Únor 2011

Vakcíny proti prasečí chřipce spojené s 900% vyšším rizikem vzniku narkolepsie

21. února 2011 v 12:14 Pandémia chrípky, očkovanie
(NaturalNews) Světová zdravotnická organizace (WHO) v současné době vyšetřuje zprávy z 12 různých zemí, které prohlašují, že očkování proti prasečí chřipce (H1N1) je odpovědné za způsobení narkolepsie - poruchy zahrnující extrémní chronickou únavu a tendenci usnout náhle a bez varování. Jedna zpráva z Finska například zjistila, že u dětí, které obdrželi vakcínu proti prasečí chřipce, byla o 900% větší pravděpodobnost vzniku narkolepsie než u neočkovaných dětí.

"Od srpna 2010, po rozšíření používání očkovacích látek proti chřipce typu H1N1, byla narkolepsie - a to zejména u dětí a dospívajících - hlášena nejméně z 12 zemí," řekla WHO. Úředníci přiznávají, že obavy jsou platné a říkají, že je dále prošetří, ale WHO stejně pokračuje v doporučení vakcín proti prasečí chřipce, zahrnující Pandemrix (vakcína proti chřipce) od GlaxoSmithKline (GSK) .

Finská studie, která byl uvolněna z Národního institutu Finska pro zdravotnictví a sociální péči (THL), který zastavil úplně obviňování vakcín přidáním varování o možných "společných účincích vakcíny a nějako jiného faktoru či faktorů)." Ale vakcína jasně koreluje s podmínkou, a všemi předběžnými vystoupeními, se zdá být hlavním příčinným faktorem.

Vzhledem k vedoucí roli WHO v podpoře prasečí chřipky a "pandemii", která vedla k hromadné očkovací kampani na prvním místě, je vysoce nepravděpodobné, že tato zkorumpovaná agentura vyjde najevo a odsoudí vakcíny proti prasečí chřipce bez ohledu na to, kolik zpráv a studií se objeví. Po tom všem přiznání, že vakcíny nejsou tím čím se zdály, by se WHO jevila jako dodavatel lží.

Na počátku roku 2010 vyšla najevo pravda, že WHO a její pandemie nebylo nic jiného než organizovaná fraška k vytváření strachu a sklízení obscénních zisků. Farmaceutické společnosti byly odhaleny jak vyvíjeli tlak na WHO, aby vyhlásila pandemii s cílem prosazovat své vakcíny. Firma GlaxoSmithKline si svou vakcínou Pandemrix nahrabala více než 1,4 miliardy dolarů v důsledku strašící kampaně.
Čínské firmy masově vyrábí falešnou rýži z plastu

21. února 2011 v 12:08 Konzumný materializmus
(NaturalNews) Čínská groteskní show ohledně kontaminace potravin je zpět v plném proudu s novými zprávami ze Singapuru o tom, že některé čínské společnosti nyní masově vyrábí a prodávají padělanou rýži bezděčným vesničanům. Podle zprávy ve Weekly Hong Kong (v korejském jazyce) výrobci míchají brambory, sladké brambory a plastové průmyslové pryskyřice k výrobě imitace rýže.


Zpráva ve Very Vietnam uvádí, že úředník z Čínské restaurační asociace oznámil, že sníst tři misky této falešné rýže jako sníst jeden celý plastový sáček.Konzumace tohoto plastu je samozřejmě vážné zdravotní riziko a úředníci se údajně chystají provést vyšetřování v továrnách obviněných z výroby falešné rýže.

Skandál není překvapením, když zvážíme čínské dlouhhotrvající problémy potraviny, včetně melaminem otrávené mléko v roce 2008, kdy bylo zhruba 300 000 lidí zraněno a nejméně šest dětí zemřelo v důsledku otrávení toxickými chemickými látkami. Ostatní zkažené potraviny z Číny jsou melaminem otrávení krmiva pro domácí zvířata, olovem zasažené poháry pro děti a dokonce další případ falešné rýže, kdy čínská firma přidávala syntetické látky určené k aromatizaci do běžného rýže, aby si lidé mysleli, že jde o speciální dražší "Wuchang" odrůdu rýže.

Někteří komentátoři ve sdělovacích prostředcích již spustili příběhy s falešnou rýží, srovnácající imitace rýže s tím čemu říkají že je imitace reality ve které svět žije.

"Falešný stimul, tisk falešných peněz, falešný růst HDP, padělané zboží a služeby,…nás nutí konzumovat falešné potraviny, protože si nemůžeme dovolit skutečné potraviny, protože nemáme žádný skutečný růst, nemáme žádnou reálnou ekonomiku, nemáme žádný skutečný průmysl, máme jen falešné věci," naříkal v talk show spoluhostitel Stacy Herbert z Russia Today. "Takže dává smysl, že jíme jen falešné jídlo."

Překlad článku Chinese companies mass producing fake rice out of plastic
http://www.naturalnews.com/031344_plastic_rice.html#ixzz1DwxwA8ac


Pentagon vyrobil špehovacího nano-kolibříka

21. února 2011 v 10:23 Veda a technika

Pentagon vytvořil kolibříka, který dokáže sledovat cíle ze vzduchu, aniž by si toho někdo všiml.

V budoucnu asi nepoznáte, jestli nad váma létá pták nebo US Army. Tohoto kolibříka trvalo Pentagonu vytvořit 5 let a stál "jen" 4 miliony dolarů. Armáda doufá, že tam může lépe sledovat cíle, aniž by si toho cíl všiml.
Jesse Ventura - 9/11: Útok na Pentagon (dokument EN + CZ titulky)

20. února 2011 v 8:44 911
Co doopravdy narazilo 11.září do Pentagonu? Jesse Ventura sleduje ztracených 2,3 bilionu dolarů, které nahlásil den před útokem ministr obrany, dokáže, že do Pentagonu nenarazilo letadlo a jak snadno šlo zflašovat telefonní hovory z letadla...
Jesse Ventura - Ropná katastrofa v Mexickém zálivu (dokument EN + CZ titulky)

20. února 2011 v 8:37 Korporace
Ilustrace

Ropná katastrofa v Mexickém zálivu. Byla to sabotáž, které se dalo předejít? A je součástí větší smrtící konspirace proti nám? Jesse Ventura a jeho tým míří do bažiny v Lousianě a odhalují šokující zabijácký plán, který sahá hodně daleko za ropu. Důkaz, že byla při čištění použita toxická látka s devastujícími globálními účinky. Nemilosrdný plán k využití této katastrofy k donucení lidí z domovů. A ďábelská vládní konspirace, která začala Kathrinou a neskončí, dokud nevytvoří pustinu. A šokující obvinění plánu CIA, který zasahuje až do Oválné pracovny...Jsou mezi námi (They live (Oni žijú)) - Celý Film ! (CZ dabing)

20. února 2011 v 8:34 UFO
Film ktorý by sme nemali prehliadnuť… stojí za pozretie

http://www.i-marco.nl/weblog/images/bush_they_live.jpg

All Rights Belong To Their Respective Owners
I do not want violate any rights. Thanks

Akčné sci-fi z roku 1988 Tento film získava na popularite dodnes, lebo jeho vyobrazenie je veľmi podobné skutočnosti súčasného stavu spoločnosti. A človek by prisahal, že ten film platí pre našu dobu...
Evropský uhlíkový trh kvůli podvodům uzavřen na dobu neurčitou

19. února 2011 v 13:01 | Vítězslav Kremlík |  Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
Ilustrace(telegraph , ekolist) Po Climategate zkrachovala americká uhlíková burza CCX - projekt Al Gora, Obamy, Stronga a Pachauriho (viz, viz) . V době kodaňské konference Europol odhalil, že evropský trh s povolenkami je předmětem masivních tzv. karuselových podvodů (viz video).
V březnu 2010 se ukázalo, že například Maďarsko prodává ty samé povolenky dvakrát (viz Businessweek)! Tomu říkám recyklace.
Skandály kolem kšeftů s uhlíkem pokračují v lednu 2011.

Ekolist píše: "Z českého registru emisních povolenek zmizel zhruba milion povolenek. Poškozeno bylo několik společností. Podle serveru Patria, který se odvolává na agenturu Bloomberg, to uvedla zástupkyně společnosti OTE, která tuzemský registr povolenek spravuje. Škody mohou činit více než 350 milionů korun. Český registr emisních povolenek zůstane v důsledku neoprávněných manipulací s účty obchodníků uzavřen na dobu neurčitou. Podle Evropské komise zůstane uzavřen také evropský trh s povolenkami, dokud národní registry nebudou bezpečně zajištěny."


Zprávy se dostaly až Businessweeku nebo do britského The Telegraph:
Poté, co Evropská komise řekla, že dočasně zastaví všechny transakce, byly rozvráceny obchody za více než 2 miliardy Eur (1,7 miliardy liber).

Toto zmrazení následovalo po podezřeních, že hackerským útokem na Český uhlíkový registr bylo ukradeno 475 000 uhlíkových povolenek v hodnotě 7 milionů Eur. Vypadá to, že nehmotná aktiva povolenek byla mezi východoevropskými zeměmi přehazována z místa na místo až beze stopy zmizela.
Francouzsko-beneluxská burza byla první, která zavřela své tržiště, přičemž pro obchodování své registry rovněž zavřeli i Rakousko, Polsko, Estonsko a Řecko.

Tohle není první zpochybnění věrohodnosti trhu s uhlíkovými povolenkami za 90 miliard Euro ročně.

Na základě dirigistického systému potřebují společnosti k emisím oxidu uhličitého povolenky, je to všechno součástí boje proti globální klimatické změně a znečišťovatelům se udělují určitá množství emisních povolenek, s nimiž lze obchodovat.

Systém je však prolezlý podvody. Europol odhadl, že na zločince v obchodu s uhlíkem, kteří zkouší v tomto systému vstoupit do hry, mohlo v některých evropských zemích během roku 2009 připadat až 90% veškeré tržní aktivity. Podvodní obchodníci převážně z Británie, Francie, Španělska, Dánska a Holandska se podle odhadů napakovali 5 miliardami Eur. Uhlíkové povolenky jsou podvody zvláště snadno zranitelné, protože mají vysokou hodnotu, jsou nehmotné a snadno přenositelné mezi různými zeměmi.

Ve středu Komise vyhlásila, že "pracuje na tom, aby zajistila, že tato přechodná opatření budou rychle zrušena u těch registrů, kde jsou adekvátní bezpečnostní opatření."

==============

Co k tomu dodat? Není divu, že kšefty s uhlíkem jsou předmětem podvodů. O to nejpíše od samého začátku šlo. Šéfem IPCC je energetický magnát Pachauri, který klima používá jako záminku, jak od vlád dostat pro své firmy dotace.

U kolébky cap-n-trade stáli lidé jako Ken Lay, šéf energetické korporace Enron. Byl to Clintonův poradce v době kjótského protokolu a velmi to podporoval. O pár let později byl zatčen, když se ukázalo, že Enron falšoval své účetní výkazy ("hide the decline").
Viz článek o ENRON-mentalismu.

Na cap-n-trade dodnes leží Kenův stín. Nápad prodávat lidem vzduch a pokutovat neškodný plyn, který je nezbytný pro fotosyntézu, to je největší podvod od doby, kdy Jan Hus protestoval proti prodeji odpustků.Vědecké rozbory v USA (Carnicom Institute) potvrzují chemtrails

16. února 2011 v 2:53 | Jaroslav Krejčí |  Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
Ilustrace

Dr. Ilya Sandra Perlingieri z Carnicom Institute v USA provedla rozbory, které potvrdily, že ve vzduchu v Arizoně se nachází toxické látky, přičemž některé z nich převyšují toxický limit i několik set krát. Je to zřejmě skutečný důkaz chemtrails, na který všichni úhlavní odpůrci této teorie čekali. Americká média na toto reagují celosvětovou výzvou, aby lidé do jejich redakcí posílali fotografie chemtrails. Možná jsme těsně před provalením této causy...

Toto stojí v článku s názvem "Chemtrails: An Updated Look at Aerosol Toxins, Part 1" od výše zmíněné vědkyně:

"Tyto údaje ukazují, kolikrát převyšují látky toxický limit:
Hliník: 15,8
Antimon: 63,3 [To není překlep]
Arsen: 418 [To není překlep]
Baryum: 5,3
Kadmium: 6
Chrom: 6,4
Měď: 9
Železo: 43,5 [To není překlep]
Olovo: 15,7
Mangan: 513,8 [To není překlep]
Nikl: 10,7
Zinek: 7,5"

Je vidět, že se na toxicitu vůbec nehledí. Vláda USA na své vlastní občany pouští jedy včetně arsenu a zcela jistě toto provádí (možná jen v poněkud menší míře) i ve zbytku světa. Jaký je záměr těchto neuvěřitelných a neskutečně drahých projektů?
Americká média na výše uvedený rozbor reagovala výzvou pro všechny lidi na planetě. Žádají nás, abychom jim posílali fotografie chemtrails: ABC, CBS, CNN, FOX, NBC All Want Your Chemtrail Photos

Ve výzvě mimo jiné stojí:

"Je vysoce důležité, abychom zaplavili americká média důkazy toho, že ve vzdušném prostoru kolem celé zeměkoule je páchán ohavný zločin proti lidstvu a proti naší planetě. Domníváme se, že USA násilím donutily celý svět, aby se účastnil jejich chemtrailsových a geoinženýrských aktivit. ... Pokud USA zastaví sprejování, zbytek světa bude rychle následovat. Proto žádáme všechny, kdo čtou tento vzkaz, aby ihned provedli to, co jim říká jednoduchý návod uvedený níže (a aby požádali další o totéž)."

A můj předchozí článek ukazuje, že chemtrails opatrně připouští i MŽP ČR tím, že přiznává, že látky, které se mají používat v rámci chemtrails, byly zaznamenány v mechu na území ČR. Více o tom v článku Ministerstvo životního prostředí ČR opatrně připouští chemtrails.

Není načase proti tomu začít bojovat? Podívejte se na výše uvedený rozbor, jaké hnusy na nás pouští! Absolutně nás i celý život na planetě ničí jedy a my? Mlčíme a smějeme se tomu, jaká je ta teorie chemtrails nesmyslná. Je načase to zastavit než bude pozdě.


"Proč by někdo potřeboval hliníku odolná semena? To je otázka, která by měla být položena Monsantu (Monsanto - článek Wikipedie), kde se právě taková semena vyvíjejí! Tuto informaci se přidejte ke skutečnosti, že vlády zakazují a omezují naši schopnost pěstování vlastního jídla a okamžitě si musíte udělat jasný obrázek toho, o co tady jde. (Pozn. J. Krejčí: V USA prosadili zákon o zákazu drobného pěstování potravin a chtějí absolutně zavést GMO - to je demokracie jak otroctví! - zdroj tvrzení zde).

Současné testy dešťové vody a sněhu nám poskytují další velkou nápovědu. Testy odhalují přítomnost masivního množství aluminia, baria a stroncia. Kombinace, která mění kyselost půdy a zabíjí svět rostlin a živočichů kvůli kontaminované vodě a zemi. Vše co k růstu potřebuje kyselou půdu začíná umírat. Pokud dovolíme, aby taková kontaminace pokračovala, budeme stát tváří v tvář smrti všech volně žijících a rostoucích organismů. To znamená, žádné bio jídlo, bylinná léčiva a smrt mnoha druhů se kterými sdílíme tuto planetu. Svět ve kterém žijeme se navždy změní."

Dělají z nás blbce. Říkají, že mají demokracii a za oponou nás hubí. Co vlastně mají za lubem? Jak funguje náš supersystém - vážně pracujeme pro lepší zítřky nebo je všechno jinak? (článek)
Lidi, proberte se a dívejte se na svět kolem sebe než bude vážně pozdě.
Prosím, rozesílejte tento článek.


USA: Za drobné pěstitelství do vězení, za přechovávání semen těžké tresty

16. února 2011 v 2:51 | Josef Vít |  Ostatné videa a články
Ilustrace

Nedávno proběhla tiskem alarmující zpráva, že Evropská unie reguluje používání přírodních bylin. V podstatě jde o likvidaci bylin jako léčebných prostředků. Námitky, že byliny se používají už tisíce let, neobstály. Podle nového zákona musí byliny projít stejnými zkouškami, jako syntetické léky. Jenže tyto zkoušky stojí statisíce dolarů a žádná bába kořenářka takové peníze nemá. Ani malé firmičky, zabývající se výkupem a prodejem bylin, takové peníze nemají. Takže doba, kdy jste si mohli koupit lipový čaj, řepík, heřmánek, mateřídoušku nebo dobromysl, skončila. Pro příště si pacienti budou muset nasbírat byliny sami. Zatím, než i to bude zakázáno.

Za tímto zákonem stojí mocné farmaceutické firmy, které chtějí zakázat byliny, protože jsou levné, nepatentovatelné a nemohou na nich vydělávat, jako to dělají u svých léků. O cenové politice farmaceutických firem jsem už napsal. Stejně jako o žalobě proti farmaceutickým firmám u mezinárodního soudu v Haagu.
Pokud si někdo myslí, že je to je nějaké nedopatření, je na omylu. Je to začátek útoku nadnárodních koncernů proti lidem na této planetě. Je to začátek.

Pokračováním je americký zákon FDA Food Safety Modernization Act, S510, nazývaný též Patriot Act for Food podle známého zákona, tvrdě omezujícího lidská práva. Česky je to zákon o zákazu drobného pěstování potravin. Tento zákon byl schválen americkým senátem dne 30. 11. 2010 poměrem hlasů 73 ku 25. Bohužel se zjistilo, že agilní autoři do něj vložili článek, odporující americké ústavě, tak platnost byla dočasně pozastavena. To se však rychle napraví a zákon bude platit. Samozřejmě Evropská unie nezůstane pozadu a rychle připraví stejný zákon i pro nás. Stejně jako to bylo s bylinami. Co to pro nás bude znamenat?

Zákon by způsobil absurdní úřednické zatížení, které by bránilo v obchodu malým producentům potravin, a to by mělo za následek, že široké dodávky potravin by se přesunuly k velkým multinárodním korporacím.

Zákon dává vládám do rukou novou moc nad právem veřejnosti pěstovat, prodávat a převážet jakékoliv potraviny. Všichni producenti potravin budou muset mít psaný plán bezpečnosti potravin, který bude popisovat možná rizika a preventivní opatření prováděná na jejich kontrolu. Možná rizika znečištění jsou voda, organické hnojivo, sběr, přepravní zařízení a mnoho dalších. Zajímavé na tom zákonu je, že hnůj je závadný, zatímco pesticidy a umělá hnojiva jsou považována za nezávadná. Zajímavé, že?

Ačkoli je zákon definován jako o potravinách, tento zákon kriminalizuje i uchovávání semen pro další výsadbu. Semena byla do zákona vpašována na přání firmy Monsanto. Je velmi zajímavé, že obilí, vypěstované z produkce Monsanta, je neplodné. Z jejich zrní následující rok už žádné obilí nevypěstujete. Proto si musí rolníci každý rok kupovat od Monsanta nové osivo.
Zákon způsobí nadměrnou zátěž drobných pěstitelů a podnikat v potravinářství budou moci jen velcí producenti. "Toto je zákon vytvořený pro korporace a monopoly. Je to celé o korporátní kontrole potravin a zdraví veřejnosti," říká kanadský mikrobiolog, zkoumající bezpečnost potravin pro zdraví. Má pravdu, jde o zdraví obyvatel planety.

Tento tyranský zákon staví veškerou produkci potravin (ano, i to, co si vypěstujete na své zahrádce) pod pravomoc Ministerstva pro domácí bezpečnost. Přesně ti samí lidé, co provozují Agenturu bezpečnosti leteckého provozu, scannery nahého těla a ohmatávací programy cestujících. Zákon kriminalizuje uchovávání semen, čímž by z drobných pěstitelů, kteří si schovávají svou rodinnou sadbu, udělal zločince. Toto zjevně slouží k tomu, aby korporace jako je Monsanto, získaly monopol nad semeny.

Firma Monsanto, která za zákonem stojí, je největším podnikatelem v oboru. Jejich hitem jsou geneticky upravované potraviny - obilí. Po celém světě se šíří zvěsti o nebezpečnosti geneticky upravených potravin.

Od začátku devadesátých let probíhá testování nezávadnosti geneticky upravených potravin. Pokusy, prováděné v Evropě, dokazovaly škodlivost takových potravin. Ve Spojených státech se takový výzkum neprovádí vůbec.

"Zdravá strava" ze supermarketu usmrtila krysí mláďata během tří týdnů. Jenže už dnes velkochovy ke krmení zvířat používají patentované, geneticky modifikované drogy a krmiva. Nebojíte se, že dopadneme jako ta krysí mláďata?

Ale testování geneticky upravených potravin ustává. Média zesměšňují takový výzkum a spolupracující podsvětí se neštítí ani osobních výhrůžek. Laboratoře, provádějící výzkum, přestávají dostávat granty na svoji činnost. Je to spiknutí vlád ve službách nadnárodních korporací. Pro zajímavost Monsanto v minulém roce utratil 8,7 mil. USD na boj proti povinnému označování geneticky modifikovaných potravin v obchodech.

Agrotechnické společnosti mají právo vetovat práce nezávislých výzkumníků. Nárok publikovat své výzkumy mají jen studie schválené semenářskými společnostmi. Řada vědců si dělá vážné starosti ohledně stále užších vazeb mezi vědou a komercí. Jsou přesvědčeni, že pokud vyjádří své obavy, nebo budou klást nepříjemné otázky, jejich instituce je propustí.
Biolog Sue Kedgley měl nápad. Doporučil zavést klinické pokusy na lidech s využitím dobrovolníků z řad vědců a jejich rodinných příslušníků, provozujících genetické inženýrství. Pokud jsou plně přesvědčeni o nezávadnosti svých produktů, které vytvořili, jistě se velmi ochotně takových testů účastní. Bohužel - žádný dobrovolník se nenašel.
George Hemminger řekl:
"Je to absurdní. Dnes, v době krize, kdy jsou lidé nuceni pěstovat si jídlo pro vlastní potřebu a přebytky, prodávají přátelům a sousedům. Tento zákon reguluje, kontroluje a v konečném důsledku likviduje tyto drobné pěstitele. ... To je pouze jeden z kroků, kterými se americká vláda sbližuje s korporacemi. ... To vede ke zničení ekonomiky. Pěstování vlastního jídla by mělo být stejně přirozené, jako pojídání vlastního jídla. Korporace dělají vše pro to, aby monopolizovaly distribuci potravin a dostaly ji pod kontrolu, zvýšily svůj zisk, vydělaly více peněz. A jak bude tento úpadek v Americe pokračovat, uvidíme lidi hladovět, protože si nebudou moci dovolit koupit jídlo dodávané korporacemi".
V přijetí tohoto zákona se velmi angažovaly i další firmy. Tyto firmy utratily přes jednu miliardu dolarů od roku 1998 k ovlivnění Kongresu. Kromě jiných to byly:
  • Food Marketing Institute (Institut pro potravinový marketing) a Snack Food Association (Sdružení rychlého občerstvení). Tyto firmy už určitě připravují zákon, zakazující doma vařit a nutící nás jíst hamburgery.
  • International Bottled Water Association (Mezinárodní asociace pro balenou vodu). Tato firma zakáže pít vodu z vodovodu a ze studánek. Budeme muset pít jen jejich balenou vodu. Vodu z vodovodu obarví??
Že se tyto firmy snaží ovládnout trh, je přirozené. Ale spolčení těchto firem se státem je zločinné spiknutí, které je nutno potrestat. Vlády se pomalu, ale jistě dostávají pod kontrolu nadnárodních korporací. Tomu by se mělo zabránit. Ale jak?

Výše zmíněný George Hemminger to formuloval slovy:"myslím, že v jistém bodě lidé budou muset povstat a fyzicky vyhodit tyto lidi z jejich kanceláří, aby se zastavilo to, co se děje v této zemi". (V naší zemi se tomu říká defenestrace a je u nás velmi populární).

George Hemminger je Američan a mluvil o své zemi. Myslím ale, že jeho slova jsou universální a platí všude, kde dochází ke srůstání korporací a vlád. Evropská unie je toho důkazem.
Tresty za porušení zákona jsou drakonické a likvidující. Pokuta jeden milion dolarů za každý den nebo 10 let kriminálu pro každého, kdo by si chtěl uchovat vlastní osivo na příští rok. Zákon dává pravomoc zatknout a uvěznit lidi prodávající okurky na farmářských trzích.

Kontaminace potravin je jejich oblíbené slovo, na které chtějí chytit veřejnost. Nový zákon stanoví minimální bezpečnost při očištění osiva (jednoduché oddělení semen z rostlin). Nikoho nezajímá, že malý farmář by potřeboval 1 a půl milionu dolarů za povolené zařízení. Zemědělec, pěstující pšenici, kukuřici a soju by potřeboval tři až čtyři a půl milionu dolarů na tři samostatná "čistící" zařízení za účelem splnění normy na "bezpečnost potravin". Každý farmář má tak na vybranou - buď se zadlužit nebo porušit zákon. Výsledek je jasný - buď bude farmář zlikvidován nebo zavřen. Buď jak buď, jeho pozemek je kmání.

Hra o bezpečnost potravin má svá pravidla. Stanovuje zemědělcům normy tak vysoko, že nejsou schopni je splnit, zatímco pro velké podniky tak nízké, že nemusejí nic dělat ani doplňovat. Tyto sankce jsou tak obrovské nikoli proto, aby chránily obyvatelstvo před nebezpečnými potravinami, ale aby se vytvořil monopol na výrobu a zpracování potravin. Monopol musí být absolutní. Proto ta kontrola nad zemědělci, konec výměny semen, konec ekologických farem, konec normálních hybridů a hlavně konec demokracie. Nastane období závislosti společnosti na velkých korporacích, kdy lidé budou muset být vděčni za geneticky zmutované potraviny od Monsanta?
"Správná zemědělská praxe" bude zahrnovat odstranění ekologického zemědělství tím, že odstraní hnůj, bude nařizovat GMO krmiva a aplikací petrochemických hnojiv a pesticidů. Zemědělci tak budou nuceni k nákupu průmyslových výrobků. Budou otroci na pozemku, tedy budou dělat práci, proti své tisíce let staré nejlepší moudrosti.

Monsanto s pomocí americké armády vyplenily starobylé a vzácné semenné banky v Iráku. Iráčané jsou nyní dáni zcela na milost a nemilost Monsanta a USA o přežití. Musí zaplatit bez ohledu na ceny, jaké jsou stanoveny pro potraviny. Oni už nesmí pěstovat své vlastní obilí, a být svobodní lidé. Takže, bez ohledu na to, jakou formu vlády, které mohou někdy mít, Iráčané jsou nyní zotročeni, protože kontrola nad nimi je totální.

V Afghánistánu, lidé kupují a vysazují boby z Ameriky, které na konci sezony nemají nic uvnitř, lusky jsou prázdné. V Ekvádoru brambory nevyvinou oka, takže nemohou být v příští sezóně zasazeny. Splnil se sen Henryho Kissingera - kontrolou potravin ovládat lidi.
Na celém světě lidé trpí a umírají hlady. Nový zákon zablokuje přístup lidí k normálním semenům. Nedostatek potravin se zvýší. V této souvislosti jsou zajímavé konspirační teorie o snižování populace na planetě v režii NWO. Před pár lety byla publikována zpráva, že kdesi v Grónsku byla vytvořena banka semen, ve které jsou soustředěna všechna semena, co na světě jsou. Není to příprava na nový světový pořádek podle představ elitářů?

Poznámka editora

19. prosince byl zákon Senátem jednohlasně schválen. Nyní bude senátní verze sloučena s kongresovou verzí schválenou v březnu t.r. Pokud umíte anglicky, doporučuji článek The Food Safety Modernization Act: The US Government's Assault on "Food Freedom" z 23. listopadu t.r.
Pokud chcete pohled z druhé strany, přečtěte si What The Food Safety Modernization Act Means To You, kde popisují zákon tak pozitivně a bez sebemenších pochybností, že by jeden až zaplakal radostí.

Mám pocit, že jde o velmi důležitý zákon, který patrně bude znamenat naprostou závislost všech lidí na tom, co vyprodukují obří potravinářské komplexy. Dosud jsme "pouze" otroky bank, teď tedy budeme ještě otroky potravinářských a GM firem. Přesto je veřejnost ukolébana a zcela apatická. Vsadím se, že 99 lidí ze 100 nemá tušení, o co se právě hraje. Další velké vítězství mega-zmrdích firem na obzoru.
pod názvem Symbióza vláda a korporací vyšlo na www.zvedavec.org


Jsou UFO vytvořena lidmi?

16. února 2011 v 2:39 | Richard Vizzutti |  UFO fenomén
Ilustrace

Jsem si jist, že jste četli o vědci jménem Nikola Tesla. Byla to jeho vědecká práce, která dala vzniknout moderní éře UFO. On a Viktor Schauberger byli superhvězdami nové technologie létajících disků. V 2. světové válce nacisté silně spoléhali na Teslův výzkum, když vytvářeli něco, co piloti bombardérů nazývali "Foo Fighters" nebo "Kraut Balls". Když se Spojenci pokoušeli bombardovat Porýní, tyto žhnoucí objekty létaly proti bombardérům neuvěřitelnou rychlostí, kterou si předtím nikdo neuměl představit. Tyto Foo Fighters byly schopny vyřadit z provozu jejich radary, takže američtí piloti byli nuceni odvolat misi. Poté, co byli mimo oblast, "koule s barevnými světly" se náhle vydaly jiným směrem. Toto všechno je dobře zdokumentováno a dokonce dodnes existují jejich fotografie.

Následující úryvek je z článku s názvem UFO's Alien or Man Made, který napsal Al Pinto.
Možná jsou tyto stroje nějakým tajným vládním projektem. Existuje mnoho důkazů, které to naznačují, a zřejmě je datován na konec 2. světové války. Existuje zpráva Marshalla Yarrowa, tehdejšího zvláštního korespondenta agentury Reuters, pro nejvyšší ústředí v osvobozené Paříži. Tento článek byl otištěn v South Wales Argus 13. prosince 1944. Praví se v něm:
"Němci v období vánoc vyvinuli 'tajnou' zbraň. Toto nové zařízení, jež je zřejmě zbraní pro vzdušnou obranu, se podobá skleněným koulím, které zdobí vánoční stromky. Byly spatřeny, jak visí ve vzduchu nad německým územím, někdy osamoceně, jindy ve skupinách. Mají stříbrné zbarvení a jsou zřejmě průhledné."

Další článek o německých tajných strojích vydala Associated Press v New York Herald Tribune 2. ledna 1945. Píše se v něm:
"Zdá se, že nyní nacisté vrhli na noční oblohu v Německu něco nového. Jsou to tajuplné a záhadné koule, 'Foo Fighters', které létají těsně vedle křídel bojových letadel, jež jsou na misi nad Německem.

Piloti se setkávali s těmito tajemnými zbraněmi déle než měsíc, během svých nočních letů. Koule se objevovaly náhle a doprovázely letadla několik mil. Zdá se, že byly řízeny rádiem ze země, jak odhaluje oficiální zpráva zpravodajské služby..."
Tak proč nacisti nevyhráli válku s novou technologií Foo fighter? Důvod je zřejmě stejný jako u němecjých raket V2 - bylo již pozdě. Spojenci se vylodili a brzy byl konec války. Hitler sliboval Němcům, že když vydrží ještě dva měsíce, dokončí vývoj nové technologie "superzbraní". Jak víte, neměl již na to čas.

Když spojenci vtrhli do země, začali loupit všechnu tuto novou supertechnologii. Když v roce 1945 skončila válka, Amerika se stala mecenášem této nové technologie. O dva roky později, v roce 1947, pilot Kenneth Arnold viděl rychle letící disky. Řekl, že se pohybovaly jako talíř skákající po vodní hladině, a tak se zrodila éra "létajících talířů".

Jedním z vědců zodpovědných za nacistické létající talíře byl Viktor Schauberger. S Teslovou prací v rukou začal vytvářet různé nové konstrukce. Když Sověti vzali to, co po sobě nechali Američané v Schaubergerově bytě v Leonsteinu, vyhodili ho do povětří. Potom kolovaly pověsti, že Schauberger uprchl pracovat na přísně tajném projektu pro vládu USA do Texasu.
Na začátku 50. let se věda náhle orientovala na výzkum "antigravitace". Konalo se mnoho experimentů s létajícími disky. O některých výsledcích se psalo ve vědeckých časopisech a novinách. Na konci 50. let náhle spadla opona mlčení. Všechny peníze na granty byly zastaveny a média náhle přestala mluvit o této nové technologii, která nyní musela odejít do podzemí. Nastala dokonce situace, kdy velký počet vědců se stal obětí podivných incidentů. Samotný Schauberger zemřel na podivnou nemoc. Na smrtelné posteli prohlásil, "Všechno mi sebrali. Všechno. Dokonce nevlastním ani sám sebe." Když byly létající talíře za letu náhodně fotografovány, Schauberger jasně řekl, že kdosi použil jeho konstrukci.

V roce 1947, když Kenneth Arnold zahlédl UFO, letectvo vyhlásilo poplach a rychle tuto zprávu rozšířilo. Důvodem bylo to, že americká vláda si myslela, že to je nový útok nacistů a jejich Foo Fighters. Nyní se začaly objevovat fotografie a plány nacistických disků. Na jedné fotografii byl jasně vidět německý kříž. Na dalším snímku bylo možno vidět tankový kanón, připevněný na spodku stroje.

Předtím, než spadla opona mlčení, kanadský list, Toronto Star (11. února 1953) začal psát o nové technologii, kterou začala používat kanadská firma Avro. Noviny odhalily, že Avro pracovala na "létajícím talíři", který mohl "stoupat vzduchem přímo vzhůru."

21. dubna 1953 Toronto Star tvrdily, že polní maršál Montgomery byl svědkem demonstrace nového létajícího talíře firmy Avro a prohlásil, že demonstrace byla "fantastická".
Prvního listopadu 1955 Star otiskly další článek, v němž stojí, "Vysoce utajované letadlo, v jehož existenci věřilo málo lidí, bylo ukázáno skupině amerických odborníků, včetně důstojníků armády a vědců." Proč tam byli Američani? Podle listu, kanadská vláda plánovala vytvořit elitní eskadru létajících talířů pro obranu Aljašky.

Proč tedy vláda neoznámila tuto revoluční technologii? Protože jedním z vedlejších efektů této antigravitační technologie je výroba velkého množství elektrické energie o napětí stovek tisíc voltů! Toto je známo jako "volná energie". Tato energie je vysílána a nepotřebuje žádné dráty jako vodiče. To je také důvod, proč se často, když je v oblasti viděno UFO, magicky zapínají všechny spotřebiče v domácnosti.

Svět je ovládán několika superbohatými lidmi, kteří mají nepředstavitelné bohatství. V samém srdci tohoto bohatství je ropa, "černé zlato". Kdyby byla volná energie používána veřejností, tato elita by přišla o trilióny dolarů svých příjmů. Přes noc by tryskové technologie, letadla, automobily, vlaky, výroba a kosmické lety byly zastaralé. Ztráta příjmů od NASA, firem, které pracují pro Ministerstvo obrany, a celého vojensko-průmyslového komplexu, ropných, plynárenských a elektrárenských společností by vyschly. Jinými slovy, volná energie by zabila zlatou husu.
Představte si toto: Za pár centů by člověk mohl letět na Měsíc v létajícím disku. Daňoví poplatníci by již nemuseli platit vysoké účty za energii a odvádět vysoké daně na financování NASA a armády. Veřejnost by již nebyla odírána vojensko-průmyslovým komplexem o stovky miliard dolarů. Mezinárodní bankéři mají také hlavní podíly v této dojné krávě a nechtěli by přijít o toto velké množství peněz, o automobilovém průmyslu nemluvě. Lidé mohou jezdit svými auty, vytápět své domy a cestovat velmi levně. Placení za energii by se téměř stalo věcí minulosti. Blesk je výbojem elektrické energie o napětí stovek milionů voltů ve vzduchu a nepotřebuje elektrárny, rozvodné společnosti, atd. Problém tohoto mezinárodního komplotu spočívá v tom, udržet nás v přesvědčení, že energii lze získávat jedině z fosilních paliv. Tato propaganda vytváří svět, který trpí "umělou potřebou" ropy, která umožňuje elitě, aby byla velmi bohatá a velmi mocná. "Ten, kdo má zlato, vládne."

Co tedy vláda dělá se všemi těmito létajícími talíři? Právě teď jsou stavěny a skladovány po celém světě. Cold Lake Alberta v Kanadě má podzemní továrnu, podobnou té, kterou má Amerika v Area 51 v Nevadě. Právě teď se elita pokouší nastolit nový světový řád. Nový světový řád je jediná světová vláda, zřízená pod hlavičkou Organizace spojených národů, s novým světovým diktátorem, který bude jednat jako vrchní velitel. Základy moci pro tuto říši již byly vybudovány. Nyní zbývá jen přesvědčit lidi, aby se vzdali všech svých ústavních práv a vydali se napospas Novému světovému řádu. Většina lidí není ochotna to udělat, protože v Novém světovém řádu vidí hrozbu pro jejich způsob života. To je důvod, proč je počet členů Milice vysoký a každým dnem roste. Jak do toho všeho zapadá technologie létajících talířů?

"Pro dnešní Ameriku by byla potupa, kdyby do Los Angeles vstoupila vojska OSN a obnovila zde pořádek; zítra jim budou děkovat! Toto by byla obzvláště pravda, kdyby jim bylo řečeno, že existuje vnější hrozba z vesmíru, je jedno, jestli skutečná nebo předstíraná, která by ohrožovala samotnou existenci. V tom případě by všichni lidé na celém světě prosili, aby je někdo zbavil tohoto zla. Jednou z věcí, kterých se člověk bojí, je neznámo. Když bude uvedeno s tímto scénářem, jednotlivci se ochotně vzdají svých práv za záruku jejich blahobytu, který jim zaručí světová vláda." (Henry Kissinger 1991)

Vzpomínáte si, jak prezident Ronald Reagan tvrdil, že kdyby na nás zaútočila mocnost z vnějšího vesmíru, svět by se okamžitě sjednotil? V roce 1985 prezident Ronald Reagan na summitu v Ženevě Michailu Gorbačovovi řekl:
"Jak snadnou bychom měli úlohu na těchto schůzkách, kdyby pro tento svět existovala hrozba od bytosti z jiných planet ve vesmíru. Zapomněli bychom na všechny lokální rozdíly, které jsou mezi našemi zeměmi a jednou pro vždy bychom zjistili, že všichni zde na Zemi jsme lidské bytosti." (Reuters, "Reagan Images Star Wars", International Herald Tribune, Paříž, 5. prosince 1985)
"Sověti a demokratické státy přijmou za své nejlepší vlastnosti toho druhého a za několik let nebude existovat přesná demarkační čára mezi jejich idejemi; tudíž nebudou mezi nimi příčiny pro válku... Z důvodu rozvoje vědy ve všech státech na zemi dojde ke sjednocení pro přežití a vytvoření společné fronty proti útoku lidí z jiných planet." (New York Times, "M'Arthur Greets Mayor of Naples," 8. října 1955)

Je zajímavé, že autor v článku použil slovo "lidé" z jiných planet a ne slovo tvorové nebo mimozemšťané. Použil slovo lidé proto, že měl pocit, že budou vypadat jako my? Budou to ve skutečnosti lidští piloti? Mimozemšťané z Pentagonu, abychom tak řekli.
7. ledna 1948 bylo v Kentucky spatřeno UFO a tři stíhačky F-51 Mustang, pod vedením kapitána Thomase Mantela, jej začaly pronásledovat. Dvě letadla se vrátila, ale Mantel pokračoval v pronásledování. Naneštěstí rádio kapitána Mantela brzy utichlo. Příští ráno byly nalezeny trosky letadla roztroušené po zemi. Podle Renato Vesca a Davida Childresse, autorů knihy "Man-made UFOs 1944-1994", Mantelova poslední slova v rádiu byla, "Můj Bože! Vždyť jsou v tom lidé!" Možná to byli mimozemšťané z planety Země.

Jak jsem již řekl, celé základy pro tuto novou světovou vládu jsou již zde. Otázkou není - "jak?", ale "kdy?" Co elita nyní potřebuje, je vypustit všechna ta UFO, aby lidé byli přesvědčeni, že došlo k invazi z jiných světů. Ale nejdříve musí být masy na tuto událost připraveny psychologicky.
Právě nyní média zachvátilo šílenství poté, co NASA oznámil, že našel důkazy života na Marsu. Filmy, jako je Den nezávislosti, a televizní programy, např. Dark Skies, se snaží vzbuzovat dojem, že mimozemšťané jsou nepřátelští a při dobývání naší planety se před ničím nezastaví. Tato propaganda byla vhodně načasována na výročí tzv. "havárie UFO" u Roswellu. Pokoušejí se nás přesvědčit, že v Nevadské poušti havarovala loď mimozemšťanů. Byl rozšířen mýtus, že těla mimozemšťanů byla držena pod zámkem a klíč měla americká vláda. Prostřednictvím Roswellu se vláda snaží, aby to vypadalo tak, že ukořistili mimozemské UFO. Když studujete CIA a metody jejich činnosti, brzy objevíte, že jsou velmi dobří ve vytváření mýtů.

Proč ale vytvořila mýtus, že vláda skrývá fakt, že ukořistila UFO? Je to ze dvou důvodů. Prvním důvodem je přesvědčit lidi, že tam venku skutečně existuje život. Druhým důvodem je, že až náhle nad našimi městy uvidíme kroužit UFO, aby nás nahnala do Nového světového řádu, objeví se náhle na obloze jiná UFO (naše UFO), která s těmi prvními budou naoko bojovat.
Jak americká vláda vysvětlí náhlé objevení se této "nové" technologie UFO, která přišla odnikud? Řeknou, "Ano lidé. Roswellský incident byla pravda. Je také pravda, že jsme v Area 51 podle ukořistěného mimozemského stroje sestrojili vlastní UFO. Stroje, které vidíte s namalovanou americkou vlajkou patří nám a byly sestrojeny ve vývojovém centru Area 51. To bude dokonalé vysvětlení, jak jsme přišli k vlastním UFO. Tato falešná válka bude propagandou za účelem zajištění vítězství Nového světového řádu v čele s diktátorem. V Bibli se praví: "Protož klaněti se jí (šelmě) budou všichni, kteříž přebývají na zemi, jejichž jména nejsou napsána v knize života Beránka, toho zabitého od počátku světa." (Zjevení 13:8)

"Nikdo nevstoupí do Nového světového řádu, kdo nebude uctívat Lucifera. Nikdo nevstoupí do Nového věku, kdo nepodstoupí luciferské zasvěcení." (David Spangler, ředitel Planetární iniciativy, vládní skupiny při OSN)

Dějiny nás učí, že nacisté byli okultní stranou, která vytvořila hnutí New Age, zvané nacismus a podle Bible se historie opakuje! Nakonec bych chtěl říci, že Bob Lazar (který podle vlastních slov pracoval v Area 51 na ukořistěných UFO) tvrdí, že v Area 51 viděl UFO s namalovanou americkou vlajkou.

"Budeme mít světovou vládu, ať se nám to líbí, nebo ne. Jedinou otázkou je, zda světové vlády bude dosaženo se souhlasem nebo násilím." (James P. Warburg)


Doporučená četba:

(The physics of electromagnetic propulsion) Space Aliens from the Pentagon /William Lyne Creatopia Productions General Delivery Lamy, New Mexico 87540 U. S. A. Tel/Fax: 505-466-3022 ISBN 0-9637467-1-5
(The mind control involved) The Great UFO Hoax/Gregory M. Kanon Galde Press Inc. PO Box 460 Lakeville Minnesota 55044 USA ISBN 1-880090-41-4 (pbk)
(The political & spiritual power structure involved) Circle of Intrigue/Texe Marrs Living Truth Publications 1708 Patterson Road Austin Texas 78733 USA ISBN 1-884302-00-9

Z angličtiny přeložil: Ladislav Kopecký

Poznámka překladatele:

Má-li čtenář pocit, že informace v tomto článku jsou přitažené za vlasy, potom mu mohu doporučit navštívit adresu http://www.universe-people.cz. Na rozdíl od výše uvedeného článku se po návštěvě této stránky zdá, že dojde k invazi "hodných mimozemšťanů", kteří nás "zachrání" před nějakou živelnou pohromou, jíž jsme si způsobili sami "našemi hrubými vibracemi" a naším materialismem. Osobně si nemyslím, že pan Benda, autor této stránky a "kontaktér s mimozemskou civilizací", je blázen, který věří svým vlastním bludům. Spíš mám pocit, že on a jemu podobní se stali oběťmi technologie, pro niž existuje hezký anglický výraz mind control (kontrola vědomí). Také čtenáři vřele doporučuji přečíst si knihu Alternativa 3. Stanou se z evakuovaných pozemšťanů "hromadné zásilky" otroků pro práci ve vesmírných koloniích na Měsíci nebo na Marsu, jak se o tom píše ve zmíněné knize?
Podle vědců lze klima ochladit genocidou

15. února 2011 v 6:24 | Vítězslav Kremlík |  Globálne oteplovanie, modifikácia počasia, chemtrails
Ilustrace

(hauntingthelibrary, physorg, mongabay, sciencedaily) Alarmisté nyní přišli s nápadem, že lidstvo mohlo řídit změny klimatu už dávno před průmyslovou revolucí. A to změnami v užívání půdy a v kácení lesů.

VYHUBENÍ INDIÁNŮ SNÍŽILO EMISE

Dr. Jed Kaplan z Ecole Polytechnique Federale de Laussane ve Švýcarsku nyní vydal zajímavou studii. Jmenuje se "Nový model roli člověka v klimatických změnách ( New Model of Man's Role in Climate Change). Řeší zde záhadu, co způsobilo malou dobu ledovou (chladné období cca 14. - 18. století). Jelikož pro alarmisty slunce jakoby neexistuje a ignorují výrazný pokles sluneční činnosti v tomto období, hledají si jiné vysvětlení.

A vysvětlení se našlo. Kdo chce psa bít, hůl si najde. Za ochlazení prý může pokles lidské populace. Události jako černá smrt (mor) či hubení domorodců v Americe prý způsobily, že se zvětšila plocha lesů. Lidé, kteří normálně lesy kácí, umřeli. A lesy pohltily více CO2, tím se snížil skleníkový efekt a proto se ochladilo.

Kaplan píše: "Díky zápiskům prvních průzkumníků víme, že lesy byly tehdy na americkém kontinentu méně hojné. Pak však osadníci začali likvidovat domorodé obyvatelstvo." Ohrožené na životě, domorodé populace utekly z  lesnatých oblasti a lesy - absorbující uhlík z atmosféry - pak způsobily legendární mrazy 19.století. "Je to samozřejmě jen hypotéza", uzavírá autor, " ale vzhledem k získaným datům je to zcela možné."

Ze studie plyne nepřímé doporučení: Pokud vše selže, můžeme klima ochladit tím, že vyvraždíme pár miliard lidí. Autoři doporučují mor jako řešení klimatických změn: "Černá smrt, mor který vedl k vymření více jak třetiny evropské populace, také vedl k poklesu uhlíkových emisí."
Ještě se někdo diví konspiračním teoretikům, že se po přečtení takovýchto textů vyděsí?

JAK ČINGISCHÁN OCHLADIL PLANETU

Tento nový směr bádání není ojedinělý. Zřejmě nová módní vlna.
V časopiseThe Holocene, vyšel článek od Julie Pongratz z Carnegie Institution's Department of Global Ecology. Na studii spolupracovali i badatelé z Max Planck Institute for Meteorology.
Julia Pongratz, Ken Caldeira, Christian H. Reick and Martin Claussen. Coupled climate-carbon simulations indicate minor global effects of wars and epidemics on atmospheric CO2 between AD 800 and 1850. The Holocene, January 20, 2011.

Studovali, jak se měnilo zalesnění po roce 800 n.l. "Zjistili jsme, že během krátkých událostí jako byla Černá smrt nebo kolaps čínské dynastie Ming, šíření lesů nebylo dostatečné, aby překonalo účinek emisí z rozkládajícího se materiálu v půdě... Ale při déle trvajících událostech jako byla mongolská invaze a dobytí Ameriky bylo dost času, aby se lesy rozšířily a absorbovaly výrazné množství skleníkových plynů."

Pongratzová upozorňuje: "Je častým omylem, když lidé věří, že vliv člověka na klima začal s masovým spalováním uhlí a ropy v průmyslové éře... Ve skutečnosti lidé začali ovlivňovat životní prostředí tisíce let dříve tím, že měnili vegetační pokrývku Země kácením lesů, aby získali více zemědělské půdy."

ASTRONOM NEVĚŘÍ SVÝM OČÍM

Na jednu věc autoři studií zapomněli. Že v malé době ledové poklesla sluneční aktivita. A v době průmyslové revoluce stoupla. Chtějí snad tvrdit, že lidé ovlivňují sluneční činnost?
Izolace jednotlivých vědních disciplín, je problém dávno známý. Ale tohle je vrchol všeho. Snažit se vysvětlit pozemské změny klimatu jen pomocí klimatologie a ignorovat přitom jiné disciplíny jako je solární astronomie...1. Číslo AlterLine - Január - Leden 2011

15. února 2011 v 5:26 Časopis AlterLine
alterline 1

----------KLIKNI - ODKAZ NA ČASOPIS V PDF FORMÁTE----------


Som veľmi rád, že vám môžeme po dlhom čase predstaviť finálne prvé číslo časopisu s názvom AlterLine a to predovšetkým vďaka iniciatíve a myšlienke človeka, ktorý na aiall.org vystupuje pod pseudonymom "Kalisek" (Editor) Patrí mu moja vďaka a obdiv, pretože ľudí ochotných priložiť ruku k dielu navzdory svojmu voľnému času je naozaj ako šafranu...

Časopis AlterLine plánujeme publikovať každý mesiac prostredníctvom viacerých internetových lokalít pre lepšiu dostupnosť vo verzii .PDF, adresy týchto jednotlivých vydavateľských webov budete môcť nájsť vždy na prvej stránke časopisu.

Obsahom tento časopis bude zhromažďovať najzaujímavejšie články z nezávislých internetových stránok zameraných na dianie vo svete v odlišnom ponímaní než nám predkladajú hlavné informačné prúdy. Budeme sa tak snažiť dostať ešte viac do povedomia informácie, ktoré by vám nemali ujsť a nad ktorými by sa človek mal predovšetkým zamyslieť .

Tipy na zaujímavé články budú môcť zasielať aj čitatelia na vyhradený kontakt (alterline@aiall.org), alebo užívatelia (aiall.org) prostredníctvom diskusného fóra. Naším cieľom je teda, aby ste mali aj vy možnosť ovplyvniť obsah časopisu stačí len zaslať odkaz, alebo samotný článok, ktorý vás zaujal na uvedené kontakty.

Pokiaľ ste teda jeden z tých, ktorým nie je informovanosť ľahostajná využite túto možnosť a pripojte sa. Nenechávajte si dôležité informácie len pre seba, zdieľajte ich. Naším cieľom je opäť zjednodušiť a sprehľadniť prístup k informáciám. Verziu PDF si môžete ľahko vytlačiť a šíriť ďalej aj tam kde práve nie je prístup na internet, alebo jednoducho pre osobné či kolektívne čítanie vo voľnom čase... doma, v práci, v škole atď...

Každé začiatky sú ťažké, my len dúfame, že nezanevriete nad dobrou vecou a pomôžete pri propagácii tohto časopisu. Všetkým priaznivcom Ďakujeme!


Kameraman, Ktorý Natočil 9/11, Čelí Vyhosteniu do USA

15. února 2011 v 4:59 9/11
Americký kameraman, který říká, že 11. září je lež, čelí vyhoštění z Argentiny do USA za údajnou obžalobu z vraždy. Kurt Sonnenfeld, muž, kterému byl udělen provizorní uprchlický status před sedmi lety, je nyní stíhán americkou vládou za obvinění z vraždy. Je jediným kameramanem, který nafilmoval důležité záběry na Groud Zero v New Yorku poté, co Dvojčata zkolabovala.

Sonnenfeld, který žije v Buenos Aires se svojí argentinskou rodinou říká, že záběry dokazují, že 11 - 9 byla lež. Stále ještě má 22 hodinový záznam, který americké autority chtějí.


"Slíbil jsem, že záznam dám schopným vyšetřovatelům, kteří jsou důvěryhodní a veřejně známí - vyšetřovatelům, kteří budou schopní odhalit anomálie, které by já a další lidé bez vědeckého vzdělání mohli přehlédnout. S přihlédnutím k tomuto doufám, že tam je mnoho věcí, které můžou najít a odmítnout tak oficiální verzi toho, co se stalo," řekl Sonnenfeld zpravodajovi Press TV.
Říká, že se bojí o svůj život, jestli bude poslán zpátky do Spojených států, aby byl postaven před soud. Denverská policie tvrdí, že má důkazy o tom, že zabil svoji první ženu v USA.

Sociální aktivisté, kteří protestují za to, aby Sonnenfeldovi byl udělen status uprchlíka v Argentině říkají, že denverská policie lže. Sonenfeldovi říkají, že je sleduje policie a že je odposloucháván jejich telefon.

Sonnenfeld tvrdí, že jeho záběry dokazují, že přední představitelé americké vlády věděli o útocích v roce 2001 předtím, než se staly, a on je obětí plánu USA na jeho umlčení.89,5% Nemcov Neverí Oficiálnemu Vysvetleniu Udalostí z 9/11

15. února 2011 v 4:42 9/11
Podle průzkumu Emnid-Institut, jedné z největších agentur pro průzkum veřejného mínění v Německu, skoro 90 procent Němci nevěří oficiálnímu vysvětlení americké vlády událostí 11. září 2001. Průzkum zadal německý časopis Welt der Wunder (Svět divů). Kromě toho že ukázal, že 89,8% lidí nevěří oficiálnímu vysvětlení 9/11, průzkum také ukázal, že 73,7% Němců věří, že vražda Kennedyho byla konspirací, a skoro 80% věří, že CIA provádí v Německu tajné operace. Průzkumy ukazují rapidní nárůst skepticismu v posledních letech nejen v Německu, ale i USA a jinde.

"Skoro 40 procent německých občanů věří, že existuje tajná světová vláda. Ještě víc jich považuje německou vládu za zločinnou - a každý druhý je přesvědčený o tom, že jsme systematicky sledováni."

"Skoro 90 procent Němců je přesvědčeno o tom, že americká vláda zamlčuje celou pravdu o útocích 11. září 2001, dvě třetiny považuje spolkovou vládu za poddajnou."

"Toto jsou výsledky průzkumu reprezentativního vzorku společnosti, který provedl Emnid-Institut mezi 1005 muži a ženami ve věku od 14 let - exkluzivně na zakázku Welt der Wunder."
Dvacet šest tajemných úhynů živočichů z posledních dní

14. února 2011 v 6:13 | orgonet |  Ostatné videa a články
NaturalNews přináší časovou linii záhadných úhynů z posledních dní. Podle mě si  opět cosi zkoušejí armády, co to je, se opět nikdy nedozvíme. Radši nevědět.

Časová linie záhadných úhynů ptáků a ryb v poslední době
Mike Adams, 12. 1. 2011

Nedávné tajemné úhyny ptáků a ryb způsobily poplach mezi ochránci přírody po celém světě. Ptáci doslova padají mrtví z oblohy, a ryby jsou vyplavovány na břehy moří a řek po celé severní Americe a po celém světě. Reakce mainstreamového tisku je podivně krotká, jako by to média brala jako okrajovou záležitost, rozmarné chování přírody, kterého není třeba si rozsáhle všímat.

NaturalNews si to nemyslí. Nás znepokojuje, když z nebe padají tisíce mrtvých ptáků bez jakéhokoliv zjevného důvodu. Neznamená to sice, že padá obloha, ale padají z něj zcela evidentně předtím živí živočichové. Jestli tohle není dostatečný důvod, abychom se zajímali, to se to k čertu děje na naší planetě, pak na jaký důvod ještě budeme čekat?

Jsou to jasná znamení, že něco není v pořádku. Výstražné signály od přírody, pokud chcete. Zde je seznam nedávných úhynů, které byly oznámeny.

13. 12..10 - V Austrálii tisíce mrtvých ryb, příčina neznámá.
(http://www.themorningbulletin.com.a...)

15. 12.10 - Tisíce mrtvých ryb na pobřeží Floridy, obviněno chladné počasí.
(http://www.cfnews13.com/article/new...)

17. 12.10 - Záplava mrtvých ryb na jezerní pláži v Indianě, obviněny zimní bouře.
(http://www.wndu.com/localnews/headl...)

18. 12..10 - Tisíce mrtvých ryb v zátoce na Filipínách, příčina neznámá.
(http://globalnation.inquirer.net/ce...)

22. 12..10 - Více než sto mrtvých pelikánů v Severní Karolíně, příčina neznámá.(http://www.carteretnewstimes.com/ar...)

23. 12.10 - Stovky mrtvých mořských živočichů vyplaveny na pobřeží v Jižní Karolíně, obviněno chladné počasí (http://www.abcnews4.com/Global/stor...)

23. 12.10 - Deset tun většinou mrtvých ryb nalezeno v rybářské síti u Nového Zélandu, příčina neznámá (http://www.stuff.co.nz/auckland/loc...)

27. 12. 10 - Množství mrtvých ryb vyplaveno na pobřeží jezera na Haiti, příčina neznámá (http://www.france24.com/en/20101227...)

28. 12.10 - 70 mrtvých netopýrů nalezeno mrtvých v Tucsonu, Arizona, příčina neznámá  (http://www.azcentral.com/news/artic...)

29. 12.10 - Tisíce mrtvých ryb nalezeny v San Antoniu, Texas, příčina neznámá.
(http://www.ksat.com/news/26316464/d...)

31. 12.10 - Více než  5 000 mrtvých ptáků nalezeno v Arkansasu, z důvodu masívního traumatu a vnitřních krváceni. (http://www.cnn.com/2011/US/01/03/ar...)

03. 01.11 - Vice než 100 000 mrtvých ryb nalezeno v řece Arkansas, příčina neznámá. (http://www.todaysthv.com/news/local...)

03. 01.11 - Tucty mrtvých ptáků na dvoře obytného domu v Kentucky, příčina neznámá. http://www.wpsdlocal6.com/news/loca...)

03.01.11 - Desítky tisích mrtvých ryb na pobřeží v Cheaspeake Bay, Md., obviněno chladné počasí. (http://www.wbaltv.com/r/26357581/de...)

03.01.11 - 100 tun mrtvých ryb vyplaveno na pobřeží v Brazílii, příčina neznámá.
(http://www.care2.com/greenliving/10...)

04.01.11 - Několik mrtvých kapustňáků nalezeno na pobřeží Floridy, příčina neznámá. (http://www.orlandosentinel.com/news...)

04.01.11 - Tisíce mrtvých ryb vyplaveny v potoku na Floridě, příčina neznámá.
(http://www.wftv.com/news/26367953/d...)

04.01.11 - Stovky mrtvých ryb na pobřeží v St. Clair River v Ontariu, Kanada., příčina neznámá. http://www.torontosun.com/news/cana...)

04.01.11 - Stovky mrtvých kosů nalezeny na dálnici v Louisianě, zjištěna vnitří zranění a krevní sraženiny. (http://www.2theadvocate.com/news/11...)

05.01.11 - Stovky mrtvých ptáků nalezeny na dálnici v Texasu, příčina neznámá.
http://www.ktre.com/global/story.as...)

05.01.11 - Velké množství mrtvých ryb vyplaveno na pláže Nového Zélandu, příčina neznámá.  (http://www.nzherald.co.nz/nz/news/a...)

05.01.11 - Více než 100 kavek nalezeno mrtvých na silnici ve Švédsku, příčina neznámá.  (http://www.thelocal.se/31262/20110105/)

06.01.11 - Více než 40 000 mrtvých krabů vyplaveno na pobřeží U. K., příčina neznámá.  (http://www.cbsnews.com/8301-503543_...)

07.01.11 - Více než 1 000 mrtvých hrdliček nalezeno v Itálii, příčina neznámá.
(http://www.telegraph.co.uk/news/wor...)

10.01.11 - Nesčetné ryby nalezeny mrvé v potoku, v U.K. brook, příčina neznámá.(http://www.peterboroughtoday.co.uk/...)

11.01.11 - Tisíce ryb "gizzard shad fish" nalezeny mrtvé na hladině Michiganského jezera a vyplavené v blízkosti Chicaga, obviněno chladné počasí. http://www.hispanicallyspeakingnews...)

Více na: http://www.naturalnews.com/030985_mysterious_deaths_birds.html#ixzz1Ao8Hc7fL 
http://www.naturalnews.com/030985_mysterious_deaths_birds.html#ixzz1Aog6KDd2

zdroj

Loose Change 9/11: Americký převrat / An American Coup (dokument EN + CZ titulky)

14. února 2011 v 5:42 911
Nejnovější verze dokumentu Loose Change popírajícího oficiální scénář útoků z 11.9.2001 na věže Světového obchodního centra na Manhattanu v New Yorku a sídlo Ministerstva obrany Spojených států amerických ve Washington, DC - budovu známou jako Pentagon. Jsou zde kladeny i závažné otázky ohledně záhadného kolapsu budovy WTC 7 či čtvrtého z unesených letadel, které se údajně zřítilo v Pensylvánii, aniž by po sobě zanechalo jakákoliv těla či identifikovatelné trosky. Režisér Dylan Avery shrnuje nejzásadnější informace z předchozích snímků a doplňuje je o nové poznatky. Dává zde kupříkladu prostor jednomu z řady vědců, kterým se v prachu ze zřícených budov podařilo objevit zbytky nezreagovaného nanotermitu, nové generace výbušnin používaných při řízených demolicích.

Originál z youtube (EN)


Britští vědci vynalezli umělý benzin, má být o polovinu levnější a nezávadný

14. února 2011 v 4:51 | Vít Jedlička |  Veda a technika
Ilustrace

To je hotovo. Svět umírá strachem z globálního oteplování, docházející ropy a strašného smogu a vědci mezitím vymyslí benzín z vodíku….

Odkazy na články: ihned.czdailymail.co.uk

Přístroje, kterými si člověk může preparovat vodík a přidávat si ho do paliva jsou na českém trhu již pár let. Jak výrazně šetří klasické palivo a zvyšují dojezdovost vozidla je otázka. Stačí Vám na to přitom jenom zhruba 5 tisíc. a kutilské nadšení.

Dalo se očekávat, že někoho napadne, že vodík se dá smíchat s nějakou jinou méně hořlavou látkou a společně s ní dovede plně nahradit benzín v klasických spalovacích motorech a to bez všech problému, které spalování vodíku přímo přináší.

Auta na vodu byla vždycky problém. Vyrobit více energie při štěpení vody na vodík a kyslík, než se spotřebuje, je prostě problém. Ale následující možné je:

1) Postavit jadernou elektrárnu, jako třeba Temelín, kde se dá vyrobit kWhodina za 1Kč (ne za 6Kč (dříve 14Kč) jako z fotovoltaického panelu);

2) Rozložit vodu na vodík a kyslík;

3) Vodík smíchat s nějakou chytrou nano-substancí a ten nalít do nádrže - to nejspíš nebude během pár let žádný problém.

Není divu, že vědci předpovídají, že výsledný umělý benzín bude významně levnější než ten současný.

Ropa je prostě velmi jednoduše nahraditelná a ropné společnosti se nejspíš budou moci jít brzo klouzat.

Co se ale ropným magnátům, kteří se pravidelně tajně scházejí na Bilderbergu, Římském klubu, Trilaterální komisi nebo Radě pro mezinárodní vztahy (například Rockefeller - Exxon nebo královna Beatrix - Shell) povedlo ještě předtím, než se je podařilo odstavit od koryta?

A) Pořádně zafinancovat Greenpeace a Al Gora, aby zblbli zelenou propagandou co nejvíce lidí. Rockefeller Brothers Fund nainvestoval do Greenpeace přes jeden milión dolarů mezi lety 1997-2005.

B) Prostřednictvím EU nás donutit investovat do "obnovitelných" solárních zdrojů. Podpora solárních panelů nás jako spotřebitelé elektrické energie bude stát 1000 000 000 000 (bilión - cena několika Temelínů). To je 100 000 Kč na občana včetně batolat a důchodců, které v následujících letech všichni zaplatíme! Je to taky skvělý způsob, jak zkorumpovat a morálně zničit střední a vyšší třídu národa, tím, že jim garantujete vysoké výnosy bez rizika na úkor ostatních občanů. Je to stejný ne-li horší problém, než celý státní dluh! Pokud by někdo chtěl zpochybňovat vliv Bilderbergu na EU, je dobré připomenout, že prezident EU Herman von Rompuy před svým zvolením na Bilderbergu slíbil, že bude prosazovat nové "zelené" celoevropské daně! Nebo je dobré připomenout, že se současný předseda Bilderbergu Etienne Davignon nedávno chlubil, jak pěkně to euro na tajných jednáních připravili. Všimněte si, že EU tlačí na drastickou redukci CO2 dlouho po tom, co to ostatní kontinenty přestalo zajímat…DOPLNĚNÍ: Protože se pod článkem rozhořela diskuze na téma nemožnosti nahrazení ropy jadernou energetikou, dovolil jsem si spočítat, že k úplnému nahrazení ropy by bylo potřeba zhruba 6 Temelínů a že jsme podporou fotovoltaiky vylili do kanálu peníze v hodnotě 10 Temelínů. V té souvislosti je dobré připomenout, že ČR má na svém území velká ložiska uranu.

8,89
kWh/lenergetická hodnota litru benzínu
7,31E+09lcelková spotřeba litrů nafty a benzínu

6E+10kWhpočet kWh spotřebovaných ve formě ropy ročně
121E+09kWhvýkon Temelínu ročně

5,408
počet Temelínů nutných k nahrazení spotřeby ropy
1001E+09Cena Temelína
10001E+09Odhadované náklady na dotace fotovoltaiky

10
Počet ztracených Temelínů

C) Cílem EU je nadále získávat 20 procent z "obnovitelných" zdrojů. Nikomu zda se nevadí, že biopaliva škodí 4x víc benzín a že díky tomu 100 miliónů lidí na světě hladoví.
Co se tím dá teď dělat?

1) Nevolit příště kolaboranty s těmito globálními zločinci. V Čechách především strany, které mají zástupce v Rockefellerové Trilaterální komisi nebo na Bilderbergu - Karel Schwarzenberg (TOP09), Alexandr Vondra (ODS),  Jiří Pehe (VV, ČSSD), Pavel Telička (VV, ČSSD), Jan Švejnar (CFR). Nevolit taky všechny ostatní politiky a strany, které dotace pro solární panely a pěstování biopaliv podpořily včetně Zelených a KSČM.

2) Nečekat a kultivovaně vystoupit z EU ještě předtím, než se ostatní evropské země probudí z této blbé noční můry…

3) Vzdělávat se a zajímat se o politiku, aby se něco tak hrozného, jako vstup do EU, již nemohlo opakovat.

PS: Neříkám, že by ČR měla hned začít budovat šest atomových elektráren, jenom upozorňuji do jak absurdní pozice jsme se s fotovoltaikou a centrálním plánovacím mozkem z Bruselu dostali.
PS2: Někomu možná připadá slovo kolaborant příliš drsné, ale když si uvědomíte, že Rockefellerovy fondy financovaly také nacistické ústavy rasové hygiény
Vít Jedlička je zakladatel Reformy.cz a člen Strany svobodných občanů