Bilderbergové se letos scházejí v letovisku Siges u Barcelony, Vondra pozvánku nedostal

2. června 2010 v 12:35 |  NWO, Illuminati, Bilderberg


Okultní skupina Bilderberg, která, jak říká kníže von Schwarzenberg, pořádá "zajímavé přednášky", kdo se o problematiku zajímá, tvrdí, že skrytě řídí globální i lokální politiku, se letos sejde mezi 3. a 6. červnem v nádherném španělském letovisku nedaleko Barcelony Sitges.
Architektura hotelů, v nichž se "významní" lidé scházejí, je většinou velmi odlišná od normálních hotelů. Letos se setkají v Hotelu Dolce Sitge, zde je foto. 


Jak hodnotí redakční analytici OSUDU, s ohledem na Bilderberg je maximálně zajímavé to, že v Sitgesu se scházejí na zvláštní pláži již dlouho a tradičně homosexuálové-gays.

OSUD.cz vyvolal v červnu předloňského roku politický skandál, neboť se nám podařilo zjistit, že účastníkem setkání Bilderbergů v USA byl také tehdejší ministr zahraničních věcí, Karel von Schwarzenberg. Zprávu o tom jsme zveřejnili 7.6.2008. Našeho článku se ujal Adam Bartoš, který tehdy pracoval než byl za své nezávislé žurnalistické aktivity z redakce vyhozen pro iDNES a jménem redakce se oficiálně otázal na ministerstvu, zda je to pravda. Ministerstvo chvíli mlžilo a po několika desítkách hodin nakonec přiznalo, že tam Karel von Schwarzenberg skutečně je. Mezi další české význačné Bilderbergiány patří samozřejmě ostře prozahraničně orientovaný Saša Vondra, jehož mocenské konání by se v nezávislém právním řízení jistě dalo už mnohokrát kvalifikovat jako trestný čin vlastizrady, který však letos údajně pozvánku nedostal, dále například Vladimír Dlouhý, bývalý člen ODA a ministr hospodářství, v současnosti šéf bankovní korporace Goldman Sachs pro střední a východní Evropu, dále například Jiří Pehe, bývalý politický poradce Václava Havla, význačný český bankéř Jiří Kunert, bývalý šéf Živnobanky a přítel Jiřího Paroubka a někteří další.

Právě přes Bilderbergiánské spojky se snaží zahraniční mocnosti vnutit České republice některá rozhodnutí, zmiňme aspoň onen slavný americký radar, který se však díky vzedmuté vlně občanské ostražitosti vnutit do Brd (zatím) nepodařilo.

tzv. elity, které přijíždějí na setkání, většinou častují protestanty a novináře zdviženým prostředníčkem... zde se zřejmě inspiroval i bývalý předseda vlády ČR Topolánek (více zde)

Minulý rok se setkání elit konalo v Řecku, při aktuálních souvislostech to možná už zní docela trapně. :) Právě na setkání Bilderbergiánů bylo kdysi údajně rozhodnuto, že Evropa zavede jednotnou měnu euro. Při očekávaném pádu této měny v nejbližší době lze očekáva, že španělské jednání bude letos docela hot.

Bez zajímavosti v této rovině není nejnovější zpráva z britské vlády, kdy nový premiér Cameron okamžitě zakázal sobě i ministrům nosit na zasedání vlády mobilní telefony. Zřejmě ví proč. :)
Potomek Eleonore von Schwarzenberg, která se zřejmě stala předlohou bájné postavy upíra Draculy, Karel, se však opakovaně snaží označit spiknutí Bilderberg je dílo psychopatů, již dříve publikoval oslavný článek o Bilderbergu i dvorní Schwarzenbergův bývalý časopis Respekt. Toto video však pro samostatně a nezávisle uvažujícího čtenáře přeci jenom přináší Bilderberg trošku v jiném světle. Strana TOP09, jejíž je Schwarzenberg volebním lídrem, uvedla na jednom ze svých bannerů kultovní relikvie řádu Skull & Bones s tím, že strana musí a předseda musí být transparentní. Ano, někteří tuto transparentnost podivného knížete prokoukli už dávno.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama