Autor konspirací o 11.září Phillip Marshall byl nalezen mrtev se svými dětmi

13. února 2013 v 12:46 |  9/11
Bývalý pilot a spisovatel Phillip Marshall, který ve svých knihách psal, že útoky z 11. září zorganizovala vláda USA a Saúdské Arábie byl nalezen mrtev v jeho domě ve městě Murphys, společně s jeho synem, dcerou a psem.

http://dcxposed.com/wp-content/uploads/2013/02/marshall-murder-suicide.jpg

K jeho dílům patří román "Lakefront airport," z roku 2003", Falešná vlajka 911: Jak Bush, Cheney a Saudové vytvořili svět po 11. září (False Flag 911: How Bush, Cheney and the Saudis Created the Post-911 World 2008)" a " Big Bamboozle: 9/11 a válka proti teroru (Big Bamboozle: 9/11 and war on terror 2012)", v níž se domníval, že to nebyla al-Káidaa, ale vlády USA a Saúdské Arábie, kteří zorganizovali teroristické útoky z 11. září na Spojené státy.

Přátelé dětí Phillipa Marshala, objevili tuto nepříjemnou scénu v sobotu 10.2.2013, když je šli navštívit, jelikož o sobě delší dobu nedávali vědět. Šerif kraje Calaveras uvedl, že obě děti, stejně jako jejich pes, byli střeleni pistolí do hlavy.
Marshallova manželka v době střelby byla na cestách v zahraničí. Možný motiv pro střelbu nebyl stanoven, ale policejní zprávy poukazují na důkaz, že to byla sebevražda.

Biografie autora knih z Amazon.com:

Philip Marshall, vojenský veterán, letecký kapitán a bývalý vládní pilot se smlouvou pro "zvláštní činnosti", je autorem tří knih o Top tajnostech USA, konkrétně o skupině organizovaného zločinu v horní vrstvě amerických tajných služeb, politiky, armády a ekonomiky v USA. Jeho kariéru začal v roce 1980 jako kapitán Learjet(výzvědné letadlo a pašování drog z Mexika Drug Enforcement-DEA) které sledovalo Pablo Escobara, který pracoval pro CIA a tajně vyzbrojoval Contras v Nikaragui. Marshall studoval a psal 30-let o této organizované skupině, k jejichž top dveřím vedou na Wall Street, k mediálním magnátů, a k jejich dobře financovaných politikům. Marshall je přední letecký expert na útoky 11. září. The Big Bamboozle (2012) je jeho druhé dílo a zaměřovalo se na letecký výcvik a přípravu únosců z 11. září, která následovala po jeho první knize na téma falešné vlajky z 11. září v roce 2008. Jeho první kniha, Lakefront Airport (2003) byl román který vyšel na základě jeho zkušeností jako pilota pro vládní zakázku během operace Iran-Contras. Philip Marshall začal 20-letou kariéru jako pilot letecké linky v roce 1985, létál nejprve pro Eastern Airlines a pak s United. Byl držitelem leteckých licenců kapitána na Boeing 727, 737, 747, 757 a 767. Narodil se a vyrůstal v New Orleans, Marshall, zemřel v Kalifornii.
Zdroj: ac24


Záhadná úmrtí svědků z 11.záříStarší video, ale je dobré ho vidět, protože je to další kus příběhu. Proč někteří lidé, kteří říkali do televize nebo do novin o explozích ve věžích a v budově č.7 měli nehodu nebo se rozhodli spáchat sebevraždu?

Barry Jennings - slyšel exploze ve WTC 7, v dokumentech poskytoval svá svědectví o tom, jak překračoval mrtvá těla v budově WTC 7. Zemřel záhadně 19.srpna 2008 na zástavu srdce, 2 dny předtím než NIST uveřejnil zprávu o kolapsu WTC 7.

Beverly Eckertová - během útoku zemřel její manžel, žalovala vládu USA a Saudy a byly ji nabízeny peníze, aby mlčela. Zemřela 12.února 2009 při leteckém neštěstí, týden před smrtí se setkala s prezidentem Obamou

Kenneth Johannemann - údržbář ve World Trade Center. Řekl, že ve WTC slyšel exploze ze sklepa, ne z vrchních pater budovy. Zastřelil se v srpnu 2008 Michael H.Doran - právník, pomáhal pozůstalým obětí vyřizovat a přijímat odškodnění. 18.dubna 2009 zemřel při leteckém neštěstí v Ohiu.

Christopher Landis - pracoval pro dopravní podnik v DC a dal hnutí PentaCon fotografie a filmové nahrávky, včetně svého svědectví. Týden po zveřejnění dokumentu spáchal sebevraždu

Bertha Champagne - hlídala děti rodině Marwina Bushe,ten měl na starosti bezpečnost na letišti v Dulles, odkud vzlétl Let č.77 a ve World Trade Center.10.října 2003 byla nalezená na příjezdové cestě u domu Marwina Bushe, poté, co ji srazilo vlastní auto.

Paul Smith - pilot Chopperu ABC, který zachytil náraz Letu č.175 do WTC. Zemřel 7.října 2007, když se mu do cesty dostal taxík, kterého vytlačilo 'černé auto'. Auto nebylo identifikované.

John Del Giorno - byl kameraman Chopperu Paula Smitha. Řekl,že natočil, jak Let č.175 narazil do WTC. Po vyptávání reportérů odmítl mluvit o tom, co doopravdy viděl.

Generál major David Wherley - muž, který poslal 11.září do vzduchu stíhačky. 22.června 2009 zemřel během vlakové nehody, při které se srazily 2 vlaky. Vyšetřovatelé nehody zjistili, že vlak byl řízen automaticky, ne manuálně.

Deborah Palfrey - zaměstnávala prostitutky ve svém nočním podniku, které poskytovaly potěšení významným lidem i vedoucím pracovníkům NSA, kteří byli doplňováni při partičkách pokru i příležitostnými řidiči limuzín, kteří se potom snažili jejich oboustranné informace využít. Zejména významný pracovník byl vrátný Goss, který snídal s generálem Mahmudem Ahmedem z pakistánské ISI. Ten mu předal 100 milionů dolarů pro vedoucího z únosců Mohamadu Attovi, aby se mohli "před úderem na WTC" dostatečně pobavit v nočních barech. Podle návodu vedoucího NSA Wayna Madsena měla bar dáma udržovat kontakty i s Jackem Abramovičem, který byl spojován s únosci. Deborah tvrdila, že měla informace o veliké události i o poslání únosců. V show Alexe Jonese neřekla jaké, chtěla je dostat k soudu a také dodala, že neplánuje spáchat sebevraždu. 1. května 2008 její údajnou sebevraždu oznámila policie v Tarpon Springs FLA.

Salvatore Princiotta - byl první vypovídající záchranář, který ve všeobecném zmatku 11. září oznámil totální znehodnocení všech 1400 aut, zaparkovaných v ulicích v okolí WTC. Vše důkladně vyfotografoval a zaznamenal, což byl podle režimu v USA velice nevlastenecký čin. 23.května 2007 byl nalezen zavražděn.

David Graham - před 11.září viděl 3 údajné únosce s pákistánským obchodníkem. Tuhle událost nahlásil FBI, která mu vyhrožovala. 17.září 2006 byl nalezen mrtev - byl otráven. Jeho smrt se nikdy nevyšetřovala.

zdroje:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sails sails | Web | 8. září 2016 v 13:53 | Reagovat

půjčky až do domu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama