Euro dál prudce padá, Němci vědí něco, co trhy ještě ne, Merkelová: Euro čelí existenčnímu riziku

2. června 2010 v 12:46 |  FED, peňažné otroctvo
Euro se po dočasném uklidnění rozběhlo dál prudce dolů... přispěli k tomu tentokrát sami Němci. Stále více se v Německu ví o tom, že jsou připraveny nové německy marky a tak Němci spekulují na pád eura a bankrot některých zemí eurozóny. Zatím to psali pouze obvykle dobře informované "konspirační weby", nyní už je toto téma venku a začíná o něm psát i mainstream.


První ránu dostalo euro poté, co Německo zakázalo spekulativní obchody s akciemi velkých německých finančních institucí a státních dluhopisů. O druhou se postarala kancléřka Angela Merkelová, když před začátkem jednání Spolkového sněmu o německém podílu na záchranném plánu EU proti šíření dluhové krize prohlásila, že "euro je v nebezpečí".
Navrch přidala varování, že pokud se Unie s nebezpečím nevypořádá, budou následky nevypočitatelné. To je jako kdyby už tak dost vystresovaným investorům rovnou řekla: bude hůř, zbavujte se eura.


Angela už na snímku z parlamentu nevypadá moc dobře a zdá se, že ta sebejistá politička je ta tam. Má sepnuté ruce a zdá se, že prosí, nebo - pokud to dokáže - se modlí. Otázkou je, zda však tato fotka vůbec je z dnešního dne. Zde je totiž další. 3 různé deníky, 3 různé fotografie, 3 různá gesta. Která z nich je ta pravá? A je to ještě vůbec Angela? (pozn. pro znalce: Má už i Angela vytvořený svůj klon? Odpověď pro zasvěcené: Samozřejmě.)


Připomínáme jen, že burzy a volný trh dávno není volný, ale podléhá drtivým manipulacím s kursy jak akcií globálních korporací, tak například národních měn a zlata. Většina kurzů už jsou pouze virtuální a fiktivní a vše se tedy musí jednoho dne nutně zřítit.
To, zda se o pád eura v tuto chvíli snaží zločinecká euro-atlatická kabala, nebo naopak ti, kteří se pokouší zachránit evropským národům svobodu před nástupem globálního fašistického řádu (Klaus: Všichni chtějí nový světový řád), není v tuto chvíli jasné a přehledné. V každém případě z toho těží dolar, což je měna země, která již dávno zbankrotovala. Má však na své straně nejlepší finančníky / hyeny současného světa.

Vše se jeví být následkem finanční války, kterou vedou mezi sebou nejbohatší dvě rodiny světa, které původně chtěly vytvořit společně globální vládu: Rotchildové (Evropa) a Rockefellerové (USA a Izrael). Jejich svazek se však zřejmě rozpadl...

Žijeme však v době apokalypsy, což znamená, že vše vypluje na povrch, vše se dozvíme. Aspoň ti, kteří mají všech pět pohromadě a chtějí se dozvědět.

a dva výstřižky z tištěných MF DNES (10.5.2010) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama