Seismická zbraň ?

9. dubna 2010 v 13:22 |  HAARP

Čas od času, jednou či dvakrát za rok, informuji své české čtenáře o tom, co jsem se dočetl na blogu generála Filatova. A to i přesto, že jeho "Klič" přebírá veškeré konspirační teorie a mnohá tvrzení jsou zřejmě hloupost.
Že nejsou, to však vyloučit úplně nemohu. Na druhé straně, generál zná jakomálokdo židovské náboženství. A některé jeho informace jsem nikde předtímnenašel a ukázaly se pravdivé. Ohledně zemětřesení na Haiti, Filatovi je nad slunce jasné, že šlo o zkoušku americké sismické zbraně.
Tato zbraň, až bude perfektně ovladatelná, bude použita sionisty v Izraeli, bude mnoho mrtvých, což vyvolá stěhování židů do Evropy, konkrétně do Vojvodiny. Už teď bohatí židé skupují tam ve velkém pozemky, město Subotica se má státnovým srdcem izraelského národa... (Vojvodina byla kdysi část římské provincie Panonie, kam v 10. stol.přitáhli z Asie Maďaři, v 16. století na čas ji dobyla Ottomanská říše. V18. století Habsburci tam stěhovali Srby z Kosova a dnes je dosud částíSrbské republiky.
Žije tam i početná minorita Čechů, která rychle slábne, Češi i Maďařiprodávají a stěhují se do Evropské unie.) Způsobit umělé zemětřesení možné je. Sověti i USA podepsali roku 1975"Smlouvu o zákazu použití technik změn životního prostředí (zemětřesení,tsunami, klima, meteorologie...) za účelem vojenským". Po pádu SSSR ale Pentagon koupil vědce i laboratoř v Nižním Novgorodu a roku 1995 včenil do nového programu HAARP. Zemětřesení je možno vyvolat pouze v sismické zóně, což je případ Haiti, kde už před katastrofou Američani si dělali, co chtěli.
Na druhé straně, to, že Amerika vyvolala katastrofu, je samozřejmě hloupost. Morálně, proč by to Obama dělal, s vědomím, že mohou být statisíce mrtvých? Jak je však možné, že první den zemětřesení dokázaly USA dopravit na Haiti10 tisíc vojáků, k nimž se přidalo později dalších 10 tisíc? Francie vprvních hodinách poslala letadlo s lékaři a nemocnicí, bohužel mu americkáarmáda nedovolila přistát, přednost měla její letadla.
Vysvětlení je nasnadě. Vojáci byli připraveni, konalo se vojenské cvičení, simulující humanitární pomoc. Vedl jej generál P. K. Keen, který byl sespolupracovníky už na místě, v bezpečném krytu amerického vyslanectví. Pár minut po zemětřesení byl uveden do provozu software, organizujíc íspolupráci s nevládními organizacemi. Těch náhod v případě katastrof (vzpomeňte na bombu v Londýnském metru ajiné) je nějak mnoho, nezdá se vám?

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama