Prosinec 2011

e-konspirace: Apple a Ilumináti

11. prosince 2011 v 18:29 NWO, Illuminati, Bilderberg
Ilumináti mají vliv na ovládání různých sfér našeho života. Mohou ovládat média, telekomunikace, zdravotnictví, politiku i ekonomiku. Zkrátka vše, nač si vzpomenete. Chceme vám přiblížit indicie vedoucí ke spojení společnosti Apple a Iluminátů a z toho plynoucí otázky, jestli mohla být smrt Steva Jobse Ilumináty ovlivněna.

Jablko nepadá daleko od stromu Iluminátů

Spiklenci se shodují, že společnost Apple je ovládána Ilumináty a byla financována společností Sequoia Capital, což je investiční banka pod kontrolou Iluminátů.

Podívejte se na logo Apple Store. Zdá se Vám povědomé? Kruh jako vševidoucí oko a co ten trojúhelník?


Apple produkty vyráběné k sledování lidí, sběru informací a k ovládání mysli?

Masovým nástupem nových technologií, kterými se Apple v posledních letech prezentuje jsme nevědomky tlačeni k tomu, abychom používali technologii pro pobavení a přitom byla naše pozornost odvedena od skutečných plánů Iluminátů. Jejich plán je jednoduchý, manipulují s pravdou a lži opakují v médiích tak dlouho, dokud nejsou všeobecně přijaty. Od samého začátku chtějí, abychom modlu populární lidí (v tomto případě např. Steva Jobse), respektovali a začlenili výrobky společnosti Apple (potažmo Iluminátů) do našeho každodenního života.
Můžete být sledováni právě teď. Věděli jste, že iPhone 4 je zařízení které může sledovat pohyb majitele přístroje? Bylo zjištěno, že toto šikovné zařízení může tajně sledovat vaše pohyby a nahrávat je do telefonu. Apple iPhone 3G a iPad tajně ukládají a uchovávají informace o pohybu jejich vlastníků. Ačkoli nejsou (zatím) důkazy o tom, že získané informace jsou dále zpracovávány, je to stále velmi děsivé. Ale to není všechno. Dalším zajímavým produktem je Apple iCloud, který sbírá fotografie uživatele a synchronizuje je přes internet.

Podle společnosti je toto shromažďování osobních údajů fair. Přečtete-li si podmínky použití produktů společnosti Apple, dozvíte se, že shromažďování informací osobního charakteru jim pomáhá zlepšit, funkčnost a kvalitu produktů a služeb.

Vševidoucí oko

Mnoho her pro produkty Apple je vytvořeno pro kontrolu mysli a navrženo se symboly Iluminátů. Najdete je na Apple Store.


Smrt Steva Jobse

Mohla být smrt Steva Jobse spojena s působením Iluminátů? Mohlo se stát, že Steve Jobs měl v plánu udělat něco, co se Iluminátům nelíbilo tak, že došli k závěru, že musí být odstraněn. Je možné, že byl připraven odhalit hluboké temné tajemství, že on a Apple jsou pouhými loutkami v rukou Iluminátů.

Už asi nikdy nedozvíme pravý důvod jeho smrti (v případě, že jsou výše uvedené domněnky pravdivé), ale i když tady už Steve Jobs není, společnost žije dál.

Přečtěte si další konspirační teorie.