Červen 2011

4. Číslo AlterLine - Apríl - Duben 2011

8. června 2011 v 2:16 | aiall.org |  Časopis AlterLine
časopis AlterLine č. 4

Na otvorenie časopisu v PDF formáte klikni na odkaz dole alebo priamo na obrázok.

---------- ODKAZ NA ČASOPIS V PDF FORMÁTE----------

Vítám vás u již čtvrtého čísla časopisu AlterLine. Hned na úvod se musím přiznat, že mé snahy o dohnání zpoždění se trochu minuly účinkem a dubnové číslo vyšlo ještě o trošičku později. Ale nemusíte se bát, že by snad časopis končil. Již teď pracuji na květnovém čísle a snad se mi konečně povede zpoždění dohnat.

Toto číslo je pro mne poměrně významné, poněvadž když jsem s časopisem začínal, řekl jsem si, že první tři čísla rozhodnou o budoucnosti časopisu. Přeci jen jsem si nebyl jistý, jestli si časopis najde své čtenáře a uchytí se. K mému překvapení se časopis velmi rychle uchytil a nacházím ho ke stažení na čím dál tím větším počtu internetových stránek. Mám z toho velkou radost a je to silná motivace pro psaní dalších čísel. Dokonce se mi v hlavě začíná objevovat myšlenka, že by jednou za čas mohlo vyjít speciální číslo, které by se celé věnovalo jednomu tématu (např. NWO, Chemtrails, ... ), ale to je zatím hudba budoucnosti.
Dále bych chtěl poděkovat lidem, kteří mne zásobují návrhy na články. Jsem za to velmi rád, poněvadž v poslední době vychází spousta zajímavých článků a každý měsíc musím dlouho přemýšlet, který článek otisknu a který ne. Díky vašim tipům je to o mnoho snažší a pomáhá mi to formovat styl, kterým se časopis bude ubírat. Proto se nestyďte a posílejte své návrhy na alterline@aiall.org