Duben 2011

3. Číslo AlterLine - Marec - Březen 2011

29. dubna 2011 v 5:46 | aiall.org |  Časopis AlterLine
strom

---------- ODKAZ NA ČASOPIS V PDF FORMÁTE----------


Vítám vás u třetího čísla časopisu AlterLine. Jak jste si asi všimli, došlo k menšímu zpoždění a březnové číslo vychází až koncem dubna. Za toto zpoždění může jak větší počet článků, který v březnu vyšel, tak nedostat času pro mou osobu. Slibuji, že se během příštích měsíců pokusím toto zpoždění dohnat.

Jak už jsem zmiňoval, v měsíci březnu vyšla velká spousta zajímavých článků. A protože mi bylo líto některé z nich vypustit, došlo k zvětšení počtu stran na 60. Tento počet mi příjde jako optimální a nejspíše se ho budu do budoucna držet.
Pokud se vám časopis líbí a chcete pomoci s jeho šířením, máte několik možností. Tou nejlehčí je umístit odkaz na něj na své stránky, blog, facebook, twitter, ... . Pokud vám nevadí při šíření utratit nějakou korunu/euro, vytiskněte jedno číslo časopisu a umístěte ho na nějaké vhodné místo. Nejlépe tam, kde si lidé čtou cokoliv co je po ruce. Ideální jsou k tomu různé čekárny, školy, hospody apod. Dá se sice očekávat, že časopis brzy zmizí, ale i tak je zde šance, že dalšímu z nás trošku pootevře oči. A rozhodně se nestyďte a klidně nám o tom napište, každá taková zpráva potěší.
Přeji vám nikým nerušené čtení a doufám, že se vám výběr článků bude líbit.