Listopad 2010

TSA Breast Milk Screening Harassment

30. listopadu 2010 v 8:19 Live Leak
Good thing these TSA agents spotted and detained this potential terrorist threat!


Oblačné vlny stojící na místě - cloud streets

29. listopadu 2010 v 13:00 HAARP
Tyto "cloud streets", na místě stojící oblačné pásy, jsou nepochybně způsobeny umělým zásahem - haarpovým vlněním. Srozumitelné i bez překladu.
William R. Lyne: PENTAGON ALIENS

29. listopadu 2010 v 12:39 Nikola Tesla

(Recenze knihy)


Tato kniha (která se původně jmenovala Space Aliens from Pentagon), vycházející již ve třetím vydání, je první knihou, která odhaluje, že Nikola Tesla byl vynálezcem létajících talířů, a odhaluje VELKOU LEŽ, že tzv. UFO jsou kosmické lodě mimozemšťanů. Technologii létajících talířů ukradli nacisté Teslovi údajně ve 30. letech. Po válce se část nacistických vědců dostala do USA, kde pro vládu USA tajně pokračovali ve své práci. Tato relativně jednoduchá technologie s obrovským potenciálem je nám více než půl století tajena a díky tomu jsme stále odkázáni na archaickou technologii spalovacích motorů a jaderné energie.

Tesla svůj létající stroj dokončil v roce 1932. Na obrázku výše vidíte nákres autora. Tento vynález je založen na patentu "elektrická turbina a alternátor" (viz níže).V roce 1953 Lyne a nejméně sedm dalších lidí vidělo zblízka létající talíř. Lyne studoval jeho chování, odhalil jeho tajemství a zveřejnil je v této knize, která je výsledkem více než 45 let výzkumu. Kniha obsahuje zjednodušené plány létajícího talíře. Je zřejmě pravda, že létající talíře jsou skutečné a že to jsou elektrické stroje vytvořené lidmi a že na Zemi žádní mimozemšťané nejsou. Média šíří dvě velké lži. První z nich je ta, že žádná UFO neexistují a že lidé, kteří UFO viděli, jsou pomatenci a blázni. Druhá lež, která je šířena velmi opatrně a jakoby neoficiálně, se nám snaží vnuknout myšlenku, že Zemi ve svých strojích navštěvují bytosti z jiných planet ve vesmíru. Tyto dvě velké lži rozdělily lidi na dva protichůdné tábory: na tzv. "skeptiky" a lidi "věřící v UFO". Mluvčí obou skupin jsou infiltrovány agenty tajných mocenských struktur a zpravodajských služeb. Tito lidé řídí "diskuse" mezi oběma tábory, přičemž tajní agenti, kteří si říkají "UFOlogové", tvrdí, že vláda USA uzavřela s mimozemšťany tajnou dohodu, na jejímž základě mimozemšťané mohou unášet lidi, mrzačit dobytek a provádět genetické experimenty, výměnou za mimozemskou technologii. Touto kouřovou clonou zakrývají fakt, že létající talíře byly vyrobeny pozemšťany. Vládní úředníci svým mlčením a iracionálním chováním dávají těmto lžím zdání věrohodnosti. Kniha obsahuje mnoho dosud nepublikovaných informací, včetně fotografií naváděcího systému nacistů z 2. světové války - tzv. "Kreisel Teller" (rotující talíř).

 Z angličtiny přeložil: Ladislav Kopecký


UFO: mimozemské nebo pozemské?

29. listopadu 2010 v 12:35 UFO fenomén

Al Pinto


Nejdříve bych se chtěl představit. Nejsem pilot letadla. Nejsem astronaut, fyzik, vědec, psycholog, ani žádný takzvaný "uznávaný" odborník na UFO. Jsem však nižší důstojník námořnictva s velkým množstvím pozorovacích zkušeností. Také se velmi zajímám o tento fenomén. Také jsem se dlouhou dobu zabýval otázkou, co by to znamenalo, kdyby "pravda" pronikla na veřejnost. Jsem přesvědčen, že existuje mnohem víc neznámých létajících objektů, označovaných jako UFO, než je většina lidí ochotna připustit.

Všechny vlády světa utajují všechno, co má něco společného s UFO. Proč? Důvodem může být to, že mají pocit, že kdyby "mimozemská" kultura pronikla do našeho světa, způsobilo by to masovou hysterii. Když jsem v mládí žil v North Bergenu nedaleko New Yorku, stovky lidí viděly něco, co vypadalo jako létající disk, který přistál v místě, jež se tehdy jmenovalo Hudson County Park (nyní se to místo jmenuje Braddock Park). O této události byla nepatrná zmínka jen v místních novinách jménem Dispatch. Od té doby jsem se o tento fenomén začal zajímat. Autority jistě prožívaly horké chvíle, když se snažily toto pozorování ututlat, ale zřejmě byly velmi úspěšné. Opět se ptám - proč?

Tyto stroje jsou možná součástí nějakého tajného vládního projektu. Existuje mnoho důkazů, že počátek fenoménu UFO se datuje od 2. světové války. Existuje zpráva Marshalla Yarrowa, tehdejšího zvláštního korespondenta agentury Reuter v osvobozené Paříži. Tento článek byl otištěn 13. prosince 1944 v South Wales Argus. Píše se v něm: "Jako dárek k vánocům Němci vyrobili tajnou zbraň. Toto nové zařízení, které je patrně zbraní protivzdušné obrany, se podobá skleněným koulím, které se věší jako ozdoby na vánoční stromky. Byly viděny, jak visí ve vzduchu nad německým územím, někdy jednotlivě, jindy ve skupinách. Mají stříbrnou barvu a zdá se, že jsou průhledné."

Další článek o německých tajných zbraních byl otištěn agenturou Associated Press v New York Herald Tribune 2. ledna 1945. Praví se v něm: "Zdá se, že nyní nacisté vrhli něco nového na noční oblohu nad Německem. Jsou to tajuplné a záhadné koule Foo Fighter, které létají podél křídel bombardérů při misích nad Německem. Piloti se při svých nočních letech setkávali s těmito záhadnými koulemi více než měsíc. Nikdo zřejmě neví, co to vlastně je. Tyto ohnivé koule se oblevují znenadání a doprovázejí letadla mnoho mil. Zdá se, že jsou řízeny rádiem ze země, jak vyplývá z oficiálních zpráv tajných služeb..."

Nedávno jsem četl práci, kterou napsal dr. Renato Vesco, v níž autor tvrdí, že "Foo Fighter" skutečně existoval. Původně byl nyzýván "Feurball" a poprvé byl postaven v letecké továrně ve Wiener Neustadtu s pomocí Flugfunk Forschungsanstalt von Oberpfaffenhoffen (FFO). Podle Vesca se jednalo o plochý, kruhový létající stroj, poháněný speciálním proudovým motorem, který Němci používali na konci války. Vesco také tvrdí, že základní principy "Feurballu" byly později aplikovány na mnohem větší stroj nazývaná "Kugelblitz", česky Kulový Blesk. Tento letoun, který byl údajně nadzvukovým letadlem revoluční konstrukce, byl úspěšně vyzkoušen nad podzemním komplexem Kahla, Thuringia, v únoru 1945.

V roce 1975 Luftfhardt International tvrdil, že v pozůstalosti nedávno zesnulého Rudolfa Schrievera, který byl za 2. světové války kapitánem u letectva, byly neúplné poznámky o velkém létajícím talíři, série hrubých náčrtků stroje a několik výstřižků z novin o něm a jeho údajném létajícím talíři. Luftfhardt také poznamenal, že Schriever byl také přesvědčen, že pozorování UFO od konce války byla důkazem toho, že jeho původní myšlenky byly úspěšně realizovány. Opět se musím ptát: Kam se tato technologie poděla?

V květnu 1978, u stánku 111 s vědeckou expozicí na veletrhu v Hannoveru nějací lidé vystavovali dokument s názvem "Brisant". Publikace obsahovala dva zdánlivě nesouvisející články:

   1. Vědecká budoucnost Antarktidy,
   2. Německé létající talíře z 2. světové války.

V článku o létajících talířích byly uvedeny informace, které jsem vám již předložil. Článek také obsahoval podrobný nákres typického létajícího disku z 2. světové války, jméno konstruktéra nebylo uvedeno a v článku se tvrdilo, že nákres byl západoněmeckou vládou pozměněn, aby mohl být "bezpečně" publikován. Podle článku, na konci války některé patenty těchto lodí zmizely v tajných ruských, amerických a britských archivech. Zbytek dokumentů, možná ty nejdůležitější, se ztratil spolu se "zmizelými" německými vědci a esesáky. Kapitán Ed Ruppelt, tehdejší šéf projektu Blue book amerického letectva, napsal: "Když 2. světová válka skončila, Němci měli několik radikálně nových typů letadel a řízených střel ve stádiu vývoje. Většina z nich byla v přípravném stádiu, ale byly to jediné známé stroje, které mohly dosahovat výkonů objektů, hlášených pozorovateli UFO."

V článku se také tvrdí, že v roce 1938 Hitler poslal do Antarktidy expedici vedenou kapitánem Alfredem Richterem se zastávkou v Jižní Africe. Dva hydroplány denně startovaly z mateřské lodi Schwabenland po dobu tří týdnů. Měli rozkazy létat tam a zpět přes území, které norští polární výzkumníci nazvali Země královny Maud. Němci toto území prozkoumali mnohem důkladněji a našli rozsáhlé oblasti bez ledu. Toto území přejmenovali na "Neu Schwabenland" a prohlásili je za součást Třetí říše. Německé lodě a ponorky během 2. světové války stále operovaly v jižním Atlantiku, zvláště mezi Jižní Afrikou a Antarktidou. Těsně před koncem války, v březnu 1945, dvě německé ponorky, U-530 a U-977, opustily přístav v Baltickém moři. Údajně vzaly na palubu výzkumný tým létajících talířů, nejdůležitější komponenty létajících talířů, poznámky a nákresy létajícího talíře a konstrukční dokumentaci gigantického podzemního komplexu a životně důležité zařízení z podzemních továren v Nordhausenu v pohoří Harz. Celý tento náklad údajně vyložily v Antarktidě. Potom, dva měsíce po válce, se záhadně vynořily u pobřeží Argentiny, kde byla posádka předána do rukou Američanů, kteří je dlouho vyslýchali a později je poslali do Spojených států, kde kapitány obou ponorek vyslýchali téměř rok.

Zhruba rok po jejich zajetí Spojené státy uskutečnily největší operaci, pokud jde o Antarktidu. Záměrem bylo "obeplout kontinent o obvodu 16.000 mil a důkladně jej zmapovat." V článku se pozastavují nad tím, že Operation Highjump, jak byla nazývána, pod vedením admirála Richarda E. Byrda, zahrnovala 13 lodí, dva hydroplány, nákladní letadlo, 6 dvoumotorových transportérů R4D, 6 létajících lodí Martin PBM, 6 helikoptér a 4000 mužů. Expedice se stala záhadou. Vylodila se na území "Neu Schwabenland", jak je Němci nazvali, a rozdělila se na tři samostatné jednotky. Některé zprávy tvrdí, že expedice byla mimořádně úspěšná. Jiné, zejména zahraniční zprávy říkají, že to byla úplná katastrofa: že Byrd ztratil mnoho svých mužů hned první den, že minimálně čtyři letadla zmizela, a že ačkoli byla zaopatřena na 6 až 8 měsíců, vrátila se za několik týdnů. Podle článku Byrd novinářům řekl, že "pro USA je nutné podniknout obranné akce proti nepřátelským letadlům, které přiletí z polárních oblastí" a že v případě nové války by Spojené státy "byly atakovány stíhačkami, které jsou schopné letět od jednoho pólu k druhému neuvěřitelnou rychlostí." Admirál Byrd se musel podrobit tajnému křížovému výslechu a USA se stáhly z Antarktidy na dobu téměř celého desetiletí.

A musím se opět ptát: Proč všechny vlády světa zakrývají fenomén UFO? Může to být proto, že nemají na vybranou. Stojí tváří v tvář mnohem vyspělejší společnosti, která může být produktem nacistů a nyní proti tomu nemůže nic dělat. V tom případě by bylo celkem pochopitelné, proč nechtějí, abychom o tom věděli. Masy by pravděpodobně propadly panice a mohlo by dojít k totálnímu chaosu. Dosud žije mnoho lidí, kteří zažili na vlastní kůži teror nacistického Německa. Představte si, jak by se asi cítili, kdyby zjistili, že nacismus je nejen stále živý, ale vládne mocí, kterou žádná vláda nemůže zastavit. (Je pravděpodobné, že vyspělé země, jako je USA, a některé zdroje to potvrzují, takové prostředky vlastní také - pozn. překl.)

Existují další informace, které nyní zkoumám. Týkají se kybernetické vědy. Začal jsem se zajímat o tento obor, protože nacisté prováděli mnoho "experimentů" s lidmi. Mnohé tyto experimenty jsou lékaři považovány za velmi neetické. Jsou vlastně tak neobvyklé, že nemohly být použity pro dobré účely, ani zveřejněny. Více o tomto tématu snad někdy příště, ale je možné, že tito "malí lidé" jsou kyborgové. Nesmějte se. Co jsem dosud o tom četl, může tuto teorii podporovat.

S tím vším je několik problémů. Co si počít s pozorováními před 2. světovou válkou? Co si myslet o zprávě Johna Leara, že jsme uzavřeli smlouvu s mimozemšťany z jiného světa. (Podle Williama Coopera je John Lear agent CIA. CIA šíří dezinformace o UFO, aby zakryla své vlastní aktivity a aktivity svých chlebodárců - pozn. překl.) Proč se zabývat Space Shuttle a raketami, jestliže existuje technologie výroby létajících talířů? (Pravděpodobně se jedná o "kouřovou clonu" s cílem získat peníze na "černé projekty". Dokonce se množí domněnky, často založené na faktech, že program NASA Apollo byl pouhým divadlem a že údajné záběry z měsíčního povrchu byly natočeny ve studiu - pozn. překl.) Tyto věci nedávají smysl. To je ten problém. Máme jenom otázky, avšak žádné odpovědi, ale někdo zná pravdu.

 Z angličtiny přeložil: Ladislav Kopecký


Foo fighters a Kugelblitz

29. listopadu 2010 v 12:32 UFO fenomén
Al Pinto

Protože je vesmír nekonečně velký, můžeme snadno říci, že pravděpodobnost, že Země je jedinou planetou obývanou inteligentními bytostmi, je velmi malá. Přestože v současné době probíhá výzkum s cílem dokázat existenci mimozemské inteligence (SETI) posloucháním radiových vln z vesmíru, zajímalo by mě, jestli jsme již byli kontaktováni. Existuje ve fenoménu UFO něco, co dokazuje existenci mimozemšťanů? Podívejme se na fakta.

Tisíce lidí z celého světa každoročně podávají zprávy o pozorování podivných vzdušných fenoménů. Děje se to již mnoho let, ale ne déle než od roku 1947. Na základě faktu, že takové množství lidí vidělo na obloze objekty, které nemohou identifikovat, můžeme přinejmenším připustit, že UFO existují. Nemůžeme vědecky dokázat jejich existenci pouze na tomto faktu, ale také jej nemůžeme ignorovat. A tak naším dalším logickým krokem bude získat více dat. Je původ UFO mimozemský? Existuje možnost, že alespoň některá mohou pocházet ze Země a používat pozemskou technologii? Odpověď na tuto otázku zní - ano, některá jsou pozemského původu. Lidé si snadno mohou splést letadlo nebo vrtulník letící v noci s UFO a již se to mnohokrát stalo. Někteří si dokonce s UFO spletli Venuši. Ačkoli většina UFO může být vysvětlena, existuje úžasné množství zpráv, které vysvětlit nelze. Mezi ně patří zprávy od šéfů policie, vědců, pilotů a - což je nejzajímavější - astronautů. Existuje mnoho veřejně dostupných informací, které přinášejí věrohodné podrobnosti o těchto setkáních.

Naším dalším krokem by mělo být soustředit se na tato nevysvětlitelná pozorování. Je přesto možné, že některé z těchto objektů mohou pocházet ze Země? Dr. Renato Vesco si myslí, že ano. Ve své knize "Intercept UFO" píše o svých zkušenostech a informacích z nacistického Německa. Později uvedu jeho článek, ale nejdříve mi dovolte uvést jeho odborné zázemí. Renato Vesco je renomovaný letecký inženýr a specialista na letecký a kosmický prostor a vývoj tryskových pohonů. Absolvoval univerzitu v Římě a před 2. světovou válkou studoval na Německém institutu pro vzdušný vývoj. Během války Vesco pracoval s Němci na tajné instalaci Fiatu u jezera Garda v Itálii. V 60. letech pracoval pro italské ministerstvo obrany jako technický pracovník, vyšetřující záhadu UFO.

Píše:

"27. listopadu 1944 se letoun B-27 letectva Spojených států, vracející se z náletu na Speyer v Německu, setkal s obrovským oranžovým světlem, které se pohybovalo vzhůru odhadovanou rychlostí 500 MPH (miles per hour = mil za hodinu). Když to pilot hlásil, obsluha radaru odpověděla, že na obrazovkách nic nezaznamenala."

Ale objekt, spatřený vracejícím se bombardérem, byl pouze prvním z mnoha dalších, viděných americkými piloty nad Německem v době války, kteří je pohotově pokřtili 'foo fighters'. Váleční letci Fall a Backer ze 415. eskadry hlásili takové setkání o měsíc později a přinutili letectvo připustit, že takové objekty mohou existovat. Pozdější setkání s foo fighters vedla odborníky k domněnce, že to byly německé vynálezy, jejichž účelem bylo zmást radar. Jak blízko byli pravdě, se dozvěděli teprve po válce, když se zpravodajské týmy Spojenců dostaly do tajných nacistických továren. Foo fighters, viděné americkými letci, byly pouze malou ukázkou, zlomek velkého množství různých metod k matení radarů a k rušení elektromagnetických polí. Práce na německém protiradarovém zařízení Feurball, česky ohnivé kouli, byly urychleny během podzimu 1944 v experimentálním středisku Luftwafe nedaleko Oberammergau, Bavorsko. Zde a v aeronautickém zařízení ve Wiener Neustadtu byly vyrobeny první Feurbally. Později, když se Rusové přiblížili k Rakousku, byly dílny na výrobu ohnivých koulí přemístěny do Černého Lesa. Rychlé a dálkově řízené ohnivé koule, vybavené klystronovými trubicemi, pracujícími na stejné frekvenci jako radary spojenců, byly schopny vymazat stopy z obrazovek radarů. To jim umožňovalo být téměř neviditelnými pro pozemní kontrolu.

Nacistické Feurbally nedokázaly zastavit vzdušnou ofenzívu Spojenců. Foo fighters byly nasazeny příliš pozdě a již nemohly ovlivnit běh událostí, ale byly významné nikoli pouze proto, že byly výsledkem technického vývoje, který mohl vést k nebezpečnějším zbraním, ale také proto, že ukázaly, že nacistická technologie se pohybovala směrem, který zpravodajská služba Spojenců vůbec neočekávala.

Když se přiblížil pád Německa, nacističtí vůdci se vrátili k ambicióznímu projektu, vytvořenému Gauleiterem Franzem Hoferem, který se stal vysokým komisařem pro Italské Tyroly a Jižní Alpy. Cílem projektu bylo vybudování neuvěřitelných pevností v horách, včetně částí Itálie, Rakouska a Bavorska.

Hofer předložil svůj plán Hitlerovu pobočníkovi Martinu Bormanovi v listopadu 1944, který měl připraven již od roku 1938, kdy nacističtí agenti pečlivě zmapovali horské průsmyky, jeskyně, mosty, silnice a předpokládaná místa budoucích podzemních továren, skladů munice, zbraní a zásobáren potravin. Pro dokončení prací na této pevnosti Hofer požadoval otrockou pracovní sílu v počtu čtvrt milionu, která ze 70% měla být složena z rakouských dělníků a 30% měla tvořit tyrolská domobrana.

Podzemní zařízení měla sloužit jako gigantické dílny a startovací rampy pro tajné zbraně, které měly zvrátit průběh války ve prospěch nacistů.

Mezi nimi bylo 74 tunelů podél jezera Garda v severní Itálii, které měly být přeměněny na rozsáhlou montážní továrnu Turínského Fiatu v úzké spolupráci s oddělením ministra Alberta Speera. Sedm dalších tunelů podél Lago di Garda, blízko Limone, mělo vyrábět několik zbraní v Institutu Hermana Goeringa v Riva del Garda.

Podle archivů německého vrchního velení a Podvýboru pro kombinované cíle zpravodajské služby Spojenců existovaly ve středním Německu další podzemní továrny, s kódovým jménem M-Werke, které měly vyrábět mohutné rakety, jako A.9/A.10, určené pro zničení New Yorku a Washingtonu. Ale nejdůležitější byla alpská oblast, neboť odtud měly přijít nejstrašnější zbraně.

Tuto zprávu, kterou Spojenci nikdy neuveřejnili, vypracoval francouzský diplomat. Byla předána ústředí francouzské zpravodajské služby v Algiers. V přísně tajné zprávě se mluví o modrých oblacích po výbuších projektilů na bázi plynu grisou, který byl v minách nalezen. Tyto střely byly úspěšně vyzkoušeny proti dalším bombardérům nad jezerem Garda.

Francouzská zpráva byla zachycena italskými agenty a dešifrována v ústředí italské kontrašpionáže v Castiglione della Stiviere. Zpráva byla později ukořistěna týmem vojenské zpravodajské služby operujícím pro 8. armádu v Itálii.

Obsah zprávy nebyl pro Spojence novinkou. Již před časem, krátce po bombardování Drážďan, agenti britské a americké zpravodajské služby získali stručnou zprávu, týkající se použití podobných zbraní proti skupině dvanácti amerických bombardérů.

V této zprávě, která pocházela od agenta ve Švýcarsku, se také tvrdí, že útočníkem byl "podivný objekt ve tvaru polokoule, který letěl fantastickou rychlostí a zničil bombardéry, aniž by použil střelné zbraně."

Potom, když v květnu 1945 Německo kapitulovalo, tým britských agentů, zkoumající akta o nějakých podzemních továrnách v Černém Lese, objevil, že velké množství dokumentů se týkalo "důležitých experimentů s tekutým kyslíkem pro nové turbinové motory, schopné vyvinout neobyčejnou sílu."

Další dokumenty popisovaly použití "plynných výbušnin", které byly původně zkoušeny v Rakousku v roce 1936. Jejich existence byla později potvrzena misí ALSOS a dr. Hansem Friedrichem Goldem z Laboratoře pro aeronautický výzkum ve Volkenrode. Používání plynných výbušnin bylo součástí programu, který řešili výzkumníci na jezeře Garda a později s úspěchem odzkoušeli na kruhovém létajícím objektu proti spojeneckým bombardérům. Tento objekt měl v německých aktech již svůj pracovní název: "Kulový blesk" (Kugelblitz).

Výsledkem dlouhodobé a úzké spolupráce mezi jednotkami vzdušného výzkumu SS, rakouskými výzkumnými centry ve Vídni, dílnami Hermana Goeringa a rozsáhlým komplexem podzemních továren bylo úžasné vylepšení foo fighteru, který - navzdory své účinnosti proti radarům - zůstal poměrně neškodný. Kombinací principu letadla s kulatým symetrickým létajícím strojem s přímou gyroskopickou stabilizací, používajícím zbraň s plynnou výbušninou grisou a rosolovitým organickým/kovovým palivem pro reaktivní turbinu, s dálkovým řízením, s infračerveným vyhledáváním cílů a elektrostatickým odpalovacím systémem se z neškodného foo fighteru stal smrtonosný Kugelblitz!

Věřte mi, mohu dokázat, co říkám (Vesco). Kugelblitz vedle elektrostatického odpalovacího systému používal podobný systém založený na krátkých vlnách, který byl vyvinut v Patent Verwertungs Gesselschaft v Salzburgu, Rakousko. Celá věc tvořila jeden kompaktní, kruhový celek, který neměl absolutně nic společného s létajícími objekty, které byly kdy předtím vyrobeny. V dokumentech nalezených týmy britské zpravodajské služby, které byly předány podvýboru pro kombinované cíle - v dokumentech, jež jsem měl možnost studovat - jsou uvedeny tyto a mnoho dalších podrobností. Ty lze nalézt v Závěrečné zprávě číslo 6 v části "Sekce zbraní L.F.A., Volkenrode."

S Kugelblitzem, spolu se svým "mladším bratrem ohnivou koulí", bombou ve tvaru čočky, a dalšími zbraněmi, začala skutečná historie UFO, jež bylo druhou generací "ohnivé koule." Zbraň "kulový blesk", neuvěřitelně rychlý, záhadný letoun ve tvaru disku, opředený mnoha pověstmi a viděný v akci, byl použit jenom jednou. Když spojenecké síly překročily Rýn, jednotky SS tento letoun na příkaz z Berlína zničily, aby zabránily jeho ukořistění. Ale od té doby, v důsledku přísné cenzury, kterou uvalila "T-force" britské armády v Německu, a později, díky zatemňování Londýnem, o "Kulovém blesku" již nikdy nebylo slyšet.

Vím, že agenti z tábora "T-force" v Bad Gandersheimu podrobně zkoumali dokumenty nalezené v podzemních továrnách, dokumenty, které byly vypracovány technickým oddělením generálního štábu SS a technickou kontrolou v dílnách Henschel a Zeppelin. Tyto dokumenty se týkaly pohonné jednotky prototypu Kugelblitzu, který postavil Kreislaufbetrieb Motor D.W. v roce 1943 pro F.F.K.F. (Forschungsinstitut für Krafthart und Fahrzeugmotoren) ve Stuttgart-Untertuerkheim a který byl zdokonalen profesory Kammem a Ernstem.

Britové nazývali tento motor "kyslíkový recirkulační systém". Později byl opuštěn ve prospěch Walterovy turbiny, poháněné peroxidem vodíku. V nalezených dokumentech je diskutována možnost použití obou systémů v kombinované jednotce.

K těmto základním faktům musím dodat následující: Spousta dokumentů a zařízení byla britskými T-týmy převezena do Bedfordu a potom do Kanady a Austrálie.

V jistém smyslu byli Britové inteligentnější než Američané, protože německým vědcům dovolili dokončit jejich práci v Německu, kde pracovali po celou válku - ovšem s tím rozdílem, že byli pod bedlivým dohledem. Tak tomu bylo v Darmstadtu a Göttingenu.

Později byly tyto instalace rozebrány a odvezeny do Británie. Dopravní služba britského ministerstva letectví tajně odvezla vědce a dokumenty do Británie, Kanady a Austrálie v několika fázích. Seznamy vědců, kteří mají být odvezeni do zámoří sestavil na jaře 1944 B.I.O.S. a zvláštní specializované týmy.

Jeden takový tým, složený z profesora Bena Lockspeisera, W.J. Richardse, dr. S.H. Hollingdala a kapitána A.D. Greena, se zabýval pokročilými projekty, raketami, tryskovými a turbinovými motory. Další skupina, v níž byli mj. T.A. Taylor a M.A. Wheeler, zkoumali německé pokroky na poli termo-refrakce. Další tým, který do svých služeb získal dr. Ernsta Westermanna, bývalého ředitele institutu F.D.R.P. ve Speyeru a Saarbrückenu, se soustředil na projekty fireball. Tehdejší Ministerstvo leteckého průmyslu, podobné německému Jägerstabu z období Války, přestalo oficiálně existovat 31. března 1946 a stalo se součástí Ministerstva zásobování. V následujících letech tyto týmy, a zvláště pak experti vedení profesorem Lockspeiserem, pracovali na množství německých projektů. Mimo jiné pokračovali v práci dvou německých vědců profesorů Prandtla a Busemanna, kteří vyvíjeli vysokorychlostní stíhačku, u níž vzduch obtékající křídla byl veden skrze srpek ve tvaru půlměsíce podél trupu letadla, aby letadlo bylo při vysokých rychlostech stabilní a dobře ovladatelné.

Tento výzkum nám přijde na mysl, když si vzpomeneme na incident z 3. ledna 1956. Cessna, která prováděla letecké snímkování nedaleko Pasadeny, se setkala se třemi kruhovými objekty, letícími rychlostí 1600 mph (mil za hodinu). Objekty ji minuly ve vzdálenosti dvou mil. Jeden z objektů se náhle odtrhl od formace, zanechávaje za sebou dlouhou stopu tvořenou výpary. Když prolétal oblakem, rozdělil ho na dva. "Jako kdyby část mraku vysál," prohlásil později pilot Cessny. V roce 1946 British Broadcasting Corporation oznámila, že Británie "brzy bude mít letadlo, které přesáhne rychlost 1000 mph." Podle některých odborníků takové letadlo mělo být postaveno v blízké budoucnosti a bude schopné obletět několikrát zeměkouli, protože palivo bude potřebovat pouze pro start a přistání.

Další britské zdroje se zmínily o letadle schopném vyvinout rychlost několik tisíc mil za hodinu. Více než dvacet let uplynulo od té doby, co se jinak zdrženlivá a seriózní BBC chlubila "britskými letadly budoucnosti", zatímco oficiálně tato letadla zůstávají nadále snem. A přece, neprohlásil Ben Lockspeiser, muž, který byl zodpovědný za "T" týmy, že "taková letadla nebudou potřebovat palivo"? Nevyplývalo z toho, že takové letadlo bude získávat energii pro pohon sáním a vytlačováním vzduchu?

26. června 1953 intenzivně světélkující objekt majestátně přelétával po noční obloze v Albacete, Španělsko, ve výšce šedesát mil.

Vědecké práce v Británii, které vypracovali členové "T" týmů, měly sugestivní názvy jako "Proudění hraniční vrstvou propustného povrchu, přes níž je aplikováno sání" (J.H. Preston), "Aerodynamika porézních vrstev" od G.J. Taylora a Pankhurstův Aerofoil Catalogue. V roce 1959 letecký inženýr N.S. Currey napsal: "Kanada musí být počítána mezi nejvyspělejší letecké mocnosti na světě," a opatrně dodal, "To platí především pro oblast tryskového pohonu." Mapovací odbor kanadského ministerstva dolů a technického dozoru rezervoval rozsáhlou oblast - 125.000 čtverečních mil - pro výrobu experimentálních letadel. To bylo jedno z rozhodnutí vydaných výbory na Konferenci o leteckém výzkumu Commonwealthu. Tato opuštěná, silně zalesněná a hornatá oblast mezi Britskou Kolumbií a Albertou, s okresem Peace River, tvořícím severní hranici, a státem Washington na jihu, byla ideálním místem - málo silnic, které byly snadno kontrolovatelné, řídké osídlení, málo železnic, ale dobré komunikace na severu a na jihu s hlavní tepnou z Prince George do Edmontonu a z Vancouveru na Hranice Spojených států, a jenom jedna hlavní silnice na Aljašku.

Británie měla již značné zkušenosti s podobnými podniky z období války. V roce 1942, v době silných německých náletů, měla RAF pět tajných letišť v samém srdci New Forestu v Hampshire. Velkou věcí na těchto instalacích bylo to, že obsahovaly kompletní průmyslové podniky, hlavní skupiny byly decentralizované, což mělo podstatný význam pro válečnou výrobu. Nazývali je "stínové dílny". Také Němci měli hodně zkušeností na tomto poli. Jedna z jejich hlavních továren u Volkenrode odolávala všem pokusům o vzdušnou identifikaci v průběhu celé války. Ani Britové, ani Američané, na oficiální úrovni, se nedělili o své vědecké poznatky na konci války proti Německu a v následujících letech.

Odmítnutí Spojených států sdílet s Británií svá atomová tajemství nebylo ve Whitehallu nikdy úplně zapomenuto. A Británie se chystala, spolu s Kanadou, dokázat, že je schopna vyrobit svou vlastní atomovou bombu. Jestliže Kongres neustále Brity obviňoval, že dávají málo nebo nic za informace, Britové měli pocit, že jim Američané nedůvěřují a jsou jimi opomíjeni. Při uskutečňování svých plánů tedy dali přednost Kanadě.

Fakt, že oblast byla neustále fotografována průzkumnými letadly jak USA, tak ruskými, kanadské a britské autority nevzrušoval. Továrny a hangáry pro létající talíře jsou v podzemí, ukryté v pralesích Kolumbie.

Zde nás okamžitě napadá otázka: Proč Británie a Kanada nezpřístupnily tyto lodě ostatním partnerům v NATO?

Věřím (Vesco), že na tuto otázku může existovat mnoho odpovědí, ale hlavní důvod je tento: Nedostatek důvěry a strach, že dojde ke zneužití, je mezi národy častý, stejně jako mezi lidmi. A proč by si neměla Británie a její partneři z Commonwealthu ponechat jeden trumf v rukávu? Jednoho dne by mohl být neocenitelný. Sdílení vědeckých poznatků je zřídka zcela upřímné. Všechny důkazy, celé know-how britských vědců před a během poslední války, kombinované s úžasným pokrokem v pohonech a objevy sacího letadla Němci, 18 let trvající výzkum nejtajnějších dokumentů minulé války, mě přesvědčily o následujícím:

    * Létající talíře nepocházejí z vesmíru.
    * Pocházejí z oblasti vzdálené několik set kilometrů od Spojených států.
    * Nepředstavují žádnou hrozbu a Washington to ví.
    * Proto piloti letectva USA dostali tento dlouhodobý rozkaz: "Sledovat, ale nestřílet."

Tento článek, který se objevil v Argosy Magazine v srpnu 1969, je přetištěn celý. Je důležitý, protože je jedním z mála prací, které se podrobně zabývají revolučním technickým pokrokem, kterého nacisté dosáhli na poli leteckého výzkumu.

Vesco nám bohužel nepředložil hmatatelné důkazy existence Kugelblitze. Avšak ve své knize "Intercept UFO" nám Vesco říká, že Kugelbitz byl testován v únoru 1945 nad velkým podzemním komplexem v Kahla, Thuringia. Kugelbitz a Feuerball byly zničeny ustupujícími jednotkami SS. Může být tento článek považován za pravdivý? Musíme brát v úvahu několik faktů. V první řadě zde byli nacisté. Byli schopni vyvinout tak pokročilý stroj?

Dějiny ukazují, že si Němci nevedli znamenitě jen ve válce, ale realizovali neuvěřitelné projekty, jako bylo vybudování obrovského podzemního komplexu u Nordhausenu v pohoří Harz, v Peenemünde a na dalších místech. Také měli lodě, které jim poskytovaly podporu pro podrobné studium Antarktidy, v níž údajně také vybudovali podzemní základny.

 Z angličtiny přeložil: Ladislav Kopecký


Foo Fighters - Jsou UFO vytvořena lidmi?

29. listopadu 2010 v 12:30 UFO fenomén
Richard Vizzutti

Jsem si jist, že jste četli o vědci jménem Nikola Tesla. Byla to jeho vědecká práce, která dala vzniknout moderní éře UFO. On a Viktor Schauberger byli superhvězdami nové technologie létajících disků. V 2. světové válce nacisté silně spoléhali na Teslův výzkum, když vytvářeli něco, co piloti bombardérů nazývali "Foo Fighters" nebo "Kraut Balls". Když se Spojenci pokoušeli bombardovat Porýní, tyto žhnoucí objekty létaly proti bombardérům neuvěřitelnou rychlostí, kterou si předtím nikdo neuměl představit. Tyto Foo Fighters byly schopny vyřadit z provozu jejich radary, takže američtí piloti byli nuceni odvolat misi. Poté, co byli mimo oblast, "koule s barevnými světly" se náhle vydaly jiným směrem. Toto všechno je dobře zdokumentováno a dokonce dodnes existují jejich fotografie.

Následující úryvek je z článku s názvem UFO's Alien or Man Made, který napsal Al Pinto.

Možná jsou tyto stroje nějakým tajným vládním projektem. Existuje mnoho důkazů, které to naznačují, a zřejmě je datován na konec 2. světové války. Existuje zpráva Marshalla Yarrowa, tehdejšího zvláštního korespondenta agentury Reuters, pro nejvyšší ústředí v osvobozené Paříži. Tento článek byl otištěn v South Wales Argus 13. prosince 1944. Praví se v něm:

"Němci v období vánoc vyvinuli 'tajnou' zbraň. Toto nové zařízení, jež je zřejmě zbraní pro vzdušnou obranu, se podobá skleněným koulím, které zdobí vánoční stromky. Byly spatřeny, jak visí ve vzduchu nad německým územím, někdy osamoceně, jindy ve skupinách. Mají stříbrné zbarvení a jsou zřejmě průhledné."

Další článek o německých tajných strojích vydala Associated Press v New York Herald Tribune 2. ledna 1945. Píše se v něm:

"Zdá se, že nyní nacisté vrhli na noční oblohu v Německu něco nového. Jsou to tajuplné a záhadné koule, 'Foo Fighters', které létají těsně vedle křídel bojových letadel, jež jsou na misi nad Německem.

Piloti se setkávali s těmito tajemnými zbraněmi déle než měsíc, během svých nočních letů. Koule se objevovaly náhle a doprovázely letadla několik mil. Zdá se, že byly řízeny rádiem ze země, jak odhaluje oficiální zpráva zpravodajské služby..."

Tak proč nacisti nevyhráli válku s novou technologií Foo fighter? Důvod je zřejmě stejný jako u němecjých raket V2 - bylo již pozdě. Spojenci se vylodili a brzy byl konec války. Hitler sliboval Němcům, že když vydrží ještě dva měsíce, dokončí vývoj nové technologie "superzbraní". Jak víte, neměl již na to čas.

Když spojenci vtrhli do země, začali loupit všechnu tuto novou supertechnologii. Když v roce 1945 skončila válka, Amerika se stala mecenášem této nové technologie. O dva roky později, v roce 1947, pilot Kenneth Arnold viděl rychle letící disky. Řekl, že se pohybovaly jako talíř skákající po vodní hladině, a tak se zrodila éra "létajících talířů".

Jedním z vědců zodpovědných za nacistické létající talíře byl Viktor Schauberger. S Teslovou prací v rukou začal vytvářet různé nové konstrukce. Když Sověti vzali to, co po sobě nechali Američané v Schaubergerově bytě v Leonsteinu, vyhodili ho do povětří. Potom kolovaly pověsti, že Schauberger uprchl pracovat na přísně tajném projektu pro vládu USA do Texasu.

Na začátku 50. let se věda náhle orientovala na výzkum "antigravitace". Konalo se mnoho experimentů s létajícími disky. O některých výsledcích se psalo ve vědeckých časopisech a novinách. Na konci 50. let náhle spadla opona mlčení. Všechny peníze na granty byly zastaveny a média náhle přestala mluvit o této nové technologii, která nyní musela odejít do podzemí. Nastala dokonce situace, kdy velký počet vědců se stal obětí podivných incidentů. Samotný Schauberger zemřel na podivnou nemoc. Na smrtelné posteli prohlásil, "Všechno mi sebrali. Všechno. Dokonce nevlastním ani sám sebe." Když byly létající talíře za letu náhodně fotografovány, Schauberger jasně řekl, že kdosi použil jeho konstrukci.

V roce 1947, když Kenneth Arnold zahlédl UFO, letectvo vyhlásilo poplach a rychle tuto zprávu rozšířilo. Důvodem bylo to, že americká vláda si myslela, že to je nový útok nacistů a jejich Foo Fighters. Nyní se začaly objevovat fotografie a plány nacistických disků. Na jedné fotografii byl jasně vidět německý kříž. Na dalším snímku bylo možno vidět tankový kanón, připevněný na spodku stroje.

Předtím, než spadla opona mlčení, kanadský list, Toronto Star (11. února 1953) začal psát o nové technologii, kterou začala používat kanadská firma Avro. Noviny odhalily, že Avro pracovala na "létajícím talíři", který mohl "stoupat vzduchem přímo vzhůru."

21. dubna 1953 Toronto Star tvrdily, že polní maršál Montgomery byl svědkem demonstrace nového létajícího talíře firmy Avro a prohlásil, že demonstrace byla "fantastická".

Prvního listopadu 1955 Star otiskly další článek, v němž stojí, "Vysoce utajované letadlo, v jehož existenci věřilo málo lidí, bylo ukázáno skupině amerických odborníků, včetně důstojníků armády a vědců." Proč tam byli Američani? Podle listu, kanadská vláda plánovala vytvořit elitní eskadru létajících talířů pro obranu Aljašky.

Proč tedy vláda neoznámila tuto revoluční technologii? Protože jedním z vedlejších efektů této antigravitační technologie je výroba velkého množství elektrické energie o napětí stovek tisíc voltů! Toto je známo jako "volná energie". Tato energie je vysílána a nepotřebuje žádné dráty jako vodiče. To je také důvod, proč se často, když je v oblasti viděno UFO, magicky zapínají všechny spotřebiče v domácnosti.

Svět je ovládán několika superbohatými lidmi, kteří mají nepředstavitelné bohatství. V samém srdci tohoto bohatství je ropa, "černé zlato". Kdyby byla volná energie používána veřejností, tato elita by přišla o trilióny dolarů svých příjmů. Přes noc by tryskové technologie, letadla, automobily, vlaky, výroba a kosmické lety byly zastaralé. Ztráta příjmů od NASA, firem, které pracují pro Ministerstvo obrany, a celého vojensko-průmyslového komplexu, ropných, plynárenských a elektrárenských společností by vyschly. Jinými slovy, volná energie by zabila zlatou husu.

Představte si toto: Za pár centů by člověk mohl letět na Měsíc v létajícím disku. Daňoví poplatníci by již nemuseli platit vysoké účty za energii a odvádět vysoké daně na financování NASA a armády. Veřejnost by již nebyla odírána vojensko-průmyslovým komplexem o stovky miliard dolarů. Mezinárodní bankéři mají také hlavní podíly v této dojné krávě a nechtěli by přijít o toto velké množství peněz, o automobilovém průmyslu nemluvě. Lidé mohou jezdit svými auty, vytápět své domy a cestovat velmi levně. Placení za energii by se téměř stalo věcí minulosti. Blesk je výbojem elektrické energie o napětí stovek milionů voltů ve vzduchu a nepotřebuje elektrárny, rozvodné společnosti, atd. Problém tohoto mezinárodního komplotu spočívá v tom, udržet nás v přesvědčení, že energii lze získávat jedině z fosilních paliv. Tato propaganda vytváří svět, který trpí "umělou potřebou" ropy, která umožňuje elitě, aby byla velmi bohatá a velmi mocná. "Ten, kdo má zlato, vládne."

Co tedy vláda dělá se všemi těmito létajícími talíři? Právě teď jsou stavěny a skladovány po celém světě. Cold Lake Alberta v Kanadě má podzemní továrnu, podobnou té, kterou má Amerika v Area 51 v Nevadě. Právě teď se elita pokouší nastolit nový světový řád. Nový světový řád je jediná světová vláda, zřízená pod hlavičkou Organizace spojených národů, s novým světovým diktátorem, který bude jednat jako vrchní velitel. Základy moci pro tuto říši již byly vybudovány. Nyní zbývá jen přesvědčit lidi, aby se vzdali všech svých ústavních práv a vydali se napospas Novému světovému řádu. Většina lidí není ochotna to udělat, protože v Novém světovém řádu vidí hrozbu pro jejich způsob života. To je důvod, proč je počet členů Milice vysoký a každým dnem roste. Jak do toho všeho zapadá technologie létajících talířů?

"Pro dnešní Ameriku by byla potupa, kdyby do Los Angeles vstoupila vojska OSN a obnovila zde pořádek; zítra jim budou děkovat! Toto by byla obzvláště pravda, kdyby jim bylo řečeno, že existuje vnější hrozba z vesmíru, je jedno, jestli skutečná nebo předstíraná, která by ohrožovala samotnou existenci. V tom případě by všichni lidé na celém světě prosili, aby je někdo zbavil tohoto zla. Jednou z věcí, kterých se člověk bojí, je neznámo. Když bude uvedeno s tímto scénářem, jednotlivci se ochotně vzdají svých práv za záruku jejich blahobytu, který jim zaručí světová vláda." (Henry Kissinger 1991)

Vzpomínáte si, jak prezident Ronald Reagan tvrdil, že kdyby na nás zaútočila mocnost z vnějšího vesmíru, svět by se okamžitě sjednotil? V roce 1985 prezident Ronald Reagan na summitu v Ženevě Michailu Gorbačovovi řekl:

"Jak snadnou bychom měli úlohu na těchto schůzkách, kdyby pro tento svět existovala hrozba od bytosti z jiných planet ve vesmíru. Zapomněli bychom na všechny lokální rozdíly, které jsou mezi našemi zeměmi a jednou pro vždy bychom zjistili, že všichni zde na Zemi jsme lidské bytosti." (Reuters, "Reagan Images Star Wars", International Herald Tribune, Paříž, 5. prosince 1985)

"Sověti a demokratické státy přijmou za své nejlepší vlastnosti toho druhého a za několik let nebude existovat přesná demarkační čára mezi jejich idejemi; tudíž nebudou mezi nimi příčiny pro válku... Z důvodu rozvoje vědy ve všech státech na zemi dojde ke sjednocení pro přežití a vytvoření společné fronty proti útoku lidí z jiných planet." (New York Times, "M'Arthur Greets Mayor of Naples," 8. října 1955)

Je zajímavé, že autor v článku použil slovo "lidé" z jiných planet a ne slovo tvorové nebo mimozemšťané. Použil slovo lidé proto, že měl pocit, že budou vypadat jako my? Budou to ve skutečnosti lidští piloti? Mimozemšťané z Pentagonu, abychom tak řekli.

7. ledna 1948 bylo v Kentucky spatřeno UFO a tři stíhačky F-51 Mustang, pod vedením kapitána Thomase Mantela, jej začaly pronásledovat. Dvě letadla se vrátila, ale Mantel pokračoval v pronásledování. Naneštěstí rádio kapitána Mantela brzy utichlo. Příští ráno byly nalezeny trosky letadla roztroušené po zemi. Podle Renato Vesca a Davida Childresse, autorů knihy "Man-made UFOs 1944-1994", Mantelova poslední slova v rádiu byla, "Můj Bože! Vždyť jsou v tom lidé!" Možná to byli mimozemšťané z planety Země.

Jak jsem již řekl, celé základy pro tuto novou světovou vládu jsou již zde. Otázkou není - "jak?", ale "kdy?" Co elita nyní potřebuje, je vypustit všechna ta UFO, aby lidé byli přesvědčeni, že došlo k invazi z jiných světů. Ale nejdříve musí být masy na tuto událost připraveny psychologicky.

Právě nyní média zachvátilo šílenství poté, co NASA oznámil, že našel důkazy života na Marsu. Filmy, jako je Den nezávislosti, a televizní programy, např. Dark Skies, se snaží vzbuzovat dojem, že mimozemšťané jsou nepřátelští a při dobývání naší planety se před ničím nezastaví. Tato propaganda byla vhodně načasována na výročí tzv. "havárie UFO" u Roswellu. Pokoušejí se nás přesvědčit, že v Nevadské poušti havarovala loď mimozemšťanů. Byl rozšířen mýtus, že těla mimozemšťanů byla držena pod zámkem a klíč měla americká vláda. Prostřednictvím Roswellu se vláda snaží, aby to vypadalo tak, že ukořistili mimozemské UFO. Když studujete CIA a metody jejich činnosti, brzy objevíte, že jsou velmi dobří ve vytváření mýtů.

Proč ale vytvořila mýtus, že vláda skrývá fakt, že ukořistila UFO? Je to ze dvou důvodů. Prvním důvodem je přesvědčit lidi, že tam venku skutečně existuje život. Druhým důvodem je, že až náhle nad našimi městy uvidíme kroužit UFO, aby nás nahnala do Nového světového řádu, objeví se náhle na obloze jiná UFO (naše UFO), která s těmi prvními budou naoko bojovat.

Jak americká vláda vysvětlí náhlé objevení se této "nové" technologie UFO, která přišla odnikud? Řeknou, "Ano lidé. Roswellský incident byla pravda. Je také pravda, že jsme v Area 51 podle ukořistěného mimozemského stroje sestrojili vlastní UFO. Stroje, které vidíte s namalovanou americkou vlajkou patří nám a byly sestrojeny ve vývojovém centru Area 51. To bude dokonalé vysvětlení, jak jsme přišli k vlastním UFO. Tato falešná válka bude propagandou za účelem zajištění vítězství Nového světového řádu v čele s diktátorem. V Bibli se praví: "Protož klaněti se jí (šelmě) budou všichni, kteříž přebývají na zemi, jejichž jména nejsou napsána v knize života Beránka, toho zabitého od počátku světa." (Zjevení 13:8)

"Nikdo nevstoupí do Nového světového řádu, kdo nebude uctívat Lucifera. Nikdo nevstoupí do Nového věku, kdo nepodstoupí luciferské zasvěcení." (David Spangler, ředitel Planetární iniciativy, vládní skupiny při OSN)

Dějiny nás učí, že nacisté byli okultní stranou, která vytvořila hnutí New Age, zvané nacismus a podle Bible se historie opakuje! Nakonec bych chtěl říci, že Bob Lazar (který podle vlastních slov pracoval v Area 51 na ukořistěných UFO) tvrdí, že v Area 51 viděl UFO s namalovanou americkou vlajkou.

"Budeme mít světovou vládu, ať se nám to líbí, nebo ne. Jedinou otázkou je, zda světové vlády bude dosaženo se souhlasem nebo násilím." (James P. Warburg)Doporučená četba:

(The physics of electromagnetic propulsion) Space Aliens from the Pentagon /William Lyne Creatopia Productions General Delivery Lamy, New Mexico 87540 U. S. A. Tel/Fax: 505-466-3022 ISBN 0-9637467-1-5

(The mind control involved) The Great UFO Hoax/Gregory M. Kanon Galde Press Inc. PO Box 460 Lakeville Minnesota 55044 USA ISBN 1-880090-41-4 (pbk)

(The political & spiritual power structure involved) Circle of Intrigue/Texe Marrs Living Truth Publications 1708 Patterson Road Austin Texas 78733 USA ISBN 1-884302-00-9

 Z angličtiny přeložil: Ladislav Kopecký


EU vládnou fašisti … no a co? Budíček!

29. listopadu 2010 v 12:23 Európska únia
EU vládnou fašisti … no a co? Budíček!

Co se stalo? Během proslovu, který pronesl Martin Schulz, předseda skupiny evropských socialistů v parlamentu EU na téma nutnosti zastavení euroskepticizmu a dokončení budování evropského státu, byl britským poslancem za UKIP Gotfrey Bloomem parafrázován slovy: "Ein Volk, Ein Reich, Eich Führer!"  Slavným Hitlerovým výrokem "Jeden národ, jedna říše, jeden vůdce!"  Následně byl Bloom vyzván předsedou parlamentu EU k omluvě. Ale on se neomluvil a řekl, že jeho projev byl zcela odpovídající tomu, co Schulz říkal a jaké názory zastupuje, a že "[Schulz] je nedemokratický… fašista". Načež byl prostřednictvím hlasování !parlamentu! vyveden na zbytek dne mimo jednání.


Byl sice vyveden na základě nějaké směrnice o vyrušování během jednání, ale už to že se o jeho dalším vyloučení demokraticky hlasovalo je alarmující!
 • Opomeňme to, že sám Schulz nemá vůbec žádné problémy ostatní kolegům v Evropském parlamentu nadávat do fašistů a nikdo ho kvůli tomu nikam nevyvádí.
 • Opomeňme teď také to, že EU jako celek ukázala svojí anti-demokratickou tvář během schvalování Ústavy EU, kterou byli nucení kvůli obejití demokratických procesů přejmenovat na Lisabonskou smlouvu.
 • Připomeňme si to, že nacismus je národní socialismus a je společně s fašismem velmi často spojován zcela nesmyslně s extrémní !pravicí! politického spektra… a pojďme se podívat na paralely mezi evropskými socialisty a národními socialisty (nacisty):
 1. Fašisti v Německu také měli po volbách demokratickou většinu a "demokraticky" zrušili svoje oponenty.
 2. Hitler a Goebbels tvrdili, že národní státy jsou historií, že Evropa musí být sjednocena, že musí existovat Říše, že ve světě velkých stamilionových států nemůže být o suverenitě evropských zemí vůbec řeč, a že se brzy zapomene, že existovaly nějaké národní státy. Podobně se nedávno vyjádříl prezident EU Herman van Rompuy. Podle něj jsou národní státy mrtvé a označil euroskepticismus za "největší hrozbu pro mír".
 3. Hitler napsal knihu o své představě světovlády - Nový řád. Evropští socialisté v roce 2003 sepsali něco podobného, tentokrát pod názvem Nový světový řád (doporučuji přečíst).
 4. Jeden ze zakládajících členů Evropského hospodářského společenství, organizace, z níž se Evropská unie nakonec narodila, byl německý právník a prominentní nacista (člen NSDAP 1933 - 45) prof. dr. Walter Hallstein a evidetně to nikomu nevadilo. Propojení nacistů na samotný vznik unie je nespočet, jenom v rámci orwellizace společnosti se na ně nesmí poukazovat.
 5. Skupina Bilderberg, která je elitním motorem evropské integrace byla založena vysoce postaveným členem SS - nizozemským princem Princem Bernhardem. Její předseda se nedávno v rozhovoru pro EUobserver pochlubil, že to byla právě tato skupina, s jejíž přispěním celý projekt evropské měny vzniknul. David Rockefeller, který skupinu řídí a jehož fondy financovaly vznik OSN i nacistické ústavy rasové hygieny (a to i v době kdy už byl Hitler u moci), je známý svým obdivem k Maovi…
 6. Moderní fašisti ovšem nahradili rasovou ideologii ideologii globálního oteplování. Jedná se ale v podstatě o jeden přístup k tomu samému problému, který pořád řeší. Pokud si přečtete knihy Římského klubu (jenom jiné označení pro Bilderberg skupinu) tak zjistíte, že "Země má rakovinu a tou rakovinou je lidstvo" nebo, že "Musíme přestat s naší snahou léčit symptomy a přikročit k vyříznutí rakoviny. Tato operace bude vyžadovat zřejmě mnoho brutálních a bezcitných rozhodnutí." nebo, že "Při hledání nového nepřítele, který nás sjednotí, nás napadlo, že se k tomuto účelu dá využít znečištění, hrozba globálního oteplování, nedostatek vody, hladomor a podobně… Skutečným nepřítelem je však lidstvo jako takové. " V těchto kruzích je zcela normální uvažovat o redukci světové populace na 2 miliardy… Jestli jste o Římském klubu nikdy neslyšeli tak Vám doporučuji si o tom něco přečíst.
 7. To co se nepovedlo Hitlerovi silou, se teď pokouší dodělat euro-politici. Pod rouškou boje s krizí nám tu budují společnou hospodářskou vládou EU a globální finanční vládou.
Lidé obecně vnímají EU jako něco super nového a prospěšného, ale ono to tak není. Je to jenom další módní pokus o vytvoření, jak předseda evropské komise Barosso (bývalý maoista) s oblibou říká, impéria. Můžeme snad jedině dodat 4. říše…
Jsem rád, že jsme nepřijali Euro, ale ještě radši bych byl kdybychom s tohoto nového pokusu o vybudování říše vystoupili úplně. Lidi ani netuší jak je to, zatím, velmi jednoduché. Prostě se stát dalším státem podobným Švýcarsku než nás EU svojí zelenou politikou (biopaliva, fotovoltaika) dočista zrujnuje a svými euro fondy zcela opije rohlíkem… stačí jenom chtít a přesvědčit o tom ostatní, dřív než bude pozdě.

Vít Jedlička je předsedou občanského sdružení Reformy.cz a členem Strany svobodných občanů


Tečka za Climategate: Aneb nejoblíbenější výmluvy

29. listopadu 2010 v 12:19 | Vítězslav Kremlík |  Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
20. listopadu jsme oslavili výročí jednoho roku od klimatologické Watergate. Alarmisté tvrdí, že šlo jen o bouři ve sklenici vody. Jak to bylo s utajováním dat doopravdy?

  coffield.jpg


("Děkuji za pozornost. A teď vás zvláštní agent Coffield všechny zatkne. Protože údaje, jak bylo včera teplo, jsou přísně tajné.")

Mýtus I: NEZÁVISLÉ VYŠETŘOVÁNÍ KLIMATOLOGY VYČISTILO
Tento článek je mj. reakcí na kuriózní text Jiřího Jeřábka s názvem "Tečka za Climategate"
JJ píše: "Několik nezávislých vyšetřování však jedno po druhém ukázalo, že aféry byly nafouknutou novinářskou snahou o skandály."
Zatím jediné nezávislé vyšetřování (nezávislé na CRU a jejím zaměstnavateli, UEA) provedl britský Úřad pro právo na informace (Information Commissioner's Office). A jejich rozsudek z léta 2010 zní: VINEN. Klimatologové opravdu porušovali zákon o svobodném přístupu k informacím. Nepůjdou ale do vězení, protože už je to promlčené.
Ostatní vyšetřování byla ostudně zmanipulovaná. Sám za sebe mluví fakt, že žádné z nich nepozvalo kritiky klimatologů ani v roli vyšetřovatelů ani jako svědky ani jako žalobce. Co je to za soud, kde chybí žalující strana?
Audit vypečených vyšetřování provedl A. Montfort (ke stažení zde).

Mýtus II: JONES BYL CHUDÁK ODSOUZEN A PŘITOM JEN DODRŽOVAL AUTORSKÉ ZÁKONY
Pan Metelka z ČHMÚ se v diskusi pod mým článkem vymlouvá (zde): "Jones byl kritizován za to, že nezveřejnil na požádání data. Prý to měl udělat podle FOIA. Prý tím porušil zákon...  Kdyby to ale udělal, porušil by zákon taky."
LM ani tentokrát není správně informován.
Ve skutečnosti zde v případu Davida Hollanda nešlo o žádná data z meteorologických stanic nějak chráněná smlouvami. Šlo o snahy zjistit, co britští klimatologové dělali v IPCC. IPCC ve svých směrnicích uvádí, že IPCC musí "zajistit, že hodnocení vědy probíhalo objektivně, komplexně a transparentně… a veškeré připomínky recenzentů musí být po dobu nejméně 5 let dostupné ve veřejně přístupném archivu."
David Holland byl tak naivní, že tomu uvěřil a o tyto informace požádal. Konkrétně ho zajímalo, co v IPCC dělal a psal klimatolog John Mitchell.
A teď sledujte to kličkování. Met Off nejprve Holandovi tvrdila, že všechny Mitchellovy záznamy byly "smazány". V Jonesově stylu, že je sežral pes?  Pak se výmluva změnila. Ze sice záznamy existují, ale nelze je zveřejnit, protože Mitchell v IPCC pracoval sám za sebe, soukromě a ne jako zaměstnanec Met Off. Jenže pak se ukázalo, že Met Off Mitchella za práci v IPCC platila a proplácela mu cestovné, takže tam byl jako její zaměstnanec. A tak dále… Copak asi tají?
Žádná ochrana autorských práv zahraničních klimatologů v tom nebyla.
Výstižná je i odpověď Phila Jonese badateli Warwicku Hughesovi: "I když dá Světová meteorologická organizace svolení, stejně vám nic nedám. Máme v tom přes 20 let práce. Proč bych vám měl něco dávat, když vím, že vám jde jen o to hledat v tom chyby?"
Jones tedy sám jasně říká, že příčinou proč utajuje data, není ochrana autorských práv, ale snaha, aby nikdo nemohl najít chyby v jeho práci. Jenže vědu dělá vědou právě replikovatelnost, čili testovatelnost výzkumu. Kdo o říká? Karl Popper, hlavní filosof vědy.

Mýtus III: TAK JAKO TAK, ŽÁDNÉ CHYBY NIKDO NENAŠEL
Na příkladech z ČR jsme si ukázali, že výsledná data CRU jsou nepatrně teplejší než celorepubliková data ČHMÚ (ani ne o desetinu stupně). CRU tedy nekoriguje zkreslující vliv městských tepelných ostrovů (UHI), naopak ho dokonce  o něco zhoršuje.
Čeští klimatologové publikovali počátkem roku 2010 analýzu toho jak v CRU "ne-manipulovali s daty z České republiky". Správně tam uvedli, že na české teplotní trendy to nemá podstatný vliv. U nás se od normálu oteplilo o asi 1°C, takže nějaká desetinka opravdu není důležitá.
Jenže globální teploty od normálu stouply jen asi o 0,4°C či 0,5°C. Pokud je zde kvůli UHI zkreslení třeba o 0,1°C nebo 0,2°C a ČR k tomu přispívá ve svém "čtverci" na globální mapě, je to hodně. Tímto umělým nafukováním teplot se snaží vytvořit představu, že se oteplilo mnohem více, než co se dá vysvětlit sluneční aktivitou. Jde ale zřejmě o fiktivní rozpor způsobený touto svéráznou prací s daty.
Viz článek: "Proč nám NASA a CRU ohřívají republiku". Pokud nevěříte, přepočítejte si to sami. V textu najdete odkazy na data.
I v ČR vidíme totéž co globálně. Meteorologické stanice z chladnějších regionů se postupně z dat systémově vypouštějí. U nás to byl Cheb 2000, který je v nejchladnějším kraji ČR (Karlovarský). Proč?
V jiných částech světa klimatologové existující stanice ignorují a raději si teploty celých států (např. Bolívie) "domýšlejí" odhadem, místo aby použili existující měření. Opravdu někdo věří, že takové odhady od boku mohou být přesné na desetinu stupně Celsia?
E.M. Smith. GHCN - the global analysis. 3 November 2009.http://chiefio.wordpress.com/2009/11/03/ghcn-the-global-analysis/
Ostatně i sami klimatologové uznávají, že data MOHOU být - třeba vlivem UHI - zkreslená až o 0,18°C nahoru. Čtvrtá zpráva IPCC říká ve shrnutí První pracovní skupiny: "Průměrná globální povrchová teplota se zvýšila dle lineárního trendu za posledních sto let (1906-2005) o 0,74°C ± 0,18°C." (zdroj)
Bylo by hezké, kdybychom se dožili, že celý CRUTEM opravdu někdo zkontroluje.

Mýtus IV: BEZ SOUHLASU ZVEŘEJNIT NELZE
V diskusi pod mým článkem o Kiwigate se pan L. Metelka ohání jistým předpisem WMO: "Existuje jistý předpis Světové meteorologické organizace, zvaný Rezoluce 40, který upravuje podmínky výměny dat. Národní meteorologické služby musí poskytovat data k výzkumným účelům zdarma, ale organizace, která je dostane, je nesmí komerčně využívat ani zveřejňovat bez souhlasu příslušné národní služby. Ta je totiž stále "majitelem" těch dat. Jestli tedy novozélandská služba svoje data zveřejní nebo ne, to je jen na ní, ale i kdyby je měla, nesmí bez souhlasu zveřejnit data z jiných států (totéž samozřejmě platí i pro data CRU a pro "CRUGate")"
Ve skutečnosti Rezoluce č. 40 ovšem říká pravý opak!
Rezoluci č. 40 najdeme zde: http://www.nws.noaa.gov/im/wmocovr.htm
"Světová meteorologická organizace je odhodlána rozšířit volné a neomezené šíření meteorologických a souvisejících dat a produktů."  (WMO commits itself to broadening and enhancing the free and unrestricted exchange of meteorological and related data and products)
Nejenže nemáte právo zakazovat jiným, že bez souhlasu nesmí zveřejnit vaše data. Naopak vy sami máte povinnost je dát k dispozici, aby si je každý mohl stáhnout bez ptaní.
Správně je to tak, jak to udělala ČHMÚ nyní 2010 po Climategate s měsíčními teplotami jednotlivých krajů. Veškeré historické teploty krajů ČR od 60. let dodneška zveřejnila na webu. Každý si je tam může BEZ PTANÍ a zdarma stáhnout a šířit je dál.
Web CHMU - Informace pro vás - Historická data (zde).
V minulosti někteří klimatologové uzavírali smlouvy o důvěrnosti. Proč? Mimo jiné proto, aby blokovali ověření politicky citlivých grafů globálního oteplování. Phil Jones v e-mailu z 21.ledna 2005 jasně píše, že smyslem smluv je jen blokování skeptiků.
"Pokud někdo využije zákona o svobodném přístupu k informacím, můžeme použít také IPR (zákony na ochranu duševního vlastnictví). Na data se vztahují různé smlouvy, které s lidmi podepisujeme, takže za to se budeme schovávat."
Schovávat. Kdyby tak Jonese slyšela Transparency International.
Ve skutečnosti jediné právoplatné ošetření autorských práv v této oblasti spočívá pouze v tom, že musím uvést autora a zdroj. Jinak by šlo o plagiát. Tím ochrana autorských práv v této oblasti končí.
Uznává  to i pan Tolasz ve svém článku "Informace o počasí a etika jejich šíření" (viz), kde nabádá lidi, aby když přebírají nějaká data od ČHMÚ, aby uvedli zdroj. Nic více. Ta data jsou zdarma a můžete je šířit dál. Jen musíte uvést, od koho je máte a kdo je vytvořil.

Mýtus  V: OBČAN MÁ PRÁVO JEN NA TO, CO ZAPLATIL ZE 100 PROCENT
Zřizovatelem ČHMÚ je stát, konkrétně Ministerstvo životního prostředí. ČHMÚ je příspěvková organizace. Je placena z daní občanů. My jsme si zřídili ČHMÚ, aby nám dodávali služby o počasí.
Protože je to placeno z daní občanů, vztahuje se na to zákon o svobodném přístupu k informacím. V ČR je to zákon 106/99 Sb. (viz)
LM na to namítá, že občané neplatí dost: "Pokud budete mít vědní obor kompletně financovaný státem, je OK, aby byla data k dispozici zdarma. Pokud ale bude financování státem jen částečné a bude odkázán i na komerci, i u nich si budete muset ta data koupit."
A není to spíše naopak? Kdyby tato data vznikala výhradně ze soukromých zdrojů, tak občan nemá žádné právo tato data chtít vidět. Byla by to soukromá data, jako třeba váš soukromý deník. Protože je to ale placeno z veřejných prostředků, občan má právo vidět, jak se nakládá s jeho daněmi.
Jak byste se cítili, kdybyste někoho najali, aby se vám staral třeba o psa. A on by vám ho pak odmítnul vrátit? Občané si platí meteorology, aby zaznamenávali teploty. A oni nám pak odmítají výsledky ukázat? Tak na co si je platíme? To si to můžeme rovnou dělat sami.
Po Climategate zveřejnila ČHMÚ historické teploty ze stanic Ruzyně, Ostrava-Mošnov a Brno-Tuřany. A ani to nebolelo. Když nyní už nejsou tato data utajená, zkrachuje snad ČHMÚ? Kdepak. K utajování není důvod nyní a nebyl k němu důvod nikdy.

Mýtus VI: ZÁKLADNÍ DATA LZE ZPOPLATNIT
Klimatologové utajují data o historických teplotách, aby je pak mohli prodávat za peníze?
WMO rezoluce č. 40 však takové kšeftíky zakazuje: Základní data typu CLIMAT mají byt zdarma.
"Členové WMO by měli poskytovat volný a neomezený přístup k základní datům a produktům, které jsou nutné k poskytování služeb na ochranu životů a majetku a prosperity všech národů, minimálně zejména takových základních dat a produktů uvedených v příloze 1."
A v příloze se v seznamu dat, která mají být každému zdarma volně k dispozici uvádí mimo jiné: "Veškeré zprávy ze sítě stanic, které jsou dle doporučení regionálních asociací nezbytné k správnému znázornění klimatu, tj. dat s kódy CLIMAT/CLIMAT TEMP a CLIMAT SHIP/CLIMAT TEMP SHIP apod." (All reports from the network of stations recommended by the regional associations as necessary to provide a good representation of climate, e.g. data in CLIMAT/CLIMAT TEMP and CLIMAT SHIP/CLIMAT TEMP SHIP codes, etc).
A do kategorie CLIMAT patří mimo jiné měsíční teploty z pozemních meteorologických stanic. (http://en.wikipedia.org/wiki/CLIMAT)
Pokud pan Metelka chce s něčím kšeftovat, aby firma měla love, musí si najít něco jiného. Třeba pěstovat ředkvičky. Nemá však právo kšeftovat se základními daty typu měsíčních teplot. Ta musí být zdarma.
Paralela z historie:
Představme si, že by na utajování a prodeji základních dat chtěli vydělávat třeba historici. Nevydávali bychom historické dokumenty knižně, ale naopak bychom je tajili v archivech a ukázali vždy jen za tučný poplatek.
Dotaz: "Byla třicetiletá válka? Existoval Masaryk? Kdo vyhrál u Waterloo? Mohl bych si přečíst text Zlaté buly sicilské?"
Odpověď: "To je tajné. Ale když zaplatíš, možná ti poskytneme odpověď, ale nesmíš to říct nikomu dalšímu. Pst. Nejprve musíš podepsat smlouvu o důvěrnosti informací."

Mýtus VII: PRO VÝZKUM BYLA DATA KAŽDÉMU K DISPOZICI
LM píše: "Pokud jde o výzkum - data jsou zadarmo. Jako v každém jiném vědním oboru." Prodej se prý týká jen komerce.
Kéž by LM měl pravdu. Tato data nebyla k dispozici ani pro výzkum.
Klimaskeptici se těchto dat dožadovali z výzkumných účelů, tj. aby zjistili jak je teplo. Ne proto, aby data komerčně využívali. Přesto nám nebyla poskytnuta.
CRUTEM jsou grafy  globálního oteplování. Výpočty k CRUTEM ani seznam stanic k CRUTEM nebyly k dispozici NIKOMU. Ani badatelům pro výzkum. Ani zdarma ani za peníze.
Přečtěte si Muir Russelovu zprávu. Je to tam přiznáno černé na bílém.
Pánové se snažili vědomě utajit identifikace použitých stanic: "Nenechávej data ležet na veřejných serverech, nevíš, kdo by je tam mohl najít… Myslím, že ten soubor radši smažu, než bych ho někomu vydal dle zákona o právu na informace… Budu se schovávat za zákon o ochraně dat… Tom Wigley se bude schovávat za to, že v CRU už oficiálně nepracuje…"
Viz Muir Russelova zpráva (bod 6.3.1) - a všímejte si těch rozkošných eufemismů: "CRU měla v okamžiku publikace poskytnout jednoznačný seznam stanic použitých v jednotlivých verzích CRUTEM. To se nestalo a CRU k žádostem o tyto údaje nebyla vstřícná (was unhelpful and defensive), byla defenzivní. Měla žádostem o tyto informace vyhovět bez průtahů."
CRU nám tvrdí, že za 20.století se oteplilo asi o tři čtvrtě stupně Celsia. Jestli je tento závěr solidně podložen, proč se bojí ukázat nám své důkazy?
Navíc jsme byli svědkem otřesné diskriminace vědců, kteří nepatří do party.
Rezoluce WMO  č. 40:"Světová meteorologická organizace je odhodlána rozšířit volné a neomezené šíření meteorologických a souvisejících dat a produktů."  (WMO commits itself to broadening and enhancing the free and unrestricted exchange of meteorological and related data and products)
Přičemž "volné a neomezené (free and unrestricted) je definováno jako "nediskriminující a zdarma" (non-discriminatory and without charge).
Realita však byla velmi diskriminační. 
V červnu 2009 Peter Webster s Georgia Tech řekl kanadskému badateli Steve McItnyrovi, že si vyžádal od Phila Jonese surová data a Jones mu je poskytl. Tak McIntyre ihned podal dle FOIA žádost o stejná data. Ačkoli McIntyre měl pověření od Akademie věd (NAS), aby prezentoval analýzu teplot za posledních tisíc let, Jones odpověděl, že McIntyre data nedostane, protože není "akademik". Tak tedy McIntyrův kolega Ross McKitrick, ekonom z University v Guelphu požádal o tato data. Ross akademik je. Ale i on byl odmítnut.
Pat Michaels. Dog ate global warming. http://www.cato.org/pub_display.php?pub_id=10578
Nebo Phil Jones v e-mailu z 19. června 2007 píše Wei-Chyung Wangovi:
"Myslím, že se mi podařilo přesvědčit Universitu Východní Anglie, aby ignorovala jakékoli další žádosti o data odvolávající se na zákon o právu na informace, pokud přijde od lidí, kteří mají cokoli společného s webem Climate Audit… Dostal jsem e-mail od Davida Jonese z Bureau of Meteorology Research Centre v Melbourne v Austrálii. Píše, že ignorují každého, kdo má cokoli společného s Climate Audit."
Non-discriminatory? Hm.
Takže od Jonese v CRU data nedostaneme. A když se obrátíme na jisté národní meteorologické ústavy, který je původním autorem těchto dat, nedostaneme také nic. Proč takové tajnosti? Proč taková hrůza ze zveřejnění?

SVĚTOVÁ FEDERACE VĚDCŮ PROTESTOVALA
Bohužel bohulibý úmysl WMO učinit klimatologická data více přístupná, neprošel do praxe. Různí Jonesové se snažili data utajit. Buď aby s nimi mohli kšeftovat.  Tedy pro peníze. Nebo aby zabránili odhalení chyb v teorii lidmi způsobeného teplení. Tedy ze strachu, že by se přišlo na jejich špatnou práci. Nebo aby si udrželi na jistou práci pohodlný monopol.
Proto v roce 1999 Světová federace vědců (konkrétně její stálý panel pro monitorování klimatologie) vydala deklaraci, kde varuje před rostoucím utajováním dat a snahou blokovat sdílení dat pomocí smluv a různých právních kliček.
"Jedním z pilířů vědeckého výzkumu je úplná a otevřená dostupnost vědeckých dat na mezinárodní úrovni… Avšak v poslední době jsou tyto záruky vědeckého pokroku ohroženy šířící se komercionalizací dat a poznatků o přírodě, které tradičně byly pokládány za veřejné vlastnictví "public domain" (tj. nebyly předmětem ochrany podle tradičních zákonů na ochranu duševního vlastnictví)… Rostoucí komercionalizace databází v soukromém i veřejném sektoru, podporovaná zaváděním vysoce protekcionistických právních režimů a neomezených licenčních práv, je v etickém rozporu s tradicí úplné a otevřené výměny poznatků. Jde o ohrožení základních vědeckého výzkumu i vzdělávání."

ZÁVĚR
Rád bych pochválil naše klimatology za kroky podniknuté ke zveřejnění více dat. Bylo by hezké, kdyby následovaly další kroky a to v mezinárodním měřítku. Aby se dodržovala směrnice WMO. Pak by měl konečně následovat důkladný audit grafů CRUTEM. K utajování totiž neexistuje legitimní důvod. Věda musí být transparentní a replikovatelná.
Na závěr dejme slovo britskému parlamentnímu Výboru pro vědu a techniku, který vyšetřoval Climategate:
"V kontextu sdílení dat a metodik soudíme, že jednání profesora Jonese bylo v souladu s běžnou praxí v klimatologické komunitě. V klimatologické vědě není standardní praxí publikovat surová data a počítačový kód v akademickém tisku. Nicméně klimatologie má velkou důležitost a kvalita této vědy musí být bez poskvrnky. Proto soudíme, že klimatologové by měli podniknout kroky k tomu, aby byla dostupná veškerá data, na kterých stojí jejich práce (včetně surových dat) a kompletní metodika (včetně počítačového kódu). Kdyby obojí bývalo dostupné, k mnoha problémům v UEA nemuselo vůbec dojít." (zdroj)

Další čtení:
S ne-sdílením dat mají problémy i v jiných oborech. Rozdíl je v tom, že klimatologie je vysoce centralizovaná a praktiky dvou tří centrálních ústavů pak ovlivňují data celé planety. Nemluvě o nátlaku OSN, která chce z klimatologie udělat jakési nové náboženství.


Patrioti zpochybňují oficiální verzi událostí 11. září 2001

29. listopadu 2010 v 11:56 9/11
Raymond McGovern (pracoval 27 let pro CIA, podával breafing Reganovi, G.H.W Bushovi, jejich sekretářům atd.: "Myslím si naprosto jednoduše, že je to cover-up. Zpráva o 9/11 je vtip"


Kongresman za Demokratickou stranu Dennis Kucinich naznačuje, že nám nebyla řečena pravda o 9/11
Kongresman za demokratickou stranu Jason Chafetz řekl že: musíme být obezřetní a musíme pokračovat ve vyšetřování 9/11
Bývalý senátor za Demokratickou stranu Mike Gravel prohlásil, že podporuje nové vyšetřování 9/11, a že pravda o 9/11 je neznámá

Bývalý senátor za Republikánskou stranu Lincoln Chaffee podporuje nové vyšetřování 9/11
Melvin Goodman, šéf divize CIA pro sovětské záležitosti, analytik v letech 1966-1990 a bývalý profesor Mezinárodní bezpečnosti na National War College v letech 1986 - 2004 řekl: "Finální zpráva [komise pro vyšetřování 9/11] je v konečném důsledku cover-up."

David Steele, který byl 20 let důstojníkem u námořní pěchoty, měl druhou nejvyšší civilní  hodnost u informační služby námořní pěchoty a bývalý důstojník pro nelegální operace CIA prohlásil: "9/11 se stalo přinejmenším proto, aby dalo záminku k válce", a bylo pravděpodobně "inside job".
Robert Baer, veterán CIA ověnčený metály, o kterém investigativní novinář Seymour Hersh (držitel Pulitzerovi ceny) prohlásil, že je "nejlepším sloužícím důstojníkem v poli na blízkém východě", a jehož kariéra byla zfilmována v oskarovém filmu Syriana prohlásil, že "evidence nasvědčuje" tomu, že 9/11 má aspekty "inside jobu".
Právní zástupce komise pro vyšetřování 9/11 John Farmer, nedávno prohlásil "Na určité úrovni vlády, v určitém momentu… došlo k dohodě neříct pravdu o tom, co se stalo". Prohlásil také "Byl jsem šokován, jak odlišná byla pravda od toho, jak to bylo popisováno… Nahrávky naznačovaly radikálně odlišnou verzi příběhu, než je ta, která byla předkládána nám a veřejnosti v posledních dvou letech…" A řekl: "Je to bezmála kultura zakrývání, pro nedostatek lepšího výrazu. Existovaly rozhovory pořízené v newyorkském centru FAA během noci 11. září a ty nahrávky byly zničeny. Nahrávky výslechu CIA byly zničeny. Příběh 9/11 sám o sobě, mírně řečeno, byl zfalšován a byl úplně jiný, než se věci  skutečně staly."


Daniel Ellsberg, bývalý vojenský analytik a člověk zodpovědný za kritický únik informací o vedení války ve Vietnamu, řekl, že případ jistého úniku informací o 9/11 je "mnohem výbušnější, než Pentagonské dokumenty". Prohlásil, že vláda nařizuje médiím, aby nezveřejňovaly její alegace o 9/11. Řekl, že některá tvrzení ohledně zapletení vlády do 9/11 jsou věrohodné, a že to "vznáší velmi vážné otázky o tom, co oni (americká vláda) věděla předem a do jaké míry do toho mohli být zapleteni", že zosnování 9/11 by nemuselo být lidsky a psychologicky mimo možnosti současné administrativy, a že existuje dostatek důkazů, které by ospravedlnily nové, "tvrdé" vyšetřování 9/11, s předvoláním a svědectvím pod přísahou (také zde a zde)

William Bill Christison, veterán CIA (sloužil 29 let), bývalý National Intelligence Officer (NIO) a bývalý ředitel úřadu CIA Office of Regional and Political Analysis řekl "Nyní si myslím, že existuje přesvědčující evidence, že zářijové události se neodehrály tak, jak to bušova administrativa a komise pro vyšetřování 9/11 prezentuje." (více zde)

Řada funkcionářů tajných služeb, včetně operativního důstojníka CIA ve funkci místopředsedy úkolové skupiny CIA, pověřené koordinací zpravodajských úkolů mezi mnoha zpravodajskými agenturami a soudními orgány (Lynne Larkin), poslali společný dopis Kongresu, v kterém vyjádřili znepokojení nad "vážnými nedostatky", "opomenutími" a "velkými chybami" ve zprávě komise pro vyšetřování 9/11 a nabídli službu pro další vyšetřování (byly ignorováni)


Generál Wesley Clark, americký generál, velící generál amerického velitelství v Evropě a vrchní velitel NATO v Evropě, vyznamenaný Bronzovou hvězdou, Stříbrnou hvězdou a Purpurovým srdcem řekl "Nikdy jsme nedokončili vyšetřování 9/11 a (vyšetřování) toho, jestli administrativa ve skutečnosti zneužila zpravodajských informací, které měla. Evidence se mi zdá jasná. Vidím to už dlouhou dobu."

John Loftus, bývalý federální státní zástupce, funkcionář Office of Special Investigations a U.S. Department of Justice  za prezidenta Jimmyho Cartera a Ronalda Reagana; bývalý funkcionář zpravodajské služby americké armády a médii vyhledávaný komentátor v okruhu terorizmu a zpravodajských služeb říká "Informace poskytnuté zpravodajskými službami před 9/11 byly tak široké, že už není možné pro CIA ani FBI tvrdit, že byly (pouze) nekompetentní."
11.9.2001-opravdu Usámův plán?

29. listopadu 2010 v 11:44 9/11
Kromě toho, jak se Amerika stává více multikulturní společností, může docházet k stále obtížnějšímu hledání společného koncenzu v otázkách zahraniční politiky, s vyjímkou okolnosti opravdu masivní a všeobecně vnímané vnější hrozby.-Dr.Zbigniew Brzezinski

Server Novinky 30.8.2010: Podle českého ministra zahraničí Karla Schwarzenberga by Evropa měla přiznat, že má v Afghánistánu své ekonomické zájmy. I to je důvodem, spolu se solidaritou s USA a Afghánci, proč by odtamtud neměla stahovat své vojáky. Uvedl to v rozhovoru pro rakouský časopis Profil. Dále uvádí: "Evropa, především Německo, musí konečně jasně říct, že má v této zemi hospodářské zájmy. Pokud se znovu dostane k moci režim Tálibánu, pak na to doplatíme všichni, pak jsme ohroženi terorem," řekl český ministr zahraničí, který by preferoval dosáhnout v zemi pragmatického řešení konfliktu, na němž by se podílel i Talibán. "Kdo to neřekne otevřeně, podvádí sám sebe," dodal ministr. Kvůli svým výrokům, které spojovaly nasazení německých vojáků v Afghánistánu s hospodářskými zájmy Německa, odstoupil letos koncem května z funkce německý prezident Horst Köhler. Podle Schwarzenberga měl ale pravdu. "Patří k zájmům země o přežití sledovat ve válce vedle bezpečnostně-politických také hospodářské zájmy. O tom se musí smět přemýšlet nahlas. Útoky na Köhlera byly tedy politicky zbabělé a úplně nepochopitelné. Vyslovil to, co je očividně pravda. Musíme pochopit, že se do války táhne nejen z lásky k bližnímu," řekl Schwarzenberg.

Pan Schwarzenberg sice svým vyjádřením naznačil smysl celé operace v Afghánistánu, ale bohužel již více nevysvětlil co se skrývá pod pojmem "naše ekonomické zájmy"! Naopak jeho kolega z Trilatelární komise p. Zbigniew Brzezinski je více sdílnější a ve své knize "Velká šachovnice" píše o ekonomických zájmech poněkud podrobněji. Zde uvádím jeho pár myšlenek:

n.JPG

- USA jako globální velmoc: Porážka a rozpad Sovětského svazu byl poslední krok v rychlém nástupu sil západní polokoule, Spojené státy se stávají opravdu jedinou skutečnou globální velmocí.....Postoj americké veřejnosti vůči projekci americké moci by mohl být více vyhraněný. Veřejnost podporovala americkou angažovanost ve 2.světové válce z velké části k vůli šoku z japonského útoku na Pearl Harbor....V dlouhodobém výhledu se v globální politice musí vytvořit přívětivé podmínky na koncentraci hegemonie moci v rukou jediného státu. Proto je Amerika nejen první, stejně jako jediná skutečná globální supervelmoc, ale je taky pravděpodobné, že bude i poslední.

- Význam oblasti Euroasie: Síla, která ovládá Euroasii bude kontrolovat dvě ze tří nejpokročilejších světových a ekonomicky produktivních regionů, a pouhým pohledem na mapu se rovněž nabízí, že kontrola nad Euroasií se téměř automaticky rovná podřízenosti Afriky. 75% světové populace žije v Euroasii a většina světového fyzického bohatství je zde také, jak v jeho podnicích, tak v jeho půdě. Euroasie představuje 60% světového HDP s 3 známými světovými energetickými zdroji...Amerika je nyní jedinou globální supervelmocí a Euroasie je na zeměkouli v centru arény. Proto, co se stane s distribucí moci na euroasijský kontinent, bude mít rozhodující význam pro globální prvenství Ameriky a jejího historického dědictví....Pro Ameriku má hlavní geopolitický význam Euroasie...a americký globální primát je přímo závislý na tom, jak dlouhá a jak účinná bude její převaha na euroasijském kontinentu.

- Způsoby zajištění USA jako dominantního hráče v Euroasii: Je kladen důraz na manévrování a manipulaci, aby se zabránilo vzniku nepřátelské koalice, která by nakonec mohla ohrozit a napadnout americkou nadřazenost....Od nynějška mohou Spojené státy určovat, jak se vypořádat s regionálními koalicemi, které se snaží vytlačit Ameriku z Euroasie, což by mohlo znamenat změnu postavení Ameriky jako globální velmoci...Z toho vyplývá, že americkým primárním zájmem je zajistit, aby žádná moc neovládla tento geopolitický prostor a globální komunita musí mít neomezený finanční a ekonomický přístup k němu...Ve skutečnosti se islámské obrození, kterému napomáhá nejen Irán, ale i Saudská Arábie, stává impulsem pro mobilizaci stále všudypřítomných nových nacionalismů a odhodlaně se staví proti jakémukoliv opětovnému začlenění pod ruský a tedy nevěřící vliv.

- Strategický význam Euroasie: Euroasijský Balkán je mnohem důležitější pro potencionální hospodářskou cenu- obrovská koncentrace zemního plynu a ropy nacházející se v regionu, kromě toho důležité minerály včetně zlata. Světová spotřeba energie se výrazně zvýší v průběhu příštích 2-3 desetiletích, podle odhadů amerického ministerstva energetiky se předpokládá, že poptávka vzroste v průběhu let 1993-2015 o 50%, nejvýznamější růst se očekává na dálném východě. Tempo hospodářského rozvoje Asie již nyní generuje masivní tlak na průzkum a těžbu nových zdrojů energie a střední Asie a oblast Kaspického moře jak známo obsahují zásoby zemního plynu a ropy, že ty z Kuvajtu, Mexického zálivu nebo Severního moře představují vůči nim trpaslíky... Pro Pakistán je důležitý hluboký geostrategický vliv přes Afghánistán a Tádžikistán a případně jakkoliv využívat stavbu plynovodu přes Afghánistán a Pakistán k Arabskému moři.

Dostáváme se postupně k jedné konkrétní realizaci energetických cest přes válkou sužovaný Afghánistán a tím byl nebo je projekt plynovodu TAPI: Původní projekt plynovodu započal v roce 1995 podpisem inaguračního memoranda mezi vládami Turkmenistánu a Pakistánu. O rok později bylo na realizaci zřízeno konsorcium Central Asia Gas Pipeline vedené americkou ropnou společností UNOCAL a saudskou ropnou společností Delta Oil. Do projektu se postupně začleňuje několik ropných společností i vláda Turkmenistánu. Mezitím nad Afghánistánem přebírá moc hnutí Taliban, které vyjednává s představiteli UNOCALU, ale zájem projevuje i brazilsko-argentinská dceřinná společnost British Petroleum-Bridas Amoco. Navrhovaný plynovod bude úsek dlouhý téměř 9OO km od oblasti Turkmenistánu, přes Afghánistán a Pakistán. Očekávaná propustnost až 2 mld m3 plynu za den. Pořizovací hodnota se blíží sumě přibližně 2mld. dolarů. Rok 1997- Mluvčí společnosti UNOCAL oznamuje, že představitelé Talibanu stráví několik dní v sídle společnosti v Texasu. V květnu Taliban přijímá v Kábulu jak delegaci UNOCALU, tak i konkurenční společnosti Bridas. Soukolí celého americko-saudského projektu se vzhledem k preferování konkureční nabídky Talibanem poněkud zadrhne. Únor 1998- V Kongresu USA probíhá jednání, kterého se zůčastní představitelé UNOCALU a prohlašují, že plynovod nemůže být uskutečněn dříve, než bude v Afghánistánu jediná uznávaná vláda a obrací se na vládu USA, aby využila svůj vliv a pomohla najít řešení.

"Pane předsedo, oblast Kaspického moře obsahuje obrovské množství nevyužitých zásob uhlovodíků.... Jejich přírodní zdroje jsou uzavřené jak geograficky, tak politicky....Jednou z možností je vybudovat plynovod jižně od střední Asie k Indickému oceánu. Jedna s viditelných cest by vedla přes Irán, ale tato cesta je uzavřena pro americké společnosti....Jednou z dalších možností je cesta přes Afghánistán, která má samozřejmě své jedinečné výzvy. Země byla po dvě desetiletí zapojena do hořkých válek a je rozdělena občanskou válkou. Od samého začátku jsme dali jasně najevo, že výstavba plynovodu jakou jsme v Afghánistánu navrhli nemůže začít, dokud tam nebude uznávaná vláda, kterou uzná naše vláda, věřitelé a naše společnost........"

y.jpg

V srpnu 1998 však UNOCAL pozastavuje veškeré přípravné práce týkající se výstavby plynovodu v Afghánistánu a v prosinci se stahuje z projektu z obchodních důvodů. V roce 1999 probíhá pokus získat si Taliban na svoji stranu a jsou Američany uvolněny peníze, které mají sloužit jako celoroční plat každému vládnímu činiteli Talibanu. Dále přes pakistánskou zpravodajskou službu putují Talibanu zbraně určené v boji proti severní koalici vedenou legendárním velitelem Masúdem. V květnu 2001 USA dávají 43000000 dolarů do Afghánistánu jako finanční pomoc. V červenci mulla Umar dává rozkaz k zákazu pěstování máku sloužícího k výrobě drog.

Dostáváme se blíže k datumu 11.9.2001, což byl největší novodobý útok na USA, ale samotná akce po přípravách patrně začala již dva dny dříve a to zabitím již jednou zmiňovaného velitele Masúda. Likvidace "Lva z Pandšíru" představuje první krok k ovládnutí strategického pandšírského údolí, které je nezbytné pro ovládnutí již zmiňovaných energetických cest a následně vytvoření jediné vlády v Afghánistánu. Hovoří se o zabití z důvodů možné budoucí spolupráce koalice v čele s USA a severní koalice, ale je možná i varianta, že za likvidací Masúda mohla být obava z možného spojení těchto dvou znepřátelených stran ve společné obraně svého území. O tom, že je sever pro spojence důležitější, vypovídá tento článek- http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/210788-zapad-by-mel-zmenit-pristup-k-afghanistanu-jih-nechat-talibanu-tvrdi-experti.html

h.jpg

Svět se pomalu probouzí do 11.9.2001 a je šokován teroristickým útokem, při kterém zahynulo téměř 3000 lidí a z kterého byl následně obviněn dnes již světoznámý terorista jménem Usama Bin Ládin a Taliban svoji podporou v podobě financování teroristických základen na jeho území. (Pro představitele české armády, kteří v jednom diskuzním pořadu na ČT projevili neznalost v otázce "kdo spáchal tento útok", uvádím národnosti údajně zůčastněných teroristů: 15x Saudská, 1x Egyptská, 1x Libanonská, 1x SAE, 1x neznámá).

Pojďme si teď připomenout reakci U.B.Ládina na obvinění z útoku v rozhovoru, který poskytl pakistánským novinám Ummat těsně po útocích. I když některé odpovědi můžou vzbudit úsměv, rozhovor snad "pravého U.B.Ládina" je zajímavý a stojí za uveřejnění.

Ummat: Byl jste obviněn z účasti na útocích v New Yorku a Washingtonu. Co chcete říci na svoji obhajobu? Pokud jste Vy nebyl zapojen, kdo tedy mohl stát za těmito útoky?

x.jpg

U.B.L: Jsem vděčný listu Ummat, který mi dal příležitost, abych vyjádřil své stanovisko k lidem, zvláště těm statečným v Pakistánu, kteří odmítají věřit lžím démona (Mušaraf). Už jsem řekl, že nejsem zapojený do útoků z 11.září ve Spojených státech. Pro muslima je tou nejlepší vlastností vyhýbat se lžím. Nevěděl jsem nic o těchto útocích a ani se nedomnívám, že zabíjení nevinných žen, dětí a jiných lidí je správný čin. Islám přísně zakazuje zraňovat či zabíjet nevinné ženy, děti a další lidi. Taková praxe je zakázána dokonce i v průběhu bitvy. Jsou to Spojené státy, co páchají tyto činy na ženách, dětech a obyčejných lidech jiného náboženství, zejména stoupenců islámu. Vše, co se děje v Palestině za posledních 11 měsíců je dostačující pro projev hněvu Božího seslaného na Spojené státy a Izrael. Ten, kdo spáchal 11.září tento čin, není přítelem amerického lidu. Již jsem řekl, že jsme proti americkému systému, ne proti jeho lidem, kteří byli v těchto útocích společně zabiti. Podle mých informací je počet obětí mnohem vyšší než ten, který uvádí americká vláda. Ale Bushova administrativa nechce šířit paniku. Spojené státy by se měly snažit vypátrat pachatele těchto útoků mezi sebou, mezi lidmi, kteří jsou součástí systému USA, ale pracují proti němu. Nebo ty, kteří jsou součástí jiného systému, osoby které chtějí, aby se toto století proměnilo ve století konfliktu mezi islámem a křesťanstvím, aby jejich vlastní civilizace, národ, stát, nebo ideologie mohla přežít. Mohou být z kamakoliv, z Ruska přes Izrael do Indie nebo Srbska. V samotných USA jsou desítky dobře vycvičených a vybavených skupin, které jsou schopny podniknout ve velkém tento ničivý útok. Pak nesmíme zapomenout na americké Židy, kteří se zlobí na prezidenta Bushe už od voleb na Floridě a chtějí se mu pomstít. Pak jsou to zpravodajské služby v USA, které vyžadují miliardy dolarů finančních prostředků od Kongresu a vlády každý rok. To nebyl velký problém dokud existoval Sovětský svaz, ale po rozpadu byly tyto agentury v ohrožení, potřebovali nepřítele. Tak že, oni nejprve začali s propagandou proti Usámovi a Talibanu a pak se stal tento incident. Vidíte, Bushova administrativa schválila navýšení  rozpočtu ve výši 4O mld. dolarů. Kde tohle obrovské množství peněz půjde? Budou utraceny na stejné agentury, které vyžadují obrovské finanční prostředky a chtějí, aby se zvětšil jejich význam. Nyní budou utrácet peníze na jejich rozšíření a zvětšení významu. Dám vám příklad, drogové pašeráky z celého světa, jsou v kontaktu s tajnými americkými agenturami. Tyto agentury nechtějí vymítit pěstování narkotik a obchod s lidmi, protože by se snížil jejich význam. Lidé v USA, protidrogové oddělení napomáhají obchodu s drogami, aby mohli vykázat činnost a získat miliony dolarů z rozpočtu. Např.Noriega byl vytvořen CIA jako narkobaron a potřebují ho, aby dělal obětního beránka. V tomtéž smyslu, ať je to prezident Bush nebo jiný prezident USA, žádný nemůže hnát Izrael ke spravedlnosti za jeho potírání lidských práv či přinutit ho k zodpovědnosti za tyto zločiny. Co je to? Není to náhodou to, že existuje vláda uvnitř vlády Spojených států? Tato "tajná vláda" musí být dotazována co se týče provádění těch útoků
.
Ummat: Ztráty způsobené po útocích na New York a Washington ukázaly, že dát ekonomickou ránu USA není příliš obtížné. Američtí experti připouštějí, že pár takových útoků může poškodit americkou ekonomiku. Proč se Al-Kaidá nezaměří na jejich ekonomické pilíře?

U.B.L.:Už jsem jednou řekl, že nejsme nepřátelští vůči lidem Spojených států. Jsme proti jejich vládnímu systému, který dělá z jiných národů otroky ve prospěch USA, nebo ovlivňují jejich politickou a ekonomickou svobodu. Tento systém je zcela pod kontrolou amerických Židů, jejich první prioritou je Izrael, nikoliv Spojené státy. Je jasné, že americký lid je sám otrokem Židů a jsou nuceni žít v souladu se zásadami a zákony jimi vytvořenými. Trest by měl dostat Izrael. Ve skutečnosti je to Izrael, který nevinné muslimy koupe v krvi a USA neřeknou ani slovo!


Na co čeká NATO v Afghánistánu?

29. listopadu 2010 v 11:25 | Richard Král |  Vojna v Iraku a Afganistane

Zatímco si šéfové NATO v Lisabonu plácali po zádech a vedli prázdné řeči, pokračovala v Afghánistánu jejich noční můra - válka, kterou nemůže NATO s USA nikdy vyhrát. Nizozemí nebo Kanada z Afghánistánu odcházejí, ČR navyšuje počet svých vojáků v nesmyslné mnohamiliardové misi.

Deník Guardian zveřejňuje na svém webu pravou tvář této kruté a bestiální války proti civilistům, vedené vojáky NATO. Na velmi naturalistických videích jsou k vidění umírající, vyčerpaní a krvácející vojáci NATO, jak je odvážejí vrtulníky z bojové zóny. V očích jim často čiší beznaděj a zoufalství. Navzdory drtivé materiální převaze NATO válku v Afghánistánu prohrává na celé čáře. Přepadové vrtulníky se často vrací plné louží krve. To vše k vidění na videu od válečných zpravodajů.

Na tvářích Talibů je vidět víra a odhodlání. Podle svého přesvědčení brání svou zemi, kam cizí okupační armáda násilím dosazuje loutkovou vládu. V Británii vzbudila šok investigativní reportáž do řad Talibanu reportéra Ghaitha Abdula-Ahada ( http://www.guardian.co.uk/world/2010/nov/24/uk-based-taliban-afghanistan ), ze které vyplývá, že stále více britských muslimů jezdí do Pákistánu a Afghánistánu "na prázdniny" bojovat proti NATO. Po návratu se v Anglii živí např. jako taxikáři. Abdul-Ahad strávil po boku Talibanu několik týdnů.

Z reportáže vyplývá mnoho zkušeností, které v celé nahotě ukazují debakl snahy NATO o získání důvěry civilního obyvatelstva. Afghánci s důvěrou chodí před soudy Talibanu rozhodující podle práva šaría, protože vědí, že rozsudek nikdy nemůžou ovlivnit úplatky a korupce, jak je běžné u "demokratické vlády" prezidenta Karzáího udržované u moci americkými dolary a vojenskými holínkami.

Autor reportáže Abdul-Ahad si dává sraz s místním velitelem Talibanu jménem Mawlawa Halimi. Poznamenává, že jeho chování se během dvou let změnilo. Před dvěma lety byl ostražitý a neklidný, nyní přijal novináře bohorovně na trhu, kolem kterého projížděly americké těžce ozbrojené humvee. Poté, co Halimi uspokojeně popsal nekončící příliv dobrovolníků z Pákistánu, zeptal se novináře na adresu Američanů: "Proč prostě neodtáhnou? Nechápu, na co tu čekají."

Američané si moc dobře uvědomují, že "válka" (přesnější výraz by byl okupace země, protože není vedena žádná válka ve smyslu Ženevských konvencí) v Afghánistánu je prohraná, a proto se uchylují k poslední taktice - snaze koupit si lídry Talibanu, nebo je alespoň uplatit. V pátek 26.listopadu přišel britský Guardian s titulkem: "Americký generál McChrystal posvětil mírové rozhovory s vůdcem Talibanu". Článek popisuje měsíce probíhající rozhovory na americké základně v Kandaháru, které za Taliban vedl jeho velitel Mulla Akhtar Mohammad Mansúr. Pro větší motivaci mu byly vyplaceny statisíce dolarů. Poté, co skandál zveřejnil Washington Post, americká strana striktně odmítla, že by Talibanu platila a odkázala na Karzáího vládu. Ta odpovědnost shodila na Brity a MI6. Jak se zdá, obránci míru a zachránci světové demokracie z NATO náhle neváhají zasednout za stůl a podplácet ony ďábelské teroristy. Teroristům platí také Američané prostřednictvím své loutkové kábulské vlády, aby s nimi jednali.

Za situace, kdy Angličané s Američany hledají cestu, jak z Afghánistánu utéci, sem česká vláda posílá stále více českých vojáků. Sněmovna řekla ano dalšímu nesmyslnému dobrodružství 3.listopadu a zvýšila počet Čechů na 720. Za českou účast na okupaci agitoval sice blábolivě, ale vášnivě ministr Schwarzenberg: "To, co se děje v Afghánistánu, se dotýká globální bezpečnosti, a proto se týká přímo také nás, naší republiky." Přišel se zajímavou tezí, že zapojení ČR do krvavé lázně v Afghánistánu prý zvyšuje náš kredit. Na závěr senilní ministr pronesl větu: "Tato mise je zásadní pro naši společnou bezpečnost i budoucnost a my v ní musíme uspět." Zapomněl dodat, že "my" znamená hrstku politických a ekonomických elit, které krvavou válku rozpoutaly.

Bohužel nevystoupil další horlivý zastánce afghánského tažení, exministr Barták, pro kterého je jakákoli válka kdekoli vítaným byznysem a impulzem pro další armádní zakázky. Toho času ho provázejí malé nepříjemnosti, když ho američtí spojenci obvinili z žádosti o úplatek. Z toho si zkušený mazák Barták ale nic nedělá, protože ví, že toho ví moc na to, aby mohl být seriózně vyšetřován za korupci.

V debatě proti vyslání vojáků vystoupili ve sněmovně především poslanci exvládní ČSSD. Premiér Nečas v argumentační nouzi vytáhl nejúčinnější kompro: Připomněl socialistům, že misi v Afghánistánu zahájili a udržovali právě oni. Poté začal náš premiér hystericky křičet, citujme: "Oni tam plní svoji povinnost! Vyslala je tam jejich vlast. Oni nasazují své zdraví a životy kvůli bezpečí ve střední Evropě! Oni dělají svou práci, dělají ji proto, že jsou přesvědčení patrioti!"

Nechť si každý občan sám posoudí, zda on vyslal za své peníze vojáky chránit jeho bezpečí tisíce kilometrů daleko kamsi do hor a do pouště a zda by radši vyhozené miliardy za zkorumpované armádní zakázky a vybavení českých vojáků neinvestoval třeba do oprav silnic nebo do vybavení hasičů. Hovořit o tom, že čeští vojáci vyslaní Nečasem do Afghánistánu jsou přesvědčení patrioti má stejnou logiku, jako nazvat přesvědčenými patrioty izraelské vojáky v Palestině nebo kosovské Albánce v Kosovu.


Nehanební propagátori očkovania používajú striptízové kluby, aby nalákali ľudí na lekársky zbytočné očkovanie

29. listopadu 2010 v 10:37 Pandémia chrípky, očkovanie
Ilustrace

Ako sme predpovedali, veľký humbuk okolo očkovania proti chrípke v Severnej Amerike (rovnako tak na Slovensku - pozn. prekl.) je už v plnom prúde. Propagátori očkovania naliehajú na každého, aby sa ponáhľal a dal sa zaočkovať. Ale tento rok sa vo svojej taktike uchýlili k ešte väčšiemu zúfalstvu. Asi to bude tým, že ľudia sa prebúdzajú a aktívne odmietajú očkovanie, ktoré, vedecky vzaté, im nič neprináša, zatiaľčo v skutočnosti oslabuje ich imunitný systém a spôsobuje zvýšenú náchylnosť na budúce nákazy (viď http://www.naturalnews.com/029641_vaccines_junk_science.html (po anglicky), alebo nie celkom podarený český preklad - pozn. prekl.).

V Louisiane, premenili štadión na protichrípkové očkovacie stredisko (viď http://www.courier-journal.com/article/20101005/FEATURES03/310050039/Flu+shot+clinic+vaccinates+670+at+Cardinal+Stadium) dúfajúc, že zaočkujú desaťtisíce ľudí, ktorí tam prídu, aby sa dali zaočkovať.

V okrese Polk v štáte Iowa otvorili auto-kliniku na očkovanie proti chrípke (viď http://www.chicagotribune.com/news/chi-ap-ia-drivethroughflu,0,995911.story), pričom zdravotnícki predstavitelia vzrušene oznamovali, že "ľudia, čo sa chcú dať zaočkovať, nemusia ani vystúpiť z auta." Pretože, samozrejme, žiadať od ľudí, aby vystúpili z auta, je zjavne priveľa u toho typu ľudí, čo sa postavia do radu na očkovanie.

Tento týždeň sa vo všetkých hlavno-prúdových (mainstreamových) médiách, novinách i internetových stránkach písalo o tom, že tehotné ženy treba zaočkovať, lebo "to pomáha bábätku." To, čo Vám nepovedali, je, že očkovanie spôsobuje potraty, takže technicky vzaté, môžete očkovacie látky nazvať "injekciami na vyvolanie potratu." To podporuje túžby Billa Gatesa po znížení celosvetového počtu obyvateľov (http://www.naturalnews.com/029911_vaccines_Bill_Gates.html (po anglicky), po slovensky tu: http://www.slobodavockovani.sk/news/ockovanie-ako-prostriedok-na-znizenie-poctu-obyvatelov/).

Ale skutočným víťazom v tomto očkovacom šialenstve je Casselberry na Floride, kde propagátori očkovania premenili striptízový klub na očkovacie ústredie. Ak ste obyvateľom mesta, dostanete očkovanie proti chrípke zadarmo! (viď http://www1.whdh.com/news/articles/bizarre/12002346324877/fla-strip-club-offers-free-flu-shots-for-elderly/) Nie je v tom však zahrnutý žiadny zvodný tanec - za ten si musíte priplatiť.
Hovorí sa, že sex dokáže predať čokoľvek. Zdá sa, že teraz sa to týka aj očkovania.

Nezákonná propagácia očkovania

Prakticky akákoľvek propagácia očkovania proti chrípke je vlastne nezákonná, lebo dáva falošné a zavádzajúce sľuby, ktoré jednoducho nie sú podložené vedou. Očkovacie látky sú bežne propagované myšlienkou, že môžu "zachrániť Váš život" alebo "uchrániť Vás od práceneschopnosti." Tým sa vlastne hovorí, že "vás uchránia od nákazy chrípkou."

Ako sa však ukazuje, všetky tieto reklamné sľuby sú falošné. Žiadny z nich nie je podporovaný čímkoľvek, čo by pripomínalo solídnu vedu. Keď už raz odhalíte závoj dezinformácií, ktoré vysiela CDC (U.S. Centers for Disease Control and Prevention = Stredisko pre kontrolu a prevenciu chorôb v USA; niečo ako slovenský úrad verejného zdravotníctva - pozn. prekl.) a ďalšie zdravotnícke úrady, rýchlo zistíte, že za očkovaním nie je nič iné než čistá šarlatánska reklama a lekárska mytológia (viď http://www.naturalnews.com/029641_vaccines_junk_science.html (po anglicky), alebo nie celkom podarený český preklad - pozn. prekl.).

Každú zimu je väčšina ľudí, čo dostanú chrípku, totožná s tými, čo sa dajú zaočkovať. Počas minuloročnej pandémie prasacej chrípky, bolo 20% z tých, čo zomreli na prasaciu chrípku, proti nej zaočkovaných (viď http://www.naturalnews.com/027956_H1N1_vaccine_CDC.html)! A zvyšných 80% malo nedostatok vitamínu D.

       Netreba veľa výskumu na to, aby človek odhalil, že celá očkovacia propaganda je veľkým podvodom na občanoch USA (rovnako tak na občanoch Slovenska - pozn. prekl.), viď http://www.naturalnews.com/029124_flu_vaccines_quackery.html (po anglicky), alebo po slovensky tu: http://www.slobodavockovani.sk/news/cdc-hlasuje-za-ockovaci-utok-na-zdravie-obcanov-usa/.

Niet divu, že propagátori očkovania sa musia uchýliť k striptízovým klubom či očkovacím auto-klinikám, aby nalákali ľudí na takéto očkovanie. Ich propagandu nepodopiera nijaká skutočná veda, takže sa obracajú na lacné triky so sexom a nečestnú reklamu, vďaka ktorej ľudia uveria nezmyslom.

Čo je na tom všetkom obzvlášť zaujímavé, je, že zatiaľčo očkovací priemysel veselo používa podvodnú reklamu na svoje výrobky, FTC (Federal Trade Commission = Úrad na ochranu spotrebiteľov v USA - pozn. prekl.) a FDA (U.S. Food and Drug Administration = Úrad na kontrolu potravín a liečiv v USA - pozn. prekl.) aktívne vystupujú proti výrobcom a predajcom prírodných výrobkov, ktorí hovoria pravdu! Takže v USA je dovolené klamať o predpokladaných prínosoch očkovania, ale je nezákonné povedať pravdu o zdravotných prínosoch prírodného jedla a výživových doplnkov. Niet divu, že sú v USA všetci chorí...

Takže výrobca vitamínu D nesmie povedať, že vitamín D chráni pred chrípkou oveľa lepšie než očkovanie, aj keď je to úplná pravda (viď: http://www.naturalnews.com/029760_vitamin_D_influenza.html (po anglicky), po slovensky tu: http://www.slobodavockovani.sk/news/vitamin-d-sa-ukazal-byt-v-predchadzani-chripke-ovela-lepsi-nez-ockovanie/). Ale výrobca očkovacej látky môže tvrdiť, že očkovanie Vám zachráni život, hoci to je bezočivé klamstvo.

Takto sa spolčuje vláda s veľkými farmaceutickými firmami, aby účinne experimentovala s ľuďmi (viď http://www.naturalnews.com/029946_government_conspiracy_medical_experiments.html). Medzitým sú tieto firmy nachytané pri vedeckých podvodoch pomaly každý týždeň (viď http://www.naturalnews.com/029945_HRT_drugs_medical_journals.html).

Nestaňte sa očkovacou zombiou

Keď spoznáte pravdu o očkovaní, zistíte, prečo som napísal hip-hop-ovú pesničku "Vaccine Zombie" ("Očkovacia zombia"). Môžete si vypočuť pesničku a pozrieť videoklip tu: http://www.naturalnews.com/vaccine_zombie.html

Očkovacia zombia je človek, ktorý zabudne samostatne myslieť a iba robí čokoľvek, čo mu "zdravotnícke úrady" povedia, aj keby to malo byť z lekárskeho hľadiska zbytočné alebo spôsobiť neurologické poškodenia. Všetci ľudia, čo ich vidno v rade na očkovanie proti chrípke, sú očkovacie zombie.

Ak by im ešte zvýšil vôbec nejaký kus rozumu, postavili by sa do radu na vitamín D alebo na bylinky posilňujúce imunitu. Alebo by kupovali a jedli na živiny bohaté plodiny, ktoré obsahujú to, čo telo potrebuje na boj s prenosnými chorobami bez chemických zásahov. Ale očkovanie, nanešťastie, častokrát spôsobuje poškodenia mozgu (kvôli prídavným chemikáliám spôsobujúcim zápaly), a tieto poškodenia mozgu znižujú schopnosť ľudí robiť inteligentné rozhodnutia. Akonáhle sa ich raz podarí zblbnúť, sú ľahkou korisťou pre každoročnú očkovaciu propagandu.

Na predchádzanie chrípke nepotrebujete očkovanie

Nebol som proti chrípke očkovaný tak dlho, že už si nespomínam, kedy to bolo naposledy - pravdepodobne niekedy na škole. A vďaka tomu, že som si zvolil vitamíny a výživové doplnky, posledný krát som ochorel na chrípku tak dávno, že si ani nespomínam, kedy to bolo. Ľudia s dostatkom vitamínu D takmer nikdy neochorejú na chrípku - aj bez nebezpečného očkovania.
Ak naozaj chcete predísť chrípke a zachrániť si život, obráťte sa na výživu, nie na injekcie. To je to, čo Vám zachráni život a udrží Vás pri zdraví.

Pozrite si videoklip "Vaccine Zombie" tu: http://naturalnews.tv/v.asp?v=6D05173308E7F4169D7259EB85CDF522
A nestaňte sa zombiou podstúpením očkovania. Namiesto toho podporte svoj imunitný systém výživou, a udržíte si svoj mozog nažive a v zdraví.

z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo.


South Korean Police Clash With Anti North Korean Protesters...

29. listopadu 2010 v 7:55 Live Leak
Violence breaks out between Police and protesters...Den, kdy Spojené státy americké ukradly Internet

29. listopadu 2010 v 6:49 | afinabul |  Extrémizmus


Zatím ten den nenastal, ale téměř vše je již připraveno k tomu, aby se tak stalo. Zbývá jediné: souhlas Senátu a Kongresu. Pak budou mít USA moc nad tím, co smí a co nesmí na Internetu být. Stačí, aby se na nějakém webu vyskytl obsah, který budou považovat za nelegální, a nový zákon nazývaný "Combating Online Infringement and Counterfeits Act" ("zákon o boji proti padělání a porušování práv online") umožní zabavit doménu, na které se takový obsah vyskytuje…

Přijetím "COICA" dostane americké ministerstvo spravedlnosti do rukou mocný nástroj, který umožní velice jednoduše zabavovat domény v případě, že obsah, který na nich bude prezentován, bude v rozporu se zákony USA. Žádná jiná země tuto moc mít nebude, protože centrála ICANN, která má pod správou všechna doménová jména, sídlí právě v USA. Jelikož se v mnohých částech světa říká Spojeným státům "nejsvobodnější země na světě" už spíše z legrace, je jasné, kam toto míří. Slova "internet" a "svoboda" budou odděleny velkou zdí (větší než "velkou čínskou") a na zbytky jejich spojení se bude už jen nostalgicky vzpomínat. Omezování svobody (včetně svobody slova) se již nějaký čas kryje za "svatou trojici" pojmů: terorismus, porušování autorských práv a relativně čerstvě dětská pornografie. Ve všech případech jde o jediné: kontrola a moc nade všemi.

Pokud bychom se domnívali, že jde jen o potírání porušování autorských práv, byli bychom přinejmenším hodně naivní. Fenomén tzv. "pirátství" je (stejně jako terorismus a dětské porno) živnou půdou pro veškeré snahy směřující ke kontrole občanů a pronikání do jejich soukromí. Je nabíledni, že "pirátství" online lze zlikvidovat jediným možným způsobem: neustálým nahlížením do internetové komunikace a sledováním, co kdo kam posílá za data, plus analýza těchto dat za účelem zjištění, zda náhodou nejde o autorsky chráněný obsah (ono ani tak nejde o to, zda jde skutečně o "autorsky chráněný obsah", protože to je skoro každý, ale o to, zda dotyčný má, nebo nemá právo tento autorsky chráněný obsah kopírovat, přičemž se vychází z presumpce viny, tedy z předpokladu, že dotyčný to právo nemá, proto "piráti" často v souvislosti se svazy údajně chránícími autory nehovoří o autorském právu, ale o "kopírovacím monopolu"). To musí nutně vést k zavedení "Velkého Bratra", který bude neustále sledovat veškerou komunikaci na internetu, aby mohl na patřičném místě zasáhnout. Přitom však neexistuje (a ani existovat nemůže) žádná záruka, že se informace o tom, kdo co kam posílá, nedostanou do nepovolaných rukou (nehledě na skutečnost, že z pohledu občanů jako celku jsou takovýma nepovolanýma rukama i vlády států, neboť situace v mnohých částech na světě dospěla do stádia, že poslední, komu lze věřit, je právě vláda). A protože zavedení takového "Velkého Bratra" by zatím bylo neúnosně nákladné, stačí zavést variantu "totalitního režimu", kdy budou "nepohodlné" stránky jednoduše likvidovány zabavením domény. Boj proti padělání a porušování autorských práv je jen začátek a (jak již bylo řečeno) záminka.

Pokud zákon projde americkým senátem i kongresem, otevírá se cesta k "pirátskému internetu". ICANN je sice entita, která má pod palcem všechna doménová jména, ale Internet je síť fungující na otevřených standardech a prakticky nic (kromě široké podpory) nebrání tomu, aby vznikl alternativní, "pirátský" správce doménových jmen.

Internet je v podstatě jen hromada propojených různě výkonných počítačů, které mají přiřazené své IP adresy. A protože psaní IP adres je nepohodlné a špatně se pamatují, byla zavedena jména - doménová jména, která se pamatují snáze, takže uživatelé vědí, že na thepiratebay.org stále najdou "The Pirate Bay". Pokud by však vláda USA ze své budované moci doménu thepiratebay.org zabavila, uživatel by po zadání jejího doménového jména do webového prohlížeče patrně dostal stránku podobnou této:

Stránka informující o zabavení domény americkými úřady

Po napsání http://thepiratebay.org se totiž děje jednoduchá věc: prohlížeč se zeptá DNS serveru , jaká IP adresa je "schována" za jménem thepiratebay.org. Dozví se, že to je 194.71.107.15, připojí se k ní a stáhne si obsah serveru. Server lze ovšem relativně snadno nakonfigurovat tak, že své doménové jméno nepotřebuje, takže když pak zadá uživatel do prohlížeče přímo http://194.71.107.15, dostane se na něj také. Jen se to číslo asi bude pamatovat hůře než thepiratebay.org. Navíc protože se umístění serveru může z různých důvodů změnit a s ním i jeho IP adresa, musel by uživatel znát aktuální IP adresu pokaždé, když se chce na server dostat, což by pochopitelně dále znesnadnilo použití takového serveru. Na nějakém pevně daném serveru s dosud nezabavenou doménou (třeba by to mohla být "whereisthepiratebay.org") by pak musela být informace o tom, jako aktuální adresu má server, který byl dříve znám pod doménou thepiratebay.org. Problém je ovšem také v tom, že spousta domén může vést na jednu jedinou IP adresu a server se pak podle toho, jaká doména je požadována, rozhodne, co uživateli předhodí za obsah. Takto fungují mraky služeb např. Googlu, ale pochopitelně tak také fungují mraky webhostingů.

Anebo existuje druhá možnost. Klientský počítač se nemusí nutně ptát DNS serveru svého poskytovatele. Vlastně se vůbec nemusí ptát jakéhokoli DNS serveru, který je součástí sítě DNS serverů Internetu. Na internet lze totiž vystavit alternativní DNS server, vlastně lze vytvořit celou alternativní síť serverů. Pokud by se podařilo všechny uživatele (především spíše poskytovatele připojení k internetu na světě) přesvědčit, aby začaly používat alternativní síť, může ICANN zůstat sama jak onen pověstný kůl v plotě i s celou slavnou legislativou COICA. Tato cesta je relativně nereálná, nikoli však absolutně nemožná. Především by ale byla po zavedení legislativy COICA jednou z možností v rámci zachování Internetu coby skutečně svobodného média.
Druhá alternativa se nabízí sama již nějaký čas a je jí účinné šifrování. "Velký Bratr" by tak nemohl nahlížet do obsahu přenášených dat (to se ostatně už děje, služeb, které nabízejí šifrovaný přenos, jsou mraky, typicky jsou takové služby placené). Tento "nešvar" se eliminuje stěží, protože šifrovaná data se od nešifrovaných rozpoznávají poměrně špatně (to, že skrze linku putuje hromada balastu, v němž se "narušitel" nevyzná, ještě nemusí znamenat, že jde o šifrovaný přenos). Navíc stejně jako na silnici "plná čára není zeď", ani v internetové komunikaci neznamená, že "co je zakázáno, to nejde", takže globální zákaz šifrování, do něhož nemohou nahlížet vládní orgány, by byl pravděpodobně neúčinný. Šifrování však neřeší základní problém: bude-li doména zabavena, prostě se na daný server přes její jméno nedostanete. Na internetu by se tak musely skloubit obě technologie, vznikla by virtuální privátní síť - takový "VPIN". Ten by však musel být decentralizovaný, aby nebylo možné jej odstavit zabavením domény.

Možností, jak obejít zabavování domén, by se jistě našlo ještě několik, každopádně se stále bavíme o základní skutečnosti: pokud bude mít jeden subjekt (zde vláda USA, což je sám o sobě subjekt čím dál tím více nedůvěryhodný) "vypínač" od každé domény, bude Internet - především ten svobodný - v nebezpečí. Zpočátku se sice bude říkat, že na něm bude smět být publikován jen "obsah", na nějž má šiřitel vlastní patřičná práva, ale co nám zaručí, že to nepřeroste v povolení publikování pouze názorů "kompatibilní" s názory toho, kdo má od domén vypínač? Odpověď je překvapivě jednoduchá: nikdo. Rozhodně se nabízí myšlenka, zda by vůbec dnes existovalo takové YouTube, kdyby tento zákon platil v době, kdy se na YouTube obořil Viacom. 
Zachování svobodného internetu však přeci jen svítá naděje, že by legislativa nemusela projít. Jak to tak bývá, objevuje se někdo, kdo je proti a kdo má alespoň nějakou šanci do takových záležitostí hovořit. A ten někdo je v tomto případě oregonský senátor Ron Wyden, který se již nechal slyšet, že udělá, co může, aby přijetí COICA zastavil. Porušování práv na internetu sice považuje za problém, ale řešení v podobě COICA přirovnává ke "cluster" bombě (letecká, co se po dopadu rozpadne na velké množství menších) v situaci, kdy stačí použít jen jednu přesně řízenou střelu. A aby ho bylo dobře slyšet, používá ta "správná" slova: "Tento předpis by mohl napáchat škody

Redakce povoluje publikování tohoto článku na serveru piratskenoviny.cz pouze v plném znění (včetně tohoto odstavce) a s uvedením serveru Deep in IT jako autora.


"Jeden národ, jeden štát, jeden führer." II.

29. listopadu 2010 v 6:45 | afinabul |  Európska únia

Co se stalo? Během proslovu, který mě Martin Schulz, předseda skupiny evropských socialistů v parlamentu EU na téma nutnosti zastavení euroskepticizmu a dokončení budování evropského státu, byl britským poslancem za UKIP Gotfrey Bloomem parafrázován slovy: "Ein Volk, Ein Reich, Eich Führer!"  Slavným Hitlerovým výrokem "Jeden národ, jedna říše, jeden vůdce!"  Následně byl Bloom vyzván předsedou parlamentu EU k omluvě. Ale on se neomluvil a řekl, že jeho projev byl zcela odpovídající tomu, co Schulz říkal a jaké názory zastupuje, a že "[Schulz] je nedemokratický… fašista". Načež byl prostřednictvím hlasování !parlamentu! vyveden na zbytek dne mimo jednání.
Byl sice vyveden na základě nějaké směrnice o vyrušování během jednání, ale už to že se o jeho dalším vyloučení demokraticky hlasovalo je alarmující!

 • Opomeňme to, že sám Schulz nemá vůbec žádné problémy ostatní kolegům v Evropském parlamentu nadávat do fašistů a nikdo ho kvůli tomu nikam nevyvádí.
 • Opomeňme teď také to, že EU jako celek ukázala svojí anti-demokratickou tvář během schvalování Ústavy EU, kterou byli nucení kvůli obejití demokratických procesů přejmenovat na Lisabonskou smlouvu.
 • Připomeňme si to, že nacismus je národní socialismus a je společně s fašismem velmi často spojován zcela nesmyslně s extrémní !pravicí! politického spektra… a pojďme se podívat na paralely mezi evropskými socialisty a národními socialisty (nacisty):
 1. Fašisti v Německu také měli po volbách demokratickou většinu a "demokraticky" zrušili svoje oponenty.
 2. Hitler a Goebbels tvrdili, že národní státy jsou historií, že Evropa musí být sjednocena, že musí existovat Říše, že ve světě velkých stamilionových států nemůže být o suverenitě evropských zemí vůbec řeč, a že se brzy zapomene, že existovaly nějaké národní státy. Podobně se nedávno vyjádříl prezident EU Herman van Rompuy. Podle něj jsou národní státy mrtvé a označil euroskepticismus za "největší hrozbu pro mír".
 3. Hitler napsal knihu o své představě světovlády - Nový řád. Evropští socialisté v roce 2003 sepsali něco podobného, tentokrát pod názvem Nový světový řád (doporučuji přečíst).
 4. Jeden ze zakládajících členů Evropského hospodářského společenství, organizace, z níž se Evropská unie nakonec narodila, byl německý právník a prominentní nacista (člen NSDAP 1933 - 45) prof. dr. Walter Hallstein a evidetně to nikomu nevadilo. Propojení nacistů na samotný vznik unie je nespočet, jenom v rámci orwellizace společnosti se na ně nesmí poukazovat.
 5. Skupina Bilderberg, která je elitním motorem evropské integrace byla založena vysoce postaveným členem SS - nizozemským princem Princem Bernhardem. Její předseda se nedávno v rozhovoru pro EUobserver pochlubil, že to byla právě tato skupina, s jejíž přispěním celý projekt evropské měny vzniknul. David Rockefeller, který skupinu řídí a jehož fondy financovaly vznik OSN i nacistické ústavy rasové hygieny (a to i v době kdy už byl Hitler u moci), je známý svým obdivem k Maovi…
 6. Moderní fašisti ovšem nahradili rasovou ideologii ideologii globálního oteplování. Jedná se ale v podstatě o jeden přístup k tomu samému problému, který pořád řeší. Pokud si přečtete knihy Římského klubu (jenom jiné označení pro Bilderberg skupinu) tak zjistíte, že "Země má rakovinu a tou rakovinou je lidstvo" nebo, že "Musíme přestat s naší snahou léčit symptomy a přikročit k vyříznutí rakoviny. Tato operace bude vyžadovat zřejmě mnoho brutálních a bezcitných rozhodnutí." nebo, že "Při hledání nového nepřítele, který nás sjednotí, nás napadlo, že se k tomuto účelu dá využít znečištění, hrozba globálního oteplování, nedostatek vody, hladomor a podobně… Skutečným nepřítelem je však lidstvo jako takové. " V těchto kruzích je zcela normální uvažovat o redukci světové populace na 2 miliardy… Jestli jste o Římském klubu nikdy neslyšeli tak Vám doporučuji si o tom něco přečíst.
 7. To co se nepovedlo Hitlerovi silou, se teď pokouší udělat euro-politici dosáhnout na základě záminky nutnosti čelit krizi společnou hospodářskou vládou EU a globální finanční vládou.
Lidé obecně vnímají EU jako něco super nového a prospěšného, ale ono to tak není. Je to jenom další módní pokus o vytvoření, jak předseda evropské komise Barosso (bývalý maoista) s oblibou říká, impéria. Můžeme snad jedině dodat 4. říše…
Jsem rád, že jsme nepřijali Euro, ale ještě radši bych byl kdybychom s tohoto nového pokusu o vybudování říše vystoupili úplně. Lidi ani netuší jak je to, zatím, velmi jednoduché. Prostě se stát dalším státem podobným Švýcarsku než nás EU svojí zelenou politikou (biopaliva, fotovoltaika) dočista zrujnuje a svými euro fondy zcela opije rohlíkem… stačí jenom chtít a přesvědčit o tom ostatní, dřív než bude pozdě.


Al Gore před klimatickým summitem v Cancúnu: Problém nezmizí, neustále se zhoršuje, musíme jednat

28. listopadu 2010 v 8:18 Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
Známý americký politik Al Gore vyjádřil své zklamání z toho, jak se mezinárodní společenství i jeho vlastní země staví k problému klimatických změn. Po neúspěchu loňské konference v Kodani doufal, že se světoví lídři poučí a projeví mnohem větší vůli po dosažení dohody. Jenomže zatím nic nenasvědčuje tomu, že by summit OSN, který začne už 29. listopadu v mexickém Cancúnu, mohl být úspěšnější. "V Rusku bylo hrozné sucho a v Pákistánu extrémní záplavy. Jaký důkaz ještě potřebujete, aby jste začali jednat?," ptá se rozhořčeně Gore.
Al Gore
Spojené státy nesou spolu s Čínou největší odpovědnost za emise skleníkových plynů. Jenomže ani po nástupu Baracka Obamy do úřadu amerického prezidenta nedošlo ke zlepšení. Naopak. Výsledky nedávných voleb do Kongresu nedávají žádnou naději, že by USA mohly jít příkladem a omezit emise skleníkových plynů. Podobné snahy už dříve blokoval Senát.

"Na každého člena Senátu připadá šest protiklimatických lobistů," vysvětlil Gore a dodal, že zájmové skupiny podporované miliardami dolarů od největších amerických znečišťovatelů, se snaží ovlivňovat veřejné mínění ve svůj prospěch. "Věří, že klamáním lidí a vytvářením falešných pochyb o klimatologii mohou oddálit přijetí potřebné legislativy."

Extrémní výkyvy počasí v letošním roce podle něj ukazují, jak důležitá je schopnost přizpůsobovat se negativním dopadům klimatických změn. Bohaté státy by měly pomáhat chudším zemím při realizaci adaptačních opatření, zdůraznil Gore. Současně je však třeba snižovat uhlíkové emise. Ztráta další šance na dohodu by byla neomluvitelným selháním.

"Problém nezmizí, neustále se zhoršuje," varoval Gore. Budeme muset vyvinout velké úsilí, abychom získali podporu lidí. Musíme jim ukázat nebezpečí klimatických změn, musíme překonat odpor lobistů. Jen tlak veřejného mínění může politiky donutit jednat.


Zdroje: Hindustan Times, (2), Reuters AlertNet


Hra s Eurem skončila – teď přichází krach – Nigel Farage

27. listopadu 2010 v 14:47 Európska únia
Tak je to tady - krach eurozóny na obzoru. Je zřejmé, že to euro byl politický projekt. Vždycky mě nejvíce zajímalo, čí to byl politický projekt, ale tím jsme se zabýval už dříve ve videu, které se rychle rozšířilo po internetu.

Mezi euroskeptiky se teď vede velký spor jestli politici euro udrží. Na jedné straně Petr Mach dokládá, že Euro se musí zhroutit a s ním se také bude muset zhroutit trh dluhopisů. Bavíme se tady o krachu obrovského rozsahu, který by znamenal, že by zkrachovala i česká vláda, který by nebyla schopna krýt ani schodek státního rozpočtu pro příští rok. Bude to současně rok krachu amerického dolaru, jak předpokládá ve své knize Konspirace bohatých a mocných Robert Kiyosaki?

Druhá skupina naopak tvrdí, že zas takový pitomci europolitici a elity nejsou, že musejí mít něco zázračného v rukávu a že jejich odhodlání vybudovat evropskou vládu a globální vládu prostřednictvím krize půjde doslova přes mrtvoly. Mohl by ten zázračný proutek být tajemná Nadace X, která minulý měsíc nabídla britské vládě bezúročnou pohádkovou částku? To si myslím já a podobně se vyslovil na univerzitě tento týden i prezident Václav Klaus.

Nechme se překvapit, rok 2011 nám to ukáže a mezitím je čas se proti krizi náležitě zajistit.Bude mít komedie o prasečí chřipce další dějství?

27. listopadu 2010 v 13:23 Pandémia chrípky, očkovanie
Ráda bych se s Vámi podělila o své zkušenosti z pro-očkovacího školení.

Před pár dny jsem byla na třídenním školení na jedné katedře epidemiologie, jejíž zaměstananci mají dost velký vliv na názor na vznik různých předpisů a pravidel ohledně očkování. Jsou to kolegové Dr. Prymuly. A tam nám říkali, že virus prasečí chřipky bude letos hlavním virem sezónní chřipky. A že udělali změnu ve způsobu aplikace očkování proti chřipce. Změnili subkutánní aplikaci v intradermální.

Jinými slovy já to chápu tak, že někdo vzal ty miliony vakcín, co zbyly z loňského roku. V nich bylo půl mililitru nějaké látky. To přebalili do stříkaček, které mají objem JEN !!! 0,1 mililitru a JEN !!! délku jehly 1,5 milimetru. A slevnili na asi 150 Kč za jednu dávku z původních asi 800,- Kč za prasečí. Tím odpadnou ti odmítači, co se bojí jehel, protože taková pidi-jehlička nikoho nevyleká. Pro děti je to vysoce "komfortní způsob aplikace"- jak nás učili.

Tohle zatím vše je v pohodě, to vnímám jen jako marketingový tah a skvělé využití jinak neprodejných "zbytků".

Ale co ti epidemiologové plánují, je, že dají doporučení k očkování všech dětí v předškolním věku a všech těhotných(!).

V praxi to bude asi vypadat tak, že se spustí megakampaň, co bude masírovat lidi a zase budit v nich strach z chřipky. Něco jako ten ohluchnutý chlapec v reklamě pneumokoka.
Překvapilo mě, že ti epidemiologové a hygienici jsou opravdu paranoidní, že mají OPRAVDOVÝ STRACH z těch nemocí, který si podloží různými statistickými koláči a daty, že to vypadá hrozně vědecky a pravdivě.

Za ty 3 dny semináře jsem litovala, že jsem si s sebou nevzala několik platiček Lexaurinu a nesypala jim ho do kávy.

Nechci podceňovat vědu a nijak se nechci vysmívat vědcům. Jejich práce, výzkum a řada studií je jistě přínosem. Ale chci upozornit na silné až skoro hysterické nadhodnocování situace v nejodbornějších či nejpovolanějších kruzích.
Jinak tyto nové vakcíny už před týdnem přijely do Česka, takže kampaň se musí spustit co by dup.

S pozdravem Eva B.


Začíná katastrofa?

27. listopadu 2010 v 12:57 | Lukáš Kovanda |  FED, peňažné otroctvo

Začíná katastrofa? Obrovská suma. 600 miliard dolarů. Tolik peněz v následujícím necelém roce napumpuje americká centrální banka do ekonomiky. Pouští se tím na tenký led dosud nepříliš prozkoušených extrémních zásahů v oblasti měnové politiky.

Primárním cílem tohoto opatření je dodat komerčním bankám dodatečné finanční prostředky, jež by je konečně podnítily k tomu, aby poskytovaly úvěry, aby se ztuhlé hospodářské soukolí rozhýbalo. Ještě více peněz, s nimiž budou moci tyto banky disponovat, je zbaví úzkosti, jež si na ně "sedla" v době finanční krize, věří centrální bankéři.

Jenže pozor! Ještě více peněz znamená také to, že v delším horizontu mohou nepříjemně vzrůstat ceny. Když se do stagnující ekonomiky, v níž příliš nového produktu nevzniká, přisypou nové peníze, musejí dříve či později stoupnout ceny. Pokud ceny stoupají při nulovém či sotva znatelném růstu, tíhne měna k znehodnocení. Přesně to se nyní bude dít s dolarem - bude slábnout a slábnout. Děsí se toho snad Američané? Ne tak docela. Slabší měna napomůže americkým vývozcům, neboť zvýší jejich konkurenceschopnost na globálních trzích. Budou těžit z toho, z čeho už léta těží Číňané - tím, že drží vlastní měnu, jüan, uměle podhodnocenou.

Vzniká tak nebezpečná situace, kdy se dvě vedoucí ekonomiky světa snaží - ať již "tržně" či uměle - znehodnocovat vlastní měny. Vzrůstá riziko, že se do závodů v znehodnocování přidají další klíčové ekonomiky. Pak by byla rozpoutána nefalšovaná měnová válka, v jejímž pozadí by byly jasně čitelné ochranářské motivy. Šlo by o protekcionismus skrytější, než byl ten ze třicátých let minulého století, který naopak k jedné - skutečné - válce výrazně přispěl. Ovšem skrytá podoba takového ochranářství ještě nezaručuje, že vyústění nemůže být obdobně neblahé. Když prostě klíčové světové ekonomiky začnou takto stranit svým exportérům, světový vývoj najede na vlnu deglobalizace. Každý proti každému. Byznys již nebude tím, co jednotlivé státy vede k tomu, že raději pragmaticky kooperují, než aby se vyhroceně svářely.

Od měnových konfliktů ke konfliktům skutečným není daleko. I proto je krok americké centrální banky hazardem, jehož nezamýšlené důsledky mohou být katastrofální.

Aktualizace: Za nebezpečné považuje aktuální zásahy Fedu 23 prominentních ekonomů, investorů a politických expertů, kteří šéfovi americké centrální banky Benu Bernankovi zaslali kritický otevřený dopis. Mezi signatáři je i John B. Taylor, přední světový expert na měnovou politiku, někdejší náměstek amerického ministra financí pro zahraniční vztahy, s nímž autor blogu vedl letos v létě rozhovor v německém Kielu (viz zde a zde).