Světovláda se nedaří

4. června 2010 v 8:06 | Jan Zeman |  NWO, Illuminati, Bilderberg
Velký šachista Břežinský má potíže s figurkama, jeho koně neposlouchaj, střelcům dělá potíže nová optika, Pružinský nebojuje za větrný mlejny, obě tři věže se samy od sebe zřítily...a do toho pěšáci....
Známému tvůrci Osamy se Obama taky nějak nepoved a křivky jeho popularity nad ním udělaly doslova kříž.


Jó, kde jsou ty časy, kdy se dalo krásně hudrovat na Bushe, že dělá "koloniální politiku v postkoloniálním světě".

Další z Břežinského dětí Trilaterální komise také neví už s tou světovou vládou co by, někteří členové mají za to, že je to rok od roku horší a že už pomalu neví, proč se scházejí. No a tak teď plánujou válku s Íránem, alespoň že prej je ho třeba "odklidit z cesty", Bilderberg chce přece nějaký holt plán.  No a to se prosím náš pan transparentní Schwarzbilderberg nechal slyšet, že o žádnou světovou vládu nejde a že jsou to jen  vynkající přednášky. Asi tam zase usnul...
V Americe se už po celém tom Obamašílenství objevují divné bilboardy:


"Ještě vám nechybím?" X tisíců zaměstnanců totiž skončilo na ulici a rodin ve stanových městečcích a přívěsech, i když se na vykoupení bank už prošustrovaly bilióny a jejich manažerment si vyplatil rekordní bonusy.

On se totiž teďka Bush napravil a dává se opět na dráhu obchodníka s ekologickými větráky, bere za to prý taky až 150 tisíc babek za vystoupení. Chudák Al, zelenání už asi musí přecházet do rudnutí vzteky... Jó tomu se pak říká přiznat barvu.

Minulé měsíce zase někdo spekuloval, a kde kdo všude na západ a někde i na východ od La Manche tvrdil, že Němci zase zavedou o víkendu marku, Sarkozy bouhal pěstí, že nechá euro na holičkách, a cena zlata dělala v euru značně větší psí kusy než v dolaru:


To se zase někdo napakoval...Tak už se na ně chystaj, že je stáhnou o nějaké to euro.
Poté - co byl za 750 miliard, což je momentálně asi 38800Kč na každého včetně nemluvňat nakoupen odklad pohřbu (a to nemluvě o dluhu států PIIGS, což dělá rozpočítáno na všech 500 mil. obyvatel EU 161145Kč na osobu - a co teprv až se spočítá zbytek... pošle Sarkozy taky složenku? Kolik babiček to porazí tentokrát?), burzy ožily a socialisti všech zemi se v radosti spojili, nejspíše pod heslem "kapitalizace zisků, socializace ztrát" a předčasné křepčení na pomyslném hrobečku eura skončilo - se vše nakonec vysvětlilo a rámcová podoba nové evropské měny byla představena:

Ilustrační foto

A svět se také konečně dozvěděl, co je to to tajemné DM2, co s ním obchodníci se zlatem strašili snad na všech konspiračních fórech internetu až jim všechny cihličky ve skladech došly:


Hodnotné informace holt hýbou světem, a tak je náš Zbyšek z toho zbitý a slibná partie se mu nějak vymýká z rukou. Posteskával si skřehotaje nedávno v CFR (to je taky taková ta sedánka, co založil taky Rockefeller a tam mají  taky ty vynikající přednášky a o světové vládě se tam taky vůbec, ale vůbec nemluví):


Pro ty, co neumí anglicky volný překlad podstatného: Že prej si ty mocnosti v poslední době dělaj co chtěj, chybí jim prej jednota (u nás ji stále máme) a jsou v bilaterálním antagonizmu, a některý snad ani nejsou velmoci. A co hůř, poprvé v lidské historii se prý veřejnost politicky probouzí a je zneklidněná, a že je to totálně, totálně nová realita, a že prej většna lidí už obecně ví, co se děje, a že jim už je jasná "globální nespravedlnost, nerovnost, nedostatek ohledů a vykořisťování". A že kombinace neposlušnosti mocností a tohoto veřejného uvědomnění mas činí kontext mnohem komplikovanější pro nějakou vůdčí světovou moc. A že prý OSN už na to nestačí a že prý není situace, aby byl nějaký koncentrovaný zdroj moci, který by měl celosvětový dosah, a že OSN je politická fikce - že prý dokáže vést jen tak nějaké konflikty nanejvýš druhořadé důležitosti.

Tak to vidíte.
Popřejme tedy šachistickému staříkovi stálého zdraví, hlavně duševního, a tomu našemu s fajfkou ať na těch vynikajících přednáškách příště tolik nespí...pak to nemá s těma elitama a světovládou takhle vypadat. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama