Mrak vyrobili manipulátori počasia

21. dubna 2010 v 20:23 |  Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
- Mrak vyrobili manipulátori počasiaProč zavřeli letecký provoz? Učí se ovládat počasí bez chemtrails

Už je celkém jasné, že sopečný oblak nad Evropou je fáma/fikce/výmysl/drzá lež vojenských ovladatelů počasí, kteří si potřebovali vyzkoušet, jak řídit počasí pouze haarpem (tím myslím veškeré druhy klimatických zbraní používajících různá vlnění) bez použití chemtrails. (Dík jednomu ze čtenářů, který je také toho názoru.)

Je zajímavé, jak okamžitě se celá Evropa nechala (a stále nechává) obalamutit, a schovala se před neexistujícím sopečným oblakem. Moc médií je vskutku bezmezná, mohou tvrdit jakoukoli lež, téměř nikoho nenapadne si informace ověřit ... Je to jako v císařových nových šatech, ale dětem, které křičí, že císař je nahý, nikdo dnes neuvěří ...dnes se věří oblbovacím prostředkům.

Myslím, že to bylo tak, že 15. 4. sopka sice právě nesoptila, ale armáda ráno v 7 založila a hnala a přiživovala mrak SO2 (co se zobrazuje oranžově) od Islandu k UK a Evropě, aby měla záminku pro zrušení civilního leteckého provozu. Pro tuto teorii svědčí, že: mrak 15. 4. nevyšel od sopky, ale jaksi se nafoukl až během cesty do Evropy do úžasných rozměrů. Rychlost jeho šíření byla také neuvěřitelná - od 7 do 15 urazil cestu od Islandu k UK a vůbec se nerozplýval, naopak se zvětšoval... Vše je vidět na satelitních snímcích. (Viz zdejší článek Zapínání a vypínání sopky.)

16. 4. sopka opravdu spustila kouř, možná uměle, možná přirozeně, ale její kouř se choval naprosto jinak než 15. 4. Šířil se ze skutečného místa sopky, rychlostí, kterou lze pokládat za přiměřenou ... to už ovšem nikoho nezajímalo. Letecká panika už byla způsobena.

Skutečné nebezpečí nikoho nezajímá. Sopka totiž soptí dál, dnešní oranžový mrak je dobře vidět. (viz foto výše) Proletět  jím cestou do Ameriky by se mi nechtělo. A zrovna tudy se lítá do USA ... doufejme, že to vezmou oklikou.  

Vystavil Orgonet v 19.4.10


Vojenské cvičení: zapínaní a vypínaní sopky

Jak už někdo píše v komentáři, sobotní ráno bez leteckého provozu je neobvykle klidné. Obloha jasná, mráčky přirozené. Takže chemtrailsáci skutečně přestali lítat. To ticho je neuvěřitelné. Už jsme zvyklí na neustálé "dunění" z oblohy, na stálou zvukovou kulisu, kterou ani nevnímáme.  Tak si to chvilku užijme ...

Ovšem nedělejme si iluze, že chemtrailsáci přestali lítat proto, že mají obavy, aby jim sopečný popel neucpal trysky.

Má interpretace je, že to celé je součástí scénáře vojenského cvičení, které spočívá v "poškádlení" sopky klimatickými zbraněmi, následná kontrola uniklého oblaku plynů a jeho vedení na určené místo. Zastavení civilního leteckého provozu - když pro nic jiného, tak to aspoň způsobí problémy ve spoustě oblastí. Chemtrailsová letadla pak nelétají proto, že vlastně neexistují a jsou vydávána za civilní. Anebo z nějakého důvodu potřebují vojáci vědět, co bude s Evropou bez letového provozu. Jinak ovšem nepřestali řídit vzduchové masy potřebnými směry...

A jak tak sleduji vývoj představení se sopkou, vypadá to, že celý děj je skutečně režírován manipulátory počasí. A asi není náhoda, že ve Skotsku  probíhá od 12. 4. mnohonárodní vojenské letecké cvičení Joint Warrior, které se pravidelně koná 2x do roka.

Průběh sopečné akce

Podívejme se, co je vidět na produktu Ash (Popel) družice Eumetsat. Interpretuji to laicky, podle jejich návodu. Sopečný popel je oranžová barva, hnědá barva znamená vysokou (i umělou vysokou) oblačnost. Světlé barvy znamenají nízkou oblačnost.

Před začátkem sopečné akce, 15. 4. v 6.00 UTC, je vidět na jih od Islandu velkou oblačnost zřetelně zpracovanou chemtrails (čáry) a šleháním (díry). Což znamená aspoň tolik, že v té oblasti bylo klimatickými zbraněmi zasahováno.
O hodinu později pak je poprvé zřetelněji vidět z Islandu vycházet směrem k Shetlandám oranžový proužek, který má znamenat sopečný popel. Chemtrailsová oblačnost na jih od Islandu je ještě výrazněji zpracována různými zásahy. Sopečný popel má zjevně připravenou dráhu pro rychlý postup.
Mezi 7.00 a 15. 00 se oranžový pruh popela šíří a pohybuje se velkou rychlostí - v 15.00 už je na u pobřeží UK a asi ještě dále.

V pátek 16. 4. probíhá celoevropská panika, zavírají se letiště.

Sopečného plynu zřejmě není dost nebo se příliš rychle rozplynul, takže experti znovu škádlí Island klimatickými zbraněmi, aby povzbudili sopku. Na snímku 16. 4. v 8.00 jsou dvě zřetelné díry, které znamenají nějaký zásah klimatickými zbraněmi.
Povedlo se, 17. 4. se objevuje znovu oranžový mrak nad Islandem, tentokrát přesně nad sopkou. (Všimněte si, že ve stejnou dobu našlehali ohavnou bouřkovou oblačnost nad Skotsko.)
Poslední snímek, na který se dívám - stav v 11.00 UTC. Sopka kouří pořád, ale nějak se to rozptyluje, možná už nemají v plánu vést to do Evropy.
Animace Eumetsat z 15. - 16. 4. 19.30 - 6.45 UTC ukazuje šíření oranžového mraku - došel až nad sever Německa. http://www.eumetsat.int/Home/index.htm 

Můžete to celé sledovat krok za krokem na Eumetsatu, pak jsou manipulace ještě nápadnější.
Vystavil Orgonet v 17.4.10


Zdroj: Orgonet
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama