Bilgerberg pokládá lidi s „příjmy“ za hrozbu pro své plány

6. června 2010 v 15:18 |  NWO, Illuminati, Bilderberg

Šokující rozhovor mezi organizátory konference Bilderberg, zaslechnutý novinářem z London Guardian, odhaluje, že elitáři, kteří se právě scházejí v hotelu Dolce Sitges ve Španělsku, vidí lidi "s příjmy" jako ohrožení svých aktivit, což vyzdvihuje fakt, že záměr globalistů je oslabit střední třídu a snížit životní úroveň. 

Detaily rozhovoru byly zveřejněny na blogu Charlieho Skeltona, novináře, který jako poslední opustil hotel Sitges před zahájením schůzky Bilderbergu. http://www.guardian.co.uk/world/blog/2010/jun/03/bilderberg-spain-charlie-skelton

Zvyšující se uvědomění, mediální zveřejňování a protesty namířené proti skupině Bildeberg tuto tajnou organizaci děsí, protože globální probouzení ohledně aktivit nového světového řádu se stále zrychluje.
Během Rady o zahraničních vztazích v Montrealu minulý měsíc prominentní člen Bilderbergu Zbigniew Brzezinski měl ke kolegům elitářům přednášku o tom, jak nebezpečí "globálního politického probuzení" ohrožuje plány hnutí na vytvoření jediné světové vlády. http://www.prisonplanet.com/brzezinski-decries-global-political-awakening-during-cfr-speech.html .

"Poprvé v celé lidské historii je lidstvo politicky probuzené - to je zcela nová realita - po většinu lidské historie tomu tak nebylo," řekl Brzezinski, a dodal, že lidé se stávají vědomými "globálních nerovností, nespravedlností, nedostatku respektu a vykořisťování."

Podobné pocity byly vyjádřeny organizátory schůze Bilderbergu ve Španělsku tento týden, podle novináře Charlie Skeltona z London Guardian, který ve svém nejnovějším článku podává detaily o fascinujícím rozhovoru mezi Bilderbergy, kteří jsou zjevně stále rozrušeni tím, jak hlasitě na ně megafonem křičel Alex Jones na schůzce v r. 2006 v Ottawě, Kanada.

"Oni byli velmi blízko hotelu," řekl jeden. Druhý vypadal šokován a zeptal se: "Pokusili se někdy zaútočit?" Potřesení hlavou a odpověď: "Ne, ale bylo to velmi hrozivé". A třetí se přidal: "To je negativní stránka bohatého státu. Lidé mají dost prostředků, takže to mohou dělat - je to permanentní hrozba."
Z tohoto krátkého útržku konverzace můžeme vyvodit dvě velmi důležité věci.

Za prvé, Bilderbergové nesnášejí, když se jim věnuje pozornost, a zuří kvůli snahám aktivistů, v kombinaci s šířením Internetu jako nezávislého mediálního prostředku, což vrhlo v posledních letech více světla na jejich tajné intriky. Nyní se velice obávají toho, že budou zcela odhaleni a že protestujících budou tisíce, namísto současných desítek aktivistů, kteří každoročně oficiálně protestují. Nedávná shromáždění v Turecku a Řecku přitáhla stovky protestujících, ale jestliže si více lidí uvědomí fakt, že Bilderberg má větší vliv na světové události než G20, celá jejich existence bude ohrožena, protože jejich setkání budou neustále narušována.

Za druhé, organizátor Bilderbergu, který žertoval s faktem, že "lidé mají dostatečné příjmy", aby mohli cestovat tam, kde se scházejí Bilderbergové, a protestovat proti jejich aktivitám, nám říká vše, co potřebujeme vědět o podstatě jejich činnosti. Tito elitáři nemohou vystát skutečnost, že několik lidí z té nemyté masy stále ještě má dost finančních prostředků, aby prosazovalo svá práva, a proto se globalisté tolik snaží snižovat jejich životní úroveň vyššími daněmi, přísnými opatřeními a odvody z CO2, které se připočítají ke spotřební dani.

Elita vidí prosperující střední třídu, a dokonce i ty, kteří stěží vycházejí s příjmem, jako "hrozbu" pro svůj mocenský monopol. Svým slibem "postindustriální revoluce" http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/6247199.stm , spojené se "zelenou ekonomikou, která ve skutečnosti ochromí prosperující ekonomiky" http://www.prisonplanet.com/rand-paul-savages-obamas-catastrophic-green-economy.html doufají v to, že uvedou populaci do takového stavu, že jejich hlavním zájmem nebude protestovat proti 200 elitářům, kteří se scházejí v luxusním hotelovém středisku, ale budou se zajímat prostě o to, kde sehnat další jídlo.

Jak zdůrazňuje Skelton, jedinou hrozbou pro Bilderberg je, že lidé zjistí, co se ve skutečnosti děje za jejich zavřenými dveřmi.http://www.guardian.co.uk/world/blog/2010/jun/03/bilderberg-spain-charlie-skelton

"Co je to za hrozbu? Tito lidé, kteří se zajímají o nespravedlnost světa, by mohli rozvinout transparent nad policejním kordonem. Mohli by vykřičet svůj hněv nad šíleností zisky hromadících nadnárodních korporací, jejichž předsedové popíjejí pivo s našimi zvolenými členy vlády. To je ta permanentní hrozba. Dovolte, abych si odplivl." http://www.guardian.co.uk/world/blog/2010/jun/03/bilderberg-spain-charlie-skelton

Podívejte se na klip s jedinou věcí, které se Bilderbergové hrozí - veřejné odhalení - a obzvláště megafonu Alexe Jonese a všech protestujících, kteří věnují pozornost letošnímu shromáždění zločinných plutokratů v Sitges ve Španělsku. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 qed qed | E-mail | 17. července 2010 v 13:37 | Reagovat

Paráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama