89,5% Nemcov Neverí Oficiálnemu Vysvetleniu Udalostí z 9/11

15. února 2011 v 4:42 |  9/11
Podle průzkumu Emnid-Institut, jedné z největších agentur pro průzkum veřejného mínění v Německu, skoro 90 procent Němci nevěří oficiálnímu vysvětlení americké vlády událostí 11. září 2001. Průzkum zadal německý časopis Welt der Wunder (Svět divů). Kromě toho že ukázal, že 89,8% lidí nevěří oficiálnímu vysvětlení 9/11, průzkum také ukázal, že 73,7% Němců věří, že vražda Kennedyho byla konspirací, a skoro 80% věří, že CIA provádí v Německu tajné operace. Průzkumy ukazují rapidní nárůst skepticismu v posledních letech nejen v Německu, ale i USA a jinde.

"Skoro 40 procent německých občanů věří, že existuje tajná světová vláda. Ještě víc jich považuje německou vládu za zločinnou - a každý druhý je přesvědčený o tom, že jsme systematicky sledováni."

"Skoro 90 procent Němců je přesvědčeno o tom, že americká vláda zamlčuje celou pravdu o útocích 11. září 2001, dvě třetiny považuje spolkovou vládu za poddajnou."

"Toto jsou výsledky průzkumu reprezentativního vzorku společnosti, který provedl Emnid-Institut mezi 1005 muži a ženami ve věku od 14 let - exkluzivně na zakázku Welt der Wunder."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama