Leden 2012

Facebook Timeline je tady

30. ledna 2012 v 2:28 Ostatné videa a články
Tak a je to tady. Kdo ještě neslyšel o novém profilu na Facebooku, měl by si o něm zjistit pár informací. Pokud možno co nejdříve, protože již za necelý týden bude pozdě. Nový profil se jmenuje Facebook Timeline a bude povinný pro všechny uživatele. Jakmile bude zprovozněn, již si na svém profilu žádné informace, které tam máte nebudete moci měnit. Respektive se budou všechny změny v profilu zobrazovat všem ostatním.

Začala internetová válka: Největší hackerské útoky zasáhl FBI i Bílý dům!

22. ledna 2012 v 20:36 Ostatné videa a články
Hackerské skupina Anonymous jako odvetu za zablokování webu megaupload.com, který je největším serverem pro sdílení dat na internetu, napadla stránky amerického FBI a Bílého domu. Hackerům se již podařilo zablokovat množství webů a další útoky chystají.

"Spustili jsme největší útok v historii internetu, který ochromí vlády i stránky hudebního průmyslu. Členové kongresu musí změnit plánovanou legislativu, jinak naše zbraně neutichnou," uvedli členové sdružení Anonymous na svých internetových stránkách s tím, že dokud nebude server megaupload.com opět zpřístupněn , útoky budou pokračovat.


Obrovský protiútok internetových hackerů je reakcí na kontroverzní zákon o internetovém pirátství z dílny amerických organizací SOPA a PIPA. Na protest se ve středu vypnulo množství stránek, například i anglická verze Wikipedie.

Časový sled událostí posledních dvou dnů:

15:10 Hackerům se podařilo stopnout stránku ministerstva spravedlnosti Nového Zélandu - justice.govt.nz

15:05 Policie zabavila šéfovi Megaupload vozový park. Kromě luxusních značek zaujaly i netradiční SPZ jako Mafia, Hacker, či Police.

14:40 Zatčeni zaměstnanci Megaupload
Kim Schmitz, Němec, zakladatel
Finn Batalla, Němec, šéf marketingu
Julius Bencke, Slovák, grafický designér
Sven Echternach, Němec, ekonomický šéf
Mathias uživatel Ortmann, Němec, spoluzakladatel
Andrus Nomm, Estńec, šéf vývoje
Bram van der Kolk, Holanďan, programátor

14:35 Dalším cílem hackerů by měla být stránka ministerstva spravedlnosti USA - justice.gov. Zveřejnila to skupina anonymous.

14:30 Americké úřady tvrdí, že šéf Megaupload nebyl žádný samaritán. Jeho sídlo na Novém Zélandu prý patří k největším v zemi. Jeho vozový park představují desítky nejluxusnějších aut.

14:03 První útok mimo území USA. Nefugnuje stránka hadopi.fr. Volně přeloženo jde o web úřadu na autorskou ochranu a kontrolu šíření informací po internetu.

13:50 Hackeři "shodili" celý web mgm.com.

13:30 Stránky copyright.gov, hadopi.fr, riaa.com universalmusic.com stále nefungují.

12:40 "My jsme Anonymous. My jsme legie. My jsme každý. My jsme všude. My jsme vy. My neodpouští. My nezapomínáme. Toto je náš svět a my si ho bereme zpět. Očekávejte nás," burácejí hackeři na internetových fórech . Momentálně ve více zemích shazují stránku shop.mgm.com.

12:00 Megaupload se má nacházet na této IP adrese. Zatím neexistuje žádná doména.

11:00 Anonymous už zablokovali stránky riaa.org, mpaa.org, copyright.gov, whitehouse.gov, doj.gov, hadopi.fr, utahchiefs.org, wmg.com, bmi.com. Stránku FBI údajně nahodili po 12-hodinovém výpadku a některé další stránky jsou také opět v provozu.

Hackerům se podařilo zablokovat i stránky Amerického sdružení filmového průmyslu, asociace fonografického průmyslu, ministerstva spravedlnosti a vydavatelství Universal Music a Warner Music.

09:40 Při útocích hackeři využili techniku ​​zvanou DDoS (Distributed Denial of Service). V praxi takový útok probíhá vždy podle stejného scénáře. Tisíce počítačů začnou přistupovat v jeden okamžik na konkrétní server. Ten zpravidla nezvládne tak vysoké množství požadavků zpracovat a spadne. Pro běžné uživatele se pak takto napadena webová stránka tváří jako nedostupná.

7:00 Na seznamu napadených stránek, který hackeři pravidelně aktualizují, bylo v pátek ráno uvedených celkem 14 webů. "Nebude trvat dlouho a přibudou desítky dalších webů firem, které chtějí potlačovat svobodu internetu," naznačil další plány sdružení Anonymous jeden z jejich členů v diskusi pod seznamem.

05:12 Mluvčí ministerstva spravedlnosti útok potvrdil s tím, že vyřazení stránek z provozu bylo následkem "nepřátelského aktu".

Zablokovaný server megaupload.com podle amerických vyšetřovatelů sdílením filmů a dalšího chráněného obsahu způsobil majitelům práv škodu za půl miliardy dolarů. Ministerstvo spravedlnosti oznámilo, že začalo trestní stíhání zakladatele služby Kima Schmitz, který vystupuje pod jménem Kim Dotcom a pěti manažerů firmy. Schmitz a tři jeho spolupracovníci byli již zadrženi v Aucklandu na Novém Zélandu, po dalších dvou se pátrá. Mezi obviněnými je i Slovák Július Bencke .

Přečtěte si také konspirační teorie.

Podvod tisíciletí: Americká centrální banka prý zpronevěřila 26 bilionů!

19. ledna 2012 v 23:16 FED, peňažné otroctvo
podvod, jehož výška vyráží dech. Místo toho, aby Federální rezervy zachraňovaly potápějící se ekonomiku USA, tajně prý rozdělily úvěry v hodnotě 16 bilionů dolarů za nulovou sazbu mezi některé největší finanční instituce a korporace v USA a ve světě. Podle bývalého amerického kongresmana Alana Graysona celková částka dokonce činí až 26 bilionů.


Kongresová zpráva uvádí, že FED tajně ukryl většinu zpronevěřených peněz ve vlastních bankách. Zbytek jednostranně převedl zahraničním bankám a korporacím od Jižní Koreje po Skotsko. Zahraničním bankám a korporacím, na kterých měli bankéři Federálních rezerv osobní finanční zájem, nebo ve kterých měli podíl.

Zpráva odhaluje, že generální ředitel JP Morgan Chase působil ve správní radě newyorského FEDu ve stejné době, kdy jeho banka obdržela přes 390 miliard dolarů z veřejných peněz. Navíc JP Morgan Chase fungovala jako jedna ze zúčtovacích bank (bank na praní peněz) při programech nouzových úvěrů centrální banky.

V roce 2008 William Dudley, který je nyní prezidentem newyorského FEDu, dostal echo, aby si podržel investice v AIG a General Electric, v době, kdy byly AIG a GE poskytnuty federální finanční zdroje. Jedním z důvodů, proč FED nechtěl, aby Dudley svá aktiva prodal, podle auditu bylo, že by to odhalilo střet zájmů a obrovský podvod a zpronevěru 16 bilionů dolarů.

FED si na provedení prakticky všech operací v rámci svého plánu na zpronevěru najal soukromé kontraktory, jako JP Morgan Chase, Morgan Stanley a Wells Fargo. Stejné firmy dostaly také biliony dolarů v úvěrech FEDu za téměř nulovou úrokovou sazbu. Morgan Stanley pomohla bankéři z Federálních rezerv vyprat zpronevěřené biliony přes AIG.

Obří částka, kterou prý FED zpronevěřil (americký kongres schválil pouze 1,487 bilionu) by mohla zaplatit celý americký státní dluh. Aby se vyhnula krachu, stačí americké vládě jen zabavit aktiva bank Federálních rezerv (velká šestka amerických bank celkem drží asi 9,399 bilionů dolarů aktiv) a dostat zpět biliony, které Federální rezervy ilegálně zpronevěřily, a peníze vyprané v jejich zahraničních bankách a korporacích.

Americká vláda může od Federálních rezerv a jejich bank získat zpět peníze prostřednictvím propadnutí aktiv. Propadnutí majetku je konfiskace státních aktiv, které jsou buď výtěžkem zločinu, nebo získané prostřednictvím zločinu či terorismu. Výtěžek ze zločinu znamená jakoukoli ekonomickou výhodu odvozenou nebo získanou přímo nebo nepřímo zločinem nebo zločiny. K zločinům, kterých se dopustily banky Federálních rezerv vůči Spojeným státům a jejich občanům, patří: střet zájmů, podvod s cennými papíry, defraudace, podvod, praní peněz, hromadění, šmelina, rozkrádání či výpalné.

Podvod s cennými papíry a defraudace jsou tedy důvodem pro okamžité odebrání licence a zabavení majetku i pro uvěznění bankéřů FEDu.

Abecední seznam primárních dealerů bank FEDu, kteří mají prát špinavé peníze:

Bank of Nova Scotia, agentura New York (třetí největší kanadská banka, v New Yorku si otevřela agenturu v r. 1907)

BMO Capital Markets Corp. (čtvrtá největší kanadská banka)

BNP Paribas Securities Corp. (Paříž, Francie)

Barclays Capital Inc. (Londýn, Británie)

Cantor Fitzgerald & Co. (Spojené státy)

Citigroup Global Markets Inc. (Banka pro praní drogových peněz CIA, Spojené státy)

Credit Suisse Securities (USA) LLC (Curych, Švýcarsko)

Daiwa Capital Markets America Inc. (Tokio, Japonsko)

Deutsche Bank Securities Inc. (Frankfurt, Německo)

Goldman Sachs & Co, (Spojené státy)

HSBC Securities (USA) Inc. (Založena v Hongkongu, sídlo v Londýně, Británie)

Jefferies & Company Inc. (Spojené státy)

JP Morgan Securities LLC (Spojené státy)

Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith Incorporated (Spojené státy)

Mizelo Securities USA Inc. (Tokio, Japonsko)

Morgan Stanley & Co, LLC (Spojené státy)

Nomura Securities International, Inc. (Tokio, Japonsko)

RBC Capital Markets LLC (kanadská investiční banka, součást Royal Bank of Canada)

RBS Securities Inc. (Skupina Royal Bank of Scotland)

SG Americas Securities LLC (Spojené státy)

UBS Securities LLC (Curych a Basilej, Švýcarsko)

Přečtěte si další konspirační teorie.

Španělská chřipka - jak to bylo...

15. ledna 2012 v 23:40 Ostatné videa a články
Heinrich Mueller, bývalý šéf gestapa, řekl v roce 1948 vyšetřovatelům ze CIA, že největší mor v lidkých dějinách vyvolal člověk. Měl na mysli epidemii chřipky v letech 1918 - 1919, kterou se nakazilo 20 % světové populace a na kterou zemřelo 60 až 100 milionů lidí. To je přibližně třikrát více, než kolik lidí zahynulo a bylo zraněných v I. světové válce. Ovšem na tento moderní "mor" se přitom jaksi úplně zapomnělo.

Mueller řekl, že chřipka vznikla jako americká bakteriologická zbraň, kterou se v březnu 1918 nechtěně nakazilo (můžeme spekulovat do jaké míry to bylo nechtěné a neřízené nakažení) několik příslušníků americké armády na základně Camp Riley v Kansasu a která sa potom rozšířila do celého světa. Prý se "vymkla kontrole", sdělil, ale my nemůžeme vyloučit možnost, že "Španělská chřipka" byla záměrným prostředkem na redukci počtu obyvatel a že něco podobného se může kdykoli "opět použít".

Výzkumníci objevili spojitost mezi tímto druhem chřipky a "ptačí chřipkou". Podle Wikipedie: "Ve Spojených státech amerických bylo postiženo 28 % obyvatelstva a půl milionu až 675 tisíc zemřelo. V Británii zemřelo 200 000 lidí, ve Francii více než 400 000. Na Aljašce a v Jižní Africe vymřeli celé vesnice. V Austrálii, odhaduje se, zemřelo 10 000 lidí, na ostrovech Fidži zemřelo během dvou týdnů 14 % obyvatelstva a Západní Samoa přišla o 22% obyvatelstva. Odhaduje se, že 17 miliónů lidí zemřelo v Indii, což v té době představovalo okolo 5 % celkové populace. V indické armádě zemřelo na chřipku 22 % vojáků, kteří se jí nakazili." Příznaky chřipky z roku 1918 byly tak nezvyklé, že ji často nesprávně diagnostikovali jako tropickou horečku, choleru nebo tyfus. Jeden z pozorovatelů napsal: "Nejvíce překvapivou komplikací bylo krvácení ze sliznic, zvláště z nosu, břicha a střev. Také se vyskytlo krvácení z uší a podkožní krvácení. …Překvapující bylo i to, že umírali většinou mladí dospělí - 99 % úmrtí se vyskytlo u lidí mladších 65 let a více než polovina u lidí ve věku 20 až 40 let. Toto je velice nezvyklé, protože chřipka je obvykle smrtelná u dětí (do věku dvou let) a u starších (ve věku nad 70 let)."

Na konferenci v Berlíně o bakteriologických zbraních v roce 1944 generál Walter Scheiber, šéf zdravotnictví německé armády, řekl Muellerovi, že v roce 1927 strávil dva měsíce ve Spojených státech diskusemi se svými americkými protějšky. Ti mu prý řekli, že během I. světové války vyvinuli "tzv. virus dvojího zásahu". Podle Muellera se však tento virus "vymkl kontrole a místo aby zabíjel Němce, kteří se již mezitím vzdali, obrátil se proti američanům a ostatním". Vyšetřovatel CIA James Kronthal, šéf CIA v Bernu, se Muellera zeptal na "virus dvojího zásahu". (Mně osobně to připomíná AIDS.) Mueller na to odpověděl: "Já nejsem lékař, pochopte, ale dvojitým zásahem mysleli virus - nebo dva spojené dohromady - jejichž účinnost byla zaručena. První zásah napadl imunitní systém, a tak oslabil oběť a druhý byl jakousi formou zápalu plic. Prý ho vyvinul nějaký britský vědec. Teď vidíte, proč jsou takové věci šílené. Tyto věci se dokáží měnit, žijí svým vlastním životem a co začíná jako kontrolovaná záležitost, to se může změnit v něco skutečně strašného. "

V průběhu diskuse se v kontextu diskuse o tyfu vynořilo téma španělské chřipky. Mueller řekl, že nacisté záměrně nakazili ruské válečné zajatce v táborech tyfem, který pak - spolu s vyhladověním - usmrtil kolem tří milionů osob. Tyfus se později rozšířil i do Osvietimi a jiných koncentračních táborů, kde se nacházely i ruští a polští váleční zajatci.
V kontextu se studenou válkou Mueller řekl: "Kdyby byl Stalin vnikl do Evropy … trochu nemoci (viru) tu a tam by bylo jeho armádu citelně oslabilo a ostatní by přitom zůstalo nedotčeno. Kromě toho malá lahvička s virem je mnohem levnější, než atomová bomba, či ne? Tak můžete mít v "zásobě "více "imaginárních" vojáků, než měl k dispozici Stalin a přitom je vůbec nemusíte živit, obléká a dodávat jim munici. A na druhé straně, hrozba války … dělá zázraky … pokud jde o ekonomiku. "

Řád Skull & Bones

15. ledna 2012 v 23:38 NWO, Illuminati, Bilderberg
Různá proroctví o Novém světovém řádu se objevovala po celá staletí a nikdy se nenaplnila - přinejmenším ne doslova. Od iluminátů po bilderbergské bylo tajemství sekt podobných zednářům předmětem spekulací o kontrole či hledání možnosti kontroly a usměrňování světových událostí.

Řád Skull & Bones (Řád lebky a hnátů) je tajné společenství mužů z prominentních rodin, založené na univerzitě Yale v USA. Jejich nejslavnějšími někdejšími členy byl údajně i bývalý prezident USA George W.Bush a jeho otec a taktéž bývalý prezident USA George H.W.Bush. Činnost této skupiny není veřejně známá, ale mluví se o tajném spolčení, jehož cílem je přetvoření světového řádu a získání vlivu nad politickými osobnostmi a institucemi. Někdejší členové se stali senátory, členy nejvyššího soudu a velvyslanci, tři se stali prezidenty. Jiní slavní členové, o nichž se říká, že jsou na různých místech v celé společnosti, jsou například i členové rodiny Rockefellerů, Pillsburyů a Taftů.

Původně byla společnost založena ku prospěchu členů, kteří po ukončení studia odešli z vysoké školy a podobně jako svobodní zednáři sdílejí stejné ideály, mají společné finanční zájmy a pomáhají si. Avšak bývalí členové společnosti byli obviněni z vytváření tajné vlády pod pláštíkem operací zpravodajské služby, čehosi, co pracuje proti zájmům prezidenta, ačkoli provádí operace jeho jménem. Některé z nejznámějších skandálů nesou znaky tohoto sdružení, od zavraždění prezidenta J.F.Kennedyho po Watergate a protiíránskou aféru. Osoba, o níž se říká, že měla prsty ve všech těchto událostech, je George H.W.Bush. V době vraždy prezidenta Kennedyho a vypuknutí aféry Watergate pracoval Bush pro CIA a v době protiíránské aféry byl viceprezidentem.

Vlivu bývalých členů tohoto tajného společenství na politický život v USA se dotýká i varování prezidenta Dwighta D.Eisenhowera na zcela novou úroveň korupce uvnitř vojensko-průmyslového komplexu. Eisenhower sám údajně vytvořil "tajnou vládu" pod pláštíkem operací zpravodajské služby, skupinu, která prováděla svoji činnost v zájmu "národní bezpečnosti", a pověřil Gordona Graye, aby tyto aktivity kryl. Grayův syn, C.Bowden, byl poradcem George H.W.Bushe v Bílém domě a "ochráncem prezidenta". Jeho prací bylo zajistit, aby Bush nebyl spojován s aktivitami této skupiny, pokud by se o některých z nich dozvěděla veřejnost. Obvinění proti této tajné skupině zahrnuje nelegální obchodování s drogami pod závojem protidrogové války a financování komunismu a Hitlerova režimu.

Ale jeden z nejzajímavějších aspektů tohoto společenství je, že dva hlavní kandidáti prezidentských voleb v roce 2004, George W.Bush a John Kerry , byli jeho bývalí členové. U obou se věřilo, že je mají v kapse vlivní otcové řádu Skull & Bones, takže ať by vyhrál kterýkoli z nich, společnost si mohla být jista, že by měla moc zajištěnou na další čtyři roky. Nadto manželka Johna Kerryho Tereza, byla v prvním manželství provdána za Johna Heinze, dalšího studenta Yale a člena společenství Skull & Bones. Heinz byl otevřený liberál a často se netajil názory, které byly neslučitelné s názory vládními. Ještě zajímavější bylo, že s Johnem Towerem byl členem komise, která vyšetřovala protiíránskou aféru. Oba muži prohlédli stohy roztříděných informací, které vzbuzovaly dojem, že CIA prováděla nelegální činnost v době, kdy byl George H.W.Bush jejím ředitelem. Oba muži podivně zahynuli za záhadných okolností při leteckých haváriích v roce 1991.

Je možné, že řád Skull & Bones využíval svoji moc a vliv na Bílý dům desítky let a nejen že odposlouchával prezidenta, ale jeho členové kontrolovali i co říká a kontrolovali i jeho činnost? Bez jakékoli zodpovědnosti vůči lidu USA by mohli tito loutkáři za scénou být oněmi osobami, které ve skutečnosti tahaly za nitky událostí. Ačkoli vliv členů tohoto společenství, jak se zdá, poklesl s uvedením Baracka Obamy do prezidentského úřadu, ukázalo se, že někteří jeho klíčoví poradci byli bývalí členové řádu Skull & Bones a zastánci jisté teorie prohlašují, že moc drží v rukách stále tajná vláda, navzdory nejlepšímu úsilí těch, kteří jsou zdánlivě odpovědnými osobami.

Konspirační předpověď na rok 2012

15. ledna 2012 v 23:36 NWO, Illuminati, Bilderberg
Jedna z nejznámějších konspiračních teorií tvrdí, že se globální mocenská elita připravuje na ohlášení světové vlády. Údajně by nemělo jít o žádné překvapení. Příští představitelé světovlády mají dokonce v záloze plány B, C a D, které by byli schopni použít v případě nedosažení svého záměru. Jak by se tedy podle konspirátorů mohl vyvíjet rok 2012? Zahraniční média spekulují o desítce bodů, které mohou sehrát jistou roli v následujícím období.

1. Finanční krize

Od roku 2008, kdy nastal na celém světě chaos v důsledku finančního kolapsu, se svět potýká s problémy stále nemocné a podlomené ekonomiky. Mýtus pomoci ze strany Evropské centrální banky bude prolomen a opatření na záchranu bank de facto neexistují. Nalévání financí na jejich "udržení při životě" je kontraproduktivní. Vlády údajně nebudou mít dohled nad kontrolou bank jako HSBC, Deutsche Bank, Goldman Sachs, Citicorp, JP Morgan Chase, ale bude ji mít někdo úplně jiný.

2. Ekonomický kolaps

Extrémy kapitalismu by měly zničit jakýkoliv lidský potenciál a vše by mělo směřovat k otrocké práci, kde si každý najde "to své". A ten, který není, bude směřovat do gulagů či koncentračních táborů.

3. Sociální vzpoury

Ekonomická krize vyhnala do ulic tisíce demonstrantů v Řecku, Itálii či Portugalsku. Masovější vzpoury však budou následovat ve Španělsku, Itálii, USA a ve Velké Británii.

4. Inteligentní viry

Vědci a biologové budou stále pracovat na vývoji mikročipů, které by mohly být implantovány pod lidskou kůži. Vynalezení virů schopných vyhubit část planety je údajně na obzoru.

5. Globální oteplování

Podle expertů se do roku 2050 až dvojnásobně zvýší poptávka po energiích. Odborníci také varují, že tento odhad je až příliš konzervativní. Alternativní zdroje tvoří v současnosti jen 20% celosvětové energie a do roku 2020 se bude využívat jen 30% z alternativních zdrojů.

6. Teroristé a boje "pod falešnými vlajkami"

Experti kalkulují s hypotézami, že útoky na newyorské dvojčata z roku 2001 budou slabý odvar ve srovnání s dalšími invaze, válkami, ba dokonce genocidami. Použití jaderných zbraní je na spadnutí.

7. Válečný konflikt

Námořní síly, bombardéry a torpédoborce jsou již připraveny na další invazi. Kdo bude po Iráku a Afghánistánu další na ráně? Sýrie, Írán či dokonce Severní Korea?

8. Ekologická katastrofa

Černobylská tragédie z roku 1986 byla začátkem konce Sovětského svazu a rok 2011 již naznačil, že od tragédie podobného rozsahu nejsme daleko. Zemětřesení v Japonsku způsobilo výbuch a požár v jaderné elektrárně Fukušima I. Stojí za tragédií tajemný HAARP?

9. Atentát na významnou osobnost

Představitelé nejmocnějších států mohou stát za likvidací své nepřátele i prostřednictvím atentátu. CIA, Mossad či KGB disponují rozsáhlými sítěmi, které by jim mohly pomoci k dokonale zinscenovaná vraždě.

10. Kontakt s mimozemšťany

Setkání s mimozemskými civilizacemi nelze řešit jednotlivě, ale i v tomto případě "je třeba vybudování světové vlády", která by nás mohla zastupovat během prvotního kontaktu. I zde se naskýtá otázka, zda světové mocnosti neprogramovali lidstvo tak, aby věřili, že jednoho dne na určitém místě přistane vesmírná loď s jinou civilizací.

Z výše uvedeného je zřejmé, že spousta věcí se již děla v letech minulých, ale v nastávajícím období by mělo docházet k zintenzivnění veškerých faktorů, vedoucích k postupnému nastolení Nového světového řádu.

WikiLeaks zveřejnila dokumenty „Spy Files“ o globálním monitorování

15. ledna 2012 v 23:32 Ostatné videa a články
WikiLeaks prvního prosince spustila nový projekt s názvem "The Spy Files", který na své stránce uvádí, že dá do oběhu stovky dokumentů od zpravodajských agentur.

Zmíněný zpravodajský průmysl obsažený v dokumentech se týká 25 zemí a až 160 zpravodajských agentur.

"Spy Files" je prostě seznam brožur manuálů, novinových stránek a ceníků. Dosud zahrnuje 287 dokumentů, jejichž počet se bude během nového roku zvyšovat.

Podle oznámení na oficiální stránce, důvodem sběru informací je ukázat, že hlavním centrem zpravodajského průmyslu jsou rozvinuté země s vyspělejším technologickým průmyslem. Dokumenty jsou pak prodány represivním režimům ve světě a také jsou používány domácími zpravodajskými agenturami.

Stránka dále uvádí, že zpravodajské agentury, armáda a policie tak dokáží v masovém měřítku a tajně odposlouchávat hovory, získat kontrolu nad počítači bez pomoci nebo bez vědomí telekomunikačních operátorů. Zjištěná může být i aktuální pozice mobilního telefonu a toho, kdo ho používá. Dokonce iv případě, že je telefon nebo mobilní zařízení vypnuté.

Podle WikiLeaks v posledních 10 letech, od útoků 11. září 2001, se tento průmysl změnil z tajného, ​​který většinou poskytoval informace americkým a anglickým zpravodajským agenturám, na masivní multinárodní průmysl, který je v zásadě neregulovaný.

Dokumenty zveřejněné na webstránce obsahují také smlouvy, které dokazují, že zpravodajské agentury prodaly monitorovací technologii represivním arabským zemím, například Libyi, a to v době, kdy jí vládl Muhammad Kadáfí.

Agentura se sídlem v Pekingu, China Top Communications, nabídla technologii, která dokáže rozšifrovat hesla více než 30-ti emailových poskytovatelů.

Na stránce jedné z osmi partnerských organizací spolupracujících s WikiLeaks, Bureau of Investigative Journalism and Privacy International, se uvádí, že "italská zpravodajská agentura tvrdí, že dokáže na dálku získat kontrolu v mobilech Smartphone a použít je k odposlechu konverzace a získání fotografií vlastníků těchto mobilů . "

Existuje množství používaných zařízení zpravodajskými agenturami. Podle dokumentů "Spy Files" jsou některé naprogramovány tak, aby se chovala jako malware a jiná jsou navržena tak, aby obešla ochranné zabezpečení na osobních počítačích.

Válka proti svobodě – Lidský biochip implantát

9. ledna 2012 v 17:20 | true-lies |  NWO, Illuminati, Bilderberg
"Svoboda je právo všech bytostí" - Optimus Prime - "Film Tranformers"

Je-li svoboda je právem všech lidských bytostí, proč se vláda snaží, odebrat jim toto právo? Odpověď se dá shrnout do jednoho slova - kontrola. Když budou moci kontrolovat každý aspekt našeho života, nakonec jej budou moci zcela ovládat. Ale jak to mohou udělat? Odpověď je jednoduchá: aplikací lidských biochip implantátů.

Poprvé se začaly biochipy používat v roce 1983 a byly používány v oblasti rybolovu. V současné době je biochip implantát používán ve více než 300 ZOO, dále je využíván u domácích zvířat, psů, koček, koňů, používá se pro elektronické značkování laboratorních zvířat, sledování ohrožených volně žijících živočichy atd. Od roku 2004 se implantace biochipů týká dokonce i lidí.

VeriChip je první lidský biochip implantát, který byl schválen FDA. VeriChip funguje na základě radiofrekvenční identifikace (RFID).

K čemu se VeriChip RFID implantát používá?

Biochip implantáty byly nejprve vytvořeny pro účely ověřování totožnosti a k užitečným věcem, jako je pomoc lidem s Alzheimerovou chorobou a sledování dětí. Pokud někdo má implantován biochip, prostě jen mávnul rukou před skenerem a identifikační údaje a zdravotní záznamy jsou zobrazeny. To zní jako dobrá věc. Tak v čem je problém?

Problém nastává, když jde o ochranu osobních údajů. Mnoho obhájců soukromí varuje před případným zneužitím ze strany vlád, což vede k větší ztrátě občanských svobod a svobody jako takové. Někteří chtějí dokonce nahradit hotovost a kreditní karty lidskými biochipy, takže pokud v sobě nebudete mít implantovaný biochip, nebudete moci nic kupovat nebo prodávat.

Dalším problémem spojeným s používáním lidských biochipů je bezpečnost. Každý, kdo používá přístroj pro čtení dat z biochipu si bude moci přečíst data z vašeho implantátu, protože data musí být v nezašifrované podobě. VeriChip není možné nastavit tak, aby si jej přečetli pouze oprávněné osoby.

S technologií pro monitorování jenž je v současnosti k dispozici, a za pomoci lidského biochip implantátu, není nereálné myslet si, že tyto chipy mohou být zneužity ke sledování jejich nositelů.

Lidské mikro-chipování již probíhá. Někteří zaměstnavatelé mají VeriChip povinný pro své zaměstnance. Miliony vojáků po celém světě jsou ochipováni "z bezpečnostních důvodů". Miliony domácích zvířat jsou ochipovány taktéž "z bezpečnostních důvodů". Nespočet nevinných civilistů bylo tajně ochipováno proti jejich vůli. Politikové stále mluví o spojení implantace lidských chipů s bezpečností. Proč tedy usilují o povinné ochipování novorozenců? Také z důvodu bezpečnosti?

Kdo je další?

V blízké budoucnosti pravděpodobně uslyšíte o lidských biochip implantátech mnohem více. Uslyšíte o tom, jaký je to užitečný nástroj při sdílení zdravotních informací a jak je to dobré pro pomoc poskytovatele zdravotní péče v mimořádných situacích. Buďte však skeptičtí. Tento produkt bude inzerován a prezentován v tom nejlepším možném světle, ale v konečné fázi bude z větší části využit pro zcela jiné účely. Velké firmy chtějí velký zisk a vlády nám chtějí vládnout a ovládat nás.

Nebuďte otrokem. Nenechte se ochipovat.