Prosinec 2010

Eurozóna balancuje nad propastí - k rozpadu neměla nikdy blíž

27. prosince 2010 v 9:50 | eja |  Európska únia
Euro
Euro

Londýn/Praha - Eurozóna balancuje nad propastí. Podle některých ekonomů je totiž historicky nejblíže svému rozpadu. První problémy by měly přijít už na začátku příštího roku. Odborníci pracují se dvěma variantami - buď z eurozóny dobrovolně odejde Německo, které už nebude ochotné zachraňovat slabší členy, nebo ji budou muset nedobrovolně opustit ty nejchudší země jako Řecko či Portugalsko.


Podle studie s názvem Globální ekonomické vyhlídky Centra pro výzkum hospodářství a obchodu (CEBR) je šance, že se eurozóna vyhne změnám asi 20procentní a počítá s řadou podmínek. Podmínkou je navíc radikální snížení životní úrovně, a to ještě více, než se snížila ve Velké Británii za druhé světové války. Závěry studie tedy zpochybňují, že bude eurozóna schopná přežít.

Unie velké snížení životní úrovně nepřežije

Spoluautor studie Douglas McWilliam:

"V dobách míru se v moderní historii ještě nestalo, aby se životní úroveň snížila v takovém rozsahu, v jakém by to bylo nutné, pokud má euro v nynější podobě přežít. Právě naopak, takový propad (životní úrovně), jaký bude zapotřebí, nastal vždy jen ve válečném období."

Podmínkou zachování eurozóny v současné podobě je například to, že růst německé ekonomiky dosáhne alespoň tří procent ročně, a to nejméně po dobu čtyř let. Dále bude třeba vytvořit nový záchranný fond. Jeho kapacita by měla stačit na záchranu nejen Španělska, ale také Itálie. Podle autorů studie musí Evropská unie také převzít část kontroly nad hospodářskou politikou slabších členských zemí. Výdaje vlády ve slabších zemích budou muset klesnout o desetinu tamního hrubého domácího produktu a životní úroveň se v průměru propadne o 15 procent.

Splnění všech pěti výše uvedených podmínek však studie prakticky vylučuje. Buď to nebude průchodné politicky, nebo ekonomicky. I proto studie snížila odhad růstu globální ekonomiky na příštích pět let, neboť se domnívá, že problémy eurozóny negativně ovlivní i zbytek světa.

Snižování výdajů se má blížit situaci druhé světové války

"K tomu, aby euro zůstalo zachováno v současné podobě, bude v Irsku, Řecku, Španělsku, Portugalsku a v Itálii nutné snížit výdaje spotřebitelů o 15 procent a více," píše se ve studii. Pro srovnání: v Británii se výdaje spotřebitelů za druhé světové války snížily o 14 procent, v Německu o 21 procent a v Japonsku dokonce o 27 procent.

Za problémy v eurozóně podle analytiků stojí odlišné tempo růstu v jednotlivých zemích, odlišná životní úroveň a především existence pouze jedné centrální banky, která určuje měnovou politiku společnou pro všechny členské země. Současná krize kolem státních dluhů už je zřejmě jen vyústěním této nerovnováhy. CEBR však není jedinou institucí, která zpochybňuje existenci eurozóny.

EU čeká utahování opasků
EU čeká utahování opasků

O eurozóně se pochybuje i ve světě

Americký ekonom Nouriel Roubini zhruba před měsícem prohlásil, že Irsko či Portugalsko nakonec budou stejně nuceny eurozónu opustit, přestože zbytek eurozóny už na jejich záchranu vynaložil nemalé finanční prostředky. Podle Roubiniho bude scénář vypadat tak, že uvedené země nejprve vyhlásí bankrot a restrukturalizují dluhy, a teprve pak eurozónu opustí.

Americký ekonom Nouriel Roubini:

"Začali jsme soukromými dluhy, ty jsme zestátnili a udělali z nich dluhy veřejné. Teď se nám do potíží dostaly státy, které zachraňujeme přes jakési superstáty, tedy přes Mezinárodní měnový fond, eurozónu a Evropskou unii. Ale z Marsu ani z Měsíce sem nikdo nepřiletí, aby zachránil MMF nebo eurozónu."

zdroj: ČT24, ČTK


Otevřený dopis Ronu Paulovi od Benjamina Fulforda

22. prosince 2010 v 5:24 FED, peňažné otroctvo

Ilustrace

Vážený poslanče Paule,
Jmenuji se Benjamin Fulford. Jsem mluvčím společností Černého, Bílého a Zlatého draka, stejně jako Červeného a Zeleného. Tyto starobylé tajné společnosti mají globální strukturu velení, částečně viditelnou ve Vašich místních spolcích bojových umění, které jsou schopny mobilizovat armádu 100 milionů osob během velmi krátké doby v případě nutnosti.

Tyto starobylé společnosti přešly ze spícího do poloaktivního stavu, protože díky úspěšnému odposlechu vaší elity se dozvěděli o plánech rozpoutat 3. světovou válku, zabít minimálně 4 miliardy lidí a zničit většinu severní polokoule. Můžete se přesvědčit u zdrojů z Pentagonu nebo CIA, že je to všechno velmi reálné.

Důvodem, proč Vám píšeme otevřený dopis, je vysvětlení, proč je třeba zrušit Radu federální rezervy a renovovat globální finanční architekturu.

Vláda Spojených států krachuje a byla udržována při životě posledních několik desetiletí dobrou vůlí lidí této planety. Tato dobrá vůle nyní vyprchala.

Vaše finanční elita navrhla buď devalvovat US dolar, nebo provést skrytou devalvaci nahrazením dolaru novou měnou zvanou Amero. Oba návrhy byly odmítnuty. Důvodem je, že většinu vytvořených US dolarů již Američané nevlastní. Mnoho často chudých lidí by značně trpělo, kdyby tyto dolary náhle ztratily polovinu své hodnoty.

Naše skupina navrhla alternativní plán. Navrhli jsme splatit všechen dluh USA vůči Číně vrácením zlata, které jí bylo ukradeno během 20. století. Kromě toho plánujeme odepsat dluh USA vůči zbytku světa zabráním US dolarů vlastněných neameričany, jejich pokrytím zlatem a vložením pod kontrolu nové mezinárodní meritokratické organizaci. Tato organizace by nikdy nevytvářela žádnou nekrytou (fiat) měnu, ale jednala by jako neutrální clearingová banka pro vlády, korporace a plutokraty.

Nově nezadlužená vláda Spojených států by potom svobodně vydávala svou vlastní vládou kontrolovanou měnu. Taková měna by měla nižší mezinárodní kupní sílu než má současný US dolar. Výsledkem by bylo, že čínské zboží by pro Američany bylo dražší, zatímco export USA by získal konkurenceschopnost. To USA umožní znovu vybudovat reálnou ekonomiku.
Avšak jak ukazuje historie jenu a Plaza Accord, samotná devalvace nevyřeší chronický problém deficitu USA. Deficit USA je také strukturálním problémem, způsobeným faktem, že vojensko-průmyslový komplex neprodukuje obchodovatelné zboží.

Vedoucí činitelé Pentagonu nám také dali na vědomí, že raději rozpoutají válku než aby skončili jako generálové sovětské éry, kteří se ze dne na den stali taxikáři. Proto navrhujeme, aby lidé ze světa financí zorganizovali postupnou přeměnu "mečů na pluhy" ve vojensko-průmyslovém komplexu. Podle Amerického sdružení vědců bylo potlačeno více než 6000 patentů z důvodů "národní bezpečnosti". Věříme, že přezkoumáním těchto patentů experty by byl odkryt high-tech zlatý důl pro americký lid a ekonomiku USA, což by usnadnilo tento přechod.

Také navrhujeme vytvoření globální ekonomické plánovací agentury. Tato agentura by se řídila heslem: "Stojíme mezi touhou a realitou." Tato organizace by se pokusila překonat neblahou pověst Světové banky a MMF uskutečněním intenzivní kampaně k ukončení chudoby, zastavení devastace životního prostředí a nasměrovat lidstvo na kurs exponenciálního rozvoje do budoucnosti. Touto organizací by nebylo uloženo žádné břemeno na americký lid a ani by nepředstavovala žádnou hrozbu svrchovanosti USA. Spíš by měla poskytovat rozsáhlé nové příležitosti pro americké občany a korporace.

Nakonec, i když je to čistě americký domácí problém, silně doporučujeme, abyste zkonfiskovali kapitál ukradený americkému lidu během minulého století zločinnými finančníky a vrátili jej právoplatným vlastníkům. Vladimír Putin byl schopen zpateronásobit ruskou životní úroveň, když udělal podobnou věc v Rusku.

Poslední bod, který chceme připomenout, je ten, že lidé na celém světě touží po míru. Všeho schopná zločinná klika v pozadí Rady federální rezervy dosud vládne obrovskou mocí a stále se pokouší rozpoutat 3. světovou válku. Chtěli bychom požádat o pomoc americký lid s ukončením této zvrácené hrozby lidstvu a planetě.

Upřímně Váš
Benjamin Fulford

PS: Pokud chcete slyšet víc, kontaktujte mě prostřednictvím ambasády USA v Tokiu. .

Benjamin Fulford 090-3439-5558
18. 12. 2010
Překlad: Ladislav Kopecký


FED odhalil své účty. Evropské megabanky měly největší prospěch z nouzové pomoci

22. prosince 2010 v 5:18 FED, peňažné otroctvo

Ilustrace

Federální rezervní systém (FED) neochotně přiznal, jak ve svém tažení za záchranu finančního systému, postiženého krizí, rozdělil pomoc ve výši 3,3 biliónu USD.

Z údajů vyplývá, že pomoc byla mnohem více rozptýlena, než se původně předpokládalo. Dvě evropské megabanky - Deutsche Bank a Credit Suisse - měly největší užitek z nákupu cenných papírů, krytých hypotékami. Federální dolary rovněž plynuly i americkým společnostem, které nejsou hráči na finančním trhu, jako například firmám McDonald a Harley-Davidson, a to kvůli jejich nezajištěným krátkodobým půjčkám.

Opatření pro stimulaci úvěrů a udržení nákladů domácností na půjčky, iniciované v lednu 2009, vedlo státní centrální banku k nákupu hypotéčních dluhopisů za více než 1,1 biliónu USD. Dluhopisy držely Fannie Mae and Freddie Mac, dva hypotéční giganti - nyní vlastnění americkými plátci daní.

Deutsche Bank, německá úvěrová banka, prodala FEDu až do července hypotéční  cenné papíry za více než 290 miliard USD. Credit Suisse, švýcarská banka, prodala FEDu hypoteční papíry za více než 287 miliard USD.

Původně byla tato data tajná. Uvolněna byla až minulou středu kvůli  zákonu o dohledu na federální finanční regulaci, který nedávno vstoupil v platnost. FED, zuřivě podporovaný Obamovou vládou, bojoval během debaty o finanční reformě proti přání zákonodárců plně vše rozkrýt.
Program nákupu hypotéčních papírů se dostal pod zničující kritiku ekonomů a finančních expertů, kteří věří, že iniciativa FEDu zbytečně nafoukla trh s nemovitostmi a zabránila pročistění, které skoro všichni experti považovali za nezbytné pro plné ekonomické zotavení. Program ovšem naopak byl i vysoce oceňován, protože zabránil absolutnímu krachu, kdy by ceny hypoték raketově vzrostly, trh s nemovitostmi by se zhroutil, a vedlo by to k ještě vyššímu počtu exekucí.
Data, uvolněná minulou středu, ukazují, které firmy z Wall Streetu byly největšími příjemci programu výkupu hypoték. Skutečnost, že nejvíce profitovaly zahraniční banky, jistě podráždí zákonodárce.

FED asi signalizoval své úmysly na Wall Street dříve, než hypotéky nakoupil. Legendární peněžní manažer Bill Gross (nikoliv Stanislav - pozn. překl.), který spravuje více než 1,2 biliónu dolarů v Pacific Investment Management Co., totiž řekl minulý měsíc během televizního interview, že část jeho úspěchů v uplynulých 18 měsících tvořilo to, že nakupoval cenné papíry před FEDem, a pak je se ziskem prodal FEDu, což mu přineslo slušný výdělek. Gross řídí fond Total Return PIMCO s hodnotou 252,2 miliard USD.

Morgan Stanley prodal FEDu od ledna 2009 do července 2010 hypotéky za více než 205 miliard USD, zatím co jeho mnohem větší rival, Goldman Sachs, prodal jen za 159 miliard USD. Citigroup, podle aktiv třetí největší banka ve Státech, prodala FEDu hypotéky za skoro 185 miliard USD.  Merrill Lynch/Bank of America prodala asi za 174 miliard USD.
Není jasné, jak moc tyto společnosti profitovaly ze zapojení se do aktivit (nazývaných "být první na řadě"), které Grossovi dovolily tolik získat. Je ovšem jasné, že zisk vytvořily.
JPMorgan Chase, banka s druhými největšími aktivy, prodala Fedu hypoteční cenné papíry asi za 153 miliard USD.

Z programu profitovaly i jiné zahraniční banky, rozsáhle operující na Wall Streetu.
Tak třeba Barclays, britská banka, která převzala zkrachovanou investiční banku Lehman Brothers, prodala hypoteční papíry asi za 123 miliard USD. UBS, švýcarská finanční instituce, prodala asi za 94 miliard USD a francouzská banka BNP Paribas prodala asi za 67 miliard USD.
Překlad: onlooker


New World Order v praxi (IV.) Citáty politiků o NWO

22. prosince 2010 v 4:55 | RAdo Skydancer |  NWO, Illuminati, Bilderberg

Ilustrace

President Obama podpořil návrh nového zákona ze 4. března 2010, který směřuje k dalšímu potlačení práv občanů USA a všech tzv. ´pro stát nebezpečných lidí´. Současná podoba navrhované legislativy ´S. 3081: Enemy Belligerent Interrogation, Detention, and Prosecution Act of 2010´
(http://www.govtrack.us/congress/billtext.xpd?bill=s111-3081) tak připravuje Ameriku na velký válečný konflikt např. s Íránem a počítá s výslechem nebo zadržováním podezřelých osob po neomezenou dobu ve vojenských věznicích mj. na území USA bez rozhodnutí soudu nebo reálného důvodu. Hlavní výtka se týká dále toho, že tento zákon trestá americké občany a ostatní lidi za to, že nesouhlasí s politikou vlády nebo jejich spojenců a tento svůj názor projevují např. formou pokojně-nenásilných demonstrací, blogování na internetu nebo třeba jen rozhovorem se sousedy a přáteli. V tomto smyslu podezřelé osobě může být odepřen právní zástupce, soudní proces, jakékoliv slušné a lidské zacházení. USA jsou nyní pod vedením Obamovy administrativy již jen krůček k překročení hranice mezi tzv. ochranou svých občanů a přechodem k totalitě.

Nebezpečí svobody slova pro vládnoucí elity kolem pana Obamy potvrdil významný americký bezpečnostní expert Robert David Steele Vivas, jenž byl mj. funkce členem Námořní pěchoty Spojených států amerických, pracoval pro americkou námořní zpravodajskou službu ´Marine Corps Intelligence Activity´ - MCIA a pro CIA v úseku utajovaných operací. Dle jeho zkušeností jsou současní bloggeři velmi důležití pro národní bezpečnost USA a v podstatě každého státu díky obrovskému nárůstu jejich popularity a pro mohutné čerpání informací právě z jejich webů. Pokud lidé věří bloggerům a nikoliv vládou kontrolovaným médiím, pak totiž vzniká velký problém s predikovatelností chování svobodných občanů a celého politického systému.
(Source: http://www.govtrack.us/congress/billtext.xpd?bill=s111-3081.)
(Source: EDWARDS, Brandon: THE RAMROD REPORT, #14, June 3, 2010, p. 1-2.)


President Obama vydal 10. června 2010 nové exekutivní nařízení bez schválení Kongresu USA, ve kterém se zřizuje speciální rada pro zdravý životní styl amerických občanů. Tento orgán bude nyní mít pravomoci regulovat Obamovou stanovené tzv. nezdravé životní standardy. Vláda se tak dalším krokem snaží vlamovat do soukromí každého svobodného občana Spojených států.
(Source: http://www.infowars.com/obama-issues-executive-order-mandating-lifestyle-behavior-modification/.)

Americký enviromentální úřad EPA zastávající radikální názory Obamovy administrativy se rozhodl zdanit občany za to, že jejich domy a majetek nezadrží všechnu dešťovou vodu a ta pak odtéká přes federální pozemky. Vytváří se tak další silný rozpor mezi vládnoucími elitami v Bílém domě, Bohem stvořenou přírodou a svobodnými občany, kteří se snaží přežít nezávisle na presidentu Obamovi nebo jeho státní byrokracii.
(Source: http://www.usatoday.com/tech/news/2010-03-28-runoff-fees_N.htm.)

Především gigantické americké a francouzské banky, které si nechaly v minulých letech vyplatit státní pomoc, se zároveň musely v mnoha případech vzdát své nezávislosti a nyní povinně přeposílají údaje o osobních účtech vybraných občanů státní moci dle přání mocných elit z NWO (http://www.infowars.com/bailout-bill-would-require-banks-to-track-and-report-personal-checking-accounts-to-feds/). Navíc v USA již zřejmě brzy vstoupí v platnost zákon o permanentní státní pomoci finančním institucím bez nutnosti dotazovat se daňových poplatníků prostřednictvím svých zvolených zástupců na výši poskytnutých finančních prostředků.
(Source: http://www.infowars.com/senate-passes-wall-street-permanent-bailout-bill-its-a-job-killer/.)

Americký stát Wyoming se připojil k těm zemím celého světa, které odporují agendě NWO. Tradiční země chovatelů dobytka, farmářů, kovbojů si nehodlá nechat regulovat legálně držené zbraně nutné pro přežití svých občanů. Pokud se pokusí jakýkoliv federální agent zabavovat lidem legálně držené zbraně nebo omezovat obyvatele Wyomingu v jejich místních právech s tím souvisejících, může být každý takový federální činovník pokutován až do výše 2.000 dolarů nebo dvěma roky vězení. Podobnou legislativu zavedly mj. např. státy Montana a Tennessee.
(Source: http://www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=127787.)

Vatikán důrazně varuje před nebezpečím geneticky modifikovaných potravin. Nové studie navíc potvrzují možné dopady těchto upravovaných produktů na bázi DNA na lidskou sterilitu. Jejich podíl na celosvětových zásobách jídla se nebývale zvyšuje hlavně v rozvojových zemích. Přitom celá naše planeta má dostatek přírodních potravin a otázky nedostatku jídla jsou spojeny spíše s jeho nekvalitní distribucí.
(http://www.psfk.com/2010/06/research-links-genetically-modified-food-to-long-term-sterility.html)
(Source: http://www.infowars.com/vatican-official-cautions-against-gmos/.)


Zakážou nám podporovatelé NWO Agendy svobodné používání soli? Budou chtít tuto životně důležitou látku regulovat? V americkém New Yorku již takový návrh zákona existuje.
(Source: http://www.myfoxny.com/dpp/news/local_news/new_york_state/chefs-call-proposed-new-york-salt-ban-absurd-20100310-akd.)

Někdejší vysoký představitel NATO a velitel amerických námořních sil v Evropě admirál Michael: "Jsme součástí Nového světového řádu (NWO, pozn. autora)."
(Source: BERMAS, Jason: INVISIBLE EMPIRE, Alex Jones Production, USA, 2010, 134 minut.)

Někdejší president Světové banky a ministr obrany USA Paul Wolfowitz sdělil veřejnosti svůj vděk spisovateli a novináři Walteru Isaacsonovi. Pochválil jej za to, že díky své knize o významném americkém politikovi a propagátorovi NWO jménem Henry Kissinger ´Kissinger: A Biography´z roku 1992 "pomohl prosadit ve veřejném mínění ideu NWO."
(Source: BERMAS, Jason: INVISIBLE EMPIRE, Alex Jones Production, USA, 2010, 134 minut.)

Šéf většiny demokratických zastupitelů v americké Sněmovně reprezentantů Steny Hoyer předstoupil před média s následujícím prohlášením: "Vyzývám mezinárodní komunitu, aby přijala svou zodpovědnost za vytvoření tohoto NWO. NWO založeného na kolektivní akci."
(Source: BERMAS, Jason: INVISIBLE EMPIRE, Alex Jones Production, USA, 2010, 134 minut.)

Někdejší britský premiér Tony Blair přirovnal vznik EU k NWO: "Transatlantické partnerství nebylo nikdy pouze základem naší společné bezpečnosti, bylo také základem našeho způsobu života. Bylo doslova ukováno na základě krutých a strastiplných zkušeností, ze kterých mohla posléze vzniknout nová Evropa (rozuměj EU, pozn. autora), tento NWO." Byla tak vytvořena nová pravidla, "podle kterých bychom měli žít své životy".
(Source: BERMAS, Jason: INVISIBLE EMPIRE, Alex Jones Production, USA, 2010, 134 minut.)

Americký president Richard Nixon vyjádřil již roku 1972 to, že je zde stále velká "naděje, že se každý z nás bude snažit budovat NWO."
(Source: BERMAS, Jason: INVISIBLE EMPIRE, Alex Jones Production, USA, 2010, 134 minut.)

Notorický známé jsou předně četné projevy amerického presidenta George Bushe staršího. Ten prosazoval ideu NWO skoro všude, kde měl přednést nějakou významnou státnickou řeč. V jeho oficiální knihovně (http://bushlibrary.tamu.edu) lze nalézt nejméně 89 veřejných prohlášení od roku 1990 do roku 1993, kde hovoří o velkém významu NWO. Na začátku to měla být pozitivní myšlenka míru a spolupráce mezi národy celého světa, která se na konci postupně měnila až do dnešní ďábelské podoby totální kontroly, postupného vyhlazování velké části lidí a zotročení všech zbylých občanů na naší planetě ve prospěch hrstky vyvolených elit. Sám Bush starší přiznával, že snahy o vytvoření NWO měly v dějinách převážně totalitní a zlou podobu (viz např. níže Bushův projev v Praze 17. 11. 1990 nebo 28. února 1990 v San Franciscu). Přesto se o vytvoření NWO usilovně snažil.

Bushova zpráva o stavu unie z 29. ledna 1991: "Je to veliká idea: NWO, kde jsou rozdílné národy spojeny v jeden celek prostřednictvím společného cíle za účelem dosažení univerzální aspirace lidstva: míru, bezpečnosti, svobody a vlády zákona."
(Zdroj: Bush, Walker, Herbert, George: STATE OF THE UNION ADDRESSES, Kessinger Publishing, USA, 2004, s. 12.)

Bushův projev ve West Pointu 5. ledna 1993: Musíme společně pracovat na "přeměně tohoto světa v NWO".
Remarks at the United States Military Academy in West Point, New York, 1993-01-05: "We cannot and we need not allow this to happen. Our objective must be to exploit the unparalleled opportunity presented by the cold war's end to work toward transforming this new world into a new world order, one of governments that are democratic, tolerant, and economically free at home and committed abroad to settling inevitable differences peacefully, without the threat or use of force. Unfortunately, not everyone subscribes to these principles. We continue to see leaders bent on denying fundamental human rights and seizing territory regardless of the human cost. No, an international society, one more attuned to the enduring principles that have made this country a beacon of hope for so many for so long, will not just emerge on its own. It's got to be built. Two hundred years ago, another departing President warned of the dangers of what he described as "entangling alliances."' His was the right course for a new nation at that point in history. But what was "entangling"' in Washington's day is now essential. This is why, at Texas A M a few weeks ago, I spoke of the folly of isolationism and of the importance, morally, economically, and strategically, of the United States remaining involved in world affairs. We must engage ourselves if a new world order, one more compatible with our values and congenial to our interest, is to emerge. But even more, we must lead."
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=5156&year=&month=.)


President Bush v Moskvě 3. ledna 1993: "Svědčí to o našem společném a rozhodném pohybu směrem k vytvoření NWO."
The President's News Conference with President Boris Yeltsin of Russia in Moscow, 1993-01-03: "It testifies to our joint and determined movement towards a new world order. "
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=5154&year=&month=.)


Bush v San Franciscu 28. února 1990: "A v každém případě NWO se vždycky objevil prostřednictvím příchodu nového tyrana nebo vypuknutím ohniska krvavé světové války nebo na jejím konci."
Remarks at a Fundraising Dinner for Gubernatorial Candidate Pete Wilson in San Francisco, California, 1990-02-28: "Time and again in this century, the political map of the world was transformed. And in each instance, a new world order came about through the advent of a new tyrant or the outbreak of a bloody global war, or its end."
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=1598&year=&month=.)


Americký president Bush ve Federálním shromáždění Československa v Praze 17. listopadu 1990: "Vy víte moc dobře, co to znamená žít v rámci režimu, v jehož vizi NWO chybí místo pro jakoukoliv svobodu." "/.../vytvořit pro všechny národy mnohem stabilnější a bezpečnější NWO než jak jsme jej dosud znali." (Bush tím historicky myslí československý totalitní režim v letech 1948 - 1989 a zároveň chce použít podobný koncept - podle jeho názoru více svobodnější - pro ovládání světa)
Remarks to the Federal Assembly in Prague, Czechoslovakia, 1990-11-17: "Dissident Havel -- now President Havel -- spoke then of a shared destiny, spoke out of a sure sense that the fate of all mankind is linked. Czechs and Slovaks understand this vision and the challenge. For half a century, your struggle for freedom was cut short not by one but by two of the cruelest tyrannies history has ever known. You know what it means to live under regimes whose vision of world order holds no place for freedom. " "Every new nation that embraces these common values, every new nation that joins the ranks of this commonwealth of freedom, advances us one step closer to a new world order, a world in which the use of force gives way to a shared respect for the rule of law. This new world will be incomplete without a vision that extends beyond the boundaries of Europe alone. Now that unity is within reach in Europe is no time for our vision of change to stop at the edge of this continent." "From this first crisis of the post-cold-war era comes an historic opportunity: the opportunity to draw upon the great and growing strength of the commonwealth of freedom and forge for all nations a new world order far more stable and secure than any we have known."
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=2461&year=&month=.)


Bush a 22. říjen 1991: společná deklarace USA a Československa: "(...) jako nedílná součást širšího partnerství, které spojuje Spojené státy a Evropu a NWO založený na demokratických hodnotách a vládě zákona."
Joint Declaration of the United States and the Czech and Slovak Federal Republic, 1991-10-22: "The United States of America and the Czech and Slovak Federal Republic are convinced that the principles of this declaration will further strengthen the bonds of lasting friendship and cooperation between both states, as an integral element of the broader partnership that binds the United States and Europe and of a new world order based on democratic values and the rule of law. "
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=3528&year=&month=.)


President Bush v Paříži 19. listopadu 1990: "A president Gorbačov má pravdu. Skutečnost, že Sovětský svaz a Spojené státy spolu mohou pracovat nejen na dosažení smlouvy o kontrole zbraní, nýbrž že si také dokáží představit společnou harmonickou budoucnost a spolupráci, tak to je velmi, velmi slibné pro NWO a pro celou svobodnou Evropu a pro mír na celém světě."
Exchange with Reporters Prior to a Meeting with President Mikhail Gorbachev of the Soviet Union in Paris, France, 1990-11-19: "And President Gorbachev is correct. The fact that the Soviet Union and the United States could work together not only to achieve an arms control agreement but to start looking into the future with harmony and in cooperation is very, very promising for the new world order, for a Europe whole and free, and for peace in the world."
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=2473&year=&month=.)


K Bushovým hlasitým kritikům patřil již v 90. letech 20. století nejenom z hlediska odporu vůči NWO americký konzervativec Pat Buchanan: "Víte, my milujeme naši starou republiku a když slyšíme ty jejich fráze o nutnosti vytvoření ´NWO´, tak hned uvolňujeme pojistky na našich revolverech." You know: we love the old republic, and when we hear phrases like 'new world order,' we release the safety catches on our revolvers."
(Source: BUCHANAN FEEDS CLASS WAR IN THE INFORMATION AGE, IN: Los Angeles Times, 31. říjen, 1999; http://en.wikipedia.org/wiki/Pat_Buchanan_Global_affairs.)

Ruský president Boris Jelcin v Moskvě 3. ledna 1993: " (...) úspěšný přechod od studené války k NWO."
The President's News Conference with President Boris Yeltsin of Russia in Moscow, January 3, 1993: "I would like to focus on another important aspect, the personal stand of President George Bush, who is our guest, being on a working visit with us. I would like to pay tribute to my colleague and friend, George. His remarkable personal and political qualities and competence have contributed to a successful transition from the cold war to a new world order. I am grateful to him for all he has done to establish new relations between Russia and the United States, for his solidarity and support during the push for the FREEDOM Support Act, for the START II treaty. Thank you, George."
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=5145&year=&month=.)


President Sovětského svazu Michail Sergejevič Gorbačov 30. října 1991: "Když se zbavíme jejich přítomnosti, tak pak budeme moci snáze postupovat vstříc NWO. A to bez ohledu na naše individuální vize NWO a zdá se, že bychom se nyní měli soustředit na prosazování tohoto samotného cíle, tohoto procesu a spoléhat se přitom na příslušné mechanismy OSN, KBSE, modernizovaného Evropského společenství, na staré i zcela nové struktury regionální bezpečnosti a spolupráce, stejně jako na instituce vytvořené pro předcházení krizím a urovnávání konfliktu."
ADDRESS BY MR. MIKHAIL GORBACHEV, PRESIDENT OF THE UNION OF SOVIET SOCIALIST REPUBLICS, October 30, 1991: "Today we have a unique opportunity, and it would be unforgivable to miss this opportunity. Success is in everybody's interests, not only because the rights of the peoples and nations and of the individual are increasing[ly] recognized today as the universal foundation for our world order, but also for another reason of particular urgency and gravity, and that is the fact that the Middle East has become one of the most heavily armed regions in the world, where lethal weapons and nuclear technologies are building up, and where other weapons of mass destruction are also to be found." "When we rid ourselves of their presence we will be better able to move towards a new world order. And irrespective of our individual vision of this new order, it appears that we should now promote this objective process itself, relying on the relevant mechanisms of the United Nations, the CSCE (http://www.csce.gov/), the European Community's modernized, old, and completely new structures of regional security and cooperation, as well as the institutions created for crisis prevention and conflict settlement."
(Source: http://www.mfa.gov.il/MFA/Archive/Peace+Process/1991/ADDRESS%20BY%20MR%20MIKHAIL%20GORBACHEV%20-%2030-Oct-91.)


První ředitel Světové zdravotnické organizace WHO jménem George Brock Chisholm: "Pro dosažení NWO je bezpodmínečně nutné odstranit z lidské mysli jakoukoliv stopu po individualismu, loajalitě k rodinným tradicím, národnímu patriotismu a náboženským dogmatům."
"To achieve world government, it is necessary to remove from the minds of men their individualism, loyalty to family traditions, national patriotism, and religious dogmas."
(Source: http://en.wikiquote.org/wiki/Brock_Chisholm.)


Někdejší generální tajemník OSN Kofi Atta Annan: "NWO může vojensky zasáhnout do vnitřních záležitostí jakéhokoliv národa, pokud nesouhlasí s jeho aktivitami."
"A world government can intervene militarily in the internal affairs of any nation when it disapproves of their activities."
(Source: http://www.sovereigntyparty.org.au/articles-resources/quotes.html.)


Někdejší britský premiér Sir Winston Leonard Spencer-Churchill 11. října 1950: "Vytvoření autoritativního a všemocného NWO je konečným cílem, o který se musíme snažit. Dokud nebude možné ustanovit nějakou světovou super-vládu a rychle ji umožnit činnost, pak jsou stále vyhlídky na mír a lidský pokrok temné a pochybné. Bez sjednocené Evropy zde neexistuje žádný jistý plán na dosažení NWO."
"The creation of an authoritative, all-powerful world order is the ultimate aim towards which we must strive. Unless some effective world-Super Government can be set up and brought quickly into action, the prospects for peace and human progress are dark and doubtful. Without a United Europe there is no sure prospect of world government."
(Source: Churchill, Winston: IN: London Times, 11. 10. 1950, s. 4.)


Někdejší britský premiér Gordon Brown hovořil 19. února 2010 o důležitosti vytvoření NWO mj. pomocí "radikálních změn", "globální finanční ústavy", "globální lidské společnosti" atd.
"In a speech thanking the progressive politics 'believers' of the world, Gordon Brown gives his election speech were he praises the New World Order, urging a new global financial constitution, and heralding a new global age. This speech clearly shows that Gordon Brown is mad, and New Labour should be kicked out of power, as fast as possible, before the UK is totally destroyed as a nation. Recorded from BBC News Channel, 19 February 2010."
(Source: BBC News Channel, February 19, 2010: http://www.youtube.com/watch?v=tDiE1RRi7mU.)


President Evropské centrální banky Jean-Claude Trichet 26. dubna 2010: "Nejprve se pokusím vysvětlit, proč potřebujeme soubor pravidel, institucí, neformálních seskupení a mechanismů spolupráce, které nazýváme "globální vláda" (NWO, pozn. autora)."
Global governance today Keynote address by Mr. Jean-Claude Trichet, President of the European Central Bank, at the Council on Foreign Relations, New York, 26 April 2010. European Central Bank President Jean-Claude Trichet Calls for the NWO: "I will first elaborate on why we need a set of rules, institutions, informal groupings and cooperation mechanisms that we call "global governance"."
(Source: http://www.bis.org/review/r100428b.pdf.)


Někdejší šéf NATO a belgický ministr zahraničních věcí Willem Werner Hubert "Willy" Claes potvrdil v červnu 2010 na základě svých osobních zkušeností, že skupina Bilderberg opravdu projednává a plánuje na svých setkáních další vývoj celého světa vždy s ročním předstihem. Členové a hosté pravidelných setkání Bilderbergu jsou světovými analytiky považováni za hlavní adepty na globální vůdce NWO.

"Former NATO Secretary-General and Bilderberg member Willy Claes has confounded claims by debunkers that the secret organization which met in Sitges Spain over the last few days does not set policy, admitting during a Belgian radio interview that Bilderberg attendees are mandated to implement decisions that are formulated during the annual conference of power brokers. In a radio interview reported on by the Belgian news website www.zonnewind.be, Claes told host Koen Fillet that Bilderberg does indeed decide policy for the coming year. Claes would certainly be in a position to know, being a two-time Bilderberg attendee as well as the eighth Secretary General of NATO from 1994 until 1995. Claes said that Bilderberg guests are normally given around 10 minutes of talk time, after which a report is compiled of their presentation. "The participants are then obviously considered to use this report in setting their policies in the environments in which they affect," stated Claes, according to the translated text. The host asked Claes to repeat this astounding admission, before Claes went on to explain that no two guest are allowed to sit next to each other more than once at Bilderberg, to enable the maximum exchange of views on important subjects."
(Source: http://www.infowars.com/former-nato-secretary-general-admits-bilderberg-sets-global-policy/.)

sestavil: RAdo Skydancer - http://skydancer.sweb.cz/


New World Order v praxi (III.) Sledování, odposlechy, čipy

22. prosince 2010 v 4:54 | RAdo Skydancer |  NWO, Illuminati, Bilderberg

Ilustrace

Varovné svědectví v Česku velmi populárního francouzského cestovatele, enviromentalisty a oceánografa o ´nutnosti vyvražďování lidí´ prostřednictvím OSN a agendy NWO:

Jacques-Yves Cousteau, French oceanographer, filmmaker and environmentalist revealing the misanthropic nature of the UN and the radical environmentalist movement: "The United Nation's goal is to reduce population selectively by encouraging abortion, forced sterilization, and control human reproduction, and regards two-thirds of the human population as excess baggage, with 350,000 people to be eliminated per day…. It's terrible to have to say this. World Population must be stabilized and to do that we have to eliminate 350,000 people per day. In one year that would equal 128 million people."
(Source: Elnadi, Bahgat; Rifaat, Adel: Interview with Jacques-Yves Cousteau, IN: The UNESCO Courier, 1. listopad, 1991, s. 13.)


Sledování občanů pomocí nové generace elektronických měřičů spotřeby elektrického proudu přímo ve vašem bytě.
(http://bits.blogs.nytimes.com/2010/03/15/tracking-electric-use-could-allow-utilities-to-track-you-too/)

Konec automobilové svobody. Proč vám vláda doporučuje zlikvidovat vaše staré auto? Aby vás mohla lépe sledovat a monitorovat každý váš krok. Zapomeňte na ekologické důvody. Další NWO zákon v akci: Nová auta budou muset mít tzv. ´černé skříňky´, které budou zaznamenávat podrobnosti o provozu vašeho vozu. Přístup k nim budou mít jak orgány veřejné správy, tak různé bezpečnostní složky nebo výrobci a to na dálku, bez nutnosti požadovat váš souhlas.
(Source: http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/04/29/AR2010042904700.html.)

Navíc GPS chytré čipy např. typu SiRFstar III zabudované v elektronice automobilu s cílem určovat jeho polohu, se již také s úspěchem využívají k monitoringu emisí skleníkových plynů a dalších tzv. moderně-enviromentálních problémů, které můžete vy nebo váš vůz způsobovat. Pokud to zjistí zařízení vybavené patřičným čipem a umístěné již výrobcem ve vašem vozidle a vyšle tuto informaci na bezpečnostní ústředí: vaše cesta rychle skončí elektronickým zablokováním chodu auta nebo přivoláním policejních aj. ´jednotek enviromentální bdělosti´.
Marná sláva, životní prostředí a vaše tzv. enviromentální chování mají přednost před např. odvozem manželky do porodnice. Vaše dítě přeci produkuje množství škodlivých emisí a je nebezpečím pro celou planetu. Samozřejmě tyto chytré čipy také umí zprostředkovat bez vašeho souhlasu odposlech kompletní komunikace uvnitř i vně kabiny vozidla např. při využití systému E911 a VoIP, mohou tak online upozornit patřičné orgány na vaše nevhodné výrazy, kritiku vlády nebo třeba na nesouhlas se zvyšováním daní atd. Při porušení některého předpisu může dojít k automatickému strhnutí dané finanční částky z vašich prostředků elektronického bankovnictví aj. Pro srovnání si např. stačí přečíst veřejně dostupné knížky od Ronalda Kesslera, renomovaného žurnalisty (Wall Street Journal, Washington Post) a držitele řady vysoce hodnocených novinářských cen (American Political Science Association - 1965, United Press International - 1967, Associated Press, Sevellon Brown Memorial award - 1967), který se zabýval mj. oborem bezpečnostních operací, abychom si uvědomili netušené možnosti nejrůznějších odposlechů. Níže uváděná citace je přitom již přes 15 let stará a technické prostředky za tu dobu opravdu neuvěřitelné pokročily.
"Každý reproduktor v rádiu nebo televizoru může být přeměněn na odposlouchávací zařízení, které vysílá signály do odloučeného poslechového místa. Elektrická zásuvka může být nahrazena jinou, která obsahuje odposlouchávací zařízení, jež vysílá signály vzduchem nebo po elektrickém vedení. Mikrofon v termostatu může přenášet signály do radiátoru, odkud může vysílačka předávat signály ven. Přepojením drátu v telefonu může být změněn v otevřený mikrofon přenášející zvuk z místnosti po telefonní lince, i když je sluchátko zavěšeno. Ani psací stroje nejsou imunní. Přívod proudu užívaný u psacího stroje IBM Selectric se dá využít ke zjištění toho, co se na stroji píše. Pokaždé, když se pohne psací jednotka, motor uvnitř stroje běží. Délka doby, kdy motor pracuje, záleží na tom, jak daleko se psací jednotka pohybuje. A tak délka pohybu se řídí podle toho, které písmeno se píše. Měřením množství okamžité spotřeby může tajné počítadlo určit, jak daleko se pohnula psací jednotka, a tak jaké písmeno bylo napsáno. Obrazovka počítače také vyzařuje signály, ze kterých se dá určit, které písmeno bylo napsáno. Mikrofon umístěný v místnosti se dá také používat k zachycení zvuků klávesnice. Každá klávesa má při úderu jiný zvuk. Tento zvuk může sloužit k určení, která klávesa byla stlačena. Podobně i jehličková tiskárna vydává zvuky, které se dají přeložit do textu, který právě tiskne. Pokud je zapnutý počítač vybaven modemem, může tajné slídidlo s pomocí obyčejné telefonní linky zaznamenat celý obsah pevného disku počítače." (Zdroj: Kessler, Ronald: CIA, Eminent, Praha, 1997, s. 238-239.)

Nové podmínky užívání Facebooku umožňují strojově-automatické vybírání klíčových slov z vašich příspěvků, jejich hromadné vyhodnocování a umísťování na vládní aj. webové stránky, aplikace apod.
(http://facebookiswatchingyou.blogspot.com/2010/04/what-you-say-now-on-facebook-can-go-to.html).
Většině z toho se dá ještě zatím zabránit pomocí zvýšeného nastavení vašeho soukromí. Pravdou však je, že veškeré informace, které o sobě uživatel Facebooku sdělí na svém profilu nebo obecně jinde na internetu, jsou využívány pro účely tzv. marketingového profilingu za účelem obchodních nabídek přímo na míru vašim zájmům a představám. Navíc jsou mnohdy využívány také bezpečnostními službami pro vytváření osobnostních profilů a monitoring potenciálních extrémistů, teroristů apod. Sám zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg označil lidi, kteří svěřují svá osobní data do prostoru sociálních sítí mírně řečeno za velké hlupáky:
"Loveable Facebook founder Mark Zuckerberg called his first few thousand users "dumb fucks" for trusting him with their data, published IM transcripts show. Facebook hasn't disputed the authenticity of the transcript. Zuckerberg was chatting with an unnamed friend, apparently in early 2004. Business Insider, which has a series of quite juicy anecdotes about Facebook's early days, takes the credit for this one."
(Source: http://www.infowars.com/facebook-founder-called-trusting-users-dumb-fcks/.)
(Source: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1284363/How-BT-Sarah-spies-Facebook-account-secret-new-software-allows-BT-firms-trawl-internet-looking-disgruntled-customers.html.)


Pro NWO agendu a s ní sympatizující část médií se stávají již delší dobu velmi nebezpeční aktivní a svobodní lidé působící v sociálních sítích jako je Facebook. Tento fakt přiznal v rámci celého světa - mj. země také pro Česko - šéf CNN Jonathan Klein. Podle něj musíme (rozuměj my z NWO) lépe kontrolovat sociální sítě jako je svobodný Facebook a vymyslet způsob, kterak zastavit důvěru ve zpravodajství šířené zde vašimi přáteli. Ničí nám to přeci naše zakázky a oslabuje to naši moc (NWO). Tuto situaci již není možné nadále tolerovat:
(Source: http://www.webpronews.com/topnews/2010/03/10/cnn-president-really-afraid-of-social-networks.)

Microsoft chce působit na vlády jednotlivých států - mj. v Česku - ve shodě s agendou NWO tak, aby se zdařilo zavést nové daně pro každého uživatele internetu. Měl by být vytvořen fond finančních prostředků na tzv. ochranu proti tzv. kyber útokům.
"A top Microsoft executive on Tuesday suggested a broad Internet tax to help defray the costs associated with computer security breaches and vast Internet attacks, according to reports. Speaking at a security conference in San Francisco, Microsoft Vice President for Trustworthy Computing Scott Charney pitched the Web usage fee as one way to subsidize efforts to combat emerging cyber threats -- a costly venture, he said, but one that had vast community benefits. "You could say it's a public safety issue and do it with general taxation," Charney noted."
(Source: http://thehill.com/blogs/hillicon-valley/technology/84717-microsoft-exec-pitches-internet-usage-tax-to-pay-for-cybersecurity-programs.)


Bill Gates chce používat vakcíny a potraty k redukci lidské populace přesně podle záměrů NWO agendy a usiluje o drastické zamezení produkce životadárného CO2, což bude znamenat samozřejmě mj. především omezení lidského dýchání. Jeho nadace velmi aktivně propaguje šíření vakcín po celém světě.
"Stating that the global population was heading towards 9 billion, Gates said, "If we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services (abortion), we could lower that by perhaps 10 or 15 per cent." Quite how an improvement in health care and vaccines that supposedly save lives would lead to a lowering in global population is an oxymoron, unless Gates is referring to vaccines that sterilize people, which is precisely the same method advocated in White House science advisor John P. Holdren's 1977 textbook Ecoscience, which calls for a dictatorial "planetary regime" to enforce draconian measures of population reduction via all manner of oppressive techniques, including sterilization."
(Source: http://www.infowars.com/bill-gates-use-vaccines-to-lower-population/.)


"Nadace Billa & Melindy Gatesových podpoří očkování částkou vyšší než 10 miliard dolarů. Bill Gates, předseda Nadace Billa & Melindy Gatesových, se nedávno zúčastnil Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu, kde oznámil zvýšení finanční podpory na očkování. "Během tohoto desetiletí jsme utratili přes 4,5 milionu dolarů za výzkum a rozvoz očkovacích látek. A dnes bychom se chtěli zavázat, že v tom následujícím desetiletí, ve kterém podle nás očkovací látky sehrají velmi důležitou roli, podpoříme tyto produkty finanční částkou vyšší než 10 miliard dolarů. Chceme tak pomoci vynalézt nové látky a přispět k jejich rozšíření a pokrytí", řekl Bill Gates ve svém projevu. Světové ekonomické fórum je každoročním shromážděním vysokých představitelů politiky a ekonomiky se zaměřením na problémy jako globální vývoj, a právě Gates je již několik let jeho stálým účastníkem." (Zdroj: http://pcworld.cz/Videos/vysedavani-u-facebooku-ma-vazny-vliv-na-vase-zdravi-8855.)

Posilování požadavků na plošné zavádění biometrických identifikačních údajů a technologie RFID čipů. Z hlediska každého českého občana to znamená nebezpečí zcizení osobních údajů nepovolanými osobami, sdělování těchto citlivých informací státním aj. institucím bez přiměřené nutnosti nebo vaší svobodné volby, omezení ústavou garantované svobodné komunikace, pohybu, přístupu do některých institucí, úřadů nebo k daným obchodním aj. službám: pokud tedy s tímto porušováním Bohem garantovaného a Ústavou chráněného přirozeného práva nesouhlasíte. V blízké budoucnosti počítají dokonce někteří čeští bezpečnostní experti s implantací dálkově čtených RFID čipů již od narození vašim dětem v rámci prosazování totální kontroly nad životem každého člověka od narození do smrti - vše bude samozřejmě hezky marketingově zabaleno a zdůvodněno.
(http://www.estat.cz/share/pdf/Elektronicka_identifikace_obcana.pdf; http://www.isvs.cz/bezpecnost/zijeme-v-orwellovskem-svete.html; http://www.euroskop.cz/38/8548/clanek/velky-bratr-nas-sleduje/)

sestavil: RAdo Skydancer - http://skydancer.sweb.cz/


New World Order v praxi (II.) Bioskenery, ACTA, kontrola populace

22. prosince 2010 v 4:53 | RAdo Skydancer |  NWO, Illuminati, Bilderberg

Ilustrace

Významný představitel UNESCO (Organizace OSN pro výchovu, vědu a kulturu) Olabiyi Babalola Joseph přiznal, že UNESCO bylo vytvořeno hlavně s úmyslem promýšlet možnosti zavedení globální vlády (NWO).

"During a meeting in 2009, Mr. Olabiyi Babalola Joseph Yai, Chair of UNESCO's executive board, admitted the organization was created to "think global governance": "You will recall, dear colleagues, that I said, before Mr Ban Ki Moon, Secretary-General of the United Nations, that UNESCO's role is to think global governance. That is why the Organization was founded. We come to the rescue of the system especially when the economic machine runs out of steam, as it clearly has today. It is thus a matter of urgency to set up a long-term working group on global governance. I hope that a State or group of States will seize on this worthy proposal, and that the Organization, as of this session, will give it the attention it warrants."" (Source: http://www.infowars.com/unesco-chair-admits-organization-was-founded-to-push-global-governance/.)

Expert ruské ´Strategické kulturní nadace´ Andrei Areshev se vyjádřil pro prestižní domácí i zahraniční tiskové agentury v tom smyslu, že v současnosti jsou velmi aktivně zkoušeny meteorologické zbraně, které působí rozličné výkyvy počasí.
"In a recent article, Andrei Areshev, deputy director of the Strategic Culture Foundation, wrote, "At the moment, climate weapons may be reaching their target capacity and may be used to provoke droughts, erase crops, and induce various anomalous phenomena in certain countries." The article has been carried by publications throughout Russia, including "International Affairs," a journal published by the Foreign Ministry and by the state-owned news agency RIA Novosti." (Source: Radio Free Europe, August 18, 2010, http://www.infowars.com/russian-scholar-warns-of-secret-u-s-climate-change-weapon/;http://www.rferl.org/content/Russian_Scholar_Warns_Of_Secret_US_Climate_Change_Weapon/2114381.html; http://en.fondsk.ru/article.php?id=3172.)

Ve Spojených státech amerických pokračuje aféra s tzv. bioskenery. Pořizování a vytváření rozsáhlých bezpečnostních databází s fotografiemi genitálií a tělesných proporcí těch cestujících, kteří chtějí letět letadlem hlavně díky činnosti státních zaměstnanců TSA nabývá gigantických rozměrů. Ostatně někdejší podporovatelé zákona o zřízení TSA - jako např. floridský  kongresman John Mica - jsou již razantně proti a nazývají legislativu dávající tak velké pravomoci zaměstnancům TSA doslova "bastardem". (Source: Freedom Watch, 17. 7. 2010.) Vždyť již existují dokonce mobilní automobilové jednotky s přenosnými skenery, jejichž využití se stále více rozšiřuje také mimo letiště v běžném životě občanů. Všechna letiště na území USA musí být plně vybavena bioskenery do konce roku 2013: tato forma kontroly cestujících bude považována za hlavní a naprosto nutný způsob tzv. boje s terorismem. Obamova administrativa se ve skutečnosti nechce vzdát svého záměru na šmírování lidí a občané naopak hájí svou čest, základní práva a svobody. Mnohé státy na celém světě proti takovému násilí na cestujících protestují. Vědci varují před zvýšeným výskytem rakoviny v souvislosti s častým skenováním velkého množství lidí.
(Source: http://www.infowars.com/u-s-marshals-service-storing-naked-body-scanner-images/.)
(Source: http://www.infowars.com/airport-body-scanner-scandal-erupts/.)
(Source: http://www.infowars.com/naked-body-scanners-monumental-cover-up-exposed/.)
(Source: http://www.infowars.com/full-body-scan-technology-deployed-in-street-roving-vans-2/.)
(Source: http://www.infowars.com/airline-pilot-everybody-forced-through-naked-body-scanners-in-el-paso/.)
(Source: http://www.infowars.com/senate-bill-would-make-airport-body-scanners-mandatory/.)
(Source: http://www.infowars.com/dubai-airport-rejects-body-scanners-as-assault-on-privacy/.)
(Source: http://www.infowars.com/columbia-university-body-scanners-increase-risk-of-skin-cancer/.)


Z celého světa (mj. Austrálie, Indie, Finsko, USA, Česko aj.), přicházejí velmi pozitivní zprávy o zastavení vakcinačních kampaní, o lepším zkoumání a testech daných imunizačních látek včetně zamezení trestání lidí za odmítnutí očkovací dávky (viz např. Nejvyšší správní soud v České republice: http://www.rozhlas.cz/zpravy/spolecnost/_zprava/765400). Samotní zastánci povinného očkování ustupují ze svých radikálních názorů na celé planetě. Někdejší česká ministryně zdravotnictví Dana Jurásková rezolutně prohlásila, že třeba v souvislosti s vakcínami proti "rizika převažují nad výhodami" a jsou s nimi spojeny "množící se komplikace", očkované děti mohou "vážně onemocnět nebo i zemřít". Předseda České vakcinologické společnosti prof. MUDr. Roman Prymula, CSc., PhD. z Fakulty vojenského zdravotnictví UO - VLA JEP se v tomto případě přidává: "Doufám, že se očkování plošně úplně zruší."
(Source: Radiožurnál, 28. 6. 2010; http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-vlady/konec-ockovani-proti-tbc-vyhlaska-miri-na-vladu/; http://www.infowars.com/australia-bans-flu-vaccines-in-children-after-vomiting-fevers-seizures/; http://www.infowars.com/india-halts-vaccine-program-after-children-deaths/;http://www.ferovanemocnice.cz/aktuality/odbornici-vyzyvaji-ke-zruseni-povinneho-ockovani-proti-tbc-507.html; http://ferovanemocnice.cz/data/Text_pro_media_TBC.pdf; http://www.denik.cz/regiony/ockovani-novorozencu-proti-tbc-muze-byt-i-nebezpec.html; http://www.zdn.cz/denni-zpravy/z-domova/ockovani-kojencu-proti-tbc-skonci-452880.)
"Skutečně některé západoevropské státy včetně USA a Kanady zvolily možnost ukončení plošného očkování novorozenců. Důvodem byl relativně nízký výskyt TBC a diskutovaná jeho bezpečnost či snášenlivost." (Source: http://www.vakciny.net/PORADNA/Temata/P_TBC.htm.)


Přesto se již zase objevily teze, které propagují plošné očkování populace například z hlediska tzv. většího "zklidnění občanů" (dokonce opět hrozí chřipkou). Lidé by již nyní neměli po nových typech vakcín pociťovat deprese, osamění, stres, zklamání z lásky, nadměrné pocity štěstí, zlost třeba na politiky nebo na šéfa v práci a celkově by se mohli pomocí očkování dostat do dlouhodobě výborné psychické i fyzické kondice (vlastně se "nadrogovat"). V práci by se cítili šťastnější, své povinnosti by vykonávali po celý rok (až do další vakcinace) "s radostí" a byli by daleko více výkonnější za menší odměnu. Tzv. zklidňující očkovací látky jsou vyvíjeny mj. v Británii a v USA. Jiní vědci ovšem na internetu zveřejnili dokumentární video, které jasně ukazuje, jak nebezpečné látky ve vakcínách - především rtuť (http://en.wikipedia.org/wiki/Mercury_(element)) - doslova zabíjejí mozkové buňky. Ovšem zřejmě se stále ještě najde dost lidí, kteří se očkovat nechají.
(Source: http://www.infowars.com/brain-eating-vaccines-the-reality-behind-the-"conspiracy-theory"/; http://www.youtube.com/watch?v=SKuznYVn40s.)
(Source: http://www.infowars.com/establishment-media-pushes-brain-eating-vaccines/.)     
(Source: http://www.infowars.com/india-halts-vaccine-programme-after-the-deaths-of-four-children/.)
(Source: http://www.infowars.com/finland-suspends-swine-flu-shots-after-vaccine-linked-with-neurological-disorder/.)
(Source: http://www.infowars.com/seventy-million-expired-flu-vaccines-about-to-be-incinerated-as-waste/.)
(Source: http://www.infowars.com/u-s-government-panel-now-pushing-"vaccinations-for-all"-no-exceptions….)
(Source: http://pagingdrgupta.blogs.cnn.com/2010/06/25/kids-may-need-2-h1n1-doses-again-this-year/?hpt=T2.)


Vědci stále více a více žasnou nad úžasnými léčivými účinky slunečních paprsků a vitamínu D v návaznosti na genetickou výbavu člověka a s tím související prevenci závažných onemocnění. Proto se také jeví jako naprosto sebevražedné snahy některých jiných odborníků o blokování slunce v rámci tzv. boje s globálním oteplováním.
"Insufficient exposure to sunshine, resulting in low levels of vitamin D, could play a part in a wide-range of diseases, from multiple sclerosis to rheumatoid arthritis, type 1 diabetes, some cancers and even dementia, scientists say today. A study funded by the Medical Research Council, the Wellcome Trust and others, has succeeded in mapping the points at which vitamin D interacts with DNA. Scientists from Oxford University found that the vitamin exerts a direct influence over 229 genes that are known to be involved with certain diseases. Many of the diseases that are implicated are more common in the northern hemisphere than in sunnier, southern climes. Scotland, for instance, has one of the highest rates of multiple sclerosis in the world. The disease is virtually unknown in Africa. The study, published in the journal Genome Research, lends substantial support to the hypothesis that the migration of humankind, hundreds of thousands of years ago, to the colder and darker parts of the world had an effect both on skin colour and on susceptibility to certain sorts of disease." (Source: http://www.infowars.com/ms-and-arthritis-may-be-linked-to-lack-of-sun-say-scientists/.)

Vědci opět přicházejí s nápadem na blokování slunečních paprsků pomocí umělých mraků. Oficiálně má jít o tzv. boj s oteplováním země (Source: http://www.novinky.cz/veda-skoly/204789-co-zastavi-oteplovani-umele-bile-mraky.html.)
"These vapour trails create clouds which, experts claim, can block out sunlight for millions. This is the reason that our skies appeared unusually blue when the Icelandic volcano Eyjafjallajokull was erupting, and all flights over Britain were banned." "The phenomenon occurs when aircraft fly above 25,000ft, where the air temperature is around minus 30C. This causes water vapour emitted by the engines to crystallise and form the familiar white streaks across the sky, known as contrails. These can be short-lived. But if there is already a significant amount of moisture in the atmosphere they can linger for hours, as the excess water vapour from the engines tips the surrounding air past its saturation point.This acts as a catalyst to speed up the natural process of cloud formation. Cirrus clouds - the wisp-like formations seen at high altitude - begin to form around the contrails. Scientists say these grow into thin layers of cloud and can cover up to an astonishing 20,000 square miles of sky - or about a fifth of the UK.The level of moisture in the air at high altitudes is unrelated to weather conditions at ground level, which is why it is possible to see contrails on a clear day. Reading University's Professor Keith Shine, an expert in clouds, said that those formed by aircraft fumes could linger 'for hours', depriving those areas under busy flight paths, such as London and the Home Counties, of summer sunshine." (Source: http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1289893/Attack-vapours--jet-trails-block-sunshine.html; http://www.infowars.com/scientists-admit-chemtrails-are-creating-artificial-clouds-2/.)


Pokračující snahy agendy NWO o likvidaci občanských svobod mj. díky zničení dosavadní neregulované podoby internetu, prostřednictvím vyššího zdanění všech elektronických úkonů a pokračujícím tlakům na státem zvýšené požadavky na shromažďování osobních dat, konání preventivních prohlídek bez reálného důvodu atd.:

Uzavřením globální dohody o kontrole tzv. autorských práv ACTA skončí svobodný internet. Obsah nejsvobodnějšího média bude regulován, občané perzekuování a zavíráni do vězení za nejrůznější "prohřešky" způsobené tzv. jedním klikem myši na pro některé elitáře nevhodný obsah webu. V první fázi půjde o skrytou regulaci prostřednictvím providerů a v té další již o konkrétní trestní postihy. S největší pravděpodobností to bude mj. znamenat konec svobodných bloggerů.
(http://www.diit.cz/clanek/acta-oficialne-zverejnena-boj-o-internetovou-svobodu-pokracuje/36083/
http://www.diit.cz/clanek/odhaleni-tajne-dohody-acta-jeste-vetsi-zlo-nez-jsme-doufali/35943/
http://cs.wikipedia.org/wiki/Anti-Counterfeiting_Trade_Agreement
http://www.abclinuxu.cz/clanky/analyza-unikleho-navrhu-tajne-dohody-acta
http://balkin.blogspot.com/2010/03/anti-counterfeiting-trade-agreement.html
http://www.infowars.com/the-end-of-the-internet-as-we-know-it-in-britain/)


Na internetu se již budou zobrazovat převážně jen tzv. ´globálně vhodné´ a schválené texty. Společnost nastavuje nové protokoly pro zobrazování tzv. ´vhodných zpráv´. President Obama tento plán společnosti Google podpořil a navíc sdělil, že v současnosti se již svobodné "informace stávají rušivým elementem", dokonce "sabotáží", vytvářejí na lidi zbytečný "tlak", vnášejí do "naši země" a "demokracie" zbytečný neklid. Proč lidé potřebují "tolik nejrůznějších" svobodných "hlasů vyžadujících jejich pozornost na blozích (Obama použil slovo blog na prvním místě před ostatními médii, pozn. autora), na kabelových televizích (narážka ne Fox News, pozn. autora), v rádiu (poukázání mj. na Alexe Jonese, pozn. autora)". Přeci pro běžného občana "je tak těžké" tím vším projít a zjistit "kdo říká pravdu a kdo ne". Podle pana Obamy by tedy bylo prostě nejlepší zcenzurovat internet tak, aby jej řídila vláda nebo s NWO agendou spřízněné soukromé společnosti. (Zdroj: Glenn Beck Show, 10. 5. 2010.)
(Source: http://www.infowars.com/google-ceo-and-obama-activist-wants-machines-to-pick-news/.)

Naštěstí někteří američtí soudci již vystoupili proti takovým zásahům do svobody slova: "A US federal court today ruled that the FCC had overstepped its bounds in requiring Internet providers to avoid discriminating against particular kinds of traffic. A judge said that current rules didn't give enough authority to change Comcast's traffic management or otherwise dictate equal treatment, potentially letting Comcast revert back to its prior scheme without repercussions." (Source: http://www.infowars.com/court-rules-against-fcc-net-neutrality-arguments/.)
"The Federal Communications Commission does not have the legal authority to slap Net neutrality regulations on Internet providers, a federal appeals court ruled Tuesday." (Source: http://www.infowars.com/court-fcc-has-no-power-to-regulate-net-neutrality/.)


V Česku vstoupil v platnost od 1. června 2010 (na vyžádání Evropské unie) nový audiovizuální zákon č. 132/2010 Sb., o audiovizuálních mediálních službách, který výraznou měrou cenzuruje především videa svobodně šířená prostřednictvím internetu a dopadá předně (dle dosavadního právního výkladu, což se také může v budoucnu změnit) na podnikatele. (http://www.zive.cz/clanky/internetova-videa-v-cr-budou-od-cervna-regulovana/sc-3-a-152477/default.aspx)

Každý uživatel Twitteru se nyní stává důležitým pilířem v monitorovacím programu vlády USA. Knihovna Kongresu archivuje každý jednotlivý Tweet již od roku 2006.
"Get ready for fame, tweeters of the world: the Library of Congress is archiving for posterity every public tweet made since the service went live back in 2006. Every. Single. Tweet. The LOC announced the news, appropriately enough, on Twitter. Twitter isn't just about being pretentious and notifying the world about the contents of your lunch (though it's about those things too). Matt Raymond, one the Library's official bloggers, notes that "important tweets in the past few years include the first-ever tweet from Twitter co-founder Jack Dorsey, President Obama's tweet about winning the 2008 election, and a set of two tweets from a photojournalist who was arrested in Egypt and then freed because of a series of events set into motion by his use of Twitter." But even those billions of other tweets and retweets, the ones about how you just got back from the worlds' most epic jog or how you're sick at home with the crocodile flu or how your crappy Internet connection just went down again and you can't take it any more - those matter too." (Source:http://arstechnica.com/tech-policy/news/2010/04/library-of-congress-were-archiving-every-tweet-ever-made.ars.)

Část poslanců Evropského parlamentu chce podpořit plán na zálohování a zpřístupnění po dobu nejméně dvou let každého vyhledávání na Google.com. Státní aparát tak bude moci zpětně legálně dohledávat podrobnosti o činnosti každého občana na internetu, využívajícího služeb Google.
"Every Google search to be logged and saved for two years under new Euro MP plan. /.../ 'Once the proposal is in place, then governments and authorities will be able to use the information for any purpose they choose. 'It would also be unlawful from a privacy perspective. We have well established laws in Europe that protect private communications. The idea that governments can destroy that protection is unthinkable.'" (Source: http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1284581/Every-Google-search-logged-saved-2-years-Euro-MP-plan.html.)

Díky činnosti americké organizace EPIC pronikly na veřejnost údaje o záměrném shromažďování fotek již přes dvou tisíc převážně nevinných cestujících z tzv. letištních bio-skenerů. Tento trend ´povinného odhalování tělesných proporcí a genitálií´ se má nadále zrychlovat, načež bio-skenery budou zaváděny ve většině jakýchkoliv státních nebo veřejných úřadů, institucí, na místech velkých koncentrací lidí apod.
"EPIC v. Homeland Security: Government has Over 2,000 Photos from Airport Body Scanners. As a result of a Freedom of Information Act lawsuit, EPIC has obtained hundreds of pages of documents from the Department of Homeland Security about the plan to deploy full body scanners in US airports. A letter to EPIC reveals that the government agency possesses about 2,000 body scanner photos from devices that the DHS said earlier "could not store or record images." EPIC has also obtained the most recent device procurement specifications, and several hundred new pages of traveler complaints. For more information, see EPIC: Whole Body Imaging and EPIC: EPIC v. Department of Homeland Security." (Source: http://epic.org/2010/04/epic-v-homeland-security-gover.html; dále viz http://www.infowars.com/tsa-incident-proves-authorities-are-engaged-in-monumental-body-scanner-cover-up/.)

Pokračují také pokusy o zavádění mobilních skenerů v rámci celého světa. Tato zařízení umožňují neustálý monitoring desítek tisíc občanů obzvláště v místech velkého počtu lidí. S přibývajícími stížnostmi svobodných občanů dochází naštěstí k dočasnému zpomalování nástupu této NWO Agendy.
(Source: http://www.infowars.com/hundreds-of-americans-file-complaints-over-naked-body-scanners/.)

Americký úřad TSA se dokonce pokusil zavést povinné skenování všech cestujících na letištích: "In a new attempt to curb terrorism on airplanes and in airports, the Transportation Security Administration (TSA) announced this week that they plan on making full body scanners mandatory. The full body scanners, which produce an image and show any object carried by an individual, are already in use at several airports across the country." (Source: http://www.ecanadanow.com/curiosity/2010/03/17/tsa-to-make-full-body-scans-mandatory-at-us-airports/.)

Proti skenerům se také jasně postavil papež Benedikt XVI. Podle něj: Důstojnost lidského života musí zůstat zachována i na úkor bezpečnosti, jinak se stáváme opět barbary a jde o státní terorismus: "The head of the Roman Catholic Church spoke out against the use of body scanners at airports, saying human dignity must be preserved even as countries attempt to protect their citizens against acts of terrorism." "But he said that even when facing the threat of terrorism, airport security officials should not forget to respect "the primacy of the human person." "[With] every action, it is above all essential to protect and value the human person in their integrity," he told the representatives from the aviation industry." (Source: http://www.cbc.ca/world/story/2010/02/22/pope-body-scan.html.)

Čína obnovila povinné sterilizace svých občanů. Za neuposlechnutí hrozí pokuty a zatčení. (http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/198459-v-cine-se-musi-nechat-sterilizovat-10-000-lidi-jinak-zatknou-jejich-rodice.html)

Austrálie přemýšlí o zřízení nového ministerstva pro státní kontrolu lidské populace: "SYDNEY (Reuters) - Australia is to create a new government post of minister for population tasked of developing an official population strategy, Prime Minister Kevin Rudd said on Saturday. Tony Burke, currently minister for agriculture, forestry and fisheries, will add the new job to his current portfolio, Rudd said. The new strategy is expected to take 12 months to develop. Recent estimates have suggested Australia's population could grow by more than 50 percent to around 35 million in the coming decades, from its current level of around 22 million, fuelled largely by immigration. This has prompted concerns about whether such an increase is sustainable in the world's driest continent. Rudd said the objective was to look at the challenges and opportunities population growth would bring, examine its likely trajectory, minimise the risks and consider what infrastructure would be needed. "The strategy will also seek to address the challenges associated with population growth, including the impact on the environment, water, and urban congestion," Rudd said. An election is due later this year, but Rudd said he hoped development of a population strategy would continue whether the Labour government or conservative opposition won it." (Source: http://in.reuters.com/article/worldNews/idINIndia-47418720100403.)

sestavil: RAdo Skydancer - http://skydancer.sweb.cz/


New World Order v praxi (I.) Facebook, precrime a blokování blogerů

22. prosince 2010 v 4:39 | RAdo Skydancer |  NWO, Illuminati, Bilderberg

Ilustrace

O Novém světovém řádu jsme už psali. Jak ho ale poznáme v praxi? A co vlastně Nový světový řád znamená? Jak se jeho agenda dotýká jednoho každého z nás? Kolega vystupující pod jménem "RAdo Skydancer" už agendu NWO monitoruje několik let. Freeglobe vám přináší nový seriál z jeho dílny - dnes na téma špiclování, státního slídění a narušení našeho soukromí.
***

Facebook se pokouší o další zpřesňování databází svých uživatelů: pomocí nových algoritmů a činnosti samotných členů sociální komunity nyní požaduje dobrovolné zadávání identifikačních informací o lidech, kteří jsou zobrazeni na fotografiích, které si sami dobrovolně nahráli na své profily. V praxi se tak ověřují nové technologické postupy při identifikaci jednotlivých uživatelů Facebooku nebo také samozřejmě jiných osob. Metody rozpoznávání občanů na fotografiích jsou posléze plánovány k využití v rámci marketingových aktivit nebo pro účely bezpečnostních služeb. Facebook navíc také již rozšířil systém detekce polohy každého svého uživatele. Děje se tak zatím ve vybraných zemích a především skrze osoby, které se přihlašují na Facebook pomocí mobilních zařízení. Již nyní jsou jim automaticky nabízeny reklamní služby přímo z lokality, kde se právě nalézají a nebo jim Facebook ukazuje polohu jejich přátel. (http://www.businessweek.com/news/2010-08-19/facebook-unveils-service-that-lets-users-share-their-locations.html; http://www.ct24.cz/media/99085-facebook-spousti-places-vsichni-budou-vedet-kde-prave-jste/)

Z Facebooku však také unikla osobní data více než 100 miliónů uživatelů. (http://www.novinky.cz/internet-a-pc/207240-facebooku-unikla-data-vice-nez-100-milionu-uzivatelu-jsou-volne-ke-stazeni.html)

Na veřejnost se dostala znepokojující zpráva o populárních IPhonech. Mohou být totiž zneužity - podobně jako každý mobilní telefon - ke kompletnímu monitoringu osoby, která je používá. Americká policie již běžně aplikuje při své práci metodu, která umožňuje např. zjistit na základě automatických snímků displeje IPhonu a zálohování každého napsaného písmenka v paměti přístroje: zda daná osoba mluví pravdu o některých skutečnostech důležitých pro vyšetřování. Pokud totiž majitel IPhonu ukončuje na svém zařízení nějakou aplikaci, IPhone automaticky uloží snímek celého displeje i všech posledních činností uživatele do své paměti včetně GPS souřadnic.

Na pořadu dne je opět PRECRIME. Pomocí nejmodernějších technologií jsou již schopny americké bezpečnostní služby určit předpokládané chování daného člověka podle jeho dřívější činnosti a mj. faktory také díky monitoringu jeho chování na internetu. K tomu je nutné vytvořit rozsáhlé státní nebo soukromé databáze informací (Facebook, Google, Twitter aj.) a ty pak spolu propojit nejlépe díky dobrovolnému sdílení dat a kontaktů ze strany samotných uživatelů internetu. V praxi to ovšem znamená, že by mohl být v budoucnu postihován každý člověk již za něco, co ve skutečnosti nespáchal, nýbrž co pouze vyhodnotil daný počítač jakožto potenciálně nebezpečné chování. Metody PRECRIME jsou např. již využívány ve městě Washington, Baltimore nebo v Philadelphii. V minulosti se snažila prosadit postihování lidí ze zákona v rámci PRECRIME britská vláda. Před soudem se tak měli ocitnout nevinní lidé, kteří ještě nic nespáchali.
Policie z kanadského Toronta již dnes běžně automaticky vyhodnocuje digitální fotografie a videozáznamy z bezpečnostních kamer a identifikuje takto podezřelé osoby za pomoci výkonných počítačů, sdílených databází státní správy aj. vysoce inteligentních nástrojů (Source: http://www.torontosun.com/news/torontoandgta/2010/07/07/14636876.html.)

Na podobném systému pracuje také Evropská unie včetně špičkových českých pracovišť. Jde mj. o tzv. výzkumný projekt INDECT (Intelligent Information System Supporting Observation, Searching and Detection for Security of Citizens in Urban Environment - "Inteligentní informační systém s podporou sledování, vyhledávání a rozpoznávání pro bezpečnost občanů v městském prostředí"). Čeští prestižní vědci se tedy bohužel podílejí na činnosti agendy NWO.

Americké úřady podléhající Obamově administrativě zastavily svévolně v červenci 2010 provoz serverů Blogetery.com, čímž zablokovaly 73.000 svobodných blogů. To vše pro údajné porušování autorských práv.

Izrael vyvinul speciální software, který vyhledává bloggery pod vlivem deprese z důvodů údajné nebezpečnosti těchto osob pro národní a obecnou bezpečnost. (Source: http://www.haaretz.com/print-edition/news/israeli-team-develops-software-to-spot-depressed-bloggers-1.297340.)

Evropská unie bude poskytovat Obamově administrativě údaje o bankovních transakcích svých občanů - údajně pouze na základě podezření z napojení na teroristické oddíly. (Source: http://www.ct24.cz/svet/95249-unie-bude-kvuli-terorismu-poskytovat-usa-bankovni-data/; http://www.ct24.cz/svet/95061-klicovy-vybor-ep-schvalil-dohodu-s-usa-o-vymene-bankovnich-dat/.)

Ve Skotsku bude moci policie vytvářet DNA- a jiné biometrické databáze malých dětí již od osmi let věku, ovšem zatím pod podmínkou, že se dopustily násilí. V budoucnu lze očekávat další rozšíření policejních pravomocí získávat biometrické údaje také o naprosto nevinných lidech. (Source: http://www.infowars.com/scotland-allows-collection-of-children's-dna/.)

Země Evropské unie (Anglie, Nizozemsko) spustily nový systém monitorování svých občanů, který detekuje z řeči a zvukových výrazů potenciálně nebezpečné chování. Občan je tak již v ulicích nejen monitorován kamerami a snímán nejrůznějšími detektory, ale nyní již je také nahrávána a vyhodnocována jeho konverzace.

Evropský soud pro lidská práva se sídlem ve Štrasburku zamítl s definitivní platností pokusy britské vlády o zneužívání protiteroristických zákonů vůči nevinným lidem. Britská policie tak již nesmi bezdůvodně zastavovat a prohledávat žádného člověka. (Source: http://www.infowars.com/european-court-of-human-rights-rules-police-terror-stops-illegal/.)

Australská vláda chce přikázat všem uživatelům internetu na svém území, aby používali pouze státem schválený antivirus a firewall. Pokud se tomu budou uživatelé internetu bránit, budou odpojeni od sítě. (Source: http://www.infowars.com/australian-government-to-force-internet-users-to-install-state-approved-software/.)

sestavil: RAdo Skydancer - http://skydancer.sweb.cz/


Goreův efekt: Rekordní zima na konferenci o oteplování

17. prosince 2010 v 11:42 Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails

(WUWT) Klimatikou konferenci v Kodani na téma globální oteplování rozehnala vánice. Jistě vzpomínáte. Tomu se dnes říká "Goreův efekt". Kdykoli se jedná o globálním oteplování, přijde mráz. Kvůli tomu letos přeložili jednání do teplých krajů, do mexického Cancúnu.
Ale Goreovu efektu jen tak neuniknete.

Přímo v Cancúnu v průběhu konference o globálním oteplování naměřili rekordně nízké teploty a to dokonce ŠEST DNŮ PO SOBĚ.

Že by se Planeta pokoušela otepovačům něco naznačit?

Například 5. prosince zde v roce 2010 měli nejnižší teploty od počátku záznamů. Jen 51°F. To je něco kolem 10°C.

GORE EFFECT je pojem, který se už dostal i do slovníků.  Je to fyzikální jev - kdykoli se Al Gore objeví někde na konferenci o globálním oteplování, ochladí se a dochází k extrémně chladným teplotám. http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Gore%20Effect
Geoinženýring: OSN zakázala řízení počasí?

17. prosince 2010 v 11:29 | Vítězslav Kremlík |  Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
Ilustrace

(ETC Group) v Nagoya v Japonsku proběhlo 10. zasedání signatářů Konvence OSN o biodiverzitě (UN Convention on Biological Diversity, CBD). Výsledkem bylo uvalení moratoria na jakékoli experimenty a projekty s geoinženýringem. Geoinženýring to je moderní název pro komunistické "poručíme větru dešti". Jsou to snahy plánovitě řídit počasí. 
Patří sem například snahy vyvolávat uměle srážkovou oblačnost tím, že atmosféru "zasviníme" stříbrem či sírou. Výsledné kyselé deště sice nikoho nerozleptají, jako způsob ochrany přírody je to divné.

Patří sem i různé plány, jak umělými mraky snížit přísun slunečního záření a tak snížit globální teploty.
O žádnou tečku za geoninženýringem ale nejde, právě naopak. To jen někteří neumí číst mezi řádky.

OSN touto konvencí zakazuje jednotlivým státům, aby v této oblasti něco podnikaly. Napříště se geoinženýring má provádět a rozhodovat v OSN. Jde tedy jen o snahu OSN získat si monopol v této oblasti.

Spojme si to s nedávnými výroky ropného magnáta Rajendry Pachauriho, že v nové (páté) zprávě IPCC se chtějí nově soustředit na geoinženýring. 

Zástupce ETC Group, z jejichž tiskového prohlášení čerpám, řekl: "Britská akademie věd a její partneři by měli zrušit svou Solar Radiation Management Governance Initiative a měli by se podřídit tomu, že světové vlády se kolektivně rozhodly, že budoucí plány s geoinženýringem se budou rozhodovat v OSN, kde mají slovo všechny státy světa a kde se občanská společnost může vyjádřit a dohlížet na vše."

ETC vydala zajímavou publikaci "GEOPIRACY: A Case Against Geoingenering" (PDF; 1,6 MB; 56 stran), kde ukazuje přehled metod geoinženýringu a některé negativní dopady nezvládnutého hraní si na boha.Co nám říká velká pandemie prasečí chřipky

17. prosince 2010 v 11:23 | Russell L. Blaylock |  Pandémia chrípky, očkovanie
Ilustrace

"Zkušenost a historie nám ukazují, že lidé a vlády se nikdy z dějin nepoučí..." G.W.F. Hegel

Sleduji vývoj názorů na nebezpečí "pandemické" H1N1 chřipky od prvních případů  této infekční nemoci v Mexiku v březnu 2009. V průběhu této studie jsem použil jako zdroje mých informací prestižní odborné časopisy, údaje z Centra pro kontrolu nemocí (Center for Disease Control - CDC) a uznávané učebnice virologie. To proto, že s použitím takových zdrojů je možné integrovat a korelovat dřívější zkušenosti s epidemiemi a pandemiemi. Jak uvidíte, značná část mého materiálu pochází z oficiálních zdrojů v USA, jako jsou CDC, Národní ústav zdraví (the National Institute of Health - NIH), Národní ústav pro alergii a infekční nemoci (the National Institute of Allergy and Infectious Diseases - NIAID) a renomovaný lékařský časopis New England Journal of Medicine (NEJM).

Na samém začátku, dokonce ještě před tím, než Světová zdravotnická organizace (WHO) vyhlásila 6. stupeň pandemie, spustila skupina vědců poplach, že se může objevit strašná a smrtící pandemie, kterou očekávají již po celou polovinu století.  Je přirozené, že výrobci vakcín dělali všechno pro to, aby mohli živit tento strach a tiše připravovali jednání s WHO, aby byli mezi těmi, kteří budou vybráni pro výrobu a dodávky "pandemických" vakcín pro svět. Je zjevné, že posvěcení WHO by mohlo zajistit zisky ve výši desítek miliard.

Jakmile se infekce prasečí chřipky začala šířit v USA a pak i v dalších částech světa, začaly se ukazovat její zvláštní rysy. Ti, kteří se narodili před rokem 1950, zjevně vykazovali vyšší stupeň odolnosti k nákaze, zatímco pro osoby ve věku 25-40 let se tato infekce jevila poněkud více patogenní.  Oficiální zdroje brzy prohlásily, že nemoc je v porovnání se sezónní chřipkou obzvláště riziková pro těhotné ženy. Jak uvidíme později, toto byla grandiózní lež.

Jakmile byla vyhlášena pandemie, virologové testovali potenci viru pomocí  konvenčních metod, což znamenalo nakažení pokusných zvířat - fretek. Zjistili, že se jedná o virus typu H1N1, který není o nic víc patogenní než běžná sezónní chřipka i přesto, že dokáže proniknout poněkud hlouběji do plic. V žádném případě nedosáhl patogenity viru H1N1 z let 1917-1918.  Nenapadal jiné tkáně a co je mimořádně důležité, neinfikoval mozek.

Následně bylo třeba  otestovat schopnost viru šířit se v populaci. Výsledky těchto testů byly poněkud kontroverzní, nicméně nejlepší získané důkazy svědčily o tom, že virus se nešíří mezi lidmi příliš dobře. Studie CDC zjistila, že v rodině nakaženého pacienta bylo infikováno pouze 10% jiných členů rodiny, což je velmi nízká nakažlivost. To bylo později potvrzeno i ve studii hodnotící zkušenosti ze státu New York, kde se nakazilo pouhých 6,5% populace, což bylo velmi vzdálené od předpovídané 50% nakažlivosti, před jakou varoval prezidentský výbor poradců pro vědu a technologie (President's Council of Advisors on Science and Technology - PCAST). Je velmi poučné připomenout si, že v průběhu epidemie z let 1917-18 byla infikovanost prasečí chřipkou v USA 30%.

Předpovídalo se  také, že 1,8 milionů lidí bude potřebovat hospitalizaci a 300 000 osob by mohlo skončit na jednotkách intenzivní péče (JIP); že nemocnice budou přetíženy a že JIP nebudou mít dostatek lůžek pro všechny nemocné a umírající. Počet lidí, kteří by mohli zemřít, se v USA odhadoval na 90 000. Denně jsme dostávali zprávy o tom, že na chřipku umírají mladí zdraví lidé, nejenom ti, kteří mají nemocné srdce, cukrovku, rakovinu a jiné nemoci s oslabením imunitního systému.

Podobné předpovědi se rozšířily i na Austrálii a Nový Zéland. I tyto státy začaly hlásit nárůst nových případů H1N1 a očekávání zvýšené potřeby hospitalizací v průběhu nadcházející zimy. V poslední době se objevily dva hlavní články v NEJM, které analyzují zkušenosti z hospitalizace pacientů s prasečí chřipkou jak v USA, tak v Austrálii a Novém Zélandu. Tyto velmi zajímavé studie bych rád analyzoval, protože se ukazují dramatické rozdíly mezi tím, co odhaluje věda a mezi tím, co se šíří ve sdělovacích prostředcích. Jak uvidíte, virus H1N1 je velmi mírný pro 99,9% populace.

Zkušenosti z Austrálie a Nového Zélandu

Země na jižní polokouli již prošly zimním obdobím, ve kterém se  očekával vrchol chřipkové infekce. Epidemiologové i virologové jsou překvapeni jak je tato chřipková pandemie na jižní polokouli mírná s relativně malým počtem úmrtí a hospitalizací ve většině oblastí. Studie publikovaná v NEJM 8. října 2009 označená jako studie AZIC zjistila, že z populace 25 milionů obyvatel bylo na JIP umístěno 722 pacientů s potvrzenou nákazou virem H1N1. Protože CDC a další zdroje uvádějí, že hlavním smrtelným nebezpečím hrozící chřipky je virová pneumonie, zmíněná studie analyzovala počet osob hospitalizovaných s virovou pneumonií za posledních pět let a zjistila, že v roce 2009 to bylo pouhých 37 pacientů, zatímco v roce 2007 jich bylo 69 stejně jako v roce 2008. Potřeba hospitalizace na JIP se vyskytla u jednoho ze 35 714 pacientů, tedy neuvěřitelně nízké riziko 0, 0028%! Byli to převážně lidé ve věku 25 - 49 let, kteří měli astma  nebo jinou plicní chorobu. Nejvyšší procento nutných hospitalizací na JIP bylo u skupiny děti od narození do jednoho roku, kde byla zaznamenána i nejvyšší úmrtnost.

Je zajímavé, že právě kojenci v tomto věku velmi špatně odpovídají na očkování jak proti sezónní chřipce tak na vakcínu proti viru H1N1. Jedna z největších studií zjistila, že děti mladší než čtyři roky nezískávají po očkování proti sezónní chřipce vůbec žádnou imunitu.  Stejně tak studie NIAID dokončená v současné době uvádí, že 75% dětí mladších než 35 měsíců nezískává po vakcíně proti H1N1 žádnou ochranu a u skupiny dětí ve věku 3-9 let se nevytvářejí protilátky po tomto očkování u 65% dětí.

Očkování proti sezónní chřipce doporučuje CDC a NIH jako ochranu k zajištění lehčího průběhu při nákaze H1N1 (obdobně jako u nás hlavní hygienik - pozn. překladatelky). Je proto důležité vědět, že podle kanadské studie zahrnující 12 milionů osob zvyšuje očkování proti sezónní chřipce riziko onemocnění prasečí chřipkou na dvojnásobek a způsobuje v případě nákazy mnohem vážnější průběh.

V současné době většina zdravotnických autorit souhlasí s tím, že varianta viru H1N1 je zcela mírná, že u většiny osob (99,99%) má onemocnění krátký a mírný průběh. Jako lékař vím, že každá smrt znamená tragedii. Americká studie zjistila, že nejvyšší pravděpodobnost úmrtí se vyskytuje u lidí nad 65 let, kteří měli vážné zdravotní problémy již před nákazou.
Jedním z opravdových překvapení této i americké studie bylo zjištění, že mezi nejvážnější rizikové faktory vedoucí k nutnosti hospitalizace na JIP patří obezita. Obézní lidé byli hospitalizováni šestkrát častěji než lidé s normální váhou. Obezita má prokazatelnou rizikovou roli i u dětí i těhotných žen, jak si dále ukážeme. To nebylo ve sdělovacích prostředcích nikdy uvedeno. Obezita je spojena s vyšším výskytem metabolického syndromu a s rezistencí vůči insulinu, což zvyšuje riziko vážného průběhu infekční nemoci a to i při nákaze virem s mírnou patogenitou.

Americké zkušenosti
Ve stejném čísle NEJM z 8. října 2009 je publikovaná studie z USA, ve které jsou zhodnocené údaje z 24 amerických států, ve kterých došlo k rozšíření infekce variantou H1N1 viru. Musíme si uvědomit, že na rozdíl od většiny chřipkových epidemií v USA tato epidemie začala brzy a na konci září se přiblížila k vrcholu s tím, že na konci října by se měl počet nemocných snižovat. Studie zahrnuje 13 217 případů infekce s 1082 hospitalizovanými pacienty. Z hospitalizovaných pacientů mělo 83% jiné vážné zdravotní problémy, takže z 24 států to bylo 292 lidí, kteří onemocněli pouze nákazou virem H1N1 natolik vážně, aby museli být hospitalizováni. Pouze 67 osob z desítek milionů lidí ve 24 státech skončilo na JIP. Z těchto 67 pacientů 19 zemřelo, přičemž 67% z nich mělo jiné vážné onemocnění. Z 24 států USA zemřelo tedy pouze 6 pacientů, kteří byli před nákazou virem H1N1 považování za zdravé. Je toto důvodem a ospravedlněním pro zahájení masivní očkovací kampaně? Pacienti, kteří zemřeli, byli buď staršího věku nebo jim byla podávána antivirotika později než za 48 hodin od začátku nemoci. Nebyla nalezena žádná korelace v souvislosti s očkováním proti sezónní chřipce. Ti, kterým byla podána antivirotika (tamiflu nebo relenza) v průběhu prvních 48 hodin tak nezemřeli.

CDC uvádí, že každý rok zemře na chřipku 36 000 osob. Podle údajů CDC a WHO  bylo letos zaznamenáno a prokázáno asi 900 úmrtí, což znamená, že se jedná o nejmenší počet úmrtí v důsledku chřipky za poslední sledované roky. To ukazuje, že na základě údajů z USA, Kanady, Evropy a z jižní polokoule neexistuje žádné oprávnění k šíření strachu a paniky ani k masivnímu očkování nedostatečně vyzkoušenými vakcínami.

Americká televizní síť CBS Broadcasting provedla přešetření hlášených případů ve všech 50 státech.  Zjistili například, že v Georgii bylo 97% hlášených případů onemocnění "prasečí chřipkou" negativních na H1N1, na Aljašce bylo pouze 1% hlášených případů pozitivních, 93% bylo negativních na jakoukoliv chřipku; v Kalifornii byla pouze 2% evidovaných případů H1N1 pozitivní, 12% představovaly jiné chřipkové viry a 86% pacientů případů byly negativní na jakoukoliv chřipku. Odborníci říkají, že pacienti byli nachlazení nebo měli onemocnění horních dýchacích cest, což není totéž co chřipka (http://therearenosunglasses.wordpress.com/2009/11/06/swine-flu-cases-overestimated-cbs-news/).

A co se týče dětí, které jsou hlavním terčem obav ze strany masově sdělovacích prostředků a vládních agentur? Zmíněná studie z NEJM zjistila, že 60% hospitalizovaných dětí mělo jiné zdravotní problémy a 30% bylo obézních. Předchozí studie CDC uvádí, že 2/3 dětí, které zemřely, měly neurologické problémy nebo plicní onemocnění jako např. astma. To ve svých důsledcích znamená, že z populace 301 milionů obyvatel zemřelo 34 zdravých dětí. Podle údajů CDC zabila sezónní chřipka v loňském roce 116 dětí. Je ironií, že v roce 2003, kdy bylo zavedeno očkování malých dětí proti sezónní chřipce, zvýšila se průměrná roční  úmrtnost na chřipku oproti letům 1999-2002 sedmkrát! To není nic překvapujícího protože víme, že rtuť ve vakcínách potlačuje imunitu.

Těhotné ženy a virus H1N1

Jsem skutečně zneklidňován tím, že CDC, lékaři a média zdůrazňují, že by touto experimentální vakcínou měly být očkovány všechny těhotné ženy. Média opakují, že tato vakcína je vyráběna naprosto stejně jako vakcína proti sezónní chřipce a je proto bezpečná, ačkoliv tomu tak ve skutečnosti není.

V Austrálii a na Novém Zélandu je dohromady 250 000 těhotných žen. Z nich bylo hospitalizováno na JIP pouze 66, což znamená incidenci 1 žena na 3 800 těhotných, čili riziko 0,03%. Těhotné ženy z těchto dvou zemí se mohou cítit bezpečné při vědomí, že mají 99,97%  naději, že neonemocní natolik, aby musely být hospitalizovány na JIP. A proč skončilo na JIP oněch 66 těhotných žen? Studie z Austrálie a Nového Zélandu skutečně zjistila, že v souladu s poznatky americké studie, byly tyto těhotné ženy buď obézní nebo měly vážný zdravotní problém, který byl spojený s obezitou.

K téměř stejným číslům došla i americká studie. Tam lékaři při svých úvahách připomínají, že nebyli schopni brát v úvahu, kolik těhotných žen užívá drogy nebo kolik jich žije v chudobě spojené s podvýživou vedoucí ke snížení imunity.

Nicméně, pro těhotné ženy může znamenat speciální nebezpečí samotná vakcína. Vždy totiž patřilo k základním principům medicíny, že by se neměla očkovat těhotná žena s výjimkou extrémních případů ohrožujících život dítěte. V současné době jsme svědky dvou příkladů závažného porušení této zásady. Když byla uvedena na trh vakcína Gardasil proti HPV (lidský papilomavirus), doporučil její výrobce Merck, aby byla podávána těhotným ženám. Krátce po jejím zavedení byla tato nebezpečná praxe zastavena,  protože se zvýšil počet potratů a počet novorozenců s vážnými malformacemi.
Dnes je již dobře známo, že pokud se stimuluje imunitní systém ženy v průběhu druhého a třetího trimestru těhotenství, výrazně se zvyšuje riziko vzniku autizmu v ranném dětství nebo schizofrenie v pozdějším věku. Zvyšuje se výrazně pravděpodobnost poruch ve vývoji nervové soustavy a s tím spojených poruch chování u dětí.

Zatímco studie u laboratorních zvířat přesvědčivě ukazují, že očkování poškozuje vývoj plodu, neexistují žádné podobné studie, které by prokazovaly bezpečnost vakcinace těhotných žen pro vývoj člověka. Hewitson se spolupracovníky zjistila, že vakcína proti hepatitidě B podávaná nyní v mnoha státech novorozencům, způsobuje při podání novorozeným opicím abnormální vývoj mozkového kmene. Touto vakcínou už byly očkovány desítky milionů kojenců, aniž by se v jejich tělíčkách vytvářely protilátky, navíc proti infekci, která je neohrožuje.

Co všechno o vakcíně proti prasečí chřipce ještě nevíme?

Zatímco americký kongres vyhlásil stav nouze umožňující lékařům zbavit se zodpovědnosti za následky komplikací po očkování touto novou vakcínou, pojišťovací společnosti v Austrálii odmítly pojistit lékaře, kteří budou očkovat z toho důvodu, že vakcína byla vytvořená příliš rychle a je tudíž stále experimentální.

Sdělovací prostředky a představitelé oficiálních zdravotnických institucí opakovaně šíří ujišťování, že vakcína je bezpečná zejména proto, že je obdobná jako vakcína proti sezónní chřipce. Avšak co všechno ještě nevíme ani o této vakcíně, která je vyráběná po desítky let? O čem všem se stále ještě dohadujeme? Cožpak může někdo trvat na tom, že rtuť obsažená ve vakcíně proti sezónní chřipce je neškodná pro dětský organizmus? Tisíce rodičů dětí postižených autizmem jsou přesvědčené, že to byl právě thimerosal, který vyvolal vznik tohoto vážného postižení jejich dítěte.  Kolik z nově zavedených vakcín přináší tragické a dosud nerozpoznané důsledky pro další a další generace? Zmíněná vakcína proti HiB je spojována s hrozbou onemocnění makrofágní myofascitidou  a vážnou demencí již u dětí. Miliony mladých dívek byly očkovány vakcínou Gardasil; mnohé z nich zemřely, po mnoha měsících jako těhotné matky přicházejí o svoje děti, novorozenci se rodí s deformacemi svých tělíček.

V médiích jsou lidé ujišťování o naprosté bezpečnosti a účinnosti vakcíny proti prasečí chřipce. Výsledky testování publikované v NEJM jsou velice instruktivní, protože ukazují, že testy bezpečnosti a sledování vedlejších účinků byly prováděné pouze 7 dní po očkování a to u skupin čítajících 15 osob! Gullian Barre syndrom, nebezpečná paralýza se může projevit za několik měsíců stejně jako křeče, poruchy chování a neurologické problémy u dětí.
Je otázkou, proč vlády a jejich představitelé tak ochotně živí tuto paniku a strach z nemoci, která má velmi mírný průběh? Proč mluvíme o nutnosti povinného očkování každého muže, ženy a dítěte? Je také zajímavé, že autoři bezpečnostních studií vakcíny proti prasečí chřipce jsou zaměstnanci výrobce vakcíny CSL Biotherapeutics. A já jsem přesvědčen, že brzy uslyšíme i ujištění, že skvalen jako adjuvans MF-59 nebo ASO3  je nezbytný pro záchranu života. Co všechno ještě o vakcínách nevíme? Program masového očkování těhotných žen vakcínou proti H1N1 viru představuje v historii lidstva největší experiment na těhotných ženách a může vyústit do monumentální katastrofy.

Russell L. Blaylock, Mississippi, USA
překlad na požádání autora Anna Strunecká

***
Profesor Russell Blaylock z USA (http://www.russellblaylockmd.com/)  mi poslal 29. října svůj nejnovější článek o prasečí chřipce s tím, že s ním mohu naložit jak uznám za vhodné. Blaylock je v současné době v USA značně populární svým přesvědčivým vystupováním proti očkování dětí a těhotných vůbec, nyní však proti masivní očkovací kampani proti H1N1 (viz např. http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/09/19/The-Truth-about-the-Flu-Shot.aspx, kde uvádí postup, jak se bránit v případě, že člověk musel být povinně očkován proti H1N1.)
Do větší šíře rozpracované údaje z následujícího článku jsou od 3. listopadu na:
http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/11/03/What-We-Have-Learned-About-the-Great-Swine-Flu-Pandemic.aspx


Pozorování UFO předpovězeno na leden 2011 nad Moskvou a Londýnem

16. prosince 2010 v 11:23 UFO fenomén

Stanleymu Fulhamovi, pensionovanému důstojníkovi NORAD byly předány další předpovědi týkající se objevení se mimozemských lodí - UFO nad hlavními světovými městy. V údajné komunikaci se skupinou mimozemšťanů, které nazývá "Transcendors" mu bylo nedávno řečeno, že se mimozemská plavidla nejprve objeví v lednu 2011 nad Moskvou a pak nad Londýnem. Fulhamovy nejnovější předpovědi jsou pozoruhodné, protože již úspěšně předpověděl UFO nad New Yorkem 13. října 2010. Krátce nato se UFO objevilo a následně nato bylo radarové středisko Federálního úřadu pro letectví (FAA) ve Westbury zodpovědné za evakuaci třech hlavních letišť v New Yorku, což zpozdilo o hodinu všechny lety na letištích La Guardia, Newark a JFK.

Čína, Hangzhou 7. 8. 2010

Podle hodnověrného zdroje se podobné přerušení provozu odehrálo na čínském letišti v regionu Hangzhou v červenci 2010 poté, co bylo pozorováno UFO, což také vedlo k hodinovému zpoždění a zrušení letů. Zda se UFO skutečně objeví nad Moskvou a Londýnem na začátku ledna 2011, bude zajímavé a to zvláště, pokud dojde k jakémukoli přerušení letů, což bude potvrzením toho, zda je Fulhamova předpověď správná. Fulhamova poslední předpověď mu byla předána brzy poté, co se 13. října objevilo UFO nad New Yorkem: Fulham řekl:
Při svém posledním "snímání" zprávy od "Transcendors", což bylo v říjnu 2010, mně "Transcendors" oznámili následující předpověď o tom, že se ukáží UFO z Plejád:

"A. Bude velké pozorování UFO nad Moskvou mezi koncem první poloviny ledna 2011 a druhého týdne 2011.

B. Toto "předvedení" bude pak následovat nad Londýnem přibližně o sedm dní později.

C. Intervence se bude zrychlovat sice ne tolik nad hlavními městy, ale bude roztroušena po našich kontinentech s prodlouženou délkou trvání pozorování. Úmyslem těchto intervencí je zvýšit lidské povědomí, aby přijalo mimozemský jev tak, aby - jak doufají - jsme byli připraveni akceptovat setkání tváří v tvář a komunikovat s nimi, možná na začátku příštího roku 2011."

New York 13. 10. 2010

Během pozorování UFO 13. října nad New York City, se média rychle přiklonila k názoru, že tato pozorování jsou vypuštěné balónky z párty nedaleké základní školy v Mt. Vernon kolem 13 hodiny. To uvedli nehledě na fakt, že UFO byla pozorována nejprve ráno 13. října a pozorování pokračovalo po celý den. Nejpozoruhodnější na tom bylo, že radarové středisko FAA bylo později vyklizeno kvůli úniku paliva, což vedlo k dočasnému uzavření newyorských letišť. Vysvětlení FAA bylo pravděpodobně krycím příběhem při pokusu zakrýt možné spojení mezi přerušením letů a výskytem UFO. Podobná událost na čínském letišti 7. července 2010 vedla ke stejným důsledkům. Podle důvěryhodného zdroje UFO také přímo zasáhlo do systému radarové navigace a dočasně zastavilo lety, které byly přesměrovány jinam. Tuto zprávu přinesl Neil Gould z Exopolitics Hong Kong, který musel zatajit původní zdroj, který si přál zůstat v anonymitě , protože uvedl, že UFO bylo nejprve spatřeno a oznámeno jedním pilotem, ještě před zveřejněním oficiální zprávy - naznačoval, že na řídící věži došlo k dočasnému výpadku.

Moskva 9. 12. 2009

Pokud se UFO objeví nad Moskvou, nebude to zdaleka v nedávné historii poprvé. 9. prosince 2009, den před udělením Nobelovy ceny prezidentu Obamovi, se asi 1,5 km dlouhé pyramidové UFO údajně vznášelo nad Kremlem, a to po několik hodin. Zdálo se, že toto UFO bylo v nějakém vztahu s podivnou spirálou, která se krátce nato objevila nad norskou oblohou. Podle důvěrného zdroje ruská ponorka na tuto spirálu vypustila rakety, aby zabránila projít mimozemským plavidlům. Byla-li tato spirála ve skutečnosti nějakým druhem vesmírné nebo dimenzionální brány pro mimozemská plavidla, pak objevení se 1,5 km dlouhého pyramidového UFO nad Kremlem byla pravděpodobně ukázka síly vyslaná jako mocné poselství ruským vůdcům o pošetilém nápadu vystřelovat rakety do blízkosti mimozemských plavidel. Má-li Fulham pravdu ve své předpovědi pozorování UFO nad Moskvou, bude zajímavé pozorovat reakci ruských vůdců. Fulhamův úspěch ohledně předpovědi pozorování UFO nad New Yorkem na 13. říjen si získal pozornost různých autorů a spisovatelů a mnozí naznačovali, že jde s takovou předpovědí o vzácný úspěch. Skutečnost, že tři newyorská hlavní metropolitní letiště byla dočasně uzavřena během pozorování UFO, tak jako se to stalo již dříve 7. července 2009 na čínském letišti v regionu Hangzhou, naznačuje, že jde o vztah mezi pozorováním UFO a radarovými operacemi.

Objeví-li se UFO nad Moskvou a Londýnem na začátku ledna 2011, bude se jednat o potvrzení toho, že tato UFO jsou mimozemského původu, pokud nějakým způsobem ovlivní tamní lety. Jedna věc je jistá: Fulham si získá mnohem více pozornosti, ukáží-li se jeho poslední předpovědi jako správné.

PhDr. Michael Salla
3. 12. 2010
Preklad: Karel Rašín

Modifikace počasí nejsou vůbec tajné, je o nich spousta dokumentů

16. prosince 2010 v 11:20 Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails

Příspěvek od čtenáře - odkazy na veřejné dokumenty o manipulacích počasí. Otázkou je, čemu říkat konspirace: zda tomu, co naše vlády bez našeho souhlasu provádějí a snaží se držet v tajnosti, či tomu, že se my někteří blázni snažíme to odhalit. Zatím marně, lidé jsou raději slepí. Ovšem vlády si mohou opravdu dělat co chtějí. Války taky vedou zcela veřejně, a bez souhlasu lidí... proč by na nás nesypali chemikálie?

"Oni to normálne robia, píšu o tom, žiadne konšpirácie netreba, stačí to, čo je oficiálne.
A pretože si robia čo chcú a sypú nám na hlavy všetky svoje choré myšlienky a chemikálie bez našeho súhlasu a vedomia, prípadne to aj (viď oficiálne reakcie našich meteorológov) popierajú - zákonite podporujú tvorbu konšpiračných teórií.
Kde nie sú transparentné spôsoby a priama participácia na rozhodnutiach, kde chýbajú alebo sú utajované fakty, tam sú konšpirácie."

Odkazy:

http://docs.lib.noaa.gov/rescue/mwr/098/mwr-098-10-0745.pdf
1970! už vtedy skúmali contrails ako prostriedok modifikácie počasia
Formulár na ohlásenie a zoficiálnenie modifikácie počasia (ten, co se někdy zapomene vyplnit!)
http://www.corporateservices.noaa.gov/~noaaforms/eforms/nf1704r1.pdf
Nič nové pod slnkom, všetko (skoro všetko) je na webe: (Expertní tým na modifikace počasí Světové meteorologické organizace)
http://www.wmo.int/pages/prog/arep/wwrp/new/weathermod_new.html
meteorológovia sa tým bavia už desaťročia (podpora precipitácie...)
http://www.wmo.int/pages/prog/arep/wwrp/new/documents/pepreports.pdf
http://www.wmo.int/pages/prog/arep/cas/documents/doc3.3.2-ETWMR-Response...
ekonomické benefity!!! (Dokument Světové meteorologické organizace)
GUIDELINES - (Dokument Světové meteorologické organizace - obsahuje aj obsiahly popis používaných techník modifikácie:
http://www.wmo.int/pages/prog/arep/wwrp/new/documents/WM_statement_guide...
Citát z konce dokumentu:
(a) Costs will be met by the requesting country; (Náklady nese žádající země).
(b) The Organization can take no responsibility for the consequences
of the advice given by any invited scientist or expert; (Organizace nepřebírá žádnou zodpovědnost za následky rad poskytnutch pozvaným vědcem či expertem.)
(c) The Organization accepts no legal responsibility in any dispute
that may arise (Organizace nepřijímá žádnou zákonnou odpovědnost za spory, které mohou vzniknout.)

!!!ČO JE MOC TO JE MOC!!!

Reporty z modifikácií:Podle Rusů za zmatek v počasí může Nibiru

16. prosince 2010 v 11:14 Vesmírny program
Už se mi taky přestává zdát, že by za veškeré zmatky v počasí mohli klimateroristé. Tak mocní mi nepřipadají, aby mohli být odpovědní za všechny extrémy - sníh v celé Evropě, UK, deště v Americe a Austrálii, chystá se obrovská sněhová bouře v USA, to všechno současně ... Slunce je pořád ještě největším hráčem v globálním počasí. Takže si myslím, že planeta X/Nibiru spolu se Sluncem by to mohly mít na svědomí. Všimněte si rovněž, že Rusové ji uznávají, Američané popírají, a vy jste ji i u nás v Česku vyfotili a natočili na video. Už nepochybuju, že existuje.

Tajemný objekt se přibližuje k Zemi 
a vyvolává obavy z velkého zemětřesení
Sorcha Faal
10. 12. 2010
 Překlad: Orgonet 
(Odkazy jsou na zdroje v angličtině.)

Nová zpráva dr. Alexandra Stěpanova z Astronomické observatoře Pulkovo v Petrohradu , daná dnes do oběhu v Kremlu, varuje, že obrovský temný objekt o velikosti Jupiteru ukrývající se na okraji naší sluneční soustavy pravděpodobně "zrychluje" svůj pohyb směrem k naší Zemi. Když se spojí s úplným zatměním měsíce 21. a 22 prosince, domnívá se dr. Stěpanov, že pravděpodobnost, že mezi 11. prosincem a 8. lednem 2011 zasáhne naši planetu zemětřesení o magnitudě 8.0 nebo vyšší, se takřka "blíží k jistotě". 

Obrovský temný objekt velikosti Jupiteru zmíněný v této zprávě se kryje s výzkumem planetárního vědce Johna Matese  z Univerzity Louisiana v Lafayette a jeho kolegy Daniela Whitmira, kteří v r. 1999 vyslovili domněnku, že tento temný objekt o velikosti Jupiteru je odpovědný za vrhání bloků ledu a prachu směrem k Zemi, a jak se můžeme dočíst: 


Existence velkého planetárního objektu ve sluneční soustavě, ovlivňujícícho život na planetě Zemi, je diskutována od doby, kdy staré semitské národy Středního východu psaly hojně o jeho existenci a považovaly ho za "příbytek bohů". Staří Babyloňané ho nazývali Nibiru a v moderní době je nazýván Planeta X  . Španělští vědci dále učinili hypotézu, že tento velký objekt je hnědý trpaslík, "temný společník"  našeho Slunce.

O ruských výzkumech v naší Sluneční soustavě je třeba uvést, že všechny se řadí k tzv. Teorii elektrického vesmíru, a stojí v silném protikladu k teoriím zastávaným západními vědci.

Jeden z vedoucích výzkumníků Elektrického vesmíru je dr. Habibullo Abdussamatov, který vede vesmírný výzkum v petrohradské Astronomické observatoři Pulkovo, v r. 2009 vydal práci, v níž se tvrdí, že primárním faktorem způsobujícím klimatické variace na Zemi je naše Slunce, a nikoliv oxid uhličitý, a můžeme se dočíst toto:


Potenciálně ještě hůře pro naši planetu vyznívá výzkum vedený prof. Billem Napierem z University v Cardiffu, který tvrdil minulý rok, že doba miniledová, kterou jsme měli před 13 000 lety, byla rovněž způsobena pouhou hodinu trvajícím krupobitím z vesmíru , a to v souladu s výzkumem dr. Stěpanova viní z této katastrofické události přímo obrovský tajemný objekt obíhající za Oortovým oblakem. 

Americká organizace NASA, i když se výslovně nezmiňuje o existenci tohoto tajemného objektu, vydala na rok 2012 varování, že elektrické efekty našeho Slunce se budou blížit solárnímu maximu z r. 1958 a že by mohlo velmi dobře dojít k "vyvolání zmatku" v technologiích. 

Nebezpečí zemětřesení předpokládané dr. Stěpanovem v uvedené zprávě je způsobeno "náhlou akcelerací pohybu" tohoto tajemného objektu, jehož důkazem je narůstající počet objektů podobných kometám, které jsou vrhány do Slunce a "destabilizují" náš zemský elektromagnetický štít masívními slunečními záblesky, které zmenšují schopnost naší planety vyrovnat se s tím svými vlastními silami přílivu a odlivu.

Snad nikdy předtím nebylo tolik velkých meteorologických událostí, které postihly svět ve stejnou dobu: "monstrózní bouře"  , která má postihnout USA o tomto víkendu, zhoubné katastrofální deště, které postihly Jižní Ameriku , a zima "kterou člověk zažije jednou za život" ve Velké Británii   i bezprecedentní chladno a sníh, které způsobily zmatek v celé Evropě

Není v našich silách vědět, zda skutečně dojde k obřímu zemětřesení, které by podle této zprávy mělo následovat po těchto velkých meteorologických událostech.


Přes 2000 povětrnostních rekordů tento týden v USA

16. prosince 2010 v 11:04 Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
V USA tento týden stovky nových rekordů chladu a sněhu


Zatímco v poušti jihozápadního a západního Oregonu padlo několik rekordních vysokých teplot, většina teplotních rekordů v USA tento týden se týká chladu, sněhu a deště. Největší počet rekordů se týká nejnižší maximální teploty.

Sněhová bouře nad Středozápadem 10. a 11. 12. dostala název "monstrózní". V Minneapolis a St. Paul i jinde přinesla nový dvoudenní rekord sněhu - 17,1 palce. Tato bouře byla neobvyklá v tom, že to byl bouřkový systém pacifického typu. Množství sněhu odpovídalo tomu, co je spíše typické pro bouři přicházející z jihozápadu USA směrem k údolí Mississippi. Bouře patří mezi 5 největších v Twin Cities.

Zde je přehled týdenních rekordů:

Rekordní události od pondělí 6. 12. do neděle 12. 12. 2010:

Celkový počet rekordů:           2002
Déšť:                                       319
Sníh:                                        320
Vysoké teploty:                       71
Nízké teploty:                         426
Nejnižší max. teploty:              767
Nejvyšší max. teploty:             99


Všechno je to vidět na interaktivní mapě, rekorů tam mezitím ještě přibylo, viz odkaz:

Komentář Orgonet:
Nepochybuji, že zvláštní směr příchodu bouře do Minneapolis byl způsoben klimatickými technologiemi. 

Na satelitních snímcích MODIS z USA v minulém týdnu je vidět rozsáhlé spektrum manipulací (namátkou vybráno 7. 12.) - v podstatě na jednom obraze všechny povětrnostní technologie, které jsme kdy pozorovali. (Dávám sem printscreen, není to tak kvalitní, ale můžete si najít originály na MODISU i s velkým zvětšením.)
Jediné, co na MODISu není tak zřetelně vidět, je čárovitý původ nejhustší srážkové oblačnosti - mají to retušované a rozmazané. Je to sice stále viditelné, ale nebije to tak do očí, jako na snímcích nad Evropou.

Pár ukázek ze 7. 12: Vlnění:

"Sněhotvorné čáry" nad Velkými jezery.

Chemtrails - tam, co jsou rekordní vysoké teploty.

Rekordní sněhová oblačnost 10. 12. nad Minnesotou - opět čáry, čáry ...


Seznam věcí způsobených globálním oteplováním

9. prosince 2010 v 3:55 Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
Zkuste si vybavit jakýkoli problém. Jakýkoli vás napadne. Buďte si jisti, že za něj může globální oteplování. Je jako Deus Ex Machina, ktery se zazračně zjeví a vše vyřeší a vysvětlí.