15x. Stříbro dokonce až 50x !!! V roce 2001 Bill Gates nakoupil za 2 miliardy USD stříbro. 4,50 USD za unci (31,1g). Za 8 let jeho majetek narostl 4x. Poradil mu W.Baffet. Stříbro má totiž vysokou technickou hodnotu a je ho málo. Jeho cena je v současnosti politicky potlačována, aby mohly fungovat slévárenské podniky. Bez stříbra nejde udělat slitina. Celosvětové zásoby zlata a stříbra jsou cca 15 let. Jejich význam pro ekonomiku je nenahraditelný. Proto neexistuje síla, která by zabránila růstu cen těchto komodit. Cena vzácných kovů je už několik tisíciletí daná a vždy všechny peníze vychází z jejich hodnoty. Smutné je, že v naší republice se ve zlatě nikdo nevyzná. Tento obchod je novinka.

Ani bankovní úředníci nemají patřičný přehled. Banky jsou na počátku velkého třesku, kdy nezůstane kámen na kameni. Deutsche Bank má 2 biliony EUR závazky, které není schopna splnit! Bercleys Bank 1,4 bilionu Liber… Evropu teprve čeká bankovní smršť podobně jako 700 amerických bank. Tuto informaci jsem vám dal už dnes! Nikdy se tedy v budoucnu nevymlouvejte,"Kdybych to byl věděl…"

Proč vlády, národní banky, Gates, Baffet, Soros, Kellner, Rockefellerové, Rotchildové a další ukládají majetky do vzácných kovů? Protože vědí, že za pár let budou nemovitosti velmi levné. Zlato nabývá na hodnotě a dnes je v počátku raketového startu jeho ceny. Může se vyšplhat na 8000 až 12 000 USD za unci! Za pár gramů zlata si pořídíte v budoucnu velmi lukrativní pozemky či nemovitosti. Kdo z vás pochopí hru této vysoké politiky, nebude nikdy chudobný!

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama